"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
9. aug 2009

dobrý den, bubi som rada, že sme sa stretli na vychode, bolo super, aj nabuduce 😠 😠 😠 😀

sstefi
9. aug 2009

polka obeda hotova, 😅 😀 milady som dala spat, ked zaspi idem umyt schody, bo ja na rade. 😝 potom zbucham kupelnu, bo vyzera ako keby tu byvalo aspon 5 chlapov, nie jeden ks 😕 😀 😀

no a podlahy su tiež jak na stanici, tak dufam, že mi ivka dovoli aj tie dat do poriadku 😅

lilyk
9. aug 2009

caute 😉
ja prave uspala Tomina, inokedy uz je hore, ale dnes vstal o 8-mej tak moooooze byt 😀
Vitame Bubi, Janada paradne fotecky 🙂
inak u nas tiez pod mrakom, volala som s maminou ze u nich uz prsi, tak dufam ze nebudeeee lebo nechcem trcat doma 😒

sstefi
9. aug 2009

no čo malo byt pozmyvane, je pozmyvane, a idem dokoncit obed. vidim že vas tu je hojne, ak o nič nepridem.
inak aj tu sa teraz oskar schoval, ale nevadi mi to 😝 🙂

zuzka76
9. aug 2009

aj tu asi poprcha, aj v stupave prsalo, ale uz sme konecne doma, tak uz moooze, pre mna za mna aj do rana 😅

zuzka76
9. aug 2009

sstefi chcelo by sa ti aj ku nam dojst na kavicku a popritom aspon podlahy pozmyvat...nemame ich tu vela, vsak to len jeden a pol izbak 😀 , kym dojdes ja umyjem aspon kupelnu 😒 😀

zuzka76
9. aug 2009

mala akurat pije pijo...zo stamperlika takeho malovaneho 😅 ...ale ma tam naliatu sladku mineralku 😕

zuzka76
9. aug 2009

ach jo, ja som taaak strasne unavena a nevyspataaaaa 😕 neviem ci mam ist spat alebo nieco upratat 😕

zuzka76
9. aug 2009

no co, asi idem, samopiska sezonna 😀

zuzka76
9. aug 2009

a inak co som stihla dnes precitat ...rano...tak pekne fotky ste podavali ...janada, vy asi stale cestujete po vyletoch, vsak....krasne fotky mate, aj ja by som sla 😕 ale nam to teraz asi nehrozi 🙄

zuzka76
9. aug 2009

sstefi dodatocne vsetko najlepsie k meninkam, hlavne vela vela zdravicka, ostatne sa potom uz prida samo 😉

a aj ja chcem ip 😉 😕

zuzidr
9. aug 2009

Ahojte,dnes sme si poobede pospali a potom sme išli do mesta do kúpelov,teraz sme sa navečerali a pôjdeme sa okúpať všetci 😀 potom ešte nachystáme veci do roboty,a zajtra nás to čaká zase 😀 😀

a dnes sa ma malá opýtala: mami nemôže byž zajtra ešte sobota?????lebo vie že v sobotu a v nedelu sme s nou 😀 😀 😀

sstefi
9. aug 2009

hmmm, ta tu jaka velka debata prebieha 😠

zuzidr,emka je zlatá, že sobota 😵 😀 😀 😀

sstefi
9. aug 2009

zuzi a vy teraz cez prazdniny "fungujete"?ako to zvlada natalka a aj vy? šak nebud skupa na slovo a pokecaj ako vam to ide 🙂 😎

bubaczik
10. aug 2009

bre ranko sa úraje...vy spite? 😕 😀 ja už aj na nakup bola,perem,varim fazulovu polievku 😉 , kukam recepty na patizon a cuketu,bo mam ich požehnane 😅 u nas pod mrakom ale dusno,uvidim kam vyrazim poobede 😝

sstefi ja v ke nemala čas ani na to,čo som mala v plane,Danko v kuse na mne nalepeny,s mamou nechcel ostať,tak som aj rada,že som už doma 🙂

ta dojdem kuk či ste sa prebrali,abo ne... 🙂

lilyk
10. aug 2009

caute 😉
u nas sa ochladilo,ale celkom fajn.
Vcera sme vybehli poobede von a zacalo prsat ako sa dalo predpokladat tak som rovno vybehla pre kluce od auta a isli sme do Avionu do guliciek, no bolo super, Maju sa smykal, cely mokry tak sme hned aj tricko zvesili z vesiaka a MM zaplatil a mal nove, Tominko sa tiez tesil gulickam,ja moc ne, nemam rada ked to dava do pusky, z toho je mi dost spatne 😝 ale bolo super, hlavne Maju sa nasmial az az 🙂
noooo Bubi daj pls recept na ten patizon, ked otvorim chladnicku kukaju na mna 2 od mamy a ja neviem co s nimi 😀

allisia
autor
10. aug 2009

Bre rano, u nas sa este spiiii, idem si precitat vikend 🙂
ja nevarim, mame gulas od vcera 🙂

allisia
autor
10. aug 2009

lily aj my sme boli vcera v Avione v gulickach a aj pri zvieratkach 😕

lilyk
10. aug 2009

Alli my sme neboli pri zvieratkach, tam je deti ako smeti 😀 boli sme len v Hypernove, tam nebol nik iba Tomik a Majko 😀 a potom prislo este jedno babatko ako Tomik tak Tomik mal zabavku, furt bezkal za nou 😉 ....ja sa v tych kutikoch strasne bojim bacilakov, zato ked je moc deti radsej ne e 😉 a este sme popozerali vtaciky a rybicky pri vlaciku 😉 aha a boli sme od 5:30 do 7-mej 😉

allisia
autor
10. aug 2009

jej na ten hypernovacky kutik som aj zabudla, ale v tych gulickach co su na poschodi pri tom detskom kine nebyva vela deti vcera tam boli okrem nas este tri deti. No my sme odchadzali priblizne ked ste vy prisli tak sme sa minuli 🙂

lilyk
10. aug 2009

mali sme v plane ist kuknut tam hore ale Maju bol takyy happy 😀 ze netrebalo.....mozne sa tam niekedy dohodnut a stretneme sa, najlepsie ked je blbe pocko 😉
tak mna nic nenapadlo na obed, nemala som na nist chut, ani na cestoviny ani na vyprazane, tak som si spravila puding 😅 teraz sa mi chladi, tak dufam ze ked Tomik zaspinka si ho vychutnam 😀

janada
10. aug 2009

ahojte,nám od rána nejde voda tak som dobre nas.atá 😠 zuby som si umyla v minerálke a vyslala muža k svokre pre vodu.Doniesol dve bandasky a tie už mám minuté,lebo varím plnenú papriku so zemiakmi.tak musí ísť ešte raz.A to mám pripravené dve práčky,som sa tešila,že to ešte dnes aj ožehlím a bude pokoj.Samozrejme,metský rozhlas nič nehlásil 😠

Včera som sa uliala z varenia,lebo sme sa na poslednú chvílu rozhodli ísť kúpať na zelenú vodu,dobre bolo,len Domča sa bojí vody.Minulý rok plávala v kolese,teraz ani počuť to tý starší vodu milovali,vedeli tuším skôr plávať ako chodiť,lenže vtedy sme chodili častejšie,teraz máme všetko moc od ruky a my studenú vodu moc nemusíme.kedysi nám stačil aj váh.

lilyk na patizon pozri recepty na MMB,je tam kopa receptov na cukety aj tekvice,miesto nich môžeš dať pati 😉 zon

sjuzi
10. aug 2009

Ahojte... Mimi už spinká, ja už tu sedím, dnes som nemusela variť ani upratovať, takže oddychujem... 😉
Dokonca sme už včera aj pooslavovali tu s trnafskou rodinkou, tak mi zostala aj zmrzka aj koláč, tak idem baštiť... mňam... 🙂

sjuzi
10. aug 2009

Lily, ja robievam také zapekané tekvice (cukiny, patizóny rada s rajčinami a zemiakmi a na to vylejem bešamel ň(normálne zápražka - maslo, múka, potom prilievam pomaličky mlieko a dám aj bambino al. celú krabičku syrov rozpustím, príp. ešte ochutím cesnakom), polejem a pekne to v trúbe najprv podusím prikryté, nech to troška zmäkkne a potom to ešte odokryté pripečiem na vrchu. Ešte môžeš posypať aj syrom...

Alebo potom plnená mletým mäskom, aj to je mňamka. Alebo prívarok s kôprom (to Miško zbožňuje), alebo placky vysmážané... atď...
Tiež budem musieť skoliť veľkú tekvicu, čo mi svekruša včera doniesla... 😉

sjuzi
10. aug 2009

joj, píšem jak hotentot... 😀

sjuzi
10. aug 2009

No vidím, že tu biedno, tak si idem dať kafe a odkrojiť goláče... kto si dá? 😉 🙂 😵

lilyk
10. aug 2009

taky golac si dam 😀 😀 😀

sstefi
10. aug 2009

aj ja si dam sjzuzi, dakujem 😎 😀 😀 dufam, že si mi ešte nechala 😕 😀

sjuzi
10. aug 2009

No, už som ich skoro všetky zjedla, ale pre vás 2 ešte mám! 😉

sstefi
10. aug 2009

no ved preto, sjuzi 😎 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre