"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
27. aug 2009

ahojte..my už sa zlostime,danko len mrnči a mrnči 🙄 nijak mu nedobre,nevyspany je 😒
Ali gratulujem k prvej jazde 😵 ja som mala prvu jazdu mimo mesta,tiež sa mi to zdalo že fasa,inštruktor nam ešte aj na skuškach držal spojku a brzdu 😀 čo sa tyka cyklistov,to ja by osobne zakazala na cestach,hlavne babky s kauflandu,strašne 😝 😠 už kolko krat sa mi stalo,že ked som nechcela zramovať cyklistu,musela som isť do protismeru,a oproti sa mi vyrutilo auto 😔 u nas v tt je to strašne s nimi 😝
dnes netušim,čo variť,idem od 8 volať ohladom zubara,ak sa nedovolam tam,na drzo zavolam zubarke,čo jej ma lepiť strojček,že jej nema kto zuby vytiahnuť,tak bud jej vytiahne ona,alebo presuniem strojček...šak je to moja slobodna volba,že komu dam decko do ruk,ne? 😕 a to musia byť tie zuby vytiahnute max tyžden pred strojčekom,a 4.sept jej idu lepiť..no uvidime..nemam nervy na komplikovane situacie..furt mne sa musi take niečo stať.. 😔

zuzidr
27. aug 2009

Ahojte,návšteva dopadla super,večera im chutila,všeeetko zjedli a ževraj to je pocta.tak sa teším 😀 😀

dnes máme firemnú akciu vo Vlčkovciach o 19tej 😅 zase sa budem cítiť ako zlá krkavčia matka,že niekde idem bez malej 😠

bubaczik
27. aug 2009

no zuzi ta niekomu sa "žuruje" 😀

bubaczik
27. aug 2009

inak vieem čo som chcela...tebe mala vypije 350ml mlieka? 😕 moj zastal na 150ml asi pred rokom a pol..viac nevypije ani kvapku 😅

zuzidr
27. aug 2009

ano ona vypije okolo 200ml cez obedný spánok a 350ml večer a v nedelu ráno ked pozerá rozprávky ešte kakao 😀 😀 😀

allisia
autor
27. aug 2009

Guten Morgen 🙂
ja uz som pobalila veci, dnes cestujeme za malou 😵 😵 sa tesiiiim

bubi dik za gratulejsn, som bola cela happy z toho a to som sa bala bo som jazdila akurat v spicke po meste ale pohoda
drzim palce nech vybavis toho zubara ale nechcela by som byt v Miskinej kozi 😝
inak aj nasa este vypije 350 ml mlieka rano aj vecer len vecer som jej to posunula na 18.00 aby sa nepocikavala v noci

Zuzi a ucast na firemnej eksn je povinna?? 😉 😀 😝 (troska rypem) 😵

moje mensie dieta tu pri mne v lehatku skrieka o sto sest a strasne ho to bavi 😀 len moje usiiiii ale tak nech sa vyjasi

zuzidr
27. aug 2009

alli hej je povinná lebo máme 15te výročie založenia firmy a všetkým nám strhli z výplaty neuveritelných 40€ na túto akciu a darčeky pre konatelov,lebo 16-17.9 ideme do tatralandie na školenie a to platia konatelia 😅 😕

allisia
autor
27. aug 2009

Zuzi take povvne akcie som nemala vobec rada ale mozno sa zabavite 🙂

lilyk
27. aug 2009

ahojte 😉
ze strhli z vyplaty, to uz co je 😀 asi je to skor na zaplakanie ale mne je to v dnesnej dobe tragicko-komicke 😀
v sobotu ma zevraj prsat, vobec netesim, ale pravdepodobne sa budu oslavovat moje narodky, tak to bude asi fuken.
MM ma dovcu aj zajtra, tak by som to mala vyuzit a ist sa podstrihnut.
...este raz zopakujem aby niekomu nebolo luto kto kolko mlieka vypije 😀 ...my mlieko nepijeme, iba vodicku a kakauko u nas nefrci......to zato ja by som si dala aj kazdy den 😝

allisia
autor
27. aug 2009

Lily ale na Majkovi nevydno zeby mu mliecko chybalo 😵
aj ja lubim kakaooo
idem ranajkovat a potom sa hrat z krpcom bo samemu mu je dlho uz

no a kedze cestujeme tak si beriem ospravedlnenku az do utorka 😀 😀

paaaaaa

zuzidr
27. aug 2009

akože možno bude dobre,že si s kolegami pokecáme aj mimo roboty a tak,ale to sa riešilo ked ja som bola na dovolenke a bolo mi to len oznámene,že to tu takto funguje že v auguste sa robia pre konatelov z našich penazí akcie a darčeky a potom v septembri robia konatelia pre nás....ako nehovorím,aj na vianoce sme dostali vela darčekov na večeirku+peniaze čo sa asi nikde nedostávajú,tak to budem musieť tie moresy pretrpieť 😅 🤐

sstefi
27. aug 2009

cafte, no vidiš zuzi vam aj stiahnu aj daju, nam len stiahnu a na vianoce? akurat po papuli 2 🙄 😀 😀 😀

sstefi
27. aug 2009

lylinka, ja ti takto dodatočne prajem k narodkám všetko najlepšie, nech si zdravá a happy a nech ta chlapi posluchaju 🙂 😵

sstefi
27. aug 2009

MM mal predvčerom narodky, tak asi v sobotu ked nebude liať tak nejaky gulas zbuchame na dvore 🙂

sstefi
27. aug 2009

alli, tak nech ti to badalej tak pekne ide v tej autoškole. na všetko si zykneš, len sa netreba bať a odkladať jazdenie, že ešte nie a preto nie a pod. čím skor a bude fajn 🙂 😎

sstefi
27. aug 2009

ja teraz idem najbližšie v nedelu do nočnej, tak mam chvilu pokoj aj ivku pre seba 😵 už len dospat dnesnu nočnu 😅 🙄 😀

sstefi
27. aug 2009

čo dnes varit??? 😖

zuzidr
27. aug 2009

sastefi tak to je super že ideš až v nedelu do roboty,uži si poriadne ivku 😀 😀

ja by som chcela ešte v pondelok dovolenku,kedže je v utorok volno ,bola by som doma 4 dni 😀 😀 😀 ale vedúca mi zajtra odchádza na dovoelnku,tak budem ticho ako myšička a zajtra to len personálnej nahlásim 😀 😀 😀 😀

lilyk
27. aug 2009

Sstefi dakujeeeem a prajeme dodatocne TM vestucko naj k narodkam 😉
no tak to je potom super Zuzi, ze dostali na vecierku peniazky, tak to som este nepocula 🙂
ja mam navarene zo vcera, take tai rizoto s kuracim maskom a ryzou..ale som mlsna tak asi nejaku tu bublosu spravim 😝
Alli uzite si to a rychlo spat aby sme sa mohli stretnut aj s Natalkou 🙂

sjuzi
27. aug 2009

Tak sa hlásim... teraz len sopliak zaspal... a to máme ísť o pol 4 s kamoškou a krpcami na bicykle... no neviem...

Bubi, si sa bola korčuľovať na Slávke? Alebo? Mohla si ma okríknuť, bo ja slepá, hluchá, keď som dakde... 😀

Alli, tak to ti super dopadla tá prvá jazda... to ja som bola inak vyklepaná. Inak z trenažéra som musela ísť preč, bo mi došlo zle od žalúdka... neviem, ono to bolo premietané na stenu a človeku sa z toho robilo také akoby dvojité videnie... tak potom som už len vyrazila do ulíc... a jasan, že to isté cvičisko... a šupito cez Mildu a okolo autobus.stanice... 😀 😀

sjuzi
27. aug 2009

Ja som dnes varila zelenin.polievku s krup.haluškami a zemiaky a pre nás dospelých (lebo mm bol naobed doma) vypráž.hermelín a Miškovi rybičku na masle... lebo on syr nemusí... a vyprážané tiež nie... 😉

lilyk
27. aug 2009

a to co ste mali rovnaku autoskolu 😕 to ja som pre BA znalcov,musela ist na Slavin...( aby vedeli aj ostatne na Slavin sa ide do kopca) skoro som sa dos....od strachu 😀 ze zastavim a budem cuvat a za sebou asi stierat 😝 fuj 😀

zoja
27. aug 2009

tak vas zdravím dievčičky, včera v noci sme dorazili domov, celkový dojem tunis už nikdy viac - a v buducnosti tuho porozmýšlam či pojdeme ešte niekedy cez satur - v prvý den príletu nas picli do bungalovu kde kupelna od izby bola oddelená len gumenou plentou, hned sme na recepcii urobili cirkus tak nas po bakšiši uráčili presunut do bungalovu so samostatnou kupelnou - oproti prvému luxus 😠 , hlavne , že podmienka bola , že izbu chceme v hlavnej budove, čo by asi bolo uplne jedno, kedze aj tam zariadenie bolo rovnaké ako všade inde, hlavne , že paradis palace je jeden špičkový hotel - ja by som mu nedala ani 3hviezdičky, a more bolo v prvé dni krásne a aj piesok, no ked začal ramadan tak sa aj služby rapídne zhoršili, po pláži sa začali hromadiť- doslova - konské a ťavie hovná lebo spomalenci už nemali silu to odpratávať, čo sa týkalo vybavenosti areálu a animácii tie boli perfektné a aj all inclusive bol super, každý den naplnený minibar, upratovačka dostala každé ráno dolár na postel a realizovala sa vo vytváraní labutiek z uterákov a plachiet, baby najhoršie je, že sme prisli domov a skončili sme dnes na pohotovosti - kubko tam nachytal nejakú pliagu - vysoké horučky, plná pusa aftov , našťastie sa to stalo posledný den pobytu, bolo to hromadné, lebo skoro všetky deti to tam chytilo rovnako, takže čo v prvé dni nabral na váhe a krásne sa zagulatil lebo mu tam neskutočne chutilo, tak teraz sme zase na necelých 11kg ☹

sjuzi
28. aug 2009

Fiiiiiiiiiiiiha a tu je dneska tuším štrajk, či čo... 😕 😅 😀

sjuzi
28. aug 2009

Zoji, ty koky... ale ja mám pred Tunisom rešpekt... ale hlavne kvôli strave... ale vraj je tam krásne! 😉

zuzidr
28. aug 2009

😕 🤐 Ahojte 😀 z akcie firemnej som prišla o druhej v náladičke 😀 😀 😀 ale dobre sme sa zabavili 😀 no o pol osmej som už sedela v kanci a vyzerám takto 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🤐

a zajtra ideme s Ludom zase na jednu velkú akciu 😅 🤐 a v nedelu umrem určiite 😀 😀 😀 😀

dúfam,že dnes aspom o 16tej odtialto vypadnem 😀 😀

lilyk
28. aug 2009

ahojte 😉
teplooooooooooo fuuuuuha 😝
Zuzi ty zijes jak za mlada 😀 😀
Zoji tie afty, to bude asi zo spinavej vody v bazene, to sa kludne moze stat aj tu...ale su neprijemne poznam 😖...pocas tehu som sa 2-och nemohla zbavit asi tak 2 mesiace, islo ma porazit..este aj v porodnici sa ma laktacna pytala naco mam stopangin..to jedine mi zaberalo 😝

sjuzi
28. aug 2009

Zuzi, takže bolo supiš? No paráda... 😉
My sme sa dnes vonku s babami dohodli, že pôjdeme konečne bud.týždeň von večer, necháme deti chlapom a pôjdeme dakde na mojitko a taaaaaaaaak... mňaaaam. (len aby sme to neprekecali len o deťoch... ) 😀

janada
28. aug 2009

ahojte,tak ja som dns s Peťou poumývala všetky okná,ešte synátora vyženem žalúzie ked sa zobudí,a robila som cuketovú babu a som ju pesoliláááá,ale dá sa zjesť

robila som si odbery kvôli tomu môjmu skákavému tlaku a tachykardii a vyšlo mi,že mám poserkanú štítnu žlazu,tak v stredu idem na endokrinologiu

Domča akoby zázrakom dnes cez obed zaspala,lebo ináč už mi s obednajším spánkom štrajkuje.Na noc aj cez obedný spánok plinku stále máme,ona koopec kakaaa popije a hubou mele od rána do večera.Včera ked som prišla z roboty,tak umývala svoju stoličku a hlásila mi,že mama ja mám obotu a varila s mamou lekvár tak bola celá komplet od neho vrátane vlasov 🙂

sstefi
28. aug 2009

cafte, zoja ani ja nemam dobre skusenosti z Tunisu a už NIKDY viac 🙄 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre