"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
23. aug 2009

Andy prave som chcela napisat naco tolko vysavas 😀 ale si to ukoncila ze kto nic nerobi nic nepokazi 😀

bubulik
23. aug 2009

Ta postel je z www.mojnabytok.sk. Cena za nu bude 581 eur. Keby bola vo farbe tak by to bolom 599 eur. Inak ano je tam tretia pre mna prilezitostna postel a este aj 2 sufliky na periny.
Mne by mala navsteva prist okolo 14 30 hod. Este nemam obyvacku upratanu, lebo som uspavala Hanku, ale MM nezvladol Olivera, takze je hore a musim uspat este aj jeho. Tak idem.

bubulik
24. aug 2009

Dobre rano, kde ste??????
My sme sa pred hodinou dozvedeli smutnu spravu. MM zomrela teta. Mala len 50 rokov. A najhorsie je, ze mala konecne vnucatko. To ma teraz 3 mesaiace. Je to male majovciatko a vobec si ho neuzila. Dostala infarkt, odpadla a uz jej vobec nepomohli. 😢 😢 😢 ☹

allisia
autor
24. aug 2009

Ahojte

Bubul uprimnu sustrast ☹

ja som tu cez vikend nebola bo som tu mala svokru tak ...... a ukecala nas aby sme jej dali malu na prazdniny ale len do stredy lebo v stredu ideme aj my tam

Lily vsetko najsamlepsie k narodeninkam, nech ti chlapci robia radost a chlap nech poslucha 😉
Ozaj dnes pridete???? dnes mam trenazer takze sme v Blave a mm isiel do Nemecka

zuzidr
24. aug 2009

Ahojte,mali sme o5 krásny víkend,ale už som zase v robote 😅 a tááák sa mi nechce sa tááák vela robvoty mám 😕 😠

bubul úprimnú sústrasť 😔

a lili a miške z celého srdca gratulujem k ich 15tim narodeninám 😀 😀 😀

bubaczik
24. aug 2009

ahojte...bubul uprimnu sustrasť 😔

no inak včerajšia oslava dopadla,jak dopadla 😝 nebudem yjadrovať,ale bolo dobre.....mna večer niečo chytilo,som myslela,že umieram,take krče do žaludka,a pritom som ani moc nejedla,lebo ja ked varim,nejem 😅 až mi ta bolesť do lopatiek vyžarovala,tak som sa trapila celu noc skoro,ked nadranom sa moj organizmus spamatal,a musela som objimať hajzel 😝 neviem,čo sa nespamatal skor 😠 a potom už bolo dobre...asi mi lahla na žaludok torta,a to iba tak trochen som zjedla 😒 fuuj..

no inak Lily všetko naj lepšie k narodeninam,maš darček na fsb 😀 😉 a dikesky za Mišku 😵

allisia
autor
24. aug 2009

juuuuj a bubaczikovie Miske vsetko najlepsie k patnaske 😉

lilyk
24. aug 2009

caute 😉
my sme boli rano vonku 2 hodky maju teraz obaja spia, a ja som sa az teraz dostala ku kompu.
Dakovalaaaaaa vsetkym veeelice pekne,hlavne k tej 15-tke 😀
Bubulik je mi to luto.....uprimnu sustrast 😔

Alli prideme cc o 4:15...podla toho ako to najdeme 😉

lilyk
24. aug 2009

Miske prajeme vseetucko naj k narodkam,hlavne vela zdravicka,ostatne pride samo 🙂 a idem kuk na darcek 😀

bubulik
24. aug 2009

Dik baby.
Lily vestucko najsamlepsie prajeme vsetci. Cmuk, cmuk.
Bubi aj Tvojej Miske vsetko naj a nech mamka poslucha stale viac. 😉 😉 🙂

lilyk
24. aug 2009

tak este raz, za fcb........dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem vsetkyyyyyyym,najradsej by som si s vami vsetkymi teraz osobne pripila na zdravicko 😵 😵 😵

sjuzi
24. aug 2009

Ahojte, tak už som aj tu... Dnes len pracem, perem atď... Vo Veľkom Mederi bolo úžasne, hneď by som tam šla zase, no parádne sme si zaplávali, vykúpali sa, malý si to nenormálne užil. Ráno sme o 10tej došli, o 19tej sme odchádzali... Ubytko sme mali tiež ok, pekné, čisté... 😵
Akurát Miško chytil soplík, ale to asi z toho, že spal furt odokrytý, čo mu bolo horko... 😉

sjuzi
24. aug 2009

Tak aj Miška dnes oslavuje... tak to je už veľká babizňa... všetko naaaaaj, sa pamätám, akú radosť som mala z občianskeho... 😀

sjuzi
24. aug 2009

Bubulka, úprimnú sústrasť... 😔

sjuzi
24. aug 2009

Fotečky musím stiahnuť od deda, lebo on fotil... tak potom pridám na fcbk... 😉

sjuzi
24. aug 2009

A tuším si tú kávu sama vypijem... 😅

lilyk
24. aug 2009

Sjuzi mne sa Tominko zobudil a tiez si idem prave kafe spravit 😉

bubaczik
24. aug 2009

čafte...no sjuzi jak vam dobre...ja by tiež niekam šla,v piatok mame ist do talianska,ale je to otvorene,skor zavrete 😢 uvidime... 😝
ja idem s Miškou do blavy na damsku jazdu 🙂 len musime počkať tata,po prve treba ho ocicať s penazi a po druhe dnes straži chalanov on 😀 dojdem domov a on bude niekde v skryni zavrety so šialnym vyrazom v tvari 😀 😀 😀 aspon pochopi,že čo preživam doma ja...a to bude mať navarene,ohriate,vyprate,popratane...že nemusi robiť nič,len prežiť paru hodin s chalanmi.... 😅

v noci mi dojde Emmuš,tak už budu všetky pekne pod maminou suknou 😉 tak idem sa pokusiť uspať Danka,a vychystať sa..tak zatim čusky fusky 😉

allisia
autor
24. aug 2009

Cafte, my sme prisli z prechadzky z Lilikovcami, sme sa vyvencili troska 🙂 a kedze Natalka je na prazdninach tak je troska viac priestoru tak ideme s Oliverkom papat a kupat sa nech mpze ist o osmej hajkat 😉
vecer nakuknem ci tu niekto bude

lilyk
24. aug 2009

caute 😉
aj my sme spat, aj pizzu mame 😀 s Alli bolo super, dostala som taaaaaaku velku bombonieru 😵 😵 😵 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, a ak chcete ochutnat aka je mnam mnam tak pridte k nam...hehe 😀 Olli bol veeelky skerko, rozkosny, spinusal skoro stale a za Natalkou nam bolo smutno, nabuduce urcite pride 😉
ideme kupkat,papat a potom pit 😀

allisia
autor
24. aug 2009

lily bolo perfektne, ja chcem aby Natalka bola taka kludnunka a zlata ako Majulko 😵 😵 ta ked nabuduce bude s nami tak si urcite tak nepokecame bo ju budem vsade nahanat 😀 A nie len Oli vsetko prespal ale aj Tomik 🙂
Ked si budes pripijat vecer tak si daj aj za mna 😉

Dufam ze to septembrove stretko co Zuzidr navrhla bude, bolo by to super a september je uz na buduci tyzden 😵 😀

si varim spagety bo som hladna a kedze som sama co je tuhu stravu tak sa mi nechce nad niecim spekulovat 😅

lilyk
24. aug 2009

jasne dam 😉 ..myslim na vas vsetky 🙂

andy.a
24. aug 2009

ahojte 😎 😎 🙂

Lily,tak všetúčko najlepšie k tvojej 18-ke 😵 😵 😵 😅 😅 😅

a Bubinej Miške gratulka tiež k 15-ke,všetko dobré,nech sa jej v živote darí 😵 😵 😵

aké stretko ?? niečo mi uniklo ?? 😕 😕 😨 😨 😨

Bubu,úprimnú sústrasť ☹ 😔

a ten link na nábytok si dala super,vybrala som si tam niekoľko obývacích stien,takých moderných 😝 ale MM mi ani jednu neschválil 😀 😀 😝 staromódny a konzervatívny chlap 😝 😝 😝
a chcela by som v obývke aspoň jednu stenu červenú,ani to mi nechce dovoliť 😝 😀 😠

Bubi,ak ti to šlo pod lopatku vpravo-žlčník,ak vľavo-pankreas 😒 dúfam,že je to lepšie 😕
a čo by si len po dovolenkách chodila ?? my sme okrem Chorvátska neboli nikde 😔 😝 😀
a sou prácou ako ?? 😕 😅 písni do IP,díkes 😉 😵

bubaczik
24. aug 2009

čafte..my pred chvilou došli,nič sme ani nekupili ☹ ,bo asi ešte skoro,všetko ešte taky "vypredajovy" vypredaj..a mne by trebalo už niečo na jesen... 😒 tak sme pochodili avion,dali obed a kavu a šli domov..ale objavila som pre Peťa nohavice,tak asik sa do blavy vratim ešte ten tyžden...

no a dojdem domov,bordel v celom byte 😢 😠 ,decka nenajedene,na otazku,čo chalani jedli,muž odpovedal vyrazom tvare asi tak že 😕 ,tak teraz jedia..chudata moje..ani ich nemožem nikomu nechať na starosť 😢 mna to tak sere,že bezo mna sa s prepačenim ani vysrať nevyseru 😠 😠 😠 😠 😠
to aj u vas tak funguje: hlavna vec ze mam defragmentovany pc 😠 ešte počkam Emmu,boh vie kde po nu budem musieť isť... 😒 jaaaj niekedy mam pocit,že tato domacnosť a ludia v nej by asi umreli ,keby ja som na tyžden odišla niekam paaaa.... 😒

andy vieš čo?mne to vyžarovalo pod obe lopatky,od stredu hrudnika,no ta asi aj žlčnik,aj pankreas...ale čo ja viem,šak som bola niekedy v juny na usg,a nič tam nebolo...alebo už starnem? fuuj nechcem 😝

bubulik
24. aug 2009

Andy, mas to tazke s tym manzelom. 😀 😀 😀 😀
Ved sa ho nepytaj, iba mu povedz ako to bude u Vas vyzerat. Ja mam na stastie s mojim rovnaky vkus. Lebo by ma buchlo o zem, keby som musela o vsetko bojovat. Ale naozaj sa na 99 % vzdy zhodneme na rovnakej veci.
Bubi, u nas podobne. Jaj, na vylet po obchodoch by som isla aj ja. Ale kupili sme postel, takze ja mozem akurat do tesca na potraviny.
Inak maly od vecera konecne zaspal, tak uz idem aj ja. Papa
a dnes som prvaaaaaaaaaaaaaaa 😝 😝 😀 😀 😉

zuzidr
25. aug 2009

Ahojte,ja som včera mala takú migrénu že som musela ísť o pol osmej spať 😠 😠 😠 teda podla príznakov som si dnes na nete prečítala že to bola migréna,lebo ja som to doteraz nepoznala 😠

rozklepalo sa mi celé telo,oblial ma studený pot,hlavu mi išlo roztrhnúť,vadilo mi svetlo,ludov a malej hlas a nakoniec som vcraclaááááá 😠 😠 😝 😝

ale pred tým som všetko požehlila 🙂 dnes už mi je lepšie,a už som v robote 😀

andy ja chcem malovať kuchynu,obyvku mám zeleno-oranžovú a ešte chcem novú stenu obyvkovú 😀

vo štvrtok máme firemný deň vo Vlčkovciach od 17tej do rána,a máme to na ranči a máme sa obliecť športovo-elegantne....tak mám z toho nervy 😕 😅

zuzidr
25. aug 2009

vracala 😅 😕

allisia
autor
25. aug 2009

dobre ranko, my sa dnes budeme flakat po Blave tak pekny den vsetkym 🙂

allisia
autor
25. aug 2009

Zuzidr take stavy mavam aj ja a tiez len dedukujem ze je to migrena, u doktorky som nikdy nebola, neni casu na to 😅 niekedy sa mi podari z toho vyspat ale niekedy ani to nepomaha a ani bezne lieky ako panadol alebo ibalgin 🙄

lilyk
25. aug 2009

tak verim ze teraz to odosle,
ahojte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre