"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
1. dec 2009

No, idem sa zrichtovať a šupito presto k dokine s Miškom, dúfam, že nás vezme presne ako sľúbila, nech tam nečakáme s horúčkovými chorobami... 😝

bubulik
1. dec 2009

Ahojte boli sme od soboty u nasich , lebo mamina mala narodeniny. Bolo super. 😵
Cestou k nim, sme boli s malym na pohotovosti, lebo zacal tiez strasne kaslat. Urcite to ma od Hanky, len som sa bala, ci to nema na prieduskach podla kasla. Ale Hanka to mala len virusove. Inak na pohotovosti, to bola hruza. Idem tam s kaslajucim deckom. A doki sa ma pyta, ze ci mu nezabehlo mliecko ( to zabehne niekolko krat denne tak to rozoznam) , ci ma zvysenu polohu ( ma od narodenia kvoli refluxu ), ci ho nerehnalo ( nie), ako kaka ( kazdy 3. den ), preco, ci ho neboli brusko ( nie),odkedy takto kaka ( od 4. tyzna odkedy pije sunar) .Hovorim, ze Hanka to ma tiez virusove. Ze kde to chytila??? tak ja jej mam hovorit, ze virusy ziju vo vzduchu a vzduch je vsade????!!!! A podobne stupidne otazky, co s kaslom nemali nic spolocne. a nakoniec zapoti, aky je tlsty, cvicite s nim??? Jasne aerobik, ty krava. Tak to som si len pomyslela.Napisala mi tusilin na recept. Poplatk tam bol 1,99 eura. Sestricka si vypytala 2 eura a bolo. Skoro ma porazilo a isli sme prec. Inak ho v lekarni nemali a tak som kupila hedelix kvapky. a to som stratila 2 hod. 😝 😝 😝 😝

bubulik
1. dec 2009

Dnes mam MM meniny, rano som vstala oni s Hankou uz boli skor hore. A privital ma s vetou, ze nam chceli ukradnut pnuematiky, ale niekto ich vyrusil, tak su len na chodniku odmontovane a uz bol aj s policajtami. Skoro ma trafilo. Kupovali sme ich vlani a stali nas 10 000 sk. Akoze nemienim pred kazdymi Vianocami kupovat pnematiky. 😠 😠 😠 😠
Uz to MM aj povysetroval. Boli si to okolo 17 00 hod obzerat 2 romovia a jeden biely, tak dufam, ze v noci ked prsalo, aspon dobre prechladli. A prajem im krasne Vianoce. Nech si pospominaju na vsetky kradeze, co urobili za cely rok. 😖 😖

allisia
autor
1. dec 2009

dobre ranko 🙂

Lily mas to tiez celkom perne teda. U nas Oliverko tiez neprespi este celu noc, po polnoci ho kojim aj 3 - 4x ale z toho papa len raz a ostatne ozuzlava didi 😀 Nasivin nam vobec nepomaha teraz tak mu davam Olynth a ten mu davam uz vyse tyzdna a furt ma sopliky. Lily ty si menila prednedavnom dokinu, prosim ta kam chodite lebo ja uz som zufala z tej nasej, musim ju zmenit lebo takto budem mat deti chore cely rok vkuse 😠

Bubi no pekne akcne to tam u vas mate, minule nehoda, teraz kradez len si davajte na seba pozor 😔

tu pekne leje tak ani von nepojdeme dnes 😝

Ozaj Lily do piatku som v Blave tak mozme dat spicha ked nebude prsat 😉

allisia
autor
1. dec 2009

a dnes som si bola pre vodicak tak uz ho mam v penazenke 🙂

lilyk
1. dec 2009

Bubulik 😀 😀 na pohotovosti je vzdy prca 🙄 ....to ste este dobre dopadli, moja mamina mala na vianoce a to presne 24.12 asi no nech neklamem tak 8 vianoc po sebe vykradnute auto, resp.rozbite okno a ukradnute autoradio za par supek a ked uz ani to nedavala do auta tak aspon vykrutene spatne zrcatko 🙄ona totiz byva v centre mesta pri sladovni a nad ranom samoska kopec opitych blbov..tak si to vzdy odniesla ona.
Alli jasne to by bolo super...no musim pockat to ten Majkov sopel narobi, ci sa to spusti alebo nie 😉
no a dokinu som vymenila za tuto obvodacku v Raci...my sme chodili do Prosanusu( sukromne)...tak som ti moc neporadila 😖
no idem poumyvat riad v ladovej vode jak v dobe kamenej 😠

lilyk
1. dec 2009

jooj baby to aj vase deti ked su soplave tak su umrncaneeee?..mne uz to ide usami von 🙄

zuzidr
1. dec 2009

Ahojte,pusto?
darčeky máte už pokúpené???ja drobnosti mám,a Emma má vybraté z dráčika veci,tak po výplate nabehnem tam,kúpim hned všetko a hotovo oblečenie mám pokúpené z Takka ked bol happy day,tam sa vždy vybláznim veci odtial sú moderné a super,hlavne teda pre malú
😀
už aby bolo 20teho,síce medzi svitakami stále robím,ale bude to už také sviatočné a teším sa na sviatky
😅 😀

chorým skoré uzdravenie 🙂

v piatok ma Emmka zo škôlky vianočné vytúpenie,tak doma dookola recituje básničky a pesničky 😀 a posledné dva týždne dosť vecí omiela po anglicky,tak už teraz vidím,že to neni zbytočné že tam chodí 😀

bubble777
2. dec 2009

Ahojte 😉 Maródom skoré uzdravenie. My sme zatiaľ zdravé (klop-klop), tak dúfam, že to aj dlhú dobu takto vydrží.
Akurát včera sme boli s Emkou na preventívke u zubárky a bola som straašne sklamaná, lebo má Emi 2 maličké kazy 😠 A to sme jej umývali zúbky poctivo odkedy jej vyšli a sladkosťami ju tiež neprepchávame 😖 Ale tak dáme to zablombovať a nech je to ok. Ale ináč bola zlatučká, myslela som, že bude robiť cirkus....noo uvidíme ako to bude zvládať nabudúce 😕

bubble777
2. dec 2009

Ináč my už darčeky viac menej máme, ešte tiež nejaké drobnosti treba, tak som rada, lebo fakt sa mi nechce trepať sa do obchodných centier....síce potraviny tak či tak musím kúpiť, ale to nejakprežijeme 😝 😀

allisia
autor
2. dec 2009

dobre ranko 😵

sjuzi
2. dec 2009

Ahojte, tak Miško vyfasoval Sumamed, Pamycon a Stoptussin (ten je ale dobre hnusný 😝 😝 😝), ja mám Bioparox... takže taaaaak, no sinusitída jak vyšitá. Už aj mm začína poťahovať, ale jeho tie choroby vždy len tak šmrncnú. Som mu sľúbila, že ak teraz od nás neochorie, tak sa aj ja začnem každé ráno sprchovať v studenej vode... brrrrr 😖 😅 😀

sjuzi
2. dec 2009

Dnes nevarím, máme od včera, akurát som ale ožehlila polovicu obrovskej kopy prádla, druhú asi poobede... a potrebujem sa cez obed vyspať... Miško večer neskutočne vymýšľal, kým zaspal... Mamiiiiiiiii cikak, mamiiiiiiiiii kakak, mamiiiiiii čajik, mamiiiiiiiii vejiky sopej!!! 😅 🙄 😀
Teraz má veľmi dôležitú robotu... ošupáva voskovky z takých tých papierikov, čo sú na nich nalepené... to ste nevideli...

A ešte sme sa chceli pochváliť... 😉 Vyhrali sme na JimJam-e postavičku BOBa!!! Juchuuuuuuuuuuuuuu! Včera nám došiel, je super, Miško ho teraz nosí aj do postele... A stále musím s ním hrať, akože sa s ním ujo Bob rozpráva... takže máme doma hotové divadielko... 😀

sjuzi
2. dec 2009

Megi, tak to mi je ľúto s tými zubkami... Niekedy ale je to aj predispozícia na tie kazy... to sa nedá nič robiť...
Moja mamča raz začas Miškovi zúbky odborne doma poprezerá zrkadielkom, zatiaľ tam nič nevidela, že stačí keď pôjde tak v 3 rokoch na 1. veľkú prehliadku... 😉

sjuzi
2. dec 2009

🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

lilyk
2. dec 2009

😀 😀 😀 😀

ajuskamimi
2. dec 2009

ahojte zienky,a j my zelame marodom skore uzdravenie 😉 aj my mame stale sople, ale uz je to lepsie 😉 ale stale poctivo vyplachujeme vodou s morskou solou a davame na spanie nasivin, ale uz sa to lepsie, uz znova maly spi pekne aj cez den aj celu noc.

Joooj ked vravite o zubarke, ja chcem Joja zobrat niekedy po Vianociach, ked pojdeme aj my k nasej zubarke, nech ho kukne, ale bojim sa toho, ze jej ani usta neotvori, lebo aj ja ked ho pytam, nech mi otvori usta, ze chcem pozriet zubky, tak je to akurat tak sekundova zalezitost. A mam dojem, ze tie vrchne su trosku nazltle a neviem preco, lebo poctivo umyvame a sladkostami tiez neprepchavame, tak neviem ci je to z caju, ci z coho.

ZUZI v tom takku ako sa stanes tym clenom, aby si mala ten happy day. Musis urobit nejaky nakup alebo tam staci zajst a zaregistrovat sa?

lilyk
2. dec 2009

joooooooooj baby uz aj Tomino sopliiiiiiiiiiiii.....ja sa zas nevyspiiiiiiiiiiiiiiiim 😖 este ze som dnes bola kupit 8 balikov plienok...plny kufor som mala 😀

bubble777
2. dec 2009

Dobrý večer 😉 sjuzi no veď to, že my s ocinom, nie sme na tom zo zubami kto vie ako dobre, tak sme chceli, aby Emuška, nemala také problémy...a akosi to nevychádza 😠

ajus, ten happy day, máš, keď pri nákupe sa zaregistruješ a oni ti potom dajú vedieť buď sms-kou, alebo ti pošlú takú kartičku, že kedy sú zľavy....ale ja som sa zaregistrovala už asi pred pol rokom a zatiaľ mi ešte na žiadnu akciu nič neprišlo 😠 😒 , no ale kámoška ma stále berie zo sebou, keď je nejaká action 😉 😵

sstefi
2. dec 2009

dobrý večer 🙂
jeeej cau bubble 🙂

sstefi
2. dec 2009

bubble, a to sa mliecne zuby plnia? predtym to robili len tak, že vyvrtali ten kaz a nechali tak, nie? možno sa odvtedy niečo zmenilo a možno to každy zubar rieši inak, len tak si to pamatam ja.
Neviem si rpedstavit, že takemu malemu dietatu vrtaju a plombuju zub, ach jaj.
aj ja mam hrozne zuby, kazia sa strasne rychlo a ani u MM žiadna slava 😒

bubble777
2. dec 2009

sevas sstefi....tak to netuším, že jak sa to robilo 😕 , ale vravela, že sú plytké tie kazy, ale že to musí teraz podchytiť....veď toho sa obávam, že jak jej to tam bude robiť...ach jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ☹

bubble777
2. dec 2009

zuzidr - našla si tie čižmičky čo si raz hľadala pre Emmku? som troška snorila a narazila som na také niečo:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6748690

keby náhodou 😉

bubble777
2. dec 2009

hmm,tak nikde nikoho 😕 tak dobrúúúúúúúúú 😵

bubble777
3. dec 2009

Dobré ránko 😉 Dnes mám doobedu na varovku synovca, tak som vás len prišla pozdraviť.... 😵

sjuzi
3. dec 2009

Dobré ránko, ja si už pijem kafíčko. Dnes ráno ma mm nechal vyspať... 😵 😀 😀 Lebo chudák zaspal do 5tej pred telkou 😕 😲 😀 a jak ľahol do postele, tak o pol hodinu už bol Miško hore, tak ma zavrel a išiel s ním buntošiť... ešte aj košeľu do roboty si ožehlil, normálne mám Vánoce... hihihi

Dnes nevarím, sa mi nechce... resp. sa chystám robiť grilážky na víkendovú Mikulášsku akciu. Tak len otvorím dnes fazuľovú polievku s párkami, ktorú svokra závárala... aspoň konečne ochutnáme... 😉

bubulik
3. dec 2009

Ahojte, tak ocko je uz doma. Deti mi vcera pospali okolo 21 15 hod 😝 😝 😝 Ja som isla spat okolo 23 00.Hanka sa zobudila s obrovskym revom o 15 min neskorsie. Neviem ci sa jej nieco snivalo, alebo jej nieco strplo. Fakt neviem. Este 10 min vzlykala so mnou v posteli v spalni. Zobudila mi aj Oliverka. Tak som bola este 30 min hore navyse. Ale maly papal okolo 2 00 hod. A potom az do 7 10 bol klud. Prerusil ho az Oliverko, ked si zacal rozpravat v postielke. Tak som vstala a zobrala ho, aby nezobudil Hanku do detskej. Mala vstala okolo 8 00 hod. Celkom fajn.

ajuskamimi
3. dec 2009

Bubble a to musis urobit nakup v nejakej hodnote? Napr. u Dracika pri nakupe nad 500 Sk si mozes vybavit tu dracik kartu, kde mas hned 7 percent zlavu a potom ti funguju tie rozpravkove ceny, alebo staci kupit hocico a mozes sa registrovat. Ja som tam uz kupovala, no nikdy mi same predavacky neponukli moznost registracie 😒

ajuskamimi
3. dec 2009

Dievcence poradteeeeeeeeee, ako naucit Joja od dudy, cez den ju nema, cisto len na spanie. Ale uz som skusala finty, ze sa stratila, ze je cela derava a podobne, nic nefunguje, tak ako na to?

ajuskamimi
3. dec 2009

BUBUL v noci bol spln, mozno to bude tym. Ja neznasam SPLN odkedy mam maleho, lebo na neho to nejak negativne vplyva a vzdy v tu noc buntosi. Aj tuto sa zobudil o pol stvrtej, ze sa ide hrat s autickom a fukat sople. Darmo som mu vysvetlovala, ze je este noc, ale nastastie som ho vzala do obyvacky, po tme som mu ukazala oproti bytovky, ze vsade je tam a ze sa este spi, tak mi povedal, maminka aj ja idem ete pinkat. A zaspal. Ale nie vzdy je to tak, niekedy ked je spln, vie byt v noci aj 2 hodky vkuse hore, ale zasa, nevyvadza, nereve, len lezi v posteli a bud si spieva alebo recituje a samozrejme pomedzi to kazdu chvilu - maminka, si tu? som hore a opat pochvili - maminka haloo, ja som stale hore a ja na to, sak viem, ved pocujem ako spievas a on pevaj so mnou a ja rehot a zurivost v jednom, lebo taaaaaaaak by som spala a on nie a nie spat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre