"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
25. jún 2009

aj my sa pripajame, prajeme Hanke vela vela zdravicka a gratulujeme k 2 rockom 😵
idem popanelakovat, a prave citam ze po 10... prispevku netreba novu temu zacinat.

sstefi
25. jún 2009

podla mojich vypočtov sjuziovci by mali byt najneskor zajtra doma, tak uvidime, kedy sa nam ohlasi sjuzi. dufam, že si dovču poriadne užili 😵

sstefi
25. jún 2009

andy, tak ako sompisala v teme chorvatsko, na krk, ale neviem kam, nakolko nemame nič rezervovane, tak je nam to jedno.
a ideme 11. alebo 12. ráno okolo 2.OO hod. Totiž ma stve, že 1.je sobota a tu nikto neodporuca, tak uvidime. aj ked krk nie je daleko od hranic. takže poplatky za cestu a pod. budeme platiť a hlavne čakat minimalne, tak uvidime ako sa rozhodneme. zaleží hlavne od toho, ako budem ma tsmeny rozpisane, ked mi dzigne v piatok dennu, tak určite nepojdeme v sobotu rano, kedy sa pobalima nachystam niečo na cestu, ked pridem domov o 19:30? 😝 🙄

sstefi
25. jún 2009

bubul, ta ty nakoniec prenašat budeš a to si nas min. tyžden už nastrasila, že už (ja viem, že to dr.) 😕 😵

sstefi
25. jún 2009

poobede madam nespala, takže ani ja, teraz je už mimo prevadzky, predpokladam, že dorana do 9-tej 😀

sstefi
25. jún 2009

a ja som z tých nočných už tiež mimo 😖 😒

milliigoret
25. jún 2009

čavte 😎 kto tu?
bubul všetko najlepšie hanke 😵 😵 😵 to by bol darček v podobe bračeka 😵 presne na ten istý dátum 😵
my sme dneska boli poobede vonku,peši...že sa aspoň prejdeme,kúpime si dajakú vodu aby sme nešli celkom naprázdno 😝 😀 ,tak sme isli 15 minút do obchodu a hodinu z obchodu 🙄 😀 a jak sme sa konečne dotrepali dnu na osme patro, bo ona herečka chcela peši ísť, tak si zmyslela,že ona ešte dnes s motorkou nebola vonku 😝 🙄 tak sme sa pobrali zas vonku a došli sme dnuka o osmej 😝
ináč teplá voda nám ešte furt nejde 🙄 🙄 🙄 hlavne,že mali pustiť už dnes do 10:00 ráno 🙄 mám dosť,zajtra stretnutie zo strednej ...ta to ani nemožem ísť 😝

andy.a
25. jún 2009

sstef a to máš koľko dovolenku ?? 😕 😕 😕 na ako dlho idete ?? 😕 😅 😝

Milli a prečo by si nemohla ísť ?? 😕 😅 😝 to máte po 5 rokoch ?? 😕 😅

bubulik
25. jún 2009

Dakujeme vsetkym za blahozelanie. Kludne mozete rodit vsetky za mna. Ale bude to cisarak. Tak neviem ci mate este zaujem 😀 😀 😀

milliigoret
25. jún 2009

andy zato nemožem ísť ,lebo nám nejde tepla voda 😉 nepojdem tam jak taky smraďoš... 😀 😀 😀 😀 😝 😝
ináč andy a ty sa nevieš s Katu spojiť cez ten MMB ? 😕

andy.a
25. jún 2009

Milli,však cez MMB sa každý môže spojiť 😀 😀 😝
napíš jej cez Odkazy 😝 😅 😕

a hádam zajtra už pôjde teplá voda,to sa akurát môžeš nafintiť,né ?? 😕 😕 😅 😝 😝

my sme mali stretko min.rok a nemohla som ísť,lebo obaja malí mali vtedy naraz angínu a 40 st.horúčky 😖 😔 ☹

milliigoret
25. jún 2009

no lenže andy ja neviem jake je na MMB jej ctené meno 😀 😀 😀

milliigoret
25. jún 2009

také isté ako tu?
no dúfam,že zajtra tá voda už pojde ,bo ma šľahne,som prisľúbila účasť 😀

andy.a
25. jún 2009

Milli,áno,také isté ako tu..a dala som link 😝 😀

andy.a
25. jún 2009

Milli,ten tvoj album" Saškine spinkanie" nemá chybu 😝 😵 😀 😀 😀
však to dieťa ti iné nerobí,len spí,nie ??
😕 😅 😝 😀 😀

milliigoret
25. jún 2009

andy ja som nečítala predchádzajúcu stranu 😀 😀 😀 resp.som to prekukla 😀
a to spinkanie,tak stále ju odfotím ,keď stihnem... 😀 a minule tak zaspala,len ľutujem,že som nefotila...že som ju prišla kuknuť,či už spí a skoro som sa popučila od smiechu 😀 3 babiky na vankúši zakryté s dekou a ona chúďatko stočena v rohu postielky spala jak taký slimáčik 😀 😵 😵 😵

bubulik
25. jún 2009

Prave som dozehlila pracky. 😝 😝 😝 Zajtra to poupratujem. Dufam, ze aspon tyzden nebudem zehlit.
Tak dobru nocku vsetkym 😉

zuzka76
26. jún 2009

dobre ranko 🙂

zuzka76
26. jún 2009

ja uz asi hodinu hore a u nas sa este spiiii 😅 mne sa nejako nechce.. asi by som mala ist na nejake vysetrenie, lebo ma furt srdce boli, vcera rano to bolo dost zle, ale potom to preslo asi po pol hodine...tak som sa bala, ze ak sa to dnes zopakuje, nech je aspon mp doma...

zuzka76
26. jún 2009

a uz sa mi moja laska zobudila 😵

andy.a
26. jún 2009

dobré ránko 😎 😎 😎

aj my máme dnes doktorský deň 🙄 🙄 🙄

Zuzka,srdca ťa bolí ?? 😕 😕 to nemyslíš vážne ?? nemáš to "len" panické ataky ?? 😕 😝
mrkni do Depresií 😝 😅 😕

bubaczik
26. jún 2009

...ste počuli že Jacksom zomrel? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

zuzidr
26. jún 2009

ahojte,hej Jacko zomrel...no chudák...pekné pesničky mal... 😅

ja už chcem dovčúúúú 😀 😎 ale aspoň počko je dnes pekné 🙂

bubaczik
26. jún 2009

inak to je sila,ja pred chvilou vstala,a jak sa mi zapol pc,hned mi naskakuje skype..ta došli linky...strašne 😒 boh vie,že čo tam za tym je,lebo chodili famy,že je chory a td...no čo už... 😒

no zuzi aj ja už chcem,nech raz dva prejdu dva tyždne.. 😎

bubulik
26. jún 2009

Dobre ranko, my sme uz aj doma z obchodu. 😉 Mala sa hra, cita letaky a ukazuje mi co vsetko jej mam kupit. A ja jej hovorim, pravdaze milacik. A ona je spokojna. To mi asi do 15 tich nevydrzi, ze???? 😀 😀 😀
Dnes len upracem ozehlene saty, uvarim malej zeleninovu polievku a tot vsjo. 😝 😵
Ale kto s nou pojde von netusim, lebo ja tam urcite skapem. Uz teraz som dead a to nie je obed. 😝
Inak to o Jakovi ma prekvapilo. Teda nikdy neprekypoval zdravim, ale toto 😲 😲 😲 . No mojej sestre zomrel idol. Tusim este zo zs-ky 😢 😢

bubaczik
26. jún 2009

no ja tiež čakam kym sa Danko napapa,a ideme von..variť tiež budem iba nejaku polievku a druhe by som chcela robiť bryndzove halušky,ale neviem,či sa mi bude chcieť škrabať zemiaky 😝 😀 všetko zaleži od okolnosti 😀
mna ten tyžden čo take počasie bolo normalne zničilo 🙄 sa budem davať do kopy paru dni... 😀 ja už jak stara žena som..
inak ten Jackson...ta jak mohol mať zastavu?taky mlady?to sa mu asi vypomstilo to,že ani "vzduch " nedychal poriadne..abo čo ja viem..sterilita a pod ,ne? jaaaj,no čo už..bude hysteria zas na svete... 😢 ja som ho rada nemala 😲

zuzidr
26. jún 2009

od rána hrajú jeho pesničky v rádiu,to je pekné 😉 ☹

allisia
autor
26. jún 2009

cauteeee, dodatocne zelame Hanke vsetucko vsetko najsamlepsie k narodeninkam 😵
ja cakam kym sa maly zobudi, dopere pracka a mozeme ist von
som vecer uz ani nemohla prist lebo ked je mm doma tak obsadi pocitac s vetou typu "sak ty si tam aj tak cely den " 😠 😠 😠

lilyk
26. jún 2009

ahojte 😉
konecne pekne, este ten vietor prec a bolo by super.
ja som M.J.pesnicky mala rada,jeho ako osobu som nikdy neriesila, skoda ze uz viac nestihol 😔

allisia
autor
26. jún 2009

Inak som si vcera vybrala autoskoly, som sa tam bola zahlasit a 9.7 zacinam kurz, len este skocim k mudr.
Inak bubi si mala pravdu s tymi skuskami, ze to policajti si davaju taku lehotu ze do dvoch mesiacov od ukoncenia kurzu robia skusky, instruktor povedal ze to potom riesia tak ze zahlasia studenta na skusku a rozlozia jazdy tak aby clovek vsetko nezabudol kym na skusku pojde 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre