"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
21. jan 2010

čafte..tak ja konečne zavolala dr 😀 dr" že aaaale čo" 😀 v nedelu mam za nim dojsť do nemocnice 😉 tak dufam,že ma da hned do rizikovej poradni do nem,bo k obvodakovi nejdem ani keby som mala sama doma porodiť 😝 len kolko ma to bude stať,netušiiim 😅 jaaj,ženy,nech je nedela,nech mam klud na duši 🙄 Peťko ostal doma,včera doniesol poznamku,že maju v triede vši,kontrolovali im hlavy,18 deti ich malo!!! 😕 😠 Peťo medzi nimi 😠 ☹ ta som sa nasrala,chytila strojček,a vyskubala ho..ale celkom sa podarilo,len na jeden dva schody 😅 ked mu podrastu,ta pojde ku kadernicke na opravu...som volala učitelke,že hlavne dievčata s dlhymi vlasmi mali,že to je nonsens,že matky sa nestaraju 😠 ja chapem,neda sa zabraniť,lebo od kedy mi decka chodia do školy,je to furt dookola,a možte žiť aj v sterilite,nezabranite tomu...tak dnes som zas nabehla na postelne,plysaky už čajkaju na svoj kupel 😝 ako keby som nemala čo na robote 😲 miša u kožnej,som zvedava,čo jej da na ksicht,vyzera otrasne,som to ešte nevidela,take fleky po tvari 😕

lilyk
21. jan 2010

Bubi ja som tiez mala flaky na tvari...mne to zacalo lupinami vo vlasoch a rozsirilo sa mi to do tvare ( zo stresu)...a do dnes nezistili co to bolo...ale pamatam si ze kozna poznamenala ze vyzera to ako choroba motylich kridel ci co 😅 tak nato nezabudnem 😀 ...inak pomahala mi salicilova vodicka( neviem ako sa to presne pise)...ale ani neviem ake to Miska ma,tak moc neporadim 😒
pod nami momentalne vyhrava hudba jak keby som si ju tu pustala, esteze Tomino spi len pol hodku...ja neviem ale asi je niekto nahluchly 😠 ci co

bubaczik
21. jan 2010

diska zavčas rano? 😀 chi maš ty štastie 😀 no neviem,čo jej da,ma flaky a tie jej aj puchnu,tak sak ona odbornik,uvidime,čo povie..a prajem jej ,nech jej zakaže min mesiac použivať make up 😀 😀 😀 😝 idem variť 😝

lilyk
21. jan 2010

hruuuza,mne by to bolo suma fuk ale ked tomino spi tak neni 😀 a vcera vecer sa rehotali jak vadni tak o pol 10 niekto sa pekne nasral a zatrieskal na trubky a konecne stichli...toto je velka nevyhoda panelakov,my sme vzdy byvali v tehlovom 17cm siroky mur 😀 tak nic nebolo pocut ani do vedlajsej izby.
mne to nepuchlo, ja som to mala cervene a supinate, az nakoniec som bola na prehliadke na gynde a moj doki ze co mam na ksichte 😀 tak vravim ze neviem a on ze mi predpise antikoncep. na 3 mesiace a normalne zmizlo mi to z tvare 😅 a na koznu som hodila bobek 😝

zoja
21. jan 2010

ahojte čajočky 😀 tak mi dnes hore od pol stvrtej o piatej som to vzdala, vstala urobila mu mlieko, uvarila fazulu na kyslo, malemu zemiaky s hov.faširkou, upiekla kolač a vyprala dve pračky , jakub o pol siedmej zaspal a vstal o desiatej, ja som hotová - jak po fláme a tiež nechcel isť dnes von asi je to vo vzduchu,
bubi držím paste, palce a všetko čo len chceš nech dobre dopadneš 😉
a musim sa pochvaliť včera som si kupila nadherný sveter za 12eur- zľava 70% 😵

diddi
21. jan 2010

cau zoji....tak si prava zienka domaca 😉 ...bola si v nexte na vypredaj?....my sme boli s maminou v avione, ale uz to nie je ako kedysi, asi tym, ze tie nase deturence rastu a je menej toho tovaru....a nas o to viac badam, kedze musim dvojmo kupovat 😀

zoja
21. jan 2010

čávesko, nie nebola, uz nechodím kupim ked potrebujem,lebo kopu vecí ani potom nevynosil 😅 , nejako sa mi viac zapačila teraz ked je vačší zara, zda sa mi taka šmrncovnejšia, ako sa mate? si doma? čo sa nezastavíte????

diddi
21. jan 2010

zara je super, aj my tam kupujeme 😉 chcystam sa na kozenne bundy 😀 ...sme v BA, chodime len okolo baraku, bo muz ma auto a robi v TT, tak do shoppingov chodime ked ma volno, bo sa neodvazim ist sama busom s dvojickami, aj ked sme uz bez kocikov, ale predsa, je to tazsie

zoja
21. jan 2010

ja som mu ju kupila na jesen je svetová malý veľký muž 😵 , ja som tiez bola včera po dlhej dobe v OC aj s malým, nebrala som ho kvoli chorobám, dufam, ze sa mi to tentokrát nevypomstí a nenachytal tam zas niečo, kedy chodite von, sadneme do auta a dojdeme sa vyvalať k vam do snehu - no len do čerstvého a riadne vysokého nech nechmatneme psačinec 😀 😀

diddi
21. jan 2010

😀 😀 😀 najlepsie by bolo, ked bude mat muz volno, zbehneme do Auparku a tam do sadu JK...musim zistit kedy ma volno...pred domom sa moc neda valat, je tu vela cikanic

zoja
21. jan 2010

tak sadni na autobus a my tu mame sneh čistý 😉

diddi
21. jan 2010

to by bola samovrazda teraz ist 🙂

bubaczik
21. jan 2010

dve hrdličky sa stretli 😀 😉
no miša ma alergiu na lešenie čo ma v hube 😕 tak fasa 😝 nasadila lieky,masť..inak riadny masaker,od 8 sedela v čakarni,teraz ide až domov 😕 ja mam porobene,idem lenošiť 😉 tak sa majte,pa 🙂

sjuzi
21. jan 2010

Čaute hrdličky, tak moje kurátenko včera vôbec nespalo... dnes ale odkvacol, v poslednej dobe cez obed uspáva telka... no neni to moc výchovné, ale čo narobím, hlavne že je kľud.

Sstefi, tiež mám rovnaké pocity o potrebe škôlky pre svoje dieťa... 😅 😀

sjuzi
21. jan 2010

No, idem dať kafčo... a snáď sa tu ešte dakto ukážete... 😉

sjuzi
21. jan 2010

No pekne...

Inak budem provokovať, ak sa spýtam, či bude tento rok nejaká session??? 😉 🙂 😵 😀 😀 😀

lilyk
21. jan 2010

my sme urcite za 🙂

sjuzi
21. jan 2010

Chcela som vám sem dať ešte tento link... odporúčam, mám doma... už dávno som to mala zohnať... je to fajnééé... 😉

sjuzi
21. jan 2010

Myslím tú VEC DRIEKU... 😀

bubaczik
21. jan 2010

to by som mala kupiť dievčatam mojim,ale pochybujem,že by si to natiahli 😕 mne volal dr,že asi v nedelu meni službu,tak zajtra mi ešte zavola,že kedy 😒 aaach jaaj 😠 idem na poštu po balik,a do lekarne,len čakam kym dojde milosť pan s prace 😅

andy.a
21. jan 2010

Hello 😎 😎 😎

sju,že vec drieku 😕 😅 😀 😀 ja som myslela,že je to niečo/kým som nekukla ten link/,čo by zoštíhlilo driek bez cvičenia 😕 😕 😕 ale to asi len liposukcia pomôže 😒 😝 😀 😲

mne malá ešte spí...neskoro zaspala,vraj sa hrala na strašidlo 😲 😕 😝
rada by som si dnes kukla na Nove Ordinaci a potom na Prime to so Sabinou Laurinovou,o zmene imidžu,ale asi p@d z toho,keď bude milostivá ešte hore 😖 😕 🙄 😝

Bubi,tuším máte na tie vši "šťastie" 😕 😕 🙄

bubulik
21. jan 2010

Dostala som sa sem až teraz. pridala som fotky. Som total recal. Tak idem spat. Dufam, ze zajtra mi to vyjde sem aj napisat. papa cmuk, cmuk

sjuzi
22. jan 2010

Dobré ránko, Bubu, fotečky sú všetky do jednej vydarené, asi preto, že sú na nich také vydarené a zlatunké deťúrence... Vidno, že ich ľúbite... 😉 😵 A Edko jaký otužilec 😅 😀.

sjuzi
22. jan 2010

Dnes nevarím, máme odvčera zemiakovú omáčku a k tomu "čevené meško"... 😎

sjuzi
22. jan 2010

Musím si zaťukať... ťuk-ťuk-ťuk, ale Miško posledný týždeň začal pekne papkať... o5, ale radšej sa nebudem príliš tešiť... Ale možno to bude aj z B-komplexu, čo som mu dávala, lebo mal stále kútiky... 😅

lilyk
22. jan 2010

ahojte 😉
u nas zima ale aspon slniecko mame tak hned sa lahsie dycha....no nasmu Majulovi ani ne 😒 od vcera ma plny nos, uz o deviatej vecer sa rozculoval a mrncal v posteli ze neni dobre, Physiomer si nechcel dat streknut...tak som zvedava ako sa to vyvinie.
a dnes som volala do jednej skolky,p.riaditelka mi hned povedala ze ma problem umiesnit aj surodencov...jaaaj by som nakopala( sorry za vyraz) mudrych co sa rozhodli zrusit stastne skolky a teraz mame s tym problem 😖
Bubulik naadherne fotecky,kraaaaasne a ten snehuliak......my mame tiez Majula odfoteneho pri jednom,Maju pri nom vyzera jak mravec 😀

bubaczik
22. jan 2010

čafte...no andy mame,mame štastie na vši,ale nebooj,všetky vas to štastie čaka 😀 dnes som bola zas na nakup pripravkov,stretla som jednu mudru matku tu od nas s piesoviska 😝 ,čo ma jedno decko v kočary,druhe ma dva roky,a ttie jej primitivne poznamky na margo vši ma doviedli až k šialenstvu 😠 že to len špinavy ludia maju vši,a podobne,že to je na socialku a tak...po 10 min som jej povedala,že aj my mame vši,tak onemela,a začala hned hladať vyhovorky 😠 takže,ak ma niekto take nazory,sa presvedči,akonahle decka pojdu do školy 😉 lebo toto fakt nemam rada 😠

bubulik
22. jan 2010

No konecne mam cas. Zaujimave, ze dnes ani neperiem ani nezehlim. Citim sa ako hola na namesti 😀 😀 😀 😀
Proste sa mi starcaju ritualy 😀 😀 😀
Tak deti su zatial zdrave. Boli sme vonku 2 hod. Stretli sme asi vsetky mamicky z dediny co poznam 😵 😵 😵
Tak som si tu pripadala ako doma. Teda skoro po 5 rokoch konecne

bubulik
22. jan 2010

Bubi, co sa tyka tych vsi, tak moja segra je ucka na ZS a ona hovori, ze sa to siri aj od deti zo super rodin, takze netreba z toho roboit vedu. Proste je to bezna detska "choroba" a hotovo. Inak aj moja neter mala teraz na jar. Prvy krat v ZS a to bola stvrtacka. Predtym mala len v skolke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre