"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
14. sep 2009

bože ja chcem bratislavu 😠 😠 v týchto po.raných piesťanoch nezoženiem nič normálne a elegantné 😅

zoja
14. sep 2009

zuzidr to je ako na potvoru, je však pravda, že ked maš penge tak tu stačí nabehnúť a určite si niečo vyberieš 😀
len nenavidim situáciu ked niečo strašne potrebujem a mam predstavu a nič podobné tomu nie je, zákon schválnosti idem o týžden po funuse a hned mi na tú vec zaostrí zrak 😒

zuzidr
14. sep 2009

zoja presne to myslím,že mám predstavu o nejakom kostýme,alebo krátke nohavice a vesta(napr.káro) a do toho nejaká pekná blúzka...alebo niečo podobné,a ničoho nieje 😠 😠 😠

bubaczik
14. sep 2009

čafte..ja som vas došla len pozdraviť,mam tažky vikend za sebou 🙄 v sobotu sme to kus prešvihli s drinkami,long island už nechcem ani v napojom listku vidiet 😝 😝 😝
Danko ma total vyčerpava,potrebujem ticho tichučko 🙄
dnes ma čaka velky nakup,no čista smrť to bude..darmo,starnem a nemam zacvik 😀 musim dojsť na vychod sa kus vycvičiť 😅 tak zatial čafte 😉

milliigoret
14. sep 2009

čafte 😎
hej hej bubi na východ poď 😀
my máme s malou fajront ,mm má poobedku.... 😉
takže zatial varím a Sašku som dala spať,ráno ,čo som vyvesila ,večer požehlím no a mám pokoj 🙂

lilyk
14. sep 2009

Zoji super, aj my tesime, uz sa len dohodnut,samoska ze aj Alli, Sjuzi a vsetky co maju ruky a nohy a mozu dobehnut 😀
ja som kupila Tominovi boticky na jesen 😵 ze 37euro 😝 a ked som mu skusala nohu,teda kde ma prst stale sa rehotal 😀 zda sa mi trochen daleko ale vsak neva, chodi v tom v poho a na teplejsie ponozky to bude akurat 😉
ja ked nieco chcem a mam predstavu tak to tak 5 rokov kupujem az nakoniec mam po tolkych rokoch inu predstavu a takto nakupujeeeeem dokola😀

zuzidr
14. sep 2009

Ahojte,moje deti sú okúpané a spia 😀 ja pozerám ČSS a zajtra ideme do Lešnej do ZOO 😀 😀 sa veeelmi tešíme.ideme aj s bráchom,švagrinou a synovcom 🙂

zoja
14. sep 2009

no tak ja krásna, s nechtami jak na výstavu, nový človek zo mna 😀 😀

jaj takéto poobedia by som mala absolvovať častejšie, relax a klebetenie s kamoškami

kubko sa však rozhodol, aby som nevyšla z cviku ma večer zmordovať, nie a nie zaspať, behá tu po byte s plyšákom vačším ako on akoby sa práve zobudil plný energie

zuzidr
14. sep 2009

zoji odfoť nechtíky,a hod foto,rada sa pozriem...aspom na FCb 😀 😀 😀

zoja
14. sep 2009

pošlem ti mms 😉

zuzidr
14. sep 2009

ok,nech mám inšpiráciu,bo furt neviem čo na tie drápiky vymyslieť 😀 😀

zoja
14. sep 2009

francuzska so strieborným pasikom, stará dobrá klasika, učim sa tu s nimi klipkotať bo som ich už nemala pol roka a som mimo cviku 😅 , petero sa už teší ako ho budem škrabkať 😀

zoja
14. sep 2009

jasne budem, idem uložiť toto moje nervadlo, inak táto lujza čo je práve v superstar, tá čo spievala pri čumilovi, je kikina spolužiačka 🙂

bubulik
15. sep 2009

Caute, sme doma sasmi, MM je v praci. Idem poupratovat byt a potom sa ozvem. Papa
Pozrite si toto. 🙂 😉
//

https://www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0
bubulik
15. sep 2009
lilyk
15. sep 2009

caute 😉
ja idem dnes s Tominom plavat a rano sa seklo v chrbte, som zvedava ako ho budem nosit 😒

bubaczik
15. sep 2009

čafte..tak ja už vo svojom švungu 😀 lily jak vam dobre,že chodite plavať.. 😎
idem robiť plnenu cuketu,som zvedava,aka bude,mama si to chvali,tak vyskušam..len milosť pani nema pri sebe mobil,a neviem,čo tam presne ide,tak čakam,kym dojde domov.. ☹ chcela by som isť do blavy na nakup nejakych jesennych handier,bo fakt nič nemam 😢 bo som do všetkeho schudla 😀 😵 😵 😵 Danik už vie dalšie slovo,že ťaj 😀 tak teraz len ťaj pijeme..sice včera chytil amok,o 14hod,že tata mu ma urobiť čaj,odo mna nechcel, 😕 tak nepil až do 17 hodiny 🤐 tvrdohlavy je neskutočne.. 😲
mala som oazku,len nejako mi vyšumela s hlavy 😠 šak ma časom napadne...skleroza už asik klope na dvere..tak zatim čago belo 🙂

lilyk
15. sep 2009

Bubi do BA pojdes aj s Dankom ci sama?.....bo by sme sa mohli stretnut, ne zeby si nebola zaujmava ale Danko je Danko 😀 😵 😵 ....no my padame, poobede kuknem ci aj Danko ide 😀

bubaczik
15. sep 2009

lily ešte neviem,ako a kedy a hlavne s akym počtom deti by som šla,musim počkať na muža,ktory klasika trči niekde v robote...ale inak možme sa nejako potom dohodnuť,už to mam kludnejšie,sice aj škola vola,a aj čakam ,či otvoria kurz holandštiny tu v tt,tak neviem jak ja budem všetko stihať 😕 🙄 dufam,že na holandštinu nebudem musieť do blavy dochadzať 😠 neviem,prečo sa ludia nechcu učiť tak naadherny jazyk 😀 😕 no idem do tescos,bo nemam nič do cukety 😠

sstefi
15. sep 2009

cáves,najdem tu teraz niekoho? pochybujem 😕 😅

bubulka ten link je úchvatný, to ste boli na takej svadbe, alebo kde si nan natrafila? 😕 😵 😀

sstefi
15. sep 2009

MM išiel s ivkou niekam, tak ma nechali vyspať sa po nočnej. vstala som o 10:45 😕 😲 už ani nepamatam, kedy som tolko spala po nočnej 😵
normalne mi je fajn 🙂

sstefi
15. sep 2009

bubi, ty máš ale sny, že holandština 😅 😝 😀

sstefi
15. sep 2009

aaa už su doma, tak padam 😵

sstefi
15. sep 2009

iwinka už spinka, asi pojdem k nej. tu ani živej duše 😠

lilyk
15. sep 2009

caute 😉
holandstina 😕 dobre 😀 ...no to jedine ze tam ma bubi kamosku,rodinu alebo milenca 😀
oki, Bubi daj potom vediet 😉
my sme doplavali, dnes boli sami tatinkovia 🙂 my bez, nas lezi na posteli...skoda 😒
ja papam ryzu s reznom,tomik spinusa a chrbat ma boli trochen menej, keby niekoho zaujmalo 😀

bubaczik
15. sep 2009

čafte..ale čo by..ja som 4 roky aj po holandsky snivala 😀 ,len som už nejaky rok(10?) 😕 nerozpravala,tak by som chcela si to nejako oživiť 😉 taže tak 😉
cuketa v rure,už voni 😵 to bude mnamka..ak še podari tak vam dam recept 😀 ak nie,tak ju zje muž 😀 idem uspať Danka a učiť sa s Peťom 🙄 aach jaaj 😒

bubaczik
15. sep 2009

sstefi no vidiš,jak ti fajne,že ta nechali vyspať,maš doma poklad 😉 moj ma sice akože necha,raz za rok,a aj to chodi každych 5 min sa pytať,moni,kde ma danko toto? a kde ma danko tamto? 😠 ta možem ja spať? 😅

bubaczik
15. sep 2009

zuzi no a ked odjdeš,daj vedieť jak bolo v zoo,ja by šla tam tiež,len sa bojim,že sa neoplati 😅 chceli by sme isť s detmi aj do Marchenparku,no ale na to neni čas ☹

sstefi
15. sep 2009

tak som dospala, lahla som a neviem zaspať. šak som prespata 😅 😝
a vonku rušno, ako keby piatok bol a nie sviatok 🙄 😠 😠 😠

lilyk
15. sep 2009

baby ja ked sa postavim tak ma boliiiii chrbat, asi presedim zvysok dna na konovi 😅 a najlepsie ako stara zhrbena babicka tak ma nist neboli 😝
do toho Marchenparku chceme aj my ale az na buduci rok a najlepsie v den narodenin...to je zadara 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre