"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
20. júl 2009

Ahojte 🙂 🙂
bubi no ako bolo????

zuzidr
20. júl 2009

ahojte 😀 😀 😀

jéééj bubi,vitaj,nejako skoro nie?som myslela že na dlhšie idete 🤐 a ja sa už nemôžem dočkať piatka 11tek hodiny 😀 😀 😀 😀

bubi no rozprávaj,preháňaj a daj foto 🙂

allisia
autor
20. júl 2009

Zuzi a vy ste este tu??? ja ze ste uz isli 😅

zuzidr
20. júl 2009

nie ideme v piatok večer 😀

lilyk
20. júl 2009

ahojte 😉
Bubi vitam doma 🙂 no a jasne chceme vediet vseckoooooooooooooooooooo 😀

bubaczik
20. júl 2009

ta bolo super,len som dostala taku alergiu na slnko,že som posledne dni len na izbe bola 😒 bolo strašne horuco,ale dalo sa 😉 potom popišem ,mam pustenu druhu pračku a musim isť do tesca bo nič doma nemame 😒 len kavu 😀
ešte sme mali ostať tyžden,ale veci sa komplikuju 😒 a u nas to plati dvojnasobne...a už nikdy nejdem so svokrovcami,bo to strašne...som mužovi pohrozila rozvodom 😀 😅

bubaczik
20. júl 2009

inak ubytovanie sme našli za pol hodinku,mali sme každy zvlašť izbu,zvlašť kupelku,mali sme od vysavača až po pračku k dispozicii...ubytovanie pre 7 ludi 720 eur na 9 noci 😉 ja by cez cestovku už nešla,a do chorvatska duplom 😲 a česi sa nezapreli,bože to je narod 😝 😝 😀 🙄

allisia
autor
20. júl 2009

bubi so svokrovcami 😝 😝 😝 😝

bubaczik
20. júl 2009

he he he..ja sa chystam kuknuť na svokrovcov až v decembri..do vtedy ich nechcem ani počuť 😝 😝 a moj muž sa prvy den ako keby napojil na pupočnikovu šnuru 😠 no ale hned som ju pretrhla....a bol klud 😉

bubaczik
20. júl 2009

no idem na nakup,tešim na naš chlieb 😵

lilyk
20. júl 2009

😀 😀 😀 no comment 😀 😀 😀

bubaczik
20. júl 2009

no sme doma,polievka postavena 😉 fotky dam neskor,musim ich pozmenšovať,sa mi nechce teraz,som leniva 😀
čo mam dať Dankovi na potničky? 😕 k mudre nejdem 🤐

allisia
autor
20. júl 2009

bubi my sme mali na potnicky od dr zinkovu mast ale inak neviem co sa na to dava 😕

sjuzi
20. júl 2009

Jeeej Bubi vitaj 😉 🙂
To sa tam fakt už nedalo ten týždeň vydržať? 😅 😀 Ale nééé, ja zlá, nejdem si robiť srandu... So svokrovcami by som nevydržala ani ja asi týždeň v kuse, nie to ešte 2... 😲 😝

My na potničky detský púder, vždy nám prejdú... 😉

sjuzi
20. júl 2009

A zdravím aj ostatné... 😵
My sme boli plávať... a už Mišiak zaspáva a ja musím ísť vyrábať svadobné oznamko kamoške... tak sa idem činiť, musím zmáknuť pár návrhov, ale očkom budem kukať, či ste tu... 😉

allisia
autor
20. júl 2009

sju ty si nejaka sikovna ze oznamko vyrabat 😵
ja idem dat malej obed a navarit druhe bo budem robit masove gulky s hranolkami a chcem aby to bolo teple ked pride mm z roboty

sjuzi
20. júl 2009

Alli to je tým jedným dieťaťom, už sa nudím pri ňom... 😀

bubulik
20. júl 2009

Caute kockosky. Tak my sme boli v obchode, trvalo nam to asi 80 min. A to byvame na dedine. Kebyze sme v meste tak je to na celodenny vylet 😀 😀 😀
Mala papa polievku. Teda aj babka ma tam dohlad. MM isiel prvy krat od narodenia maleho do roboty, ani sa mu nechcelo. Malemu raz davam nutrilon a raz moje mlieko. 😒Som z toho dost nestastna, lebo pri Hanke sa mi to nestalo. Ale on potrebuje na raz viac a to ja nestiham vyrobit. Potom spi dlhsie ako ona. V noci papal o 23 30 a potom o 4 30 a potom az okolo 9 tej.
Inak Bubi vitajte 😵 😵 😵 Tak uz to mate za sebou , clovek sa tolko na to tesi a nakoniec to tak rychlo prejde. 😖 😖
Ale fotky Vam zostanu 😵 😵 😵 😉

allisia
autor
20. júl 2009

sju poziciam zi jedno aby si sa nenudila?? 😀 😀

Bubi no maly je pekny hladosko, velky chlap z neho bude 😵 a to mliecko sa casom urcite upravi, drzim palceky nech kojis co najdlhsie 😉

allisia
autor
20. júl 2009

mala ma uz polievku za sebou a je v posteli tak mozem ist krmit prcka 🙂

lilyk
20. júl 2009

my sme prave dopapali,to je des,druhy nepapac, resp...nechce sa mi papat 😠
na potnicky, bubi nam najrychlejsie zabera clapkat sa v bazeniku alebo vo vani 😉
ja som vcera nasla Majkovi strasne velku gulu na hlavicke az mi zle prislo 😔 no dufam ze mu to prejde..svokrovci aj mama mi nato ze vsak sa urcite niekde buchol to je normalne...teda ale som sa tak zlakla az az...no uvidime...budem spokojna ked odide 😖 😖
Bubu s tym mlieckom mi to je luto...ale katastrofu by som v tom nevidela...mne sa stalo to iste..mozno len ma obdobie ked potrebuje viac a vrati sa do normalu 😉

allisia
autor
20. júl 2009

uz zase sme na druhej strane a to je obed a deti spia (teda predpokladam) 😠 😀
mala prave vstala z postele, otvorila dvere a ostala tam stat, ja som kojila maleho a nevidela som co robi, asi po dvoch minutach prisla a pytam sa jej ci ide cikat a ona ze nie cikat, kakala. no a ona sa tam za dverami vykakala do nohaviciek 😅

zuzka76
20. júl 2009

ahojte 🙂
bubi, vitam vas naspat doma 😉

zuzka76
20. júl 2009

alli 😅 😉 aj natalka(nasa) vcera stale sa pytala ze cikat, ale to som uz vedela, ze ked tak casto chce ist, ze chce kakat, ale asi sa hanbila, lebo sme boli aj so znamymi na dome a bolo tam viac ludi, ona sa stale hrala s detmi aaj sa jej chcelo, ale ked uz sedela na zachode, tak sa jej zase nechcelo...to sa zopakovala veeeela krat a nakoniec sa pokakala 😅

zuzka76
20. júl 2009

teraz spi, uz sa pomaly hadam aj zobudi a pojdeme zase hajde niekam 😉

allisia
autor
20. júl 2009

moju som odsikovala naspat do postele nech si este pospi a hovorim jej zo srandy ze bude v posteli az kym nepride ocko a ona teraz otvorila dvere ze neprisiel ocko? 😀 takze asi uz spat nebude 😅

allisia
autor
20. júl 2009

idem daco porobit lebo tu len sedim a nic sa mi nechce tak paaa

zuzidr
20. júl 2009

psov mám rada,ale čo je vela to je moc 😀

andy.a
20. júl 2009

Zdravím 😎 😎 😎

Bubi,vitaj,a ja že tam budete mesiac,veď si tak nejako písalal 😕 😅 😝 😀 ale so svokr.by som tiež asi dlehšie nevydržala 😀 😝 a pupočnú šnúru by som tak ľahko nepretrhla 🙄 🙄 😝 😖 😠

a to ste tak rýchlo našli ubytko ?? a blízko mora ?? 😕 😅
na nete je voľné akurát tak vyše 1 km od mora a ceny dosť vysoké 😕 😕 🙄 🙄

na potničky Alpa alebo lieh z lekárne 😉
a tešíme sa na fotky 😉

Bubul,máš dobré dieťa 😝 😅 Oliverka 😉 aj pekne spí a je veľký papkáč 😉 🙂
ja som také ani raz nezažila ☹ 🙄 😀
a nemal malý problém sa naučiť na fľašu ?? 😕 🙂

Lily,nápodobne,dvaja nejedáci 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre