"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubble777
26. nov 2009

Dobré ránko 😉 Dnes sme vstali o niečo skôr, takže si idem vychutnať života budič a hor sa do nového dňa 😵

....sjuzi, tak ty jaká šikovnica si 😵 .......lily, ďakujem za odpoveď 🙂 , ta ja neviem, kde žijem....ešte ma aj muž vysmial, že veď cigáni by si jak potom žili 😀

lilyk
26. nov 2009

caute 😉
Alli posli, vyplnim 😉 a ozaj a brala Olimu CRP-cko? vsak tie zelene sople to je infekcia ci ne?...hmmm to by Andy vedela urcite...no ale aspon Pamykon do nosteka mu mohla dat 😒

allisia
autor
26. nov 2009

cafte,

bubble je to tak ako pisala Lily aj mne odnali RP a dali matersku a teraz mam jeden RP na oboch 😝

Lily ona mu nic nerobila iba ho popocuvala a ze v piatok jej mam zavolat ako sa mame tak jej zajtra tie zelene sople pripomeniem a idem hladat nejaku poriadnu detsku lekarku lebo nie som ani trocha spokojna s touto. Ja som na ten Pamykon tiez myslela ze by mu ho mohla dat..... 😝

lilyk
26. nov 2009

Alli mas 😉 a ked pojdete nabuduce tak jej povedz nech spravi CRP z krvi, neviem ci ste take uz mali, to zoberie Olimu kvapku krvi, strci to do takeho pristroja kde jej ukaze hodnoty a ked su vysoke tak nasadi atb...koza jedna 🙄

sjuzi
26. nov 2009

Ahojte, Alli, idem na to, potom pošlem... 😉
Dnes som varila špenát, ale vedúcko spapal iba polievku a že: Maminka, zenené nieeeee 😀 😀

sjuzi
26. nov 2009

Tak tu nikoho? Naozaj??? ☹
Idem si urobiť kafíčko... Mimčo dnes zaspal v riadnom čase, ale vstávali sme o 5tej... 🙄 🙄

bubulik
26. nov 2009

Zdravim,
jaj baby pomozte, poradte 😢 😢 😢
Hanka sa uz 5.ty den pocikava. Nikdy pretym sa nam to nestavalo. Proste vobec nepovie, ze sa jej da cikat a ani si nejde pre nocnik. A este co ma vie najviac vytocit ani nepovie, ze je pocikana. 😠 😠 😠 😠 Uz sa pocikala dokonca aj vonku. !!!!!!!!!! A ja som si vsimla az boh vie kolko potom. Neviem ci by mohla byt prechladnuta. Ma len kasel. Ine nic. A to je virusove, tak povedala doki. Najprv som jej vysvetlovala, potom som kricala. Dnes dostala aj pozadku za to. Viem, ze niektore baby umyvali deti ladovou vodou, ale na to nemam zaludok. A neveim ako to mam riesit. Predtym vydrzala aj 5 - 6 hodin, ked sa nemala kde. Dnes sa mi pocikala po 2 hod. Dala som si zavazok, ze ju budem davat kazde 2 hod na nocnik, ale ani to nevydrzala. Ja uz neviem, som zufala. pomozte. 😢 😢 😢

bubulik
26. nov 2009

Ale aspon na nieco to bolo dobre. Inak som jej 2 min vsetko zakazovala, pocitat, telku, hracky, nedostane darceky od Jeziska a pod..... a potom som to zakoncila, ze ide spat. A ona bez reptania isla a hned zaspala. A maly spi tiez, tak aspon je tu ticho chvilu. Ide pozbierat pradlo a vyvesit druhe.

sjuzi
26. nov 2009

Fiiiha Bubul, tak to fakt netuším... 😕 Tiež ma prvé napadlo, že či neni prechladnutá, alebo čo? Nečľapkala sa niekde v mláke, tak že mala mokré topánočky? 😕

sstefi
26. nov 2009

caute,
bubul my sme to mali asi pred týždnom alebo 2.
trvalo to cca týžden, tiež si myslím, že to bolo od prechladnutia. tak som jej pišulu umyvala repikom a harmančekom.

už je to ok, konečne 😅

sstefi
26. nov 2009

a 100% že sme ani v mlačke neboli ani boty neboli mokre ai nič podobne. no ale to aj bez toho mohla prechladnut.

sjuzi
26. nov 2009

Ahoj Sstefi, tak čo, darčeky nakúpené? 😉

sstefi
26. nov 2009

nieee, ta čo si? sice klamem, niečo už aj máme

sjuzi
26. nov 2009

My dúfam už tento víkend všetko skompletizujeme. A dnes idem na poštu po kalendáre a pohľadnice, tak som zvedavá...

sstefi
26. nov 2009

pre ivku kolobežku a nejake hluposti a pre našich mame digit. ramik, tak asponiečo už mame 😝

sjuzi
26. nov 2009

My máme vybaveného iba Miška... 😀

sstefi
26. nov 2009

ja som teraz neobjednavala, možno ešte vykonam, ked stihaju dodať do vianoc 😅

sjuzi
26. nov 2009

Inak bud.týždeň ideme s mm na Pet shop boys... 😀 😀 😀 😀 Nejako zázračne sme sa dostali k lístkom. Nie sú to síce moji naj, ale Go weeeeest, si zahulákame... 😀 😀

sstefi
26. nov 2009

ale to je super, ber aj mna. ja somrozmyšlala na backstreet boys 😀 😀 ale važne, ved to je skupina z mojej mladosti-dospievania.
niežeby som ich až tak žrala ani vtedy ani teraz, ale celkom sa da ked človek spomina ... 🙂 😀

sjuzi
26. nov 2009

Sstefi, čo si nepovedala skorej!!! 😠 Ja som nemala s kým ísť na bckst boys... 😀

sjuzi
26. nov 2009

Ja som šla aj na Take That... heheeeeeee. 😀

sstefi
26. nov 2009

no vidiš, do frasa

sstefi
26. nov 2009

len škoda že neboli v ke 😀

sstefi
26. nov 2009

kde si? ☹

sjuzi
26. nov 2009

tu sooooom

sjuzi
26. nov 2009

Tam má byť Eros... 😉

sstefi
26. nov 2009

no zato 😎 😀

neodošle a nedodošle 😠

sjuzi
26. nov 2009

Ja na vianoce nedostanem nič... lebo chcem k 30tke umývačku... 😀

sstefi
26. nov 2009

toho ja nemusim,max. tak 2 pesničky inak ma štve 😠 😀

sstefi
26. nov 2009

aj ja aj ja, ale ja skor ako k 30-ke 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre