"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
17. mar 2010

ahojte, tak ja sa dnes chystam uprata linku zvnutra. Aj z vonka. Ostatne velmi nie, lebo chceme malovat aj kuchynu, tak to nebudem robit 2x ako debil, ano sano debil 😀 😀 😀 😀 MA to napadlo z mafstory 😀 😀 😀
Inak k detom co si vymyslaju inaginarnych priatelov. Robia to len deti s velkou fantazoiu. Aj sestrina dcera to robila okolo troch rokov a mala kamosa Mikiho. Ona sa s nim rozpravala ja v meste. Ale najlepsie bolo, ze to bolo pred volbami a vsade bol Dzurinda to bolo okolo roku 2002 ked bol popularny. Tak si mysleli, ze blbneme decko 😀 😀 😀 😀

bubaczik
17. mar 2010

sjuzi a kde ho zobrali? no vidiš,a ty už si sa šla s pištolom pomaly vyhražať 😀 😀 😀

bubaczik
17. mar 2010

jaaj žužu ešte že si tu 😵 tu moju orchideu nemusim presadiť? 😕 ked teraz tak kvitne?aby sa nezastavila vo vyvine 😀 mam ju stake v tom malom kvetinači plus v tom velkom priesvitnom 😅

a mna teraz skoro klepla pepka..moja Miša je doma 😕 som sa tak zlakla.že kto mi chodi po byte...maju maturity ta ona nechodi do skoly,ale na kult.podujatia..včera divadlo,dnes kino..no musim ja doškoly zavolať,či nahodou nevymyšla 😠

bubulik
17. mar 2010

Este si ju nepresadzala odkedy ju mas???

bubaczik
17. mar 2010

ne nee,normalne je v takom "kupnom" stave 😕 ja nepresadzam kvety,ja ich vyhadzujem,bo mne kapu 😅

bubulik
17. mar 2010

Inak ta moja neter je dnes piatacka a patri medi najlepsich ziakov v triede, dokonca zo slovenciny je uplne najlepsia. Aj diktaty a vsetko. Takze tie slovne hratky su velmi fajn.

bubaczik
17. mar 2010

ja ich strkam len do ker.kvetinačov..bo ked som ajj presadila,ta pokapali..ta som sa na to vykašlala 😝

bubulik
17. mar 2010

Tak ked odkvitne. ale ak by kvitla 2 roky ako mne tak to presad aj ked bude kvitnut 😀 😀 😀 😀

bubulik
17. mar 2010

Potrebujes priesvitny kvetinac najlepsie skleneny a substrat na orchidee.

bubaczik
17. mar 2010

no moj Peťo sa nema s čim chvaliť,čo sa tyka školy... 😖 sice je dvojkar,sem tam trojka,ale je trucovity,a ked si on povie,že5x5 je 30 ta je 30 🙄

bubulik
17. mar 2010

Idem pozeraj panelak, tak cauko 😎 😎

bubaczik
17. mar 2010

jj,orchideu mam v priesvitnom... a jaky substrat?taky čo svokra dava,a jej skapali už 4 😀 a to kvitne len raz za rok?lebo tu moju som dostala v maji mr,a vtedy kvitla do augusta..no uvidim,presadim jak odkvitne 😅

bubaczik
17. mar 2010

že panelak 😀 to ja kolko krat omylom prepnem ta furt to iste tam riešia 😀 idem ja kosiť 😉

lilyk
17. mar 2010

ahojte 😉
Zoji budem do konca tyzdna bez auta,MM isiel dnes rano do servisu a ze auto tam musi odstat do piatku, takze bere moje ale na buduci tyzden by sme sa mohli vidiet 😉
Sjuzi super spravicka, gratulujeme k skolke 😵
obed mam, Tomasko ma svieckovu..taku detsku 😀 a ja budem neskor robit fasirky s kasou.
no my padame na chvilku von,zoberiem trojkolku a budem tahat mojho mensieho syna pred sebou 😀

bubaczik
17. mar 2010

čafte..tak ja som bola po 2 tyždnoch vonku 😕 bo mne už s toho plano,že ležim jak tekla 😝 ta sme pomaličky prešli do tesca,pokukali ludi jak sa biju na kačkach 😀 kupili kinderko a šli pomaličky domov 😀 u nas sa už decka hraju v "bahnovisku" 😝 Danko kukol ich smerom a pokračoval dalej..som myslela,že bude chcieť sa isť pohrať,ale kašlal na decka..jemu stači mama 😀 sme popozerali u nas majstrov,a sme doma..idem variť polievku s ružičkoveho kelu,zas ju budem ja s Dankom len jesť a madarsky gulaš 😵 tak a potom možem zas dalšie dva tyždne ležať 😝

lilyk
17. mar 2010

Bubi to lezanie je chore,ale oplati sa 😉
my sme sa vratili z vonku,hned jak Tomino nasadol na trojkolku tak padol,chuda moje, on zatocil na jednu stranu ja na druhu a bol dole 😢 mame novu modrinu,tak mi ho je luto, uz sme dlho ziadnu nemali 😅
Spapal obed a teraz pozera Boba v stolicke 😉 ja pijem kafe, mala by som ist robit tie fasirky, ale taaak sa mi chce 😝

bubaczik
17. mar 2010

http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1...

našla som si koliiisku 😀 😀 😵 😵 😵 😵
u nas vyjde na 180€ 😠 takže v niečom takom bude naše č.5 spať 😵 jaaj toto je jedina najlepšia vec na mojom tehu,že možem nakupovať hovadiny 😅

sjuzi
17. mar 2010

Fiiiiiha Bubi, jaké čačky ty kukáš... hehe 😀

bubaczik
17. mar 2010

že čačky..aj ty budeš,neboj 😵 lepšie kukať čačky,jak tabulky na downa 😝 dopijem magnezko a idem lehnut pod telku a zalahnut zas na tyžden 😝 jak medved 😀

lily a to kde nahanate modriny? 😕 čo nedavaš pozor 😀

idem ženy,majte sa 🙂

sjuzi
17. mar 2010

Ja idem dať kafčo... nejaká som inak lenivá dnes... bordel jak v tanku, Bubulik, ty by si k nám tuším dnes na návštevu dojsť nemohla... bych sa hanbila jak pes. Ale to hlavne mm má všade handry po tréningoch... ma z toho už poráža. Mu kúpim nejakú komodu, čo mu to tam vždy hodím a hotovo... 😝 😝

sjuzi
17. mar 2010

Jeeej, ja zapomnela... idem si kuknúť Odsúdené, Lily, už si videla? 😀 😉

lilyk
17. mar 2010

Bubi no to si nevidela Tomina alias torpedo,nanho sa neda davat pozor,jedine ze si ho uviazem na nohu,uz si aj hlavu umyvam tak ze ho dam jednoducho do postielky...vsak on je vsade za sekundu, vylieza na stol,najnovsie vylezie na stolicku v kuchyni a toci s gombikami na sporaku...no chore 😨 na okno,parapetu ani nespominam a to vsetko za par sekund a nas Majko ten sedi a vegetacky pozera 😀 Tomasko si spravi proste zo vsetkeho stupienok, sup a uz je hore,ci to je auticko, ci bubon, vsetko otoci na ruby a leze a leze 🙄 uz neviem co s nim, jednoducho cakam kedy z toho vyrastie 😉 a v pohode chodi hore po schodoch,to Majko vedel vyliezt schodami skoro v 2 rokoch 😀

lilyk
17. mar 2010

Bubi hodila som do albumu jednu fotku,mas nazornu ukazku ako nechce ani za ten svet zliezt z okna 😀 klikni viackrat nech sa ti zvacsi fotka.

lilyk
17. mar 2010

jeeeeeeeeeeeeeej,nevidela,vidis uplne som zabudla,videla som vcera zaciatok 😀

zoja
17. mar 2010

lily tak tomi mi pripomína kubka ten aj so sadrou na nohe vyliezol na stol 😀 😀
tak teda buduci týžden 😉

jéjn bubi tak toto som na tehu milovala nakupovat jak bláznivá a potom kopec vecí nevyužiť, tie kolísky su nádherné

my sme dnes boli kupit pukyho , takú radosť som u krpca este nezažila, dokonca bez problemov isiel aj poobede spat, ked som mu slubila, ze sa pojde potom povozit a na moje prekvapenie sa zobudil na to , že musí isť cikať, práve tam sedela mladá tak vykrikoval pohni lebo nevydružím 😀

bubaczik
17. mar 2010

čafte..no lily masaker 😝 normalne nervak 😀 ale ja som to pisala so srandy,že čo nedavaš pozor,si mysliš,že moje deti nemali modriny? jaj jaaaj,a kolko..Danko mal hrču na čele rok v kuse 😝
idem kuk comeback na nove,a odchadzam do postele..
inak už viem,prečo sa ludia bili na kačkach..maju ich po 2€ 😉 tak kto chce kačky,tak nech ide bojovať do tesca 🙂 moj svokor vybojoval zas tolko,že nam asi perie začne rasť 😀 😝

lilyk
17. mar 2010

Bubi jasne,ja som to myslela na zasmiatie 😉
a ze cez vikend 18 stupnov,no ak nebude budem fakt zlaaaaa 😀
zajtra nejde kon,budete mi chyyyyyyyyyyyyyyyyyybat 🙂 mozno aj poupratujem 😀

allisia
autor
17. mar 2010

ha tie kacice mal uz vcera precenene a velk putac nas mrzakom a malym pismom ze plati od sedmnasteho 😀

lily tak henak ako Tominka som vcera tahala od okna Olivera lebo najprv sa pozeral na bager a potom hladal hava a ked som ho odtial brala aby nespadol tak este krical hav, hav 😀

inak aj my sa hlasime potom na rande so Zojou ak mozme 😉

bubi a ty sa nespaciruj po tescu ale max po posteli 😠 😉

dnes som sama lebo mm isiel do nemecka, som decka nechala asi desat minut sa same hrat v deckej a to ste mai vidiet ten bordel,izba normalne hore nohami, potom hodim aj foto a mala mi zahlasila este ze jej sa nechce upratovat tak som jej pomohla skladatpenove puzzle a ked to bolo skoro hotove tak mi hovori pozri ako sme pekne poskladali bez kriku tak uz nebud podrazdena 😀

a aj my mame novinku, od 7.aprila ide Natalka do skolky, sme boli dnes po rozhodnutie a aj triedu a deticky sme si pozreli,chvilku sme tam pobudli ale mala na zaciatku nechcela velmi spolupracovat a ked isli deticky von tak sme isli domov a normalne nechcela ist 😅

bru noc, idem oddychovat pred panelakom 🙂

zoja
17. mar 2010

jasne ali teším sa, len aby sa naši chalani nepobili o tvoju princeznú, ale ako tak sledujem, tak majko salámista to má na háku a kubko tomina zvládne ľavou zadnou 😀 😀

lilyk
17. mar 2010

😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre