"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
29. sep 2009

inak kde je teta sstefi? 😕

dieťa mi spí,veci na ráno sú nachystané,MM musím ísť naložiť druhú večeru 😀

lilyk
29. sep 2009

Miskam a Misiacikovi prajeme vsetucko naj k meninkam 🙂

bubaczik
30. sep 2009

bre ranko sa praje 🙂 no čo spime? 😕 u nas roboši už od 7 makaju 😕 😕 to možu tak skoro už buntošiť? 😕 Danik sice ešte spi,uvidime do kedy 😅 večer sme ho už dali o 8 spať,aby sa vyspal,aby nebol nervny cez den,no uvidime..idem po kavu 🙂

sjuzi
30. sep 2009

Dobré ránečko... Bubi, myslím, že môžu, nám tu 2 roky pomaly búchali, kým postavili tento nový barák... normálne od 7mej do 7mej... no na nervy... ale teraz je tu už fajnovo... ešte keď tie kamióny odklonia cez obchvat a bude tu tichučko... 😉

sjuzi
30. sep 2009

My sme soplaví - teda Miško a aj ja... 😒 🙄 tak sa liečime... včera večer mm bol nakúpiť všetky možné vitamínky pre nás, pomaranče, mandarinky, kys.kapustu... tak si dávame... a na obed máme od včera cesnačku a rizoto (k nemu ako šalát bude tá surová kys.kapusta...) 😉
Inak vonku je pekne kosovo... brrrrrrrrrrrrr

bubaczik
30. sep 2009

sujzi tak sa raz dva vyliečte 🙂 Dankk potiahol do 9,45 😕 dobreee..dufam,že si zvykne na hluk a bude mi aspon takto spať 😅 sme napiekli palacinky,povysavali,ešte musim pradlo poskladať,aaale taaak sa mi nechce 😝 chodim okolo sušiča,zoberem jednu vec,odložim,a tak dookola... 😀 Danko si prave žehli tričko,len sa zlosti že mu užžehlička nefunguje,aj kde si tam strčil baterky(dokonca aj spravne 😀 )..no darmo,životnosť niektrych veci je u nas minimalna 😅

počasie hnusne,poprchava,tak sedime doma 😖

zuzidr
30. sep 2009

ahojte,bola som s MM na obed 😀 ale počko je hnusné,jesenné 😅 😀

bubi dík za typ,spravím dnes palacinky 😀

sjuzi
30. sep 2009

Krpec už spí, ale ho riadne nadrapuje kašeľ... paráda... ja tak nekašlem vôbec... No uvidíme, či nakoniec zajtra predsa len nezbehneme doktorke... Zatiaľ som mu nasadila Sinupret, ten nám vždy zaberie pekne... a dala som mu vonný olejček dýchať a mokrý uterák k posteli... tak snáď dačo z toho trocha pomôže... 😅

A idem kuknúť Odsúdené z archívu... tak sa tu majte, potom sa stavím... 😉

lilyk
30. sep 2009

ahojte 😉
konecne mam chvilku pre seba, deti spia, Maju sa vypytal sam, tak som sa potesila ze uspavam len jedneho 🙂
u nas celkom pekne aj slniecko bolo, rano sme boli vonku, Maju spadol, zas mu tiekla krvicka z pery 😖 ja neviem ale v poslednej dobe len pada 😖
Sjuzi rychle sa vyliecte, my sme sa z toho dostali Coryzaliou tak dufam ze aspon dva tyzdne ziadne sople neuvidim 😝
ja dnes spravim rizoto, ostalo mi masko z kuriatka 😉
kavu som si dopila studena ako vzdy, takze dnes budu asi 3 😅

sjuzi
30. sep 2009

Lily, Coryzaliu mu dávam cucať každú hodinu, on by si pýtal aj častejšie samozrejme... 😀 😀 😀 že mama daj cucu ječik... (liečik) 😀 😀 😀

lilyk
30. sep 2009

tak to je super 😉 ja to stale rozpustam vo vode, mne to Maju pochrume a to neviem ci potom ma ucinok 😀
inak pozeram odsudene z archivu 😀

sjuzi
30. sep 2009

Aj ja, tak kukajme, potom sa tu stretneme... 😉

zuzidr
30. sep 2009

inak aj Emmka je nejaká zachuchmaná od pondelka,máme olynth v zástrčke,ale riešila som to s učitelkou a povedala,že kludne ju môžem nechať v škôlke,že to sú škôlkarske sople,a že to prejde 😅 ale jej ani sopel nevyteká,len trochu chuchme 😀 😀 😒

inak fakt kde je sstefi?

lilyk
30. sep 2009

tak ja tuto vetu "skolkarske sople a skolkarsky kasel" nemam rada 😖 a hlavne ze to je normalne 😝

zuzidr
30. sep 2009

tak keby sa mi to zdalo nejaké vážnejšie,že má zelené sople,alebo by ju niečo bolelo tak to riešim ale nič jej nieje,a ked jej dám aby sa vysmrkala,tak výjde trochu bieleho soplu a nič viac,tak uvidím,poprípade by som s nou v piatok behla k dr. aby cez víkend nechytila teploty 😅

lilyk
30. sep 2009

Zuzi to nebolo nic osobne 😉 ja len ze uz som toto pocula viackrat zo skolky a nemyslim si ze je to normalne 😉 mam skor pocit ze ucitelky kaslu na deti v dnesnej dobe, vsak nech si lizu sople vsak to su adaptacne sopliky a potom zrazu je polovica deti chorych 😖

zuzidr
30. sep 2009

vy už ste dopili kávu? 😅

sjuzi
30. sep 2009

Ja dopila, nedokukala nič, lebo Miško spal pol hoďku a potom sa na kašeľ prebudil... tak budeme mať dnes veselý dníček...

Inak mne len také soplíky biele nevadia, ja s nimi ani nechodím doktorke... kým nie je teplota alebo vyslovene dusivý kašeľ... alebo zelené sople ako písala zuzi...
Ale keď dieťa vyslovene kýcha, kašle, tak je to dosť prenosné, vtedy by som do škôlky určite nedávala... 😔 😅

sjuzi
30. sep 2009

No nič, ideme vytiahnuť plastelínu a potom vodovky... nech nám prejde čas... xixi 😉 😀

I mne sa zdá, že sstefica tu nebola dlhšie... snáď tiež nie sú chorí... 😔

sstefi
30. sep 2009

cavte, nikde nikto? no pri mojom šťastí... 😢 😀

sjuzi
30. sep 2009

A idem zamiesiť na parené buchty... musím minúť kvasnice, čo mám v chladničke, dnes je posl.deň... 😀 😀 😀 čo nezjeme dám do mrazáka... bude na horšie časy... 😉

sstefi
30. sep 2009

joooj, ta som vam chybala? ste poklady, len teta sstef nestiha. teraz mam par dni volna, tak si užijem moju Iwinku. včera sme napr. cely den boli na navšteve u kamošky, s detmi vonku na dvore, počasie nam prialo, a to sme inak mali ist dnes, len jednej z nich do toho niečo prišlo(bolo nás viac), tak sme to šupli na utorok, naštastie. 🙂

Dnes je hnusne, chladno fuka, pozeram , že už aj popršalo. aj dnes sme boli dost vela vonku, ale fuuuuj 😖

sstefi
30. sep 2009

aj ja si prosim, sjuzi. dakujem 🙂

zuzidr
30. sep 2009

veru parené buchty by som si dala,ale budem robiť tie palacinky,,,ale poprosím ťa recept sjuzi 😀

sstefi vitaj,ja chcem aby bolo aj cez víken takto ,lebo si aspom upracem poriadne všetko,MM je v robote,a v sobotu poobede mám ísť s kamoškami aj s Emmkou na kafe 😀

sjuzi
30. sep 2009

Zuzi, ja ich robím podľa tejto baby...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2134

zuzidr
30. sep 2009

😀 sjuzi dík

sjuzi
30. sep 2009

Si čakala niečo originál odo mňa, čo??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilyk
30. sep 2009

caute...dorobila som rizoto, Maju spal 2,5 hodky, celkom fajn, asi si dorabal vcerajsok 😉
prajeme rychle odsoplenie 😀 Emmuske a Miskovi 😉
ja si davam vcerajsiu palacinku..u nas to vyzera fajne, este aj slniecko svieti 🙂
tie buchty som si zalozila, este som nerobila po domacky, len kupovane tak vyskusam...dikes 😉

sjuzi
30. sep 2009

Lily, ja akurát ich už parím, ešte 2x po 4 a pohodka... Z tej jednej dávky mi vyšlo presne 20 buchtičiek... 😉
Mám ich odskúšané, sú mäkkulinké... hlavne treba, aby dobre nakyslo a potom hneď ako ich naplníš lekvárom, tak ešte ich nechať pekne pri tom, kým zovre voda pekne v teplúčku na tanieroch podkysnúť... a sú parádne... žiadne ozembuchy...
Inak mne trvalo, kým som sa naučila poriadne kysnuté veci robiť... 😉 😀 😀

sjuzi
30. sep 2009

Náš ocinko šiel s Miškom na chvíľku von, som mu prikázala, aby dával pozor, nech sa nenaháňa a nespotí celý...
MM dnes došiel skoršie z roboty, že mal nadrobené ku koncu mesiaca... 😵 😵

Tak ja porobím buchty a inak mám veget... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre