"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
17. sep 2009

dobre som nakupila, len som radšej nejaku vetrovku chcela, či nebudu mať, ale ešt enič. len tie hrubé vesty s bundičkami na lemoch, ale taku nepotrebujeme.
no pračka doprala, idem povešať a potom ideme spať(dufam) ivka dnes skoro vstavala, babka ju nechtiac zobudila,tak snad nebude problem so spanim 😝

sjuzi
17. sep 2009

Tak vedúci malý je už hore... za dudkou neplače, ale neviem, či sme mu nedobabrali režim... mohol pospať viacej... no ale zase som rada, že nerobí cirkus... Len si neviem predstaviť, čo budeme robiť do večera... vonku je hnusne dnes... prší a tak hmlisto je 😝 😝 😝. Asi vyberem po dlhom čase vodovky a iné chobotiny, to má rád... 😉 Porúčam sa... papačko

zuzidr
17. sep 2009

ahojte,ja som naobedovanáý,bola som v drogérke Emmke pokúpiť potrebné veci do škôlky ešte 😅 sebe som kúpila nohavice v outlete PER UNA nové,za 9€ a sú ako na mna šité 😀 😀 😀 😀 😀

jáááj a dnes chcem zdrhnúť o pol piatej domov,aby som sa stihla pobaliť a zafarbiť a také veci 😀 😀 😀

naša emma sa snád bude aj vydávať s dudlom 😀 😀 😀

lilyk
17. sep 2009

mne Maju zaspal na sedacke bez dudla, tak som ho preniesla do postielky, isla uspat Tomaska, ten zaspal a do toho MM volaaaaaa a Tomik hore 😖 tak som uspavala na 2 krat a teraz vetram byt od cesnacky 😀
vonku je fakt nejak hnusne, fuci, poprcha, joooj tak asi ostaneme doma.
Sjuzi s tymi vodovkami prosim ta na akom mieste v byte farbite 😕 nech mam predstavu ked to kupim aby nebol cely byt pocmarany,lebo ma MM posle spat do kumbalu 😀

sjuzi
17. sep 2009

Lily veľký igelit cez celý stôl, Miškovi veľký podbradník gumový, čo mu siaha až na kolená, papiere, štetce... a nebáť sa všetko ogebriť... 😀 😀

lilyk
17. sep 2009

ze nebat sa vsetko ogebrit 😀 to u nas neni problem, skor neviem kam dam Tomina 😅 ale ked to ogebrime tak MM dostane asi infarkt a ja poletim von 😀

sjuzi
17. sep 2009

Tak my sme už ogebrili, tancovali, liezli cez tunel a teraz Miško pozerá rozprávky. Chcela som, že zavoláme jeho kamarátke Zuzke, že pôjdeme na návštevu a Miško tu vyrevuje, že nieeeeeeeee, domaaaaaaaaaaaaa. Tak mu vravím, ako chceš teda, budeme doma... 😀 😀

lilyk
18. sep 2009

caute 😉
tak ja spala dnes asi 15 minut, Tomik rano chorucka tak koniec, mam dvoch soplosov, Maju uz horucku nema, tak pre istotu Tomino, zas som nechala v lekarni 20 euracov 😖 och.

sjuzi
18. sep 2009

Fiiiiiha, mám čo čítať zo včerajška... paráda... hehe 😀 😀

sjuzi
18. sep 2009

Lily, no to je na nervy, keď sa dietky takto prestriedajú s chorobami... bohužiaľ s tým treba rátať, ešte aby vy ste s tm neochoreli... nadopujte sa vitamínkami... 😉

lilyk
18. sep 2009

caf Sjuzi 😉
ja prave zapekam tousty.

lilyk
18. sep 2009

a nevies nahodou ci uz Tominovi mozem aj citron dat 😕 on mi totiz ziadnu kapustu nepopapa 😅

sjuzi
18. sep 2009

Dnes mi navarila mamča... 😵 tak som mala leháro.
Prišli s bráchom, on tu mal zápis na výške v TT a oni majú dovču (pôvodne mali byť v tom Londýne 😒 ). Tak pomohli s montovaním police do detskej a pobláznili sa s Miškom a už sú aj hed... ☹ 😅

sjuzi
18. sep 2009

Lily, myslím, že môžeš skúsiť do čajíku... alebo pomaranč... ja som Miškovi dávala pomaly od 7 mesiacov, lebo ich zbožňoval, to si pamätám...

Inak dnes Miško ani raz nespomenul Dudu, taká som rada. 😉

lilyk
18. sep 2009

aha no super 😉 , tak skusim,lebo ine nic ako vitamin ma nenapada, teda okrem Cebionu.

sjuzi
18. sep 2009

Vraj ale najviac vitamínu C obsahuje zelená paprika... len neviem, moje dieťa ju moc neľúbi... 😝

sstefi
18. sep 2009

cafte, sjuzi a prečo vaši nešli do toho londyna? 😕

lilyk
18. sep 2009

hmm tak papriku lubi majulo ale Tomino mi nepokuse nisto pisto 😀

sstefi
18. sep 2009

lylik tak toje dost na figu, že su obe deti chore ☹ , nech sú rýchlo zdravé 🙂

sstefi
18. sep 2009

inak moja ivka dodnes papriku nevie zjesť, tá šupka sa jej furt nejak vrati, nejde jej to prehltnut 😅

lilyk
18. sep 2009

caf Sstefi,
no s majulom sa uz da von, horucka nebola,a sople je lepsie vonku ako doma, no len co s Tomaskom, toto je fakt naprd situation 😖

lilyk
18. sep 2009

ja zas stale supem jablko.

sjuzi
18. sep 2009

Sstefi, lebo sky europe... 😅 😝 😲 😀 😀

sjuzi
18. sep 2009

Miško ten kyselú kapustu zbožňuje, keď je chorý, tak je to nr. 1. A aj cesnakovú pomazánku ľúbi 😅. Len potom smrdká ako starý chlap... hehee

sstefi
18. sep 2009

aha sjuzi, no myslela som si 😒

sjuzi
18. sep 2009

Nevadí, presúvame to na jar, ešte hľadáme nejaké fajn letenky... 😉

lilyk
18. sep 2009

ja som dnes Maju dala tu cesnacku, vcera ohrnul nos, ukazal a este aj dodal nieee tak som to zbalila a dnes zjedol.
Inak mame nove slovo "pepik" to akoze pipik 😀 ...ale on to nepovie len tak iba ked sa spytas, takze mi ked sa nieco naucime tak vobec neviem co to vie lebo neopakuje...lenochod bratislavsky 😀

sstefi
18. sep 2009

práve som dovarila guláš a neviem čo bude druhé jedlo. chcem totiž niečo také, že by sa zajtra dalo v pohode zohriat, nakolko mam dennu a pride maestro do domu 😝

sjuzi
18. sep 2009

Hotel sa dal zrušiť... ten sme mali len ako zábezpeku kreditkou, takže tam nám nestrhli nič... Kolotoč sme prebookovali, no a letenky sme si dali uplatniť u banky, snáď nejaké prašule dostaneme späť...
No, ešteže boli v tom Paríži v júli... 😅

sjuzi
18. sep 2009

Lily s tým kecaním to bude len lepšie, uvidíš, ani Miško pred 3 mesiacmi moc toho nenakecal... a teraz už začína tvoriť vety... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre