"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
7. sep 2009

jéééj a tu som, tak padaaam, paaa 😀 😀 😀
to su starosti 😝

lilyk
7. sep 2009

caute 😉
MM je este v robote 😖 , deti spia a ja papaaaaaam 😀 idem vylozit nozule k telke ked tu nik 😉

stacynka
7. sep 2009

baby dakujem za gratulacie, dnes mi bolo strasne zle aj ma napinalo ale nastastie som negrcala,
no a aby ste si nemysleli ze som to mala take lahke tak som v maji v siestom tyzdni potratila ☹ 😒 😢 ,kazali dat tri mesiace pauzu a potom ze mozme skusat ze aj tak nebude na prvy sup a ono to vyslo 😉 🙂 tak to bol asi zasah z hora 😉 no a teraz uz mame aj srdiecko tak dufam ze to dotiahnem do konca

lilyk
8. sep 2009

ahojte 😉
my ideme dnes plavat, dost blbly cas pre nas 11:30 no ale co uz, tak dufam ze Tomik na ceste z plavania zaspi a ja to otocim do Avion Shopping parku, chcela by som si na zimu nejake pohodlne cizmy kupit, hlavne nech v tom viem soferovat 😀

zuzidr
8. sep 2009

Ahojte,dnes sme išli do škôlky celkom v pohode 😀

16.9 máme rodičovské v škôlke 😅

a 17-19.9 som na školení v tatralandií,pukne mi srdce,ešte som nebola viac ako 24h. bez malej 😅 a vôbec neviem čo si mám obliecť,taký divný program tam máme 😅 😕

lilyk
8. sep 2009

ze rodicovske 😀 to je dobreeee..to co ti zreferuju ze Emka je dobra skolkarka 😀 😀 jaaaj tak toto ma pobavilo...a to budete sediet na tych Ikeackych pidi stolickach 😀 ...sorry ale ja asi puknem od smiechu 😀 ..jaaaj Zuzi spravila si mi naladu 😀 cmuk Emke 😵

zuzidr
8. sep 2009

lilyk nie,tam nám budú hovoriť,že čo im máme priniesť,lebo na začiatku nechceli nič,ani mydielko,uteráčik,nič....u nás sa to robí všetko sponzorskými darmi,takže každý prinesie jednu vec vo velkom...napr.za Emmku donesieme celý ten velký balík toaletného,niekto zase prinesie 10kg jablk na desiatu....kto má k čomu prístup na dedine,alebo kto čo môže zohnať,potom to rozrátajú,aby niekto nepriniesol za 5€ a niekto za 20€ale približne na rovnako..... 😀 😀 a samozrejme že budú hovoriť ako sa deti správajú,či papjú a pod 😀 😀 😀 😀 teším sa tam 😀

zuzidr
8. sep 2009

a som rada že som ťa potešila 🙂

lilyk
8. sep 2009

aj ja take chcem 😵 ....tak co ja som pocula v BA tak tu sa nosia nove koberce pre deti 😀 a take vacsie dary 🙄 samoska potom kto "co" donesie taky maju aj pristup k detom..fuj to sa mi nelubi...a tie deti si to dobre uvedomuju a su hnusne uz v takomto utlom veku🤐

zuzidr
8. sep 2009

u nás nie,dokonca,učitelka hovorila že ak má niekto staršie klasické biele plachty,tak môžme priniesť a oni si z jednej dajú robiť aj dve,a potom ked sa dieťa pociká tak nemusí plachta rýchlo do druhého dňa uschnúť,hlavne v zime 😀 😀 😀 aj hračky môžme priniesť,ked máme na zvyš....všetko je to tam také že niekto podaruje,alebo majú aj sponzorov tak je to super 😀 😀 😀

napr.som videla že čajík majú v takej sklennej nádobe velkej,a ja som dostala dve rovnaké velké pumpičkové termosky,tak som sa pýtala učitelky,či nepotrebujú a tak sa potešili,že aj deti si samé vedia načapovať čajík,a tak 😀 😀 😀

bubaczik
8. sep 2009

čafte..no zaujimavy sponzoring 😀 moj Danko sedi na nočniku už vyše hodiny,neviem ho s neho dostať 😠 len sedi a hra sa tam s hračkami...ked ho dvihnem začne plakať,že ešte tam chce sedieť..no zažili ste take niečo? bo ja nie 😕
kamaratke uniesol jej byvali syna 😢 ta sme kecali cez skype,no hroza taky život 😖 dufam,že sa to skonči dobre,bo to magor je 😠

allisia
autor
8. sep 2009

cafteee, dnes ma skoro nabral kamion ale zijem a aj instruktor a aj auto je cele, mi nedal prednost na hlavnej ale som to cakala bo nespomaloval tak som spomalila ja a instruktor ze sak si na hlavnej a ja ze viem ale chcem zit 😀 a potom jeden pako na dzipe vybehol zo zakruty do protismeru rovno na mna a to som zostala mimo ale instruktor zabrzdil za mna 😝 takze fasa den 😠
moje mensie dieta vobec nechce spat cez den, objavil ze sa moze postavit na styri a hupat sa tak teraz to robi skoro v kuse a snazi sa tak pohnut ze sa rozhojda a hodi dopredu a ja ze fajn sak sa rychlo unavi no a prd, on je jak duracelko 😝
esteze Natalka spinka
vcera som sa ani nezastavila bo som bola konecne doma po dvoch tyzdnoch tak som varila, prala, upratovala, zehlila a kojila 😀
inak Oliver mi dnes spraskal jeden maly zemiak riedeny MM a aj tak sa mu nechce spat 🙄

sjuzi
8. sep 2009

Helou, už som tu aj s kávou... moje dieťa nejako ťažko zaspalo dnes, tak snáď potiahne.
A poobede ideme pozreť krásne bábušo 2-mesačné, tak sa hrozne teším! 😉

Stacy, to ma mrzí, že i ty si si musela prežiť takú nepríjemnú skúsenosť... Neboj, teraz to už vyjde... Snáď sa k tebe čoskoro pridám... 😉

Alli, tak to je des s tými vodičmi, ale je to realita... Človek si neni istý ani na hlavnej, niekedy ani, keď je na semafore zelená. Otras, jak niektorí jazdia, to ma fakt vytáča... 😝

sjuzi
8. sep 2009

Zuzi, to je dobré v tej vašej škôlke... ten sponzoring... sa mi to páči... 😉

zuzidr
8. sep 2009

babenky kde je teraz nejaký dobrý prací prášok v akcií???niekdy som sledovala letáky ale teraz nemám vôbec čas.... 😅

sjuzi
8. sep 2009

Zuzi neviem, ja kupujem takéto veci v Rakúsku... 😅

zuzidr
8. sep 2009

hmmm,aj ja by som išla do Rakúska.....ale hold musím kupovať v Piešťanoch... 😅 😕

sjuzi
8. sep 2009

Ja ti verím... 🙂 😀
A čo už ti začala škola?

zuzidr
8. sep 2009

škola mi začína 23.9 ,teda to mám len zápis 😅 😕 ešte musím napísať prácu z praxe 😅 🤐 ešte samozrejme zaplatiť 290€ 😠 😠

chcela by som ísť konečne do BA na nákupy,ale akosi sme toto leto vela minuli 😠 😠 sme s týme nerátali 😠 a ešte teraz mám na školu odložené a potom si nai neškrtnem..... 😅 😕

len vo štvrtok idem na to školenie a ja si nemám čo obliecť 😠 😠 😠

sjuzi
8. sep 2009

Hmmm, som nevedela, že ckvakáš školné... 😔

Takže na jarmek sa nechystáte? 😒 😅

zuzidr
8. sep 2009

kedy je jarmek????? 😅 ja som na to zabudla ☹

sjuzi
8. sep 2009

štvrtok - sobota

zuzidr
8. sep 2009

teraz????možno v sobotu dobehneme 😀

sjuzi
8. sep 2009

V sobotu mám večer babský výjazd. Ideme do Amfiku na Radošincov a predtým na burčiak... Ale poobede budeme pobehovať po vonku... 😉 🙂

allisia
autor
8. sep 2009

jeej v TT je jarmek, mozno ukecam mm nech sa ideme kuk 🙂

sjuzi
8. sep 2009

Ja sa tak teším... len neviem, čo na to môj žlčník zas povie... nejako ma "zlobí" posl. dobou... 😒 😝

allisia
autor
8. sep 2009

tusim ste zmizli 😝
Oliver mi spi na cecku a Lilusiatko robi zlotu v posteli 😝 ....jaky krasny den zas... 😀 😀

sjuzi
8. sep 2009

Inak ja tam vždy nakúpim malému celkom dobre pančušky, sebe nové varešky a láske medovníček... 😀 😀

leila
8. sep 2009

ahojte, ako sa mate? takze jarmok v TT bude.. u nas tiez je az koncom septembra, snad sa nan este volako dokotulam

sjuzi
8. sep 2009

Ahoj Leili, tak tebe sa to už kotúľa, takto o mesiac pomaly, aby si už bola pobalená! 😉 🙂 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre