"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzka76
3. júl 2009

bubul drzime palceky na dnes 😉

sstefi samozrejme aj tebe drzim palceky velmi, nech je to ta dobra sprava...a dufam, ze to bude ta dobra sprava, co si myslim 😉 😅 ...alebo domyslam 😕

lilyk
3. júl 2009

my sme sa vratili z prechadzky, fuuuuuj teplooooo a hlavne dusno,ja teplo mozem ale vsak zo mna kvapka ako z vodovodneho kohutika 😝

milliigoret
3. júl 2009

zuzka asi myslíš na to na čo ja 😉 ale to len ja si myslím,čo si asi myslíš 😀 😀 😀 pravdepodobne myslíme na to isté 😉 😀 😀 😀 aspoň si myslím.... 😝 😀

sjuzi
3. júl 2009

Tak ja si to myslím tiež, to čo si vy myslíte... a som zvedavá a sstefi tu už mala dávno byť, tak čakám... 😀

lilyk
3. júl 2009

tak ja uz mam nastaveny off rezim, a cakam na dobre spravicky, vedla mna biele vinko tak cakaaaam 🙂

janada
3. júl 2009

ahojte,tak už ani ja sa neviem dočkať 😉

sjuzi
3. júl 2009

Fiiiha, účasť tuším bude hojná... zvedavice... 😀

janada
3. júl 2009

no ak sa nič neudeje kým pôjdem do nočnej,tak hadam ani do roboty nepôjdem 😀

sjuzi
3. júl 2009

Ale šak aj napísať by ste dačo mohli, nielen že čakáte... 😅

sjuzi
3. júl 2009

Janada, ako sa máte? 😉

janada
3. júl 2009

my sme dnes mali kúpací deň,konečne som vytiahla bazén,tak Domča bola hapy 🙂 Ale mali sme zlú noc,okrem toho,že stále pišťala,čo nie je u nás nič nové,tak aj vrackala 😒 Nič som jej nedala jesť,len kúsok kalerábu rypkala a aj tan potom vygrckala.Tak jedla až po poobedňajšom spánku,pečienku s ryžou a zdá sa,že to už bude dobré,akurát sa uložila spať,čo je tiež u nej nezvyčajné,ale boli sme sa voziť na bicákoch,na preliezkach,tak je unavená a počujem mm,ako 20-ty krát číta o škaredom káčatku-kačičky totiž u nás letia 🙂

sjuzi
3. júl 2009

Miško mi poobede dosť škaredo zletel zo schodíkov z takého dreveného domčeka so šmykľavkou, všetkých svätých som videla... 😔 ☹ Našťastie to vyzerá, že si len troška zubkom rozrazil peru a čelo a líčko má ošuchnuté z jednej strany, ale poviem, vám, že mi až zle došlo... Chvalabohu tam na zemi pod tými preliezkami sú také gumené "dlaždice"... tak to ten pád stlmilo.
Ale to len preto, že tam boli dievčatká a on sa pred nimi hrozne jašil a ako cúval a robil ksichtíky na ne, tak zrazu mal nohu v lufte... Som myslela, že ma porazí... Reval jak tur, ale hlavne preto, že ja som sa hrozne ľakla, hneď som mu dávala kontrolné otázky, ako sa volá, koľko má rôčkov, kto som ja, kde robí ocko atď... UFFF 😝

janada
3. júl 2009

sjuzi a pindík už v poriadku?

sjuzi
3. júl 2009

😀 čítate rozprávky? No ja mu čítam len cez deň, nie pred spaním, lebo to by ma ubilo... našťastie, že zaspáva sám... Dnes sme mali tiež ešte ceremónie s cikaním... prehováranie hodinové, aby konečne cikal, kým on s už prekríženými nohami vrešťal, nieeeeeeeeee boooooooooo... Ešte som ho teda teraz večer pomáčala v repíku... ja dúfam, že už to má len psychické, že ho to bolelo... ja neviem...

sjuzi
3. júl 2009

MM dohodol s primárom urológie bud.týždeň, že pôjdeme skonzultovať ešte možnosti... či sa predsa len tej obriezke nevyhneme... lebo si neviem predstaviť to peklo s cikaním po tom zákroku...
A on mi prvý ešte v utorok, keď sme tam s tým zápalom došli vravel, že keď sa mu to vylieči, že mi ukáže, ako to začať skúšať sťahovať... a na druhý deň iný doktor len o obriezke hovoril... hmmm 😒

janada
3. júl 2009

pred 18-timi rokmi mne kázali pindula preťahovať kolko pôjde,lebo vtedy mi aj ukazovala sestrička,čo za jakýsi bordel sa tam nachádza a že to treba umývať,Tak ja som to poctivo robila a ked bol Maroš väčší už si to pri kúpaní robil sám,ale pamätám,že mal aj dajaký zápal,bactrobanom som ho liečila 🙂

sjuzi
3. júl 2009

MM práve chrápe pri telke, ale tak nahlas, že des... tiež je akýsi vyšťavený... a to som sa len zdekovala na hodinku, že idem do obchodu teraz pred večerom... ale za tu hodinu nedokázal Miška prehovoriť, aby sa vycikal, to som až ja musela dojsť... 😅

sjuzi
3. júl 2009

Veď my sme aj chceli sťahovať, ale to nešlo... ani troška... 😒 🙄

janada
3. júl 2009

bože chúda malé,ešte aj cikanie musí držať 😒

zuzka76
3. júl 2009

bry vecer, tak co, de je sstefiiiii 😕 😅

sjuzi
3. júl 2009

Kde je tá sstefica, ja som taká zvedavá... 😅 😀

janada
3. júl 2009

ja len,ked som čítala,že teraz kážu to nechať dlho na pokoji 😕

sjuzi
3. júl 2009

Aj ja som to čítala... dokonca pred 2 týždňami, keď sme ho ukazovali našej detskej, tak vravela, že Miško to má úplne primerané na svoj vek... bez ohľadu, že to nejde absolútne ani troška pretiahnuť... 😕
Ale dosť už o pipíkoch, za tento týždeň mám toho akurát tak dosť... 😀

milliigoret
3. júl 2009

čafte 😎 takže všetky myslíme na to isté a to nakonec bude inde pes zakopaný 😀 😀 😀 to bude dajaká sstefina finta a ináč už by mohla dojsť lebo chcem vedieť ,čo a ako bubulik 🙂 😵
moja ešte nespí,ešte len teraz vytiahla dvd kung fu panda,ale nezaujíma ju to vobec 🙄 🙄 a pokazila dneska babiku taku peknú,čo rozprávala 😠 ,tak teraz tak rozpráva jakeby repovala 😅 tak sa z toho nenormálne smiala jak na to prišla 😀

janada
3. júl 2009

ma začal už asi týždeň zub pobolievať,tak som sa dnes odhodlala k zubárke,a ona má dovču 😠 🙂 ešte,že mám zásobu ružových piluliek 🙂

sjuzi
3. júl 2009

Mili, tak hlavne, že má z toho Saška radosť... 😀

milliigoret
3. júl 2009

no sjuzi ,len keď to tak pojde zo všetkými hračkami tak si ani nechcem predstaviť .... 🙄

sjuzi
3. júl 2009

Miško dnes veľkoryso požičiaval vonku autíčka... som čumela... 😵

zuzka76
3. júl 2009

myslite, ze sttefi ma nejaku fintu? ale ja by som jej dopriala top, co si myslme vsetky, ze bude ta dobra sprava 😉 😅 😵 😵

sjuzi
3. júl 2009

Ja tiež Zuzi... ale napína nás dobre potvorka jedna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre