"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
3. okt 2009

Maly konecne zaspal. Bol hore od zhruba 11 tej. Nevedel sa utrepat. Ale aspon som mohla pouzivat mixer. 😵 😵 😵
Piskoty mam upecene, chladnu. Teraz cakam kedy mi nakysnu kvasnice aby som mohla zarobit cesto na juhoslovenske kolace. 😝 😝 😝 😵

bubulik
3. okt 2009

A vytiahla som nas z druhej strany 😲 😲 😲 Kde ste, flakate sa vsetky po vonku???? 😲 😲 😅 😅

lilyk
3. okt 2009

ano Bubulik vonku 🙂 u nas poobede bolo teplucko tak sme hadzali gastany do fontany 😅 no chapete, tak ked bol Jun tak voda netiekla a teraz v Oktobri pustia vo fontane vodu 😀

zuzidr
3. okt 2009

Ahojte,aj u nás bolo pekne pokial slnko svietilo,ale potom bola kosa 😒

boli sme v meste s kamoškami na kávu a v parku zbierať gaštany 😀 bolo super 😀 potom sme išli s Emmkou do kaufáču na nákup a ocina máme ešte na fuške 😠

Emmka si vydrankala že chce pozerať ešte telku tak čumí na Super star 😀

lilyk
4. okt 2009

dobre ranko 😉
tak ja uz hore od 6:15 😕 vzdy ked sa snazim Tominovi zahajit 2 spanky tak sme takto hore a ked spi cez den na 3 krat tak vstava o 7:30 no chapete...dnes bude 3 krat a hotovo 😀 len mi to je cudne ze uz ma skoro rok a spi 3 krat.
Idem si spravit kavu nech sa preberem, uz som prebrala aj druhu polovicu osadenstva 😀

sstefi
4. okt 2009

bré ránko, lylik, ved ked to tomaskovi vyhovuje, tak to ešte nechaj tak. 😉

sstefi
4. okt 2009

mali sme desnú noc, iwinka vela plakala , lebo ju bolelo hrdlo.už má aj sopel, tečie jak z vodovodu 🙄 ☹

leila
4. okt 2009

ahojte baby, neviem ci vas niekto informoval alebo nie, ale my uz sme na svete 🙂 sice trochu skor

leila
4. okt 2009

no akurat citam, ze ste vedeli 🙂 dakujem za blahozelania.. maly sa narodil o 5tt skor, prislo to na mna z nicoho nic a bolo.. par dni bol v inkubatore, potom par dni so mnou na izbe, na 13sty den sme mohli ist domov 🙂

leila
4. okt 2009

jediny problem co mame je, ze pri kojeni sa rychlo unavi a potom dlho spi a nevypije tolko kolko ma vypit.. takze kazde tri hodky odsavam mlieko a davam z flase a ked je culejsi, tak aj kojim chvilu.. odsavanie a flaskovanie je otrava, ale co narobim, len dufam, ze rychlo narastie a bude vladat sa napapat sam

lilyk
4. okt 2009

Leili Martinko je naaadherne zlaticko 😵 drzime palceky s kojenim,hlavne ze ste zdravi a domka 🙂

janada
4. okt 2009

ahoj,tak leila všetko najlepšie k narodeniu maličkého Martinka,nech vám robí len radosť a tebe vela mliečka a trpezlivosti pri dvoch fešákoch 😵 😵 😵
Martinko je nádherný 😵 😵
a aké mal miery?

zuzidr
5. okt 2009

čaute 😠 nikto sem nechodí????no pekne 😠

lilyk
5. okt 2009

caute 😉
no ale vas tu je 😅
ja som prave dojedla, deti uz spia, Maju sa vypytal sam aj zaspal sam, tak na obed uz krasne viac ako tyzden zaspinka sam tesim tesim 😵 ....rano sme boli vonku, bolo krasne, pozdravili sme havinka v jednom dvore ako kazdy den 😀 a Tomik sa ho zlakol a rozplakal a museli sme ist dalej 😀
dajte pls tipa co varit, nechce sa mi rozmyslat 😝 😉
Alli kde siiiiiii?

zuzidr
5. okt 2009

lilyk ja dnes asi žemlovku 😅 síce Emma a Ludo by chceli mäsko ale aj takéto veci treba variť 😀 a mám tam malú vianočku tak preto tento nápad 😀

lilyk
5. okt 2009

Zuzi aj ja som rzomyslala nad zemlovkou, Maju take este nepapal, ale MM povedal ze to neni dobre 😀 tak sme vianocku spapali na ranajky 😝

zuzidr
5. okt 2009

prečo by to nebolo dobríňé??,ved tam je tvaroh,marhule poprípade jablká a to je všetko 😀 😀 😀

lilyk
5. okt 2009

ja neviem, ja to este nejedla 😀 zevraj to je slizkeee 😀

zuzidr
5. okt 2009

žemlovka je slizká???ved tá je chrumkavučká 😀 😀 teda aspom moja 😀 😀 ale ved každému chutí niečo iné 🙂

sjuzi
5. okt 2009

Ahojte, čo ohovárate žemľovku???
Ja som ju tiež nemusela, lebo presne v školskej jedálni ju robili slizkú a takú rozmočenú, bleeee 😝 😝 😝
Ale tú, čo si urobíme doma je skoro ako taký koláč... a pekne si dochutíme škoricou a je to mňamka... už ju ľúbim... Vidíte, ste ma inšpirovali, čo budem tento týždeň variť... lebo jabĺk zo záhrady máme habadeeeeeeeej...

lilyk
5. okt 2009

hej? baby tak mi napiste ako to robite, nech to vyskusam 🙂 mozte aj cez IP nepohrdnem 😀

zuzidr
5. okt 2009

žemlovka: nakrájanú vianočku naukladám na plech 😀 rozrobené 3-4vajíčka s trochou mlieka a vanilkovým cukrom polejem tým vianočku.na to dám tvaroh(1vajíčko a trochu cukru)na to marhule,alebo nastrúhané jablčka,škoricový cukor,na to ide zase vianočka 😀 dám to zapicť,medzi tým si vyšlahám sneh s cukrom a dám na vrch a nechám piecť do zlatova 😀 😀 😀

zuzidr
5. okt 2009

a bubi je dnes kde??? 😅

lilyk
5. okt 2009

dakovala Zuzi, tak marhul mam 2 pohare, tak pojdem pozriet vianocku, ale asi az zajtra, vecer uz nebyva, a vyskusam to 🙂

sjuzi
5. okt 2009

No ja robím podobne ako zuzi, len sneh nedávam, to fakt neľúbime... ale niekto to zas mať musí...
Viem, že niekedy sa to robí aj tak, že sa tie rožky/vianočka namočia do mlieka a robia vrstvy s jablkami, ale to je potom fakt slizké...
Ja jedine s tvarohom a jablkami a škoricou... mmmmmmmmmmmmmm 🙂 😉

zuzidr
5. okt 2009

😠

sjuzi
5. okt 2009

My sme práve došli zvonka, idem trocha pocvičiť na stepper... Ocinko sa tu jaší s Miškom...
Fakt účasť hrozná baby... 😒 😝

sstefi
5. okt 2009

dobrý večer,
ja som mala mat dnes a zajtra dennu, ale nakolko sa ivkin stav nezlepšoval, tak som sa rozhodla, že to kašlem a idem s nou dnes k dr.
pýtala sa ma, či mi stačí ospravedl. len na dnes, tak ja jej že aj na zajtra by bodla,tak že to sa dá, tak super, aj zajtra som doma. Ivka mala aj teploty, 3x také zvýšené, max.37,4. Ešte aj predchvilou 37,2. Dostali sme ATB Ospamox, tak sme užili prvú dávku. 😝
No ale naposledy bola chorá niekedy zač. júna, alebo ešte v maji, tak to celkom ujde. KLOP KLOP. 🙂

sstefi
5. okt 2009

no a nejak nič nestíham, ani sa mi moc nechce stíhať to 😅 🤐 😀 , furt mam problem, čo variť. mraznička už klope prazdnotou, tak by bolo super niekam vyraziť nakupit zdechliny, no ale to až inokedy. teraz ivku tahat nikam nebudem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre