"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

mamacat
29. jún 2009

bubulik, wow tebe sa to krati! zachvilku budes rodit. super ze nemusis byt cele leto tehotna 😉

bubulik
29. jún 2009

Ahoj mamacat, aj Tebe sa to krati. 😵 😵 😵
A velmi sa tesim, ze nemusim byt tehu cele leto. Dufam, ze Ty si to budes kratit kupanim sa v oceane 😵 😵 😵
A meno este nemate????

mamacat
29. jún 2009

u nas sa neda kupat v oceane lebo voda je ladova ☹ ale chodime s jasminkou na bazen skoro kady den. velke horucavy ale fakt nemusim 😝
meno este nemame vybrate na 100%. ale vy ste pekne vybrali! 🙂

allisia
autor
29. jún 2009

Bre ranko, my sme pobalili a utekame do blavy, idem si vybavit potvrdenie od lekara na ten vodicak. Tak zelam pekny den
Steffi drzime palceky Ivke nech je to co najrychlejsie a najbezbolestnejsie za vami

zuzidr
29. jún 2009

Ahojte,pekný slnečný dník želám 😀

oslávencom všetko naj 😅 😀

ja chcem byť domáááá 😠

zuzidr
29. jún 2009

fajn,tak ja idem robiť 😠 😠 😠 😠 aj napriek tomu,že vedúca je na dovolenke 😠

bubulik
29. jún 2009

Ivuske zelame vsetko naj k narodkam!!!!!! 😵 😵 😵

zuzidr
29. jún 2009

neviete niekto recept na zemiakov-strukový prívarok? 😅 😀

bubulik
29. jún 2009

Aj Miskovi zelame vsetko naj, naj, naj 😵 😵 😵

bubulik
29. jún 2009

Zuzi ja dam najprv varit strucky fazule, s trochou cukru a soli a bobkovym listom. Ked je skoro makka pridam zemiaky, potom smotanu na varenie a nakoniec zahustim a dochutim. Ja do kyslych polievok davam vzdy aj stipku cukru. Su ovela jemnejsie.
Ale Ty taka kucharka, Ty ma len skusas, Nie?????

bubulik
29. jún 2009

Ja som doteraz preberala visne, lebo idem robit domacu griotku. Robili sme ju aj vlani a je super. Kazda navsteva co ochutna, tak si pyta recept. 😀 😀 😀
Ak chcete recept, tak tu je.
1 kg visni
1 kg krystaloveho cukru
3 ks zelenych orechov aj so supkou
0,5 l vodky
0,5,l rumu
Vsetko dat do 4 l pohara a zamiesat. Nechat stat 30 dni, kazdy den pomiesat vareskou, po 30 dnoch zliat do flias.
A na zdravie.

sjuzi
29. jún 2009

Ahojte, Iwinke želáme krásne narodeninky... napriek všetkému... a držíme palčeky.

Miško sa dnes od rána hrá so všetkými autami a autobusmi, no je nenormálne zlatunký... ani o ňom neviem. A teraz začal naháňať muchu a hrozne ho to baví.
Stihli sme ísť aj vonka, ale len na hodinku, lebo potom už kričal, že autobus domo... tak sme šli domov... Už vie krásne čisto povedať, že autobus... len keby to neopakoval 1000x za deň... 😀 😀 😀 😀 lebo niekedy ma už hlava z toho pobolieva. A keď vidí vonku taký veľký normál.autobus, tak tak začne hučať Autobuuuuuuuuuuuuus.... no konec... 😀 😀 😀 😀

sjuzi
29. jún 2009

Tak tú griotku by som prijala... zbožňujem ju... mňaaaaaaaaam...
Len kde zohnať višne... ? 😅 Asi dakde na ringu... ako sa tu v TT hovorí... 😀

Ja dnes nevarím, máme lososa od včera a ešte mama mi doniesla plnenú papriku, takže super... 😀 Bude i na zajtra... ešte dovolenkujem, čo sa týka varenia...
Ešte 2 práčky oprať, požehliť a hotovka... 😉

bubulik
29. jún 2009

No my sme uz aj naobedovani. 😵 😵 😵
Este ju chvilku necham a potom pojdeme spinkat. Volako sa tu zatahuje, tak neviem ci nebude prsat 😝 😝
Tiez som nevarila. Ja mam este aj na zajtra brokolicu 😉
Sjuzi sadni do auta, griotku mam este doma. Kludne Ti odlejem 😉

lilyk
29. jún 2009

Ivuske a Miskovi prajeme vseeeecko naj naj naj k 2 rockom, hlavne vela zdravicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Sjuzi visne maju na vsetkych "ringoch" 😀 😀 😉
u nas je zatial pekne, ale poobede by som si isla normalne vsadit nato ze klasicky bude prsat. Ja som Majulovi kupila gumaky ze 22 cislo a on ma polovicnu nohuuuuu 😀 😀 to Tomasko ma uz teraz vacsiu nohu do prvych topanok ako mal Majko a to este nechodi 😝

bubaczik
29. jún 2009

čafte... aj my sa pripajame ku gratulacii,malym oslavencom posielame velkeeee cmuq 😵 a aj mojmu Peťkovi,kedže je Petra- Pavla dnes 😉
ja som piekla kolače,bo včera som donesla do svok. marhule,ta nech ich nemusim vyhadzovať 😉 a svokra asi vtipnu kašu pojedla,bo mi vravi,že mam lekvar urobiť! 😕 🙄 ta ja sa budem tu babrať s lekvarom 😝

u nas celkom pekne,boli sme kus von,Danko nahanal vtaky,ta mal šou.. 😀 som myslela,že aj vzlietne 😀

jak sa maly vyspi,musim isť s dievkami domestos,bo im treba ešte dačo dokupiť,a mne sa taaak nechce sa trepať v špičke do mesta 😅 tak je ta trnava upchata,že hroza 😠

zajtra posledny den škola..a už teraz sa tešim na september 😀 sice mame program na cele dva mesiace,ale aj tak...ja proste milujem svoj system a režim 😵 😀 😉

ajuskamimi
29. jún 2009

ahojte, aj my sa pripajame k blahozelaniu 2rocnym oslavencom a takisto dnesnym meninovym oslavencom zelame vsetko naj naj najsamlepsie 😉

u nas rano bola riadna hmla, taka husta mliecna, boli sme vonku, teraz krasne vyslo slniecko, snad aj chvilu to slnko na tej oblohe pobudne 😉 aby sme, ked Jojo vstane, mohli aj vonku vybehnut. Joooj mne krpec o inom nesniva ako o gumakoch, dnes pride babka z Oravy a donesie mu, to bude radosti 😀 no len aby mu boli dobre. To su po bratrancovi, ten ich nenosil skoro vobec, tak skusime ich vynosit my, no ak nesadnu, pojdeme kupit nove, len mam takeho tusaka, ze ako na potvoru, ked sa zabezpecime gumakmi, bude iba slnko svietit 😀

ajuskamimi
29. jún 2009

joooj, co ste vsetky s prckami polihali? 😲 😖 😀 nevadi, len si pekne oddychnite, keby sa mne dalo spat za denneho svetla, tiez si lahnem, ale ja som akasi v tomto nemozna, ja mozem flamovat do rana a mozem byt unavena ako kon, no akonahle je denne svetlo, nedokazem oka zazmurit 😀

zuzidr
29. jún 2009

ajus radšej nech slnko svieti 😀 😀

my mse kupovali gumáky na jesen minulý rok Emme v deichmane a teraz sú jej už malé samozrejme 😀 😀 😀 ale asi nebudem kupovať dalšie 😅

11.7 ideme na dvojitú oslavu 60tky a dva týždne na to na dovčúúúúú 😀 😀 😀

ajuskamimi
29. jún 2009

Zuzi a kam idete na dofcuuuu? aj ja chcem, zbal si ma ako svojho domaceho milacika do kufra, slubujem, ze budem posluchat na kazde slovo 😀 😀 😀

ja som vcera browsovala po nete a hladala nejaku dovolenku do Tatar, kedze more nam tento rok nevyjde, no a hladala som nieco baby friendly, len je toho strasne malo, ale tak nasla som jeden pekny komplex, tak mozno ten koncom augusta skusime

zuzidr
29. jún 2009

ajus a to mi chceš povedať že tatry víjdu ovela lacnejšie ako napr.chorvátsko 😅

ja ked si len porovnám že nás dva dni stretko v kočovciach stálo okolo 4tis. a 8 dní v chorvátsku nejakých 15tis.tak to je neporovnateľné,a ešte ked to je aj more.....

a čo by som dala za to keby som si len hodinku mohla lahnúť s malou 😅 😀

ajuskamimi
29. jún 2009

Zuzi ja som pozerala jedno vilkove studio, tam nas to vyjde na 7 dni aj s plnou penziou /a je to novopostavene a krasne zariadene s kuchynou, spalnou, kupelnou a krasnym detskym ihriskom/ okolo 259 EUR, co je dobra cena. Neviem, ci by sme sa do takej ceny vopchali do Chorvatska 😒 Mozno keby sme mali vlastne auto, tak ano, ale ked nemame, museli by sme riesit dopravu a to by nas do 335 EUR asi nevyslo. Zial viac nas rozpocet nepusti, lebo sme kupili novu spalnu so zdravotnymi matracmi /koneeeecne, teda este ju nemam, ale snad do dvoch tyzdnov uz bude hotova/ a splatili sme nejaku cast uveru. Ale na rok, na rok sa snad k moru konecne dostaneme 😀

lilyk
29. jún 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaj u nas uz prsi a to som myslela ze este stihneme von vybehnut 😖

zuzidr
29. jún 2009

ajus jáááj tak ked nemáte auto,tak je to o inom....tak to budete mať ozaj lepšie SR 😅

ajuskamimi
29. jún 2009

lilyk ma nestras, u nas na opacnom konci este stale slnecno, tak to posli inym koncom ako tym nasim 😀

sjuzi
29. jún 2009

No helou... ja nahrávam akurát fotočky na fcbk... a taaaaaak...
Dnes má inak Miško absťák po ocinkovi... lebo posl.2 týždne bol s ním celé dni, tak mu teraz chýba, stále sa pýta: De ocííííí? 🙂

ajuskamimi
29. jún 2009

no a este som zabudla, este chceme kupit pekaren na chlieb xxl 😉 joooj keby som vyhrala niekde nejake prasule

sjuzi
29. jún 2009

Lily to nemyslíš vážne, že zase ide liať? Včera tu tak lialo, že dovi-dopo, už by stačilo... som chcela ísť svokrovcom s Miškom, že nech sa na dvore vyjaší s mačiatkami... ale šak ešte to včerajšie blato neposchlo... 😝 😒 😠

sjuzi
29. jún 2009

A ináč, Ajuška som rada, že ťa tu vidím a stretávam... už máš riadny net? 😉 🙂

ajuskamimi
29. jún 2009

aj ja som Sjuzi rada, ze vas znova vsetky vidim, teda citam 😀 ano ano, uz konecne mm vymenil tie pokazene zariadenia, tak uz frciiiime 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre