"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
3. aug 2009

Lily my sme tam boli okoli pol tretej vcera, ak chcete ist dnes tak to tam mozno nebude tolko ludi ked uz je tyzden 😕

Ajus my sme tam neboli este ale mam referencie ze je to tam pre decka super

No ako tak citam tak nasa mala ma co dobiehat oproti ostatnym detickam 😀

Ajus Jojko je veeelmi sikovny 😵

janada
3. aug 2009

ahojte,tak už sme aj my po dovolenke,prišli sne v sobotu neskoro večer a doteraz som robila poriadky,ale už je všetko ok 🙂 idem až v stredu na nočnú tak si ešte užívam volno,ale vonku je hrozné peklo.

lilyk
3. aug 2009

Ajuska my sme tam este neboli len svokrovci nam zreferovali ze su tam aj detske bazeniky a ze super. A este som pocula ze este lepsi je "Lipot" je to ta ista dialka cc 50 minut do BA a zevraj voda je este "cistejsia"neviem ako to nazvat proste ze este vhodnejsie prostredie a lepsie atrakcie su tam 😉 ...link
http://www.tourist-channel.sk/sluzby/tkview.php...

bubulik
3. aug 2009

Musim sa smiat, lebo akurat u nas vyhlasovali, ze zajtra ide zajazd dochodcov na Vincov les. Takze ak tam nahodou pojdete niekto zajtra a uvidite vacsiu skupinu dochodcov, tak su od nas 😀 😀 😀

lilyk
3. aug 2009

Bubulik 😀 😀 zajtra ma prsat 😕

bubulik
4. aug 2009

Dobre ranko, Lily, tak u nas prsalo uz v noci 😀 😀 😀 a konecne je lepsi vzduch.Sme doma sami, MM je v praci. Potrebovala by som ist do obchodu, ale aj pred chvilou prsalo z nicoho nic,tak nechcem, aby sme zmokli.
Dosla mi kasa a mala mrauci, lebo okrem toho nechce nic jest a samozrejme je hladna. Dala som jej chleby, prvy mi poliala vodou. Teraz som jej dala druhy a ten zase cely rozmrvila. 😖 😖 😖 Kym nieco nezje tak to s nou bude uzas. Inak prisla za mnou do spalne o 6 00 hod. 😝 😝
Maly vstal pred hodinou. Je okupany a napapany. Spinka. 😵 😉

bubulik
4. aug 2009

Ja ranajkujem apojdem si spravit kavu. Inak uz nekojimvobec. ☹ ☹

lilyk
4. aug 2009

Dobre ranko,
tak aj u nas prsi, neva, treba aj takuto zmenu 😉
jej Bubulik jasnacka uz 5 minut rozmyslam co mi chyba 😀 idem si kafe spravit 😵 potom uspat a mame posledne plavanie, potom az v Septembri 😉
co sa tyka kojenia...myslim ze su aj horsie veci...ja viem mne uz sa teraz lahko hovori uz som oplakala 😅 posielame pusku O & H 🙂

andy.a
4. aug 2009

Ahojte 😎 😎 😎

tak aj my sme už doma z dovolenky 😎 😎 😎 dobre bolo,ale 11 dní je dosť 😝 😝 😀

krpci zaspali včera pred polnocou,malá buntošila už o 6.ráno a mladý došiel o pol 8.,že chce pozerať DVD 😝 😀 to mu tam chýbalo 😝 😅 pritom on zvykne potiahnuť aj do 9.-10.hod. 😕

inak čo nové,Katu sa stále zatajuje ?? 😕 😕 😕

zuzidr
4. aug 2009

ahojte,andy znova zopakujem že nám tých8 dní bolo maximálne málo,nestihli sme pochodiť celé okolie,pláže a dostatočne sa vykúpať a opáliť,takže kažťdý to berie asi inak 😀 😀

pozdravujem všetky júnové maminky a júnovčiatka nech nemusím menovať a samozrejme že aj "nejúnovčiatka" 😀 😀 😀 😀

ani sstefi tu dlho nebola a katu už asi nepríde ☹

andy.a
4. aug 2009

Zuzi a išli ste v sobotu ?? 😀 😕

my sme mali s mladým problémy,bol zlý,trucovitý,v mori sa kúpal len prvý deň,potom odmietal 😖 takže chodil iba do hotelového bazéna a posledné 4 dni už ani tam nechcel chodiť,takže chodili s MM na minigolf,autíčka,trampolínu a pod... 😝 no a všade nehorázne sumy samozrejme 😝
hlavne že sme tam šli kvôli nemu a jeho imunite ☹ 😒 ale aspoň tú klímu prímorskú dýchal 😀 😀 😝

a na blind bol obrovský problém nájsť ubytko,neviem,ako sa to Sstefi podarilo 😕 😕 😕 my sme pochodili takmer všetky agentúry aj od domu k domu som sa vypytovala 😝 a všade obsadené 😝 tak sme si tých 8 dní v hoteli predĺžili o ďalšie 3 a priplatili 😝 😕

allisia
autor
4. aug 2009

Ahojte 🙂
konecne lepsi vzduch vonku aj ked je zatiahnute a vyzera ze bude striedavo prsat cely den ale nevadi

idem robit granadir a poobede do autoskoly

zdravime navratilcov z dovoleniek a v dobrom zavidime 😵

allisia
autor
4. aug 2009

Inak vcera vecer mala nechcela plienku na spanie tak som jej ju nedala a dala som jej prebalovaciu podlozku pod plachtu lebo nemame kupene este tie nepremokave plachty no a zobudila sa o pol dvanastej a bola sa vycikat ale trocha jej cvrklo aj do postele tak potom sme dali plienku lebo sa aj napila ale rano ju mala suchu tak pomalicky mozno prestanemm davat aj na noc 😵
Inak teraz tu na mna vykrikuje ze aha mamika a robi na gauci stojky na hlave tak ze nohy vyhodi na operadlo, my mame take vysoke operadla 😀 😀

a hrmiiii 😨

zuzidr
4. aug 2009

pridala som foto....síce len niektoré,lebo museli dosť preisť cenzúrov,lebo sme si to tam fakt "užívali"

inak tu je tiež hrozný čas 😠

andy hej išli sme v piatok večer,v sobotu okolo obeda sme tam boli a domov sme išli v piatok na noc,lebo keby sme opustili v sobotu doobeda aprt. tak by sme išli cez deň a najväčšiu horúčavu 😀 😕

našu sme zas nemohli dostať z mora von 😅

a ubytko sme mali zajednané pre istotu dopredu 😅 😀 a v omiši bolo velké CBA kde sme robili veelké nákupy tak ako aj doma a ceny bolo skoro primerané ako tu unás,pár centov hore dole....a varila som každý deň ráno komplet menu 😀 😀 😀 😀

allisia
autor
4. aug 2009

Zuzi uzasne fotky, paradne ste si uzili dovcu, super 😵 aj ja ceeeeem 😀 😀 😀

sjuzi
4. aug 2009

No čafte dovolenkárky, tak ste si to užili... Zuzi, ako som ti písala na fcb, tak sa mi tie vaše fotečky veľmi ľúbia... aj Emmka, ako baští zmrzku... hehe 😵

Andy, aj ty by si dáke mohla dať... na fcb nie si? 🙂

sjuzi
4. aug 2009

Dnes asi poobede skočíme niekam do nejakého OC sa pohrať na vláčik a tak... alebo keď chvíľku nebude liať, tak v gumákoch poskákať do mlák... 😉

sjuzi
4. aug 2009

Dnes som varila paradajkovú polievku a upiekla fašírku a zem.kašu... mmmm

ajuskamimi
4. aug 2009

jeeej Zuzi krasne fotky 😉

ja som skusala tiez malemu dat rukavniky, ked chodievame u nasich do Oravic do termalnych bazenov, no vresti jak tur, ked to ma. Skusim este kupit to koleso s vyrezmi, kam ho len posadim, uvidime ci to uspeje 🙂

inac dnes hrozne pocasie, stale leje, ale zasa na druhej strane, snad sa bude v noci lepsie spat, ked bude vzdusnejsie, tak nech si len poprsi 😀

ajuskamimi
4. aug 2009

Lily tie bazeny a laaa madaros vyzeraju fakt dobre, skusim MM nadhodit temu bazenov a uvidime, kam nas vietor zaveje, ci okukneme Vinca alebo madaros 😀

ja by som sla aj na Rosnicku, mam to tu za rohom, ale vzdy ked ideme okolo a vidim tam tu hordu ludi, tak ma to odradza 😒

lilyk
4. aug 2009

Zuzi fotecky kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 🙂

zuzidr
4. aug 2009

ajus naša sa v tom kolese nudila,chce len rukávniky 😀

allisia
autor
4. aug 2009

cafte,
Ajus aj my mame koleso s vyrezmi ale mala ho len minuly rok a teraz uz ma normalne, sa jej viac paci tak to druhe bude prela Oliverka. A mala chce byt v kolese furt "ťama, ťama" a aj rukavniky sme uz skusali ale to ju este troska potapalo 😀

Inak moje mladsie dieta sa dnes na mne fzrt rehoce, hocico mu poviem tak sputi taky rehot au ho zadusa 😀 to som pokrocila ze som detom na smiech uz v tomto veku 😀 😀

andy.a
4. aug 2009

uffff,dala som fotos 😎 😎 😝

Zuzi,krásne fotky 😵 😵 😎

a Dominike všetko dobré k meninkám 😵 😵 😵

zuzidr
4. aug 2009

andy fotky krásne ale mohla si dať foto aj kde si ty alebo aj s mužom 😅 😀

ajuskamimi
4. aug 2009

jeeemine Andy, ti tvoji "vlasacikovia" su krasni, paaani ten moj Jojo po takych vlasoch iba tuzit moze, my ich mame na hlave tak akurat na pokrytie 😀 ale neva, hlavne je, ze aspon nejake mame 😀 zatial sme boli iba 2x strihany

allisia
autor
4. aug 2009

Andy a Anetka s vami nebola? 😕 alebo som nevidela vsetky fotos ale sak kukala som pozorne 😨

allisia
autor
4. aug 2009

ale krasne fotos javascript:addEmoticon('😵','vBody')

janada
4. aug 2009

ahojte,tak u nás počasie nanič,ale som rada,ja nemám moc teplo rada,aj teraz ma ovieva ventilátor.

Pokukala som dovolenkové fotočky,naozaj super 🙂

Naša Domča sa naučila cez dovolenku cez deň nespávať,včera zaspala Peti v kočári o piatej poobede a potom išla spať až skoro o polnoci.Musím ju to odučiť,lebo ked pôjdem do roboty ma porazí,mne sa ponocovať nechce 😝

Naša malá ešte na spanie plienky mať musí,pocikáva sa stále,lebo jej top jedlo je kakavko a to päť krát denne a ešte dva krát v noci,dúfam,že sa to raz odučí,len neviem ako,lebo ten rev potom počúvať je nemožné.Inak cez deň je už bez pleny,chodína šerbel sama.A rozpráva už všetko,len my sme občas hotentoti a nerozumieme jej 😀 A každá motorka čo okolo nás prejde je etot,čiže exot a už vie aj kde má it/riť/ a dnes hovorila,že pičí/prší/ 😀

janada
4. aug 2009

a andy dakujeme za prianie 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre