"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
16. nov 2009

bubiiiii 😠 😠 😠 😠 😠

allisia
autor
16. nov 2009

to ako strajkujes ci co? ze stastne a vesele 😝 😀

bubulik
17. nov 2009

Kde zase ste?????

bubulik
17. nov 2009

Inak pekny den, pridala som take pekne Hankine fotky. Sme doma sami. musim ist zasadit par chryzamten, ktorymi ma obdarovala suseda v ZM. Ale aspon to budem mat na rok zase krajsie. Dufam, ze sa nerozprsi. 😉

sjuzi
17. nov 2009

Ahojte 😉. My sme boli cez víkend u svokrovcov... Ja v sobotu prefujazdila s kamarátkou obchody a došla až večer ku svokrocom, dala Miškovi pusinku a ten šiel potom spať... 😅 🙂 Ale šak aj také dni musia byť... 😵

Ocka máme doma, včera mal dovču, tak si ho užívame a ja som aj dačo popratala, len tie okná sa mi furt umývať nechce... 😝 ale šak do Vánoc, času dosť, že Bubi 😀 😀

sjuzi
17. nov 2009

Dnes som piekla také cesnakové slimáky, mmmmmm, v celom byte rozvoniavajú. A prídu naši... tak Miško od samej radosti ani spať nechce... 😀

sjuzi
17. nov 2009

A inak v Lidli sme Miškovi kúpili k Vianociam takú tabuľu, z jednej strany normálna, z druhej magnetická a sú tam aj hodinky a počítadlo. Taká pekná drevená, sú k tomu aj magnetky čísla a písmenká... Stojí samostatne, keď sa rozloží... 😉

allisia
autor
17. nov 2009

Dobry vecer prazdnota 🙄

ajuskamimi
17. nov 2009

ahojte 😉 aj my sme dnes brazdili obchody. Najprv Avion, ale teeeda tam som mala dojem, ze je tam nasukana cela BA, nedalo sa ani normalne pomedzi regaly chodit, co tam fakt bolo na mraky ludi 😠 a tak sme to vzdali a sli nakoniec na Zlate piesky a tam sme nechapali, tam bolo ako po vymreti. Len kde tu presiel nejaky nakupujuci 😲 co som teda bola fakt prekvapena, ale samozrejme milo 😀

No a to ihrisko, co tam urobili je super. Hlavne fakt tam bolo dokopy asi 5 deti, takze Jojo si uzil nafukovaci hrad aj tie mega trampoliny, gulicky aj tu mega smykalku. Tam ho vsak musel technicky dozor vykladat, lebo to maju riesene len pre velke deti, ale aspon sranda bola 🙂 a ja som si v klude mohla nakupit vianocne darceky pre deti 🙂

ajuskamimi
17. nov 2009

joooj bubulik pekne si sa vyhrala s tymi foteckami 😉

bubulik
18. nov 2009

Dobry den, Ajus, tak to by som bola ina herecka. 😀 😀 😀 😀To nam robili vo fotostudiu. My sme to iba naskenovali. 😉

bubulik
18. nov 2009

Takze zase ja

bubulik
18. nov 2009

Rodinu som vyhodila na ulicu (teda isli do obchodu) 😀 😀 😀 😀 A ja idem sumarizovat Jeziska.
Vcera prisla ku mne segra, doniesla aj maminu. Ta zostala s detmi a my sme isli po obchodoch do NR. Konecne som si ako tak pozrela mlyny. Teda to nakupne centrum. Mam nove rifle, podprsenku a teplaky. Ved co ja taky rad nosim????? Teplaky, neee???? 😀 😀 😀

bubulik
18. nov 2009

Chcela som Hanke kupit kocik, ale bola som v predajni pre deti a uz ho nemali. Ale kocky su tam velmi mile. A ochotne. Uz je na Slovensku len jeden na predajni v Ziline. ALe donesu mi ho do NR. Tak super sa tesim. 😵 😵 😵 😵

natal
18. nov 2009

Ahojte baby 🙂
Prisla som Vas len pozdravit a ubezpecit, ze myslim na vas. Len nejak mam tazke dni poslednu dobu, nic nestiham a riesim kopu veci, ale nezabudam 🙂 Vsetkym junovcatkam posielame s Tanickou pusinky.

ajuskamimi
18. nov 2009

jeeej Bubu, aj my sme sa vcera chystali do NR, do toho nakupneho centra, no nakoniec sme zakotvili na Zlatych 😉

ajuskamimi
18. nov 2009

ja mam dnes riadne rozlietany den, takze sa asi ani nachvilku nezastavim, ale vecer tu k vam dobehnem 🙂

allisia
autor
18. nov 2009

cafte, mne sa chce spaaaat ale moje deti nespolupracuju 🙄 este furt sme chory 😝

bubi Hanku este vozis v kociku? 😕 😕 u nas je kocik uz len pre Oliverka a ani to uz asi dlho nebude lebo on je strasna raketa

Natal specialne tebe vela sil a energie posielame 😵 😵

Lily kde si????

lilyk
18. nov 2009

tu som 😀 ale utekam sa pohrat s Majkom kym Tomik spi lebo potom je to uz dost obmedzene 😀 😝 😵

zuzidr
18. nov 2009

Ahojte 😀

ja som mala dnes skúšku,dúfam,že dopadla fajn,ale neviem v robote toho vela,Emmka v škôlke v pohode,len sa sem-tam pociká,čo ma hnevá,ale ved vyrastie z toho 😀

snád sa stavím častejšie,len mám toho teraz vela 😀

allisia
autor
18. nov 2009

hellou kocky 😵

no nas den ako kazdy iny len uz mam hlavu nafuknutu ako balon z tej mojej vymyselnicky, cely den ma bobarduje: "maminka preco......., maminka co je toto..... , nejdem, nebudem" a podobne, ja som myslela ze toto bude az v puberte ze bude furt odvravat, no az sa desim co to bude potom ked teraz je taka papula 😅 no a poobede pocas spanku zacala kaslat a vecer uz pokasliavala tak riadne. Ma z tych chorob porazi, maly mal zase vcera vecer teplotu, dnes tiez a vecernu kasu prudom vyvratil pri poslednej lyzicke 😝 ja chcem aby ten hnusny bacil uz odisiel, sak to bude s malou prestavkou uz tri tyzdne co su chori 🙄

allisia
autor
18. nov 2009

Dobru noc a krasne snicky 😵

bubulik
19. nov 2009

Caute kocky,
Ali, nie Hanku nevozim v kociku. Ta uz od maja nevie co je to kocik. Nemam vodicak na 2 kociky 😀 😀 😀 😀 To som hovorila o kociku pre babiku. 😀 😀 😀 Inak tu mam kamosku, co ma dcerku asi 3 a pol rocnu a tu v kociku po dedine vozia, lebo je vsetko daleko. Pre nasu Hanku to nesmie byt daleko. Musi vladat, chuda.

bubulik
19. nov 2009

Prajem Vam, aby ste sa ryclo uzdravili. Inak Hanka ostala u babky v NR. Dnes ma MM skolenie, zajtar je v praci, tak mi to takto vybavil. Ale ja pojdem s Oliverkom na nozicky. Ale az poobede. Dnes budem len zehlit, ale pracka uz perie. Varit nemusim. Zajtra ma caka velke upratovanie. 😝 😝 😝

bubulik
19. nov 2009

Zuzi uz sa stalo aj Hanke, ze jej uslo, ale bolo to len vtedy ked sa s niekym hrala a nechcela to prerusovat kvoli cikaniu. Ved oni su take, aby im nieco neuslo tak radsej nejdu a potom im to ujde do nohavic. 😀 😀 😀

lilyk
19. nov 2009

ahojte 😉
ja som mala noc ala blbec takze sa snazim spojazdnit svoje telo 😝
ja nevarim,ani by ma nenapadlo, mame zo vcera, chcela som umyt okna, ale po paradne prebdenej noci na to hadzem veeeeeeeeeeeelky bobek a pijem second kafe 😉

janada
19. nov 2009

ahojte,máme sa dobre,minulý týždeň mala malá nejakú črevnú virozu,ale už je fit 🙂

sjuzi ako sa volá tá knižka rozprávok,si ju tu kedysi spomínala,chcela by som si ju objednať,díky 😉

sstefi
19. nov 2009

cafte, je tu niekto? 😕

sstefi
19. nov 2009

ivka bola nejake 2-3dni chora, ale KLOP KLOP rýchlo to prešlo a bolo to celkom v poho. tak dufam, že bude dlho dlho pokoj.
teraz som pre zmenu chora ja, ale tiež celkom rychly priebeh, už mam len hlas taky chlapsky 😝

sstefi
19. nov 2009

ooo, to až tak vela vela vas tu je? 😅 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre