"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
26. sep 2009

no lily ti naši chalani su nejako podozrivo podobny 😀

lilyk
26. sep 2009

naposledy som si na kupu topanok brala maminu ako pomoc 😀 a dnes som ho poslala s MM no ale nic nekupili...poobede asi zapojim babicku a pojdeme do toho Deichmana 😀

lilyk
26. sep 2009

no teeeda 😕
my sme kupili boty v Deichmane za 12,90 a oproti v Humanicu podobne mali za 39...no je to normalne 🙄 no hlavne ze maaame jesenne boticky 🙂
ozaj Bubi skusali sme o 106, Majulovi sa zapacilo davat obuvakom nohu do boty, tak skuste aj vy 😀

allisia
autor
26. sep 2009

bry vecer, ja som uz na nervi, sedive vlasy budem mat za chvilu 😢 😢 dnes podobny scenar sko vcera s tym rozdielom ze nc nechcel jest ani sa kojit poriadne. teraz zaspal s revom bo muz povedal ze je rozmaznany a nechal ho revat v posteli v izbe ☹
zuby som ziadne nevidela ani necitila tak neviem, este ho mozno boli hrdielko ked sme vsetci nakapati a mna teda hrdlo riadne boli 😝
idem relaxovat kym nezacne zase jacat

a stretko dajme, celkom dobre sete vonku tak si povedzte ze kedy a kde 😉

allisia
autor
26. sep 2009

a Natalka zacina brutalne papulovat, furt sa so mnou skriepi a odvrava 😠 😠

bubulik
26. sep 2009

caute

bubulik
27. sep 2009

Vcera som si menila fotku, tak som sa chcela pochvalit
😉 😉 😉 😉

bubulik
27. sep 2009

Inak sa mame fajn, ocko mal dovolenku, tak nam bolo vsetkym fajn. Bol s stale s malou, tej sa ratalo, a ja som si vsetko robila ovela pomalsie ako inokedy. 😉 😉 😉
Boli sme s malym aj na sono, ci ma reflux. Tam som mu davala jest na tom stole, ale on tam nechcel, on chcel aby som ho zobrala na ruky a krmila tam. Viem to podla toho, ze mi tu flasu stale odtlacal a pozeral na mna. uz to poznam. Inak jedol rano o 9 00 hod a tam sme boli o 13 15, on radsej nejedol, ked som ho nezobrala. Vypil asi 10 ml. Dr mi povedala, ze videla asi 4 - 5 krat spatny chod, ale reflux to nie je. Len keby bol vypil tych 150 ml, tak som zvedava, kolko spatnych chodov by tam bolo vidiet. 😠 😠 😠 ,
Nakoniec jedol az o 16 00 doma u svokry. Este je len maly a uz je tvrdohlavy.
Takze reflux nemame. len sa mi hned pogrcal cestov domov a vecer doma 2x. Tak fakt neviem.

bubulik
27. sep 2009

A este sme boli na nozicky, vsetko ok, mame prist o 2 mesiace. Inak maly nemal ani 1 den nozicky na sirokko. 😉

bubulik
27. sep 2009

Dnes nevarim, robila som bolonske spagety a kelovu polievku. Este vcera tak mame. A tiez som robila kysnute kolace. 2x zavin jablkovy a jeden kakaovy. Este hole vrkociky pre Hanku 😵 😵 😵 😉

bubulik
27. sep 2009

Zobul sa mi maly, tak sme papali, teraz pozera z lehatka.
MM mal sluzbu na AX, tak si nechala svokra malu na 1 den a 1 noc.Tak som sthla doupratovat kuchynu. Teda ja linku, ruru a tk. Ozehlila som, pozasival dokonale som upratala byt. No a vecer som nemala co robit 1 apol hod. Normalne som sa nudial tak som si sadla pred telku. To sa mi nestalo ani nepamatam. Uz chapem Sjuzi ze sa obcas nudi. 😀 😀 😀

bubulik
27. sep 2009

Dnes je MM v praci, tak idem s nimi trochu von. Papa zatial

lilyk
27. sep 2009

ahojte 😉
tak som sa pekne vytocila, tak teraz mi drahy oznami ze za 3 hodky pridu svokrovci 😠 no chapete...urcite to vie uz minimalne od piatku.....no tak padam aj Tominom do obchodu a ze pekna nedela nic sa nedela 😀

bubaczik
27. sep 2009

čafte..bubul kočka 😉
ja už mam obed postaveny,robim gulašovu polievku a španelske vtaky 😀 len som sa narobila,kym som ich pobalila...nabuduce urobim zastrelene vtaky 😀 a kysne mi cesto na buchty,pračka pere,Peťo sa uči,jaaj ja sa dnes činim..moj muž je tiež v robote,dojde okolo 16hod 😖 takže gazdujeme doma sami 😅
tak idem ešte niečo porobiť,a idem na kavu 😉

janada
27. sep 2009

ahojte,taj ja už má kavu vypitú,ja robím dnes pangasa v cestíčku so zem.kašou a slep.polievku.

Bubi a ako urobíš zastrelené vtáky? 😀 😀 Hod recepis. 😅

Mňa dnes čaká žehlenie 😒

janada
27. sep 2009

u nás sa učí Peťa,zajtra má skúšky

včera som urobila štyri štrudle jablkové a ešte je tu jedna 😕

Domča mi nechce nič jesť a ani piť 😠

bubaczik
27. sep 2009

ta roztrelene su tak,že ich nazabališ 😉 ja to robim,ked su rezne male,ale teraz som mala pekne hovadzie,veelke,tak škoda by bolo 😉

janada
27. sep 2009

tak to ja radšej robím tie roztrelené,s tamtým sa mi nechce prplať,na také mám ja mm 😉

bubaczik
27. sep 2009

počujte,to ako že budem za sprostu ja,my zas nie sme rybovi 😅 mne stači raz za rok,aj to povinne,ale ten pangas vraj nema kosti?vobec? bo ked robim sem tam file,tak by ste mali vidieť,jak to decka rozoberaju, 😝 a pritom kupujem take,čo viem,že je tam minimum kosti 😖
tak ma to zaujima,bo niekde som čitala,že nema kostti,tak že či to pravda,bo by som im robila..
ile sranda,že kvoli udenej makrele,by sa pozabijali,ale pečene ryby ani za boha 😝

lilyk
27. sep 2009

pangas nema ziadne kosti 😉 ...no ja uz ho nerobim, lebo ja blba som si precitala o tom temicku a mam dost...cim vsetkym sa zivi a co to detom vobec davame tak som ho nerobila ani nepamatam a to mam este jedneho v mrazaku uz vyse pol roka 😅

bubaczik
27. sep 2009

heeej?lily kde je ta tema 😕 ta dobre vedieť,ani nebudem kupovať 😖

lilyk
27. sep 2009

Bubi je to v teme recepty "Ake ryby" a je tam prihodeny aj tento clanok:
http://cejka.blog.sme.sk/c/160752/Nejedzte-Pang...

no a pravdepodobne po nom vela mamiciek zmenilo nazor na pangasiusa tak ako ja.
Ja nevravim ze ho uz nespravim ale mi asi dlhsie potrva kym ho z toho mrazaka rozmrazim 😀

bubaczik
27. sep 2009

no fuj,ja som ešte vygooglila,že vraj to žere mrtvoly!! 😕 😕 😝 ta fuj fuj fuj

lilyk
27. sep 2009

😀 😀 😀
mne deti spia a ja cakam na navstevu.

bubaczik
27. sep 2009

no mne Danko tiež už spi 😕 dievky sa učia,Peťo sa nudi..posielam ho von na bycikli,a nejde a nejde...ja idem poskladať kuchynu a mam klud,aspon kym Danko spi..

allisia
autor
27. sep 2009

cafte, chlap isiel bicyklovat a ja sa mozem jedosit s deckami doma 😝 tak som dala prat a mala este spi, Oliver sa rozculuje pri hrackach 😀

fuuuj ta pangasa uz nemusim 😝

lilyk
27. sep 2009

Alli nabuduce sa chod byciklovat ty 😀

allisia
autor
27. sep 2009

lily ja nemam bicykel iba korcule no ale to by som detom asi neurobila 😅 ja som chcela ist von s kamoskou ale ma jej prist navsteva tak moze az neskor. Ale som pozerala program na ruzinovskych hodoch a chcem ist kuk luciu bilu a ohnostroj 😉

zuzidr
28. sep 2009

Dobré ránko 😀

bubulik
28. sep 2009

Aj ja prajem vsetkym dobre ranko.
Dnesna noc bola hrozna, spala som 2 hod, ale teraz ma MM nechal trochu dospat tak je to lepsie. Mala stale plakala, ze je tam mucha, ze tam niekto bucha.... a ja som celu noc pendlovala medzi dvoma izbami. Potom som vzdy nemohla zaspat, a len co mi oci usli, tak ma budila placom. 😝 😝 😝 😝
Dufam, ze sa to tak skoro nebude opakovat.
Este som v pyzame. Idem sa obliet, umyt..., vypijem kavu a idem upratovat chodbu, zachod, spajzu. Rodinka je na poste, posielaju mi balik z MMB.
A doobeda budu vonku, tak dufam, ze to stihnem. Varit nemusim. 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre