"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzka76
26. jún 2009

strana 10. 😀

zuzka76
26. jún 2009

idem het, co tu budem sama 😕

bubaczik
26. jún 2009

praveže jedine moja Miša ma zakazane..ostatne všetky idu 😕 😕 😕 ta ja som asi zastarala mater..a pri tom som najmladšia s matiek 😀 ja nežehlim,kašlem na to,večer budem,šak perem ešte jednu pračku... 😒 herečka nechce ani jest,no ta štrajkuje..vela zdaru jej prajem 😎

bubaczik
26. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

😀 😀

idem ja krmiť Danka,už je hore..tak prijemny vikend,neviem,či vyjde čas ešte..ale asi sa budem snažiť dojsť aspon kuk fotky od sjuzi.. 😎

zuzka76
26. jún 2009

bubi neverim tomu, zeby vsetci rodicia pustili 14-15 rocne decka na diskoteku do 2-3 rana 😕 to sa mozno len decka tak dohodli, ze povedia rodicom, ze vsetci tak idu...aby ich pustili dlhsie 😀

leila
26. jún 2009

ahojte, mam jednu otazocku.. zuzka alebo aj niekto iny.. nebola si nahodou pozriet na tom rozpravkovom festivale? ty mozno aj z okna vidis.. bolo tam dnes vela ludi? a nevies ci sa daju vopred kupit vstupenky alebo ako to je?

zuzka76
26. jún 2009

a tu zacalo poprchat 😒 akurat sme chceli ist von

zuzka76
26. jún 2009

ahoj leili....ja som na to uplne zabudla, ze to dnes zacina....neviem, mame okna z opacnej strany a z tej druhej som tam dnes este ani nebola..tak neviem

leila
26. jún 2009

a este sa chcem opytat.. chodia vase deticky uz len pesi alebo pouzivate aj nejaku buginu? pozerala som quinny zapp - sa mi paci, len neviem ci kubko sa don este zmesti - alebo nemate tip na nieco podobne co sa da aj polohovat kedze ten quinny sa neda? aby som pripadne mohla buduce leto pouzit aj pre mensieho a ten este iste bude aj spat v kociku.. diiiiiiky za radu!

leila
26. jún 2009

zuzka a chystate sa tam? my by sme chceli ist zajtra, no len neviem ci tam nebude natresk, preto sa pytam na tie vstupenky ze ako to je..

zuzka76
26. jún 2009

neviem este ci tam pojdeme, nejak sme sa o tom ani nebavili, ale snad sa nam podari ak sa rozhodneme...este neviem, co mame vsetko na zajtra v plane 😕

zuzka76
26. jún 2009

my sme uz asi od decembra bez kocika, sice ho este mame, ale je odlozeny, na dlhsie trasy, kde by teoreticky mala "mohla" aj spat ako napr. v zoo a pod. sa zide, ale uz niekolkokrat som si povedala, ze ho predam...len sa rozhodnut ze kedy 😅

leili a kubko sedava este v kociku?

ten quinny zapp vobec nepoznam 😕

leila
26. jún 2009

zuzka tiez som myslela len tak ze na dlhsie trasy.. nieco take co sa da aj na pleci niest zlozene a ked treba tak sa pouzije

leila
26. jún 2009

lebo potom ked nevladze, tak sa necha niest na rukach (nastastie teraz nie mne) a vazi uz 16kg

zuzka76
26. jún 2009

inak nasa krpana dostala na narodeninky bicykel(nie uplne ten malinky, ten o velkost vacsi), no a ucenie sa bicyklovaniu jej trvalo asi pol dna, zatial sa chodime bikovat len tu pred barakom, ale teda vcera trielila jak odusu, som ani nevedela, ze jej to uz tak rychlo jede 😅

allisia
autor
26. jún 2009

zuzi Natalka je velka sikulka, nasa nedosiahne dobre na pedale a tak jej to velmi nejde

zuzka76
26. jún 2009

nasa sa tiez rada necha niest na rukach..ale nie u mna, alebo na koni na tatovych pleciach 😀

andy.a
26. jún 2009

Zuzka a čo si to ráno písala o tom srdci ?? 😕 😕 😒

my stále chodíme s kočíkom,dokonca máme dva,MM chodí s tým hebedom Casualom,to musí mať aj s nákladom do 30 kg 😀 😀 😝 😅
ja a mama chodíme s Chiccom,ten je ľahký 😝
malá dobre obsedí,aj si niekedy pospí v kočíku 😝

na krátke trasy chodíme bez,resp.s kočíkom pre bábiky 😝 😅

zuzka76
26. jún 2009

alli diky 🙂 nasa dociahne celkom dobre, vcera dokonca aj postojacky isla, vrtela ritou ale isla 😀

ale je pravda, niektore deti vedia to, ine zase to...nasa stale rozprava len nejake slova, sice sa zlepsuje kazdym dnom, ale stale to nie je take, ze vykeca nieco o nas u babky 😀

zuzka76
26. jún 2009

andy, vcera rano mi bolo tak divne, dost ma bolelo srdce, taky tlak a vsade na okoli pichanie, bolo mi aj dost zle a tak skoro na odpanutie, sa mi kolena podlamovali, tak som myslela, ze sa m i nejaka zrazenina dostala do srdca, nebolo mi vsetko jedno...mozno prehanam, ale vcera rano mi fakt nebolo vsetko jedno 😝

zuzka76
26. jún 2009

ale dnes je uz vsetko asi ok.

andy.a
26. jún 2009

Zuzka,ak si taký ročník,amý máš v nicku 😕 😕 😕 ,tak to by si musela byť jedna zo 10000,aby sa mohlo uvažovať o trmbóze amelbo embolizácii 😕 😕 😔 😝
skôr nejaká panická úzkosť-príznaky-búšenie srdca,sťažené dýchanie,pichanie a tlaky na srdci,pocity na odpadnutie,zle od žalúdka,zvýšené potenie atď.... 😝 😕

andy.a
26. jún 2009

sorry za preklepy,zasa sa mi darí 😝 😀

bubulik
26. jún 2009

Cau baby, tak my sme s malou vyspinkane. Ja som sa teraz aj sprchovala. Je mi fakt teplo. Mala sa napchava keksikmi. To je olovrant.
Inak som pisala Katu odkaz na MMB, odpisala mi, ze co to riesime, ze keby chcela tak pride. A nebude kazdemu vysvetlovat svoje dovody.Ale s nami to nema nic spolocne. ☹

zuzka76
26. jún 2009

andy hej som ten rocnik...ja som skor uvazovala ani nie tak o zrazenine ako o mojom cholesterole v krvi 😕

ideme ku znamym na kafco, tak zatim papacko 😉

bubulik
26. jún 2009

Malu som uz dala na kute. Ale stoji v detskej pri dverach a vyrevuje. Tak uvidiím kto to vydrzi dlhsie. 😉 😒

lilyk
26. jún 2009

caute 😉
Zuzi no teda ze na bicykli,moj ani motorku ci odrazatko este nepochopil 🙄 😀
my mame karicku na dlhsie nas Maju sa rad nosi na rukach,vonku prejde kusok ked sa ma len chodit a potom uz pocujeme len "up,up,up" to je akoze hore 😀

sjuzi
26. jún 2009

Ta ja pridala fotky a tu nikeho... no pekne... ☹

andy.a
26. jún 2009

sju,ja som akurát pozerala fotečky a závidela 😎 🙂 😵
krásne 😵 😵 😵

a teploty tam aké boli,asi nejaké extrémne hice ani nie,či ako ?? 😝 😅 😕 súdiac podľa oblečenia 😕 😅
tých plavkových si mohla aj viac dať 😝 😅 🙂

sjuzi
26. jún 2009

Andy, díky, neboli veru žiadne 40tky... Na večer a ráno sme sa priobliekli, cez deň potom bolo tak tých 30... a potom ako sme boli v meste tak to sme šli v tých 2 chladnejších dňoch...

Inak boli sme tam s Miškom aj u lekára, lebo sa nenormálne vysypal na hrudníku a brušku, také drobné vyrážky, ale nie ako zo slnka, to poznám... skôr nejaká alergia... Ja som si bola takmer istá, že to má z bazéna z toho chlóru. Predpísal mu nejakú mastičku, ale natrela som ho asi 2x, bola dosť silná, nejaké kortikoidy... Ale hneď mu to aj prešlo. Potom som už dávala pozor, vždy ho radšej riadne vysprchovala po bazéne a už bol ok... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre