"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
12. dec 2009

natal už vobec, ved je sviatok, ked sa tu vobec stretneme aspon 2 nebodaj 3, to už ani nepamatam ☹

sstefi
12. dec 2009

inak ivka ma zase teplotu, tak preto ten skory a rychly spanok 😖

natal
12. dec 2009

ach jaj. moja zlata. Uz nech je zdravucka

natal
12. dec 2009

po tyzdni som si pozrela postu, tak zato tolke odmlky. Asi zalahnem k malej. Taka unava na mna dolahla.
V noci bola mala taka zlata. Dosla som pred polnocou, takze isla spat s mojou mamou. Zalahla som a v noci ma zobudila "kontrola". Ako sa zobudila, zbadala, ze dakto lezi v posteli, prisla ku mne, otocila mi hlavu skrikla "mamka, moja mamka" objala ma, pohladkala a spinkala dalej 😵 Moje zlaticko.

sstefi
12. dec 2009

natal 😵 😀 😀 uistila seba aj teba, že si to ty 😀 😵

a nerozumiem tej pošte čo si si pozrela a že odmlky? 😕 😅

sstefi
12. dec 2009

iwinka kašle na svet jak stary tuberak, už od utorka dokopy nič nejedla, ale po takom výdatnom kašli občas aj grcne, tak v nej ani to trošku neostane, čo zjedla ☹

ale sranda, ked kašle, a citi že u bude asi aj grc, tak povie, idem grcnut a vyjde z dveri hodí šablu(resp. šabličku 😅 😀 ) za prah a hotovo. no a ja to padam odpratat samozrejme 😅 😝

zuzidr
12. dec 2009

Ahojte,sstefi akoby som o Emmke čítala,hrooozne kašla a sem-tam grcne,tie hlieny...Ešte si pred tým vždy ofinu odhrnie a predkloní sa,aby jej to na tričlo nešlo 😀 😅 😠 ale skúsili sme homeopatika a sopel bol za dva dni preč,a kašel pretrváva,ale to si asi ešte počkáme 😅

včera sme domalovali chodbu,dnes som všetko umyla,lepili sme koberce na schody a dávali vianočnú výzdobu 😀

zajtra chceme ísť do nitry do Mlynov,malú vysadíme u našich,aby sme to obehali samy,ale všade asi bude kopu ludí a zas nič nekúpim a budem kupovať darčeky 23.12 😠

sstefi
12. dec 2009

tak tak zuzi, slečny su macherky v grcaní(ja to neviem dodnes 🤐 🙄 😀 ) zo mna by teda bulimička isto nebola(šak ani to tak somnou nevyzerá nie? 😀 😀 😀 )

sstefi
12. dec 2009

aj ja chcem íst do nitry s tebou ☹ 😵

andy.a
12. dec 2009

čaute 😎 😎 😎

maródikom skoré uzdravenie 😒 😉
mne starší tiež pokašliava,menšia je zasa na grcanie najlepšia expertka 😝 😕 😖

Sstef,no moja už mesiac pomaly neje,veľmi biedne a všetko trvá nenormálne dlho ...a sama sa do jedenia stále neberie 😒

spať musí ísť jedine s MM,inak je schopná hysáčiť až kým nehodí šabľu 🙄 😔

dala som pár fotiek "kométy",ale len zvnútra,von akosi vždy zabúdame foťák 😝 😅 😕

Natal,tiež akosi nechápem s tou poštou 😕 😕 😕 😀

bubulik
12. dec 2009

Andy, tak mala u mna vyhrala miss junovca v kategorii vlasy 😲 😲 😲 Neskutocne, ked si predstavim Hanku ☹ tak uplne nechapem

bubulik
12. dec 2009

Pocuvaj ma Ty Doktorka jedna, akoto ze sme sa nedohodli, aby sme sa stretli. Ale zajtra ideme do ZM, lebo prisiel domov bracho presne tak ako napisala Sju, lenze on vobec nehovoril, ze dojde. Ale keby som bola doma, tak sa normalne k Vam natlacim, aby ste si s Ludom nemysleli, ze Vam to prejde len tak. A museli by ste ma zobrat aj na kavu. 😝 😝

bubulik
12. dec 2009

Dnes sme boli skoro po roku u znamych a ti sa tak tesili, ze sa otvorili 2 flase sampusu.Ale ruske ja mozem, mnam mnam po takom dlhom case. 😀 😀 😀

andy.a
12. dec 2009

Bubul,skôr Miss nejedák a pod... 😀 😀 😝 😔 🙄

ešte som sa chcela spýtať,Sju tuším dávala link,že sa niekde dá objedna ten Olynth náhradné náplne 😕 pozerala som na nete a vraj sa to prestalo dovážať,či čo ?? pár lekární sme objednali a ani o tom nechyrovali 😕 😖

andy.a
12. dec 2009

objednali-obehali 😝 😝 😝

sstefi
12. dec 2009

andy, sjuzi písala, že jej z olynthu priamo z firmy odpisali, že to prestali vyrábat.
ja som minule kupil av terebeši, 2 krabice,až doma som si všimla, že su po zaruke ale su balene poriadne, tak tam sa asi nemá čo pokaziť, a po zaruke lennejaky mesiac cca

možem sa tam popytat, ak by nahodou mali. len mi dajte vedieť, či mate zaujem 😅

sstefi
12. dec 2009

ty kokos, to ivka bude mat taketo vlasy asi na stužkovej , ked všetko pravda 😕 😵
iná kočka, krásne očká... fešandu máš doma andy 😵

sstefi
12. dec 2009

no padam spat, ktovie aka noc nas čaká s plnym nosom a tym hnusnym kašlom. ešte idem prevarit slanu vodu a astalavista 😝

bubulik
13. dec 2009

Kolozvarska kapusta je hotova. Jeden pekac beriem k nasim a ideme do ZM za brachom. Budeme mat predcasne Vianoce 😵 😵 😵 Peknu nedelu. 😉

lilyk
13. dec 2009

caute 😉
eeee o grckach mi nehovorte, ja uz ich mam plne zuby, Tomik je tiez expert ked mu nieco zabehne..ze chlebik, rohlik cely natlaci do ust, nepusti ani za ten svet a sablicka 😀 je vonku. Ked mu to chceme z pusy vybrat tak sa rehoce jak divy aspon pusu ma vtedy dokoran, tak sa da 😀 ale inak on spapa vsetko, kamene, listy, alobal atd atd 😀
dnes sme robili medovnicky, Majka to bavilo tak pol hodku 😀 este mi ostalo pol cesta tak vecer dorobim asi sama..uvidime 😉
u nas akoze posnezilo aby sa nepovedalo a uz nist iba riadna kosa.
Vcera som bola s maminou v Metre,kupili sme Majulovi Lego Duplo..drahe jak sv.na 😝 a este aj boby ale no neviem pri nasom BA snehu tak o 10 rokov 😀
idem kuk nasu Anetku 😉

lilyk
13. dec 2009

vlasky naadherneeeee 😵 😵
ked tak pozeram Anetka asi s obliekanim nema problem...ked si predstavim ako by som natahovala tu capicu Majkovi na hlavu no strach a hroza 😀 kupila som mu pred 2 tyzdnami cizmy a este ich nemal na nohach 😀 asi ho budem vonku obliekat 😝
Naty tesiiim ze Tanicke je konecne lepsie 🙂
u nas tiez homeo na tie sople zabrali a po cc 3-4 dnoch bolo po nich 😉

sjuzi
13. dec 2009

Helou, tak misia splnená, neterka všetkých dojala, no zabíjačka alias slzavé údolie... 😀 😀 Na letisko som vzala nakoniec Miška so sebou, potom som ho odniesla k našim do Petržky a večer som príšla aj ja do BA...
Miško tiež plačkal, ako Lucka došla, lebo ho hneď zobrala do náručia a slzila, že ako hrozne narástol, odkedy bola preč... no zlaté to bolo... 🙂 😵

sjuzi
13. dec 2009

Andy Anetka je naozajstná princeznička... teeeeda. Krásavička malá... 😵

sjuzi
13. dec 2009

Idem o chvíľu baliť, kým Miško spí, lebo potom pôjdeme do TT oslavovať Luciu! 😉

lilyk
13. dec 2009

caute 😉
tak my sme dopiekli druhu pol cesta...Maju zas trosku pomohol potom bol umrncany, tak MM isiel s nim von lebo hruuuza to jeho mrncanie 🙄 nasadili sa mu nove cizmy 😀 potom sa rozreval ze nemoze zobrat boby 😀 a islo sa 😉

natal
13. dec 2009

Ahojte 🙂
Ja pisem jak tatar, tak to nic, ze nerozumiete sem tam he he Polepsim sa.

Ma taaak boli hlava, ze az zle mi je. Od zaludka je mi zle tiez, som este ani nejedla poriadne. Som dnes asi dve hodky revala. Som sla s malou od mamy a mala pod elektricka, mamka pod. A ja jej vravim, ze ideme do Billy, ze sa prejdeme, ale mala nie pesi. A aj zima bola riadna, tak prave sla brika, tak som sla. No ako naschval, ja co si vzdy kupujem listky, stikam poctivo, tak boli tam revizori a ja bez listka. Som nemala so sebou svoju penazenku, ani doklady. No dostala som pokutu 55,55 € a este na mna aj policajtov zavolal, lebo nemam obciansky. Hrozne to bolo, hrozne. Normalne mi praskne hlava. Teraz pred Vianocami prist o tolke peniaze za jednu zastavku. Som tak revala. Uznavam moja chyba a on si robil svoju robotu, ale mohol sa zachovat ako clovek, nie?

Dobre, ze moja nebrcka tak. Ale tak ani nema co, lebo neje poriadne. Tu zobne, tam zobne ale nic poriadne nezje.

lilyk
13. dec 2009

no mohol sa zachovat ludsky 😠 ...ten kto nema deti nepochopi ze mame na MD sa hodi kazda koruna a hlavne muz 🙄
....aaale stavaju sa aj horsie veci....hlavne ze sme zdraviiiiii 🙂 Naty IP 😉
no idem kuk Chodura a paparazzi 😀

natal
13. dec 2009

lilyk, nemam IP 😕 Ja viem su aj horsie veci, ale tak ma to mrziiii 😖 Nemozme sa velmi rozhadzovat, snazim sa usetrit kde sa da a takuto nekrestansku sumu vysolim za jednu zastavku. Doslova za jednu, lebo vzdy si stikam listky a aha raz nestiknem bo chcem usetrit cas ..... ☹ Teda budu mi chybat tie peniaze teraz pred Vianocami 😢 No neskoro plakat, stalo sa. Ale mas pravdu, hlavne, ze sme zdravi a peniaze boli aj budu 🙂

allisia
autor
14. dec 2009

dobre rano 😀

no u nas choroby zase utocia - ja som soplava a maly kasle ale len ked sa zobudi

Inak Natalka mi grckala len raz v zivote co bola chora ani ako babatko zato maly bol prve tri mesiace expert v grckani ale rflux nemal 😝

juj Natal taka pokuta, to nepotesi veru ale revizori si sv.ne 🙄 🙄

allisia
autor
14. dec 2009

a aj my sme piekli medovniky ale Natalku to bavilo asi desat minut, potom isla robit zle Oliverkovi 😀 😀 tak som sa zabavala sama a celkom sa mi podarili na to ze som ich piekla prvy raz v zivote ale ozdobovanie mi nejak neslo, vyzeraju ako by ich zdobila Natalka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre