"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
2. nov 2009

Dobré ránko fešandy! 😉
Tak ja som totál nakapatá, priedušky v p.deli... z nosa mi kvapká jak z vodovodu... A to už od soboty sa cítim tak na ho.no... Miško zatiaľ nič, ani mm... tak sa tu len kryjem, aj rúšku by som si najradšej dala... 😝
Sme boli cez víkend u našich, ale des... lebo Miško tam nejako hrozne zle spal, v noci bol aj 1,5 hod hore... ale možno som aj ja kašľala, tak preto, lebo tam spíme spolu v izbe a aj mm chrápe... 😅

No, idem dnes čajíčkovať, ešteže mi mamča nabalila papanicu, že nemusím variť... mm tu včera upratal, lebo šiel v sobotu poobede do TT... teda nie preto, aby stihol upratať... ale bol fucik a to ja s ním mám tak dohodnuté, že potom pekne poprace byt... aby si nemyslel, že som ho zadarmo pustila. 😀

Teraz ešte pôjdem do lekvárne a na poštu s Miškom... a potom budem vylihovať... papačko...

sjuzi
2. nov 2009

Lily, neni zač, daj vedieť, keby niečo... 😉

allisia
autor
2. nov 2009

ahojteee

ja som total chora, z nosa mi tecie, hrdlo ma priserne boli a aj deti su soplave 😝

nic nestiham tak len zbezne tym co su na tom ako my zelame skore uzdravenie a mamacat blahozelame k syncekovi 😵

prajem pekny den vsetkym

sjuzi
2. nov 2009

Tak moje dieťa si dnes pospalo v aute doobeda cestou z mesta cca 10 min. a teraz ťahá... a to zrovna keď ja by som si potrebovala poležať... tak len kreslíme, čítame a pustila som mu zo zúfalstva bebe tv, lebo tam ide taká monotónna music... tak možno ho trocha ešte uložím na hodinku... 🙄 🙄 😅

lilyk
2. nov 2009

ahojte 😉
fuj u nas kosa, hnusne fuci 😒
Sjuzi no rano to vyzeralo celkom fajn, tak uvidime dufam ze to bude len lepsie 😝

sjuzi
2. nov 2009

Aj tu je kosa z nosa... 😝 😅 😖 brrrrrrrrr.
Boli sme nakoniec teraz vonku, kým sa celkom nezotmelo. Dnes to vyzerá, že pánkovi teda tých pár min. stačilo k oddychu... hmmm. Dúfam, že bude aspoň ráno dlhšie spať. Totiž tou zmenou času sme sa vrátili tam, kde sme boli, tj. vstávame o 5.00 a pod... 🙄 🙄 😅

lilyk
3. nov 2009

ahojte 🙂
u nas sneziii, ci mrholi ci co..no teda na prd 😀 v BA sneh hotova pohroma 😝
idem sa naranajkovat 😉

janada
3. nov 2009

ahojte,čo porábate v tejto zime?Tu ešte aj slabo mrholí 😠 A to som chcela ísť s malou do mc a tá ešte sladko spinká 😵 No a kedže nie som šofér peši sa mi nechce.Mám dnes až nočnú,pomenili sa nám služby,lebo máme dve na dlhodobej marodke,tak ak viete o nejakej sestre dajte vedieť 😉 ináč budeme robiť aj na vianoce 24-ky 😠

A blbne mi internet,neviem kedy ho odošlem,lebo ma zas vyplo 😠 Je 8,36

Mladá sa ozýva 🙂

janada
3. nov 2009

mladá sa zas nechce obliekať,najradšej by len s holou riťou behala 😠

ja si idem uvariť čaj.lebo mi podozrivo tečie z nosa 😨

bubulik
3. nov 2009

Caute, vcera sme boli doma sami. Tak som nestihla prist. Dnes je doma MM tal uz som tu 😀 😀 😀

bubulik
3. nov 2009

Nam uz to prechladnutie pomaly prechadza. Inak neviete mi povedat, ze kolko mozem malemu davat kvapky fenistil??? Lebo Hanke som to nikdy nedavala tak som sa zabudla opytat dr. MM vysava detsku, Hanka pri nom tancuje ( lebo aj to je hudba u nas) a maly spi. Tak mam fraj. Varit nebudem , este mame. Mame rajcinovu polievku, sojove masko na sampionoch a ryzu. Ale zase budem zehlit, vcera som zehlila 4 pracky, dnes budem len 2. A zase sa mi pracka toci. U nas je to nekonecny pribeh. 😝 😝 😝

bubulik
3. nov 2009

Uz mam pre deti par veci na Vianoce. Segra bola v Londyne a tak mi doniesla co som chcela teda polovicu, aby toho nemal bracho vela, kedze chodia on line checking. Tak sa uz vytesujem. Ale este som im eura nedala, tak sa potom budem tesit menej 😀 😀 😀. Teraz chcem pokupit knizky a na december mi zostanu hracky. Ale uz viem presne co pokupim, takze tak.
Inak u nas este neprsi a ani nesnezi, ale je zamracene a fuci. Tak za hodinku ich poslem trochu von.

bubulik
3. nov 2009

Mala nechce poobede spavat, ale pridam fotku, ako mi vcera okvacla. 😀 😀 😀

janada
3. nov 2009

mne tiež nechce poobede malá spávať,ale včera zalomila o pol štvrtej,zobudila sa za tri hodiny a bola polhodinu protiva,kým sa prebrala.Asi jej nešlo do hlavy,že už je tme a spať išla až o pol jedenástej.No idem jej utreť ritku 🙂

janada
3. nov 2009

no a už je konečne v kúpelni a čistí si zuby,môžem ju ísť rýchlo uččesať,lebo inak ju musím naháňať 🙂

janada
3. nov 2009

no fenistil neviem kolko sa môže dávať,ale hádam nejakých 7-10 dní

ja variť musím,teda polievku mám a urobím len zemiakový prívarok s vajco,je vysoký dátum 😉

bubulik
3. nov 2009

Janada ved vidis obed aj u nas 😀 😀 😀

bubulik
3. nov 2009

Hanka vcera spala 2 20 hod, od 15 00 hod. A potom isla spat okolo 21 20 hod. Ale sme hore od 7 mej. Tvoja ked ide neskor spat tak spi aspon dlhsie.

janada
3. nov 2009

ona sa aj o siedmej prebere,ale ked ma vidí ležať,nanovo zaspí

ja už mám tiež vianoce poriešené,už som jej kupila panenku s vaničkou a príslušenstvom,vláčik na naťahovanie a garáž,ešte autá musím pohladať kdesi v pivnici.V mc sa rada s tým hráva,No a babky tiež už nejaké hračky pokúpili,tak bude mať toho habadej.Peti mám kozmetiku,aj mojej mame plus tej ešte chcem objednať šálku a pre všetkých ešte z novembrovej výplaty pokúpim knihy a Marošovi nejaké dvd a obidvom ešte dajakú handru alebo im dám na ne peniaze.

sjuzi
3. nov 2009

Ahojte, aj tu padá hustý sneh... 😕 To fakt už vybereme onedlho overaly? 😀 A sane a boby??? 😀

No dnes sme nešli ani plávať, zaujímavé, že chrchlem a soplím iba ja... a Miško a mm nič... zatiaľ... divné... 😅

Bubulik, Fenistil som v živote Miškovi nedávala, tak neviem... 😒

janada
3. nov 2009

no tu je to skôr na dážd,dopijem čaj ideme sa vyvenčiť.Teraz mi tu jazdí na motorke a vozí na nej plyšáky a vykrikuje, mama ideme dve 🙂

janada
3. nov 2009

u nás budú vianoce skromnejšie,vzhladom ku stužkovým,k tomu,že si chcú obaja podať prihlášky na vš a hlavne kvôli tomu,že mm je stále nezamestnaný ☹ 😢

lilyk
3. nov 2009

tak u nas uz fest snezi.
ja ked som davala fenistil tak som vzdy pozerala na sopliky, ked uz cez den moc nekvapkali tak som davala len na noc ( koli hlienom a aby neopuchla sliznica) a potom postupne vysadila....cc 5-7 dni 😉

allisia
autor
3. nov 2009

ahojte 😵

u nas ziadne zlepsenie, ficim na paralenoch tak celkom vladzem fungovat 😝 a detska soplia o sto sest

bubul kvoli comu davas fenistil, ja som ho nikdy nedavala a ani netusim na co sa dava 😨 ja som sa rozhodla nasadit sinupret a vo stvrtok pojdeme k dr na poradnu tak rovno aj sople poriesime

celkom pekne snezi a ja nemam pre maleho overal a mala rano prisla ze mami pada sneh podme von 😝

fuuu vianoce som este nezacala riesit, nejako nestiham 😠

idem dat oliverkovi desiatu lebo sme stavali 9.20 😅

natal
3. nov 2009

Ahojte baby 🙂
Vcera som bola s malou na plucnom. Som tam zrusila nervy. Po hodine a pol cakania ma sestricka poslala domov, ze nas nezoberie. No tak som odmietla odist. Navela nas zobrala a potom ma este prisla upozornit, nech si ukludnim dieta, ze co to ma znamenat 🙄 Mala totizto asi trikrat buchal do radiatora. Do vyvrtky som sla a myslela som si, ze budem lietat ako striga na metle. Dr nas poslala nakoniec na krcno nosno usne a mame ist na krv. Dnes mi segra volala, ze mala dostala horucku. Ja uz neviem co mam robit. Druhy tyzden, ziadne zlepsenie, kazdu noc kasle tak, ze sa mi vzdy pogrca a kazdu noc prezliekam postel. Teraz teploty 😖 Som z toho nestastna. Vidim ako sa trapi a neviem jej pomoct 😢 Zajtra som si vzala dovolenku, ostanem s nou doma, asi na krv nepojdeme ked ma teplotu. Ach ja neviem.

janada ☹ Hlavne, ze budete vsetci spolu a zdravi. Ale viem, je to tazke. Ja som u nas v rodine povedala kazdemu, ze nech kupia len malej darcek a nech si my navzajom nekupujeme, ale ako ich poznam aj tak daco kupia. Ale budu to skromne Vianoce.

lilyk
3. nov 2009

caute 😉
tak my sme vybehli len do obchodu na nakup, aj to som sa musela vratit pre penazenku 😅 u nas stale snehoprsi, nist moc.
Ja neviem ci sa mam na vianoce tesit, ked si na to spomeniem,minuly rok to bola katastrofa teda aspon pre mna urcite 😒 ...darceky su mi ukradnute hlavne nech sme zdravi....to budu pre mna tie najkrajsie vianoce 🙂
chuda Tanicka 😢 no ja osobne by som sa na tie jaslicky vyprdla ci sa jej pacia alebo nie...budete behat po doktoroch az do leta...mne je z toho na grc ako sa v dnesnej dobe o deticky staraju resp nestaraju 😖

sstefi
3. nov 2009

brý večer,

čítam, že vam deturence nechcu cez den spat, tak píšem aj ivku na zoznam dennych nespačov 😝 ani za svet už asi 5 dní. a to ani včera u babky nezaspala a to už je čo povedať, pretože tam furt bez problemov zaspavala. dúfam, že je to lenprechodné obdobie, lebo to by bolo trošku skoro, kedže deti v školke ešte spia, a to su staršie 😅

sstefi
3. nov 2009

nejaké 2 dni nam nešiel net, teraz k večeru to nakopli, tak snad už natrvalo 😠

sstefi
3. nov 2009

ale musim moju ivinku pochvaliť, už 4noci bola bez mliekovej flaše. čajikovu už nejaké 2 týždne nemá. a čuduj sa svete, ani ju nenapadne pytat mlieko ani v noci zo sna, ako predtym zvykla 😕 😲 😵 klop KLOP

v štv. v noci pytala mlieko okolo pol 4, asi hodinu nariekala, že ho chce a ja som jej ho doniesla s tým, že terazpiješ z flaše naposledy, od zajtra večera len z pohara pred spanim a rano ked vstaneš. tak večer zatial len 2x pila, nechyba jej to moc. aj z pohara len trošku.

no a v to rano vstala s tym, že ide vyhodit flašu do koša, že flaša je už stara a ja že ano ano a už aj strašne smrdí. no a odvtedy je flaša v koši, resp. vonku v kontajneri.

takže už nam ostava LEN dudel, ale mam pocit, že ani jej už moc nechyba, len ju nechcem naraz stresovat, že odrazu nema nič zo svojich oblubenych dudladiel 😵 😀

sstefi
3. nov 2009

fakt úchvatné, kolko vás tu takto po večeroch je 😕 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre