"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
13. aug 2009

Ahoj Bubulka, takže veľká sestrička už prázdninuje, no super... 😉 🙂

leila
13. aug 2009

ahoj ako sa dari? uz ste si na seba s malym zvykli?

bubulik
13. aug 2009

Nasa Hanka uz od aprila nepije mlieko vobec a tym padom nemame ani flasu. V noci prespi a nepije nic. Iba raz sa mi stalo, ze sa zobudila, ale sama isla z detskej na nocnik do obyvacky. Ja som ju len usmernila. Ale inak prespi. Aspon volaco, ked uz neje normalne. 😝 😝 😵

sjuzi
13. aug 2009

Leili, u nás je Miško ocinkov miláčik maznáčik... on aj keď ho hreší, tak takým milým hláskom, no umreli by ste... 😀 Takže potom ale keď už fakt ho nahnevá a pošle ho napr. do izby, tak Miško to veľmi ľútostivo prežíva... nedajbože by od neho dostal po zadku, to potom berie ako veľkú krivdu.... 😀

bubulik
13. aug 2009

Leili, maly je ovela lepsi ako Hanka v jeho veku. Velmi malo placka. Uz je sem tam ja trochu hore, ale len sa pozera okolo seba, sem tam si nieco zamrmle, usmeje sa. Len dost vracia z mliecka. Uz odvcera skusam zase sunar. 😒 😒

sstefi
13. aug 2009

bubul, moju ivku vaši nezoberu das na 3 dni na prazdniny? 😅 😅 😀

sjuzi
13. aug 2009

Jeeej, tu sa teraz celkom vyčasilo... ťuk ťuk ťuk... 🙂

sstefi
13. aug 2009

inak ivka zatial nema problem podelit s a s hračkami, prip. ak zaprotestuje, tak jej vysvetlim, že jej to hned vratia a ona je spokojna
ale ako vravim Zatial 😅 😀

bubulik
13. aug 2009

Uz sme vyradili nutrilon aj bebu. Ked ho krmi niekto iny ako ja, alebo ho davaju odgrgnut, tak skoro celu davku vyvracia. Mne sa to stane malokedy. Ja neviem ci ho ludia nevedia chytit, alebo co!!???
Teraz sme boli u nasich 2 dni a ja som musela pustit pracku, lebo uz nemal v komode ziadne oblecenie. Vsetko mi tam za 2 dni ovracal. A to mi chceli vsetci s nim pomoct a takto to dopadlo.

sjuzi
13. aug 2009

Bubulka, takže už nekojíte? A čo si mu dávala? Možno fakt treba len nájsť to správne... 😔 😉

sstefi
13. aug 2009

zo všetkych ostatnych mu je na grc, bubul 😅 😀

sjuzi
13. aug 2009

Hmmm, asi nevedia, ja som minule chytila kamoškinu malu a som nevedela už ako sa to chytá... 😅 😅

sjuzi
13. aug 2009

Sstefi, ty si to zaklincovala... heheee 😀 😀 😀 😀

bubulik
13. aug 2009

Steff ked len na 3 dni, neni problem. Hanka je tam na 8. 😀 😀 😀 Ale v pondelok pojdem za nou. Aby mamina prezila. Lebo moje dieta je aj za 3 niekedy. Ona ked sa s detmi hra a nereaguju tak ako si to ona predstavuje tak hned dostanu. Ved to niektore mamicky poznaju z Kocoviec. Najlepsie sa zahra s velkymi detmi, lebo tie robia to co ona chce.

sstefi
13. aug 2009

ani ja by som asi nevedela teraz chytit babo, resp. vedela ale bala by som sa 😅 😝

sjuzi
13. aug 2009

Bubi... ale zase také zlé to nebolo... 😀
Ale to hovorím, že fakt zatiaľ nevidím, že by sa pekne pohral so seberovnými... skôr každý sa hrá osve...
A hračky tiež donedávna pekne požičal, ale už bohužiaľ nie... 😝

sstefi
13. aug 2009

stačí aj 3 bubul díky 😀

bubulik
13. aug 2009

Sju, nestihala som mu. On naraz vypil aj 130 ml. Viem to lebo som si musela odsavat. Jemu sa nechcelo tahat. On sa na prsniku len rozculoval. Do dalsieho kojenia sa mi nestihlo vytvorit take mnozstvo mlieka, potom sa len skracovali intervaly.2 tyzdne bol len kojeny, 3. tyz som ho aj prikrmovala a od 4. teho je na UM. Len hladame spravnu znacku.
Steff mozno je mu na grc z ludi 😀 😀 😀

bubulik
13. aug 2009

Sju len mna to velmi mrzi, lebo ona ma deti velmi rada. Len nie vzdy vie prejavit tu lasku spravnym smerom 😒 😒

sjuzi
13. aug 2009

A neskúšala si si dať klobúčiky? Mne to na začiatku hrozne pomohlo, vďaka nim som kojila... lebo milosťpánko si to pomýlil s fľaškou, išlo mu to asi lepšie... 😅

bubulik
13. aug 2009

Inak uz nakupovala na MMB k jeseni. Vetrovku na von, tenisky a rifle tiez na von. Spolu 14 eur. Vsetko znackove, super nie???
A malemu oblek na pomenovanie. To budeme mat 11.9. Tiez nejake body, a flisovu supravu . Ved leto sa uz pomaly konci. 😀 😀

sstefi
13. aug 2009

bubul a ty si čo? 😕 😅 😀 (ked mu je na grc z ludi) 🤐 😵 😀

bubulik
13. aug 2009

Sju neskusala. Lebo s Hankou nebol problem. On sa chytil dobre len mu netieklo tak ako z flase tak mal trochen nervicky.

bubulik
13. aug 2009

Steff mama 😀 😀 😀

sstefi
13. aug 2009

no bubul, tieto 3 dni ked kukam von, tak mam pocit, že už skončilo ☹ 😕

sstefi
13. aug 2009

jááj, ozaj bubul 😵 😀 😀 😀

bubulik
13. aug 2009

Inak mne to vyhovuje viac. Konecne sa nepotim ako somar aj vzduch je dychatelnejsi.

sstefi
13. aug 2009

že nervičky 😀 to su zdrobnelinky 😀 😵 😀

sstefi
13. aug 2009

ved ani mne netreba 0stupnov, ale leto vyzera inak 😅 😝 😀

sjuzi
13. aug 2009

Bubul, ja verím, že to Hanku prejde. Možno je to len taká obrana alebo čo... Veď nie nadarmo odborníci aj radia, že je ideálne napr. aj do škôlky dať detičky až v 3ťom roku, kedy sú už zrelšie na nadväzovanie kamarátskych vzťahov.... 😉 Tak ja tiež dúfam, že Miško sa dovtedy v tomto trocha vyprofiluje...

Ale zase na jeho obranu musím dodať, že niekedy mu držím aj stranu. Lebo fakt neznášam, že keď vysypem mu do piesku hračky, tak sa tam objaví kŕdeľ detí, každý zobere a jemu neostane nič. A nikto sa nepýta, či môže, nemôže a pod. A ich mamky niekedy ani nezaujíma, že Miško tam reve, že mu všetko zobrali a ešte zazerajú, že čo si s ním neviem urobiť poriadok. To mám potom ísť za deckami a vytrhnúť im jeho hračky z ruky? Tak neviem, či to ja robím zle, že ho učím, aby si pekne všetko vypýtal, poprosil, alebo ho mám tiež tak vychovať... ale to je na diskusiu... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre