"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
24. sep 2009

sporiteľna.... 😀

ved to,že ja mám účet v sporiteľni ale rozmýšala som nad niečim iným,tam ma práve odrádzajú tie poplatky 😅

a pravdu vám poviem,na klasickú vkladnú knižku som aj zabudla 😀 😀 sjuzi ale ten link čo si hodila vyzerá dobre 😀

sjuzi
24. sep 2009

Nooo, zuzi, večer sa spýtam mm na to, lebo možno by sme i my tie naše "staré" TB knižky mohli upgrejdnúť do tejto novej verzie... keď je tam 3-násobný úrok. Ale na VK to neni žiadne terno... Ale vravím, že nič ti mesačne nestŕhajú... ale na konci roka pripíšu... 😉 A my do konca roka určite nebudeme vyberať z knižiek nič...

sjuzi
24. sep 2009

Jeeeejda, dúfam, že teraz ma tu niekto nepríde vykradnúť jak tu o tom vypisujem, my na tých knižkách zas bohvie čo nemáme, barák za to nekúpime... aby si dakto nemyslel... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sjuzi
24. sep 2009

No moje zlato tu už na mňa žmurká, idem ho ešte pomojkošiť... papačko... 😎

janada
24. sep 2009

ahojte,tak malá má už len trochu soplík a teraz pre zmenu je prechladnutý Maroš

dnes som sa dozvedela,ža nejde na stužkovú,ale zopár ich pôjde do tatier a zbytok asi stužkovú zruší,lebo sa nevedia dohodnúť.Jedny by tam chceli mať kopu alkoholu a ako prídu k tomu takí čo nechlaščú 😠 Ja si myslím,že na spíjanie sú dozvuky,na ktoré už nejddú peniaze čo sme tri roky sporili.

No dufam,že u Peti to dopadne lepšie,lebo tam som už dala zálohu na šaty a to by mi nevrátili.

janada
24. sep 2009

no a v robote máme šok.Kolegyňa bola na mamo a má nález.Zajtra ide do Blavy,dúfam,že všetko dobre dopadne 😔

janada
24. sep 2009

taký tu mám bordel jak v tanku.MM išiel s malou k svokre na hrozno,ja že si zatial upracem a drepím tu,sa mi nič nechce 😒

bubaczik
24. sep 2009

čafte..tak ja teraz dala do rury buchty,bo jak som v tescu zbadala,že zavin stoji 50sk 😕 😠 ta ja radšej im napečem buchty 😝 no a to mne decka sežeru 2 ks na večeru... 😕 doteraz som nekukala cenu,ale normalne ma vystrelo 😕 🙄
a idem strčit rebierka do marinady,sa tešim,zajtra bude mnamka 😎
a idu dnes odsudene,tak si vyložim nohy a dufam,že už tu bude ticho tichučko 🙂
bru noc 😉

bubaczik
24. sep 2009

janada,to mi je luto 😔 ani nemyslieť na to,mi až špatne došlo... ☹

lilyk
24. sep 2009

caute 😉
aj ja idem vylozit nohy, bolia bolia 😝. Z ihriska sme isli s revom,hruuuuza vobec ma ten chlapec poslednu dobu nepocuva, boze a to ma len 2 roky 😨 😀

bubble777
25. sep 2009

Dobré ránko, tak ja už popíja kávičku 😵 Idem s malou na kontrolu k dr. a potom k rodičom...Dnes máme s mužíčkom výročie svadby, tak chceme ísť do kina a tak...a oni budú s malou....teda aspoň dúfam 😅

lilyk
25. sep 2009

ahojte 😉
fuj aka som leniva,nist sa mi nechce 😝 😀

zuzidr
25. sep 2009

Ahojte,dobré ránko 😀 ja už zarezávam 😀

malá dnes vstala s plačom,bola umrnčaná,ale obliekla sa,umyla a celú cestu do škôlky plakala,pýtala som sa jej čo jej je,či chce byť s babkou doma,a ona že nie ide do škôlky 😕 pred dverami si do vreckovky utrela najprv nos,potom oči a povedala mi: tak čau,v školke plakať nemóožem,dala mi pusu a zdúchla 😕 😅

dobrá herečka to je 😀

dnes musím ísť mužovej babke na zajtrajšiu oslavu kupiť rýchlovarnú konvicu lebo si nakázala 😅 🤐 ja som myslela že to odbavím kyticou a bombonierou 😠

lilyk
25. sep 2009

Zuzi myslim ze ta kytica s bomboskou by ta vysla totez 😀 ci to este planujes + konvica asi ano ze 😀

zuzidr
25. sep 2009

no ved tam zase nemôžem prísť len s konvicou musím aj kvety priniesť a v dnešnej dobe teda kytka za 10€ nič moc 😅

allisia
autor
25. sep 2009

cafte, nstihacky mam, som totalne nakapata, z nosa mam fontanu, v hlave zemetrasenie a oci jak dve chilli papricky 😝
moj synator sa rozhodol hodinu a pol zurivo jacat a nic nepomahalo, teraz konecne spi a mala sa hra s legom

na obed budu pecene kridla a stehna len som ich zabudla dat vcera do marinady a k tomu zemiakova kasa, zeleninova polievka 😔

najde sa nejaky dobrovolnik co sa mi postara o deti kym sa pojdem vyspat? 😀

zuzi no z Emmky bude velka herecka 😵 po kom asi 😀 😉

bubble vsetko najlepsie k vyrociu 😵

bubaczik
25. sep 2009

čafte..ali ja ti dojdem pokočikovať 😉 mne zas Danko spal do pol 11 😕 to budemmusieť nejako zrušiť...ja strčila obed do rury,večer sa chystam žehliť,ak muž zabudol,že mame isť do kina..ale nebudem mu nič pripominať 😅 uvidime,čim prekvapi...
inak mojej svokre asik preskočilo,abo ja neviem,začina byť nejaka divna 😕 ,no nepači sa mi...musim zaujať nejaku pohotovostnu pozu,budem mať uši a oči všade.. 🙄
idem ja dačo špekulovať 😒 čafte

lilyk
25. sep 2009

pohotovostnu pozu 😀 tu som zaujala od narodenia prveho syna 😀
ja sa chystam spravit kuraciu pecienku na cibulke a ked nebudu mat tak kuracie so syrovou omackou a ryzou.
Alli ja som mala s Tominom nieco podobne predvcerom,vobec som to nepochopila akurat som vcera dosla na to ze mozno bol hladny, dala som mu totiz na olovrant malu activiu tak mozno preto mi plakal 😅 asi bolo malo inak neviem co to bolo.
Bubi a kedy chodi Danko spat?...len ma zaujma ze kolko hodin spi ked taha tak dlho. Nas Maju chodi o 8-mej a budi sa najneskor o 7:30 rano, vacsinou o 7-mej. Takze spi cca 11 hodin. No a poobede spi +- 2 hodky, od 12:30 do 15-tej.

zuzidr
25. sep 2009

čaute,dáme kávu? 😅

sstefi
25. sep 2009

ta dajme zuzi, ja si len privonam, bo zbožnujem vonu kavy 😵 😀

sstefi
25. sep 2009

inak dobry den a pevne verim, že sa tu niekto ukaže 😅

zuzidr
25. sep 2009

😀 sstefi ta chod aspon čaj si spraviť...a btw teraz máme v robote novú 100% arabicu caffe a tá ako krááásne vonia 😀

sstefi
25. sep 2009

teda ten spanok u bubaczikovcov.... mama hyperaktivna a dieta kludasko 😵 😀 no chapete to? 😵 😀

sstefi
25. sep 2009

hmmm, tak si čuchni namiesto mna 😀 🙂

zuzidr
25. sep 2009

veru Danko je asi kludasko po tatovi?či? 😅

sjuzi
25. sep 2009

Čafte, dám aj ja pauzičku... upratujem trocha... lebo cez víkend ideme na hody... tak nech sa potom vrátime do pekného... 😅 (ja mám starosti čo? 😀 ) Idem dať kafe s vama... počkenzi...

sjuzi
25. sep 2009

Ja tiež nemôžem z toho, aký je Daník spachtoš... ty koky... veď to ja už polku dňa mám za sebou pomaly o 11tej... to už sa pomaly hrabeme domov z ihriska... 😀

sjuzi
25. sep 2009

Joooj, dobré kafíčko ja mám, ale vidím, že dopijem a môžem robiť ďalej... 😀

Inak neskutočne mi lezú na nervy tie muchy, čo nám sem furt lietajú a potom bzučia za oknami... 😝 😠

sstefi
25. sep 2009

cau sjuzi 🙂

allisia
autor
25. sep 2009

bubi ta de siiiiii, ta cakam 😀 😀 , maly este stale vrci, spal vtedy asi 5 minut
lily ja som ho na desiatu kojila, potom o pol dvanastej mal plnu misku zeleninky s maskom a furt vrciiii a to sa aj 3x pos.al 🙄 si sucha oci o sto sest, mam ho na rukach a aj tak vrciiiiiii 😠 😠 😠

urobte mi dakto kavu 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre