"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
12. sep 2009

bry vecer, my sme museli ist necakane svokre lebo toto je nas posledny volny vikend, buducu sobotu mi zacina skola a u svokry treba drevo popilit na zimu tak sme museli nabehnut 🙄
idem drichmat tak dobru noc

zuzi ty si sikula a nechce sa ti ku nam napiect prist 😉 😀

ivka07
13. sep 2009

Ahojte,
Včera sme boli na stavbe celý deň. A dnes sme doma, varím hovädziu polievku a sviečkovú s knedlou nič iné ma nenapadlo. Idem si popri varení robiť plány do roboty a vyvešať prádlo a tak.

lilyk
13. sep 2009

caute 😉
My sme sa vratili, pozreli na vinobrani na kolotoce...este hajajuuuuuu 😀 aj vlaaaaacik 😀 a teraz ideme obedovat 😉

janada
13. sep 2009

ahojte,zuzi kde ty bereš energiu 🙂

ja som robila segedín,chceli by sme ísť kdesi von,ale neviem ešte kam

a tá babka mi nakonec v noci predsa len umrela 😔 som síce viac menej za tie roky odolná,ale v noci to neznášam,lebo som tam sama 😒

lilyk
13. sep 2009

janada uprimnu sustrast 😔
vonku krasne, tesim ze nepresi,tak pojdeme na kolotoce 😉

janada
13. sep 2009

lilyk mne numrela babka,ale jedna babka v robote 😉 ale ináč dakujem 🙂

janada
13. sep 2009

numrela-neumrela

lilyk
13. sep 2009

aha oki 😉 ale tiez to neni nic prijemne, ja som mala v robote tiez jedneho starsieho pana, ale teda cipera riadny a zrazu jeden den ze vecer po robote robil na zahradke a dostal infarkt...normalne som to nemohla pochopit, on vzdy tak srandoval este aj mladym pomahal...aj ked nebol z rodiny, bolo mi ho fakt luto 😒
tak u nas zacalo prsat,skoda ze ten Desmod zas tento rok neuvidim...dufam ze o rok nebudeme mat tretieho chalana a zas tu bude Desmod a ja ho zas nestihnem 😀

sstefi
13. sep 2009

brý večer, vybooooooooooorne bolo na stretnutí, super. už sa teším nabuduce, snad nie o 5 rokov, ale skor a na také menej oficialne 😵 😵 😵 😀 😀 niežeby sme to prehanali s oficialnostou, to teda fakt nie, no ale len my a taaaak 😝 😀 😵

sstefi
13. sep 2009

skončili sme niečo pred 2hodinou rannou, trošku som skapata, predchvilou sme došli z KE, niečo do kupelne sme potrebovali. nehorazna burka bola, ešte ajteraz blesky hromy, ale už je to kludnejšie.
Ale taký lejačisko v Baumaxe nad nami, až som mala pocit, že tu strechu nad nami rozbije 😖

zuzidr
13. sep 2009

Ahojte,pekný oddychový víkend za nami 😀 MM má zajtra volno,ale ja idem do roboty 😠 v utorok by sme chceli ísť do Lešnej 😀

a svokrovci mi priniesli z dovolenky taký náááádherný set od Swarovskeho že som skoro padla z nôh 😅 😕 🤐 náušnice,retiazku a náramok 😀 😀 no nádhera 😀 a malej z bieleho zlata náušničky len také bodečky a v tom biely zirkonik, 😀 😀 asi poslúchame 😀

a práve tlačím do hlavy paštékový chlebA s rajčinou 😅 🤐

zuzidr
13. sep 2009

fajn,ved ja som sem ani nemusela chodiť 😠

sstefi
13. sep 2009

cauzuzi 🙂

sstefi
13. sep 2009

mne nič nedoniesli? ☹ 😵 no zrejme ste si zaslúžlili, vrím tomu, že áno 😵

zuzidr
13. sep 2009

asi sme poslúchali 😀 😀 😀 😀 a tebe???posielam ti kamienok z náušnice 😀 😀 😀

zuzidr
13. sep 2009

no a MM ma akosi dnes romanticky okúzluje,mám ho pustiť na comp na 10min.a potom sa mu venovať 😀 😀 😀

allisia
autor
13. sep 2009

bry vecer, ja som umrela dnes, cely den sme pilili a ukladali drevo 😝 idem spat

sstefi
13. sep 2009

ja som práve pisala mail mojim spolužiakom, totiž 3 kusy sa nedostavili a nedali mi vedieť. resp. jedna mi pisala sms hodku pred stretnutím, druhá v čase začiatku stretnutia pisala mail, ktorý som si samozrejme dnes prečítala, no a tretia sa ani neunuvala ozvať sa.
Tak som sa ozvala ja, nakolko objednané sa už nedalo zrušiť. 😠 😠 😠

sstefi
13. sep 2009

a platila som to ja, samozrejme 🙄 tak dufam, že ma pochopia a prachy mi pošlú 😔

sstefi
13. sep 2009

zuzi, tak ho pekne na tých 10 min. pusti k PC a potom nech ta tu už ani nevidiím 🤐 😵 😀

alli, tak si pekne oddychni, idem aj ja bo vas už ani nevidim 😝 🙂

allisia
autor
13. sep 2009

no, dala som spat maleho a cakam na mm lebo isiel na pivo ale ze do desiatej bude doma 😕

sstefi super ze vam to vyslo

zuzi bude ti po tych romantickych pohladoch daco svietit v pase? 😅

tlacim do seba chrumky a som hroozne smadna a doma nic neni okrem vody z vodovodu ale mm mi ma doniest sprite tak uvidime ci nezabudne

neuveritelne ma bolia krize po tom natahovani dreva, ale maly bol zlaty dnes, cely den posluchal a aj si pospinuskal ked ho vzala starka na prechadzku tak sme popilili a poskladali za vetriesku dreva a mala pomahala konare nosit 😀

lily inak na vinobrani bolo neskutocne vela ludi v sobotu, hruuuza, sme to len presli hore a dolu, kupili babke budrcak a utekali prec 😝

tak krasne sny vsetkym 😵

zuzidr
14. sep 2009

Dobrý deň 😅 😀

lilyk
14. sep 2009

ahojte 😉
u nas pod mrakom ale celkom fajn......nemam sajnu co spravim na obed...asi nist 😀

zuzidr
14. sep 2009

aj u nás je pod mrakom 😅 ale fajn 😀 emmka dnes s úsmevom išla do škôlky a MM je doma 😕 večer by sme mali ísť na opačky k mužovmu bratrancovi 😀

a zajtra by sme chceli ísť do Lešnej ale ide nás viac,na troch autách,tak ešte sa musíme podohadovať,možno nakoniec budeme doma 😀 😀 😀 😀

a ja musím dnes cez obed vyraziť na nákup,lebo firemná akcia sa blíži a ja nemám čo na seba 😅

zoja
14. sep 2009

čaute, tak lily vykukala som ta v sobotu na vinobraní a teba nikde 😲 😀 , strašná tlačenica bola kubo si zakrepčil na ludovú notu, zas exceloval a ludia sa na nom bavili, neviem po kom to dieťa je, celú cestu tam sa pýtal či može aj tancuvať, jeho kolotoče ani nezaujimali, ledva sme sa hore predrali a mohli sme s dlhým nosom ťahať dole 😒 , kamoška čo bola so mnou dala burčák aj za mna, ja som si ho kupila na doma a večer si na nom zas sama pochutnala, kedze moja polovička berie lieky, ale aspon som mala viacej pre seba 😀

kubko už rozpráva úplne všetko, tvorí vety, sklonuje a vypúšťa také hlašky, až nas tu z neho láme vejpúl, dnes sa ma ráno pýta a kde je ocino - kukam jak puk lebo on ho neosloví inak ako tato, mna volá tretí den mamka, urobil si skratku z mamiky, strašne sa mi to nepáči a práve to ho asi ešte viac berie , aby mi tak hovoril
je ale strašne lenivý sa niečo učiť, už mi nedovolí ani aby som mu rozprávala rozprávky a spievala - no toto druhé sa mu ani nečudujem 😀, knižky čitame len ked ma slabú chvílku, lebo ani to ho nebaví, fičia teraz u nás bojovníci na konoch a roboti

čo sa mojho čitania kníh týka- tak v tomto som ja maniak , stále nejaké kupujem, a už neviem kde to za chvílu budeme davať, včera som od kamošky dostala tretiu Urbaníkovú a tú ja teda možem, v podstate všetky naše autorky ako Gillerová, Hamzová, Ďuranová sa vydarili a ani taký Ludlum a Brown nie je na zahodenie, nemam rada však tie sladké romániky alla Steel, tú éru už mám dávno za sebou

klop klop 😀 klop prekročili sme váhu 12kg a už ma trochu vypuklé aj brušisko 😵 , tak sa tešíme...

lilyk
14. sep 2009

Zoji my sme boli v sobotu v TT gratulovat a na vinobrani v nedelu..inak prave som zbastila 2 lokse 😝
ja rozmyslam ze pojdem Tominovi pozriet nejake boty na jesen..chuda moje, len sandalky ma,aj doma aj na von 😅

zoja
14. sep 2009

no ja som mu bola kupovat práve včera - v auparku siesty , stáli skoro 50 eur skoro ma piclo, ale nič lacnejšie a krajšie som tam nevidela a čo aj boli tak nemali tú klenbu a už sme nemali nervy behať po iných centrách a nahánat ked ich už potreboval, na jar som mu kupila u baťu mal ich párkrát na nohe a už ho otlačili a to mu v nich vtedy plávala noha

už by sme sa mohli aj niekde spichnúť čo povieš? určite sa pridá aj sjuzi , aby mi mohla doniest cd s foto 😀 😀

zoja
14. sep 2009

a samozrejme všetky ktoré môžete a radi sa s nami uvidíte 😉

lilyk
14. sep 2009

ja som majulovi tiez kupila v Auparku, v takom obchode na rohu, zevraj maju boty len odsuhlasene ortopedmi ci ako, ale tiez boli drahe...asi pojdem kuk aj tam.
..............noooo mohli, ja som bola v piatok mrknut s chalanmi v shopping palace na zlatych to nove detske ihrisko, celkom fajn to bolo...hlavne ked bude prsat a zima bude...akurat sa mi tam nelubilo ze malo kobercov a studene kachlicky, tak na buduce zoberiem aj papucky....ale jasne ze pokial sa da, najlepsie je vonku 😉 ...zatial som automobilna, mam dve sedacky tak sa tesiiiim 🙂

zoja
14. sep 2009

tak to potom bude tá predajna siesta shoes na poschodí vedla kaviarne 😉

dnes idem konečne na kozmetiku a na nechty, tento týžden to už bude asi pasé, vo stvrtok mi začína škola, uvidim ako bude rozvrh a potom dam vedieť kedy a či ti to vyhovuje, bože tomino už musí byť riadne velký, sa teším na nich 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre