"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
6. aug 2009

Diky Zuzik... A kde je teta Sstefi? ☹

janada
6. aug 2009

ahojte,sjuzi malému skoré uzdravenie,aj mňa bolí hrdlo,môj tatko nás nmakazil,teda mamu a mňa,malá je zatial fit.Tá išla dnes na výlet do Kochanoviec za bratrancom Miškom.Ja som po nočnej,tak som si chvílu pospala,uvarila sáčkovú polievku Maroškovi 😝 a ešte niečo jednoduché dorobím,asi palacinky,ale až ked sa vrátia.

Počasie je u nás veelmi veterné

janada
6. aug 2009

ak som dobre čítala dozadu,tak sstef je v Ružomberku asi na dovolenke 🙂

lilyk
6. aug 2009

Sjuzi 😢 angina,joooj,no aspon ze vam na nu dali hned atb, to moja "byvala" by nam ich urcite dala po tyzdni 😝
my sme boli v Tescu, ja som hlavne potreovala vodu do zehlicky, mam tu kopuuuuuuu, Katush nedojdes? 😀
u nas je stale pekne, trosku viac pofukuje ale da sa 😉

sjuzi
6. aug 2009

Díky baby... no budeme musieť pekne v kľude doma gazdovať... som nečakala, že teraz v lete bude Miško chorý a ešte aj s angínou... jaaaaaaajha... Však zmrzku papá väčšinou len tak, že len troška olíže a ja mu ju potom musím dojesť, lebo sa mu topí... Skôr kornút mu chutí...
Ale asi to bude nejaká baktéria či čo... 😒

Milosťpánko spinká, dala som mu predtým Nurofen na zrazenie teplotky a Cebion kvapky, s tým že mu teraz po zobudení dám tie antb... tak už by sa aj mohol zobudiť, nech sa načasujeme na každých 8 hod...
Chuďatenko moje malinké... 😔

bubulik
6. aug 2009

Ahojte, my sme dnes boli v NR s malym na poradnu. Oliver ma 4900 g a 54,5 cm. A mala uz nema uzivat tie lieky, lebo vyuzivat to maju iba dospeli pre deti by to bola konska davka. 😉
Takze sme konecne bez tabletiek. 😵 😵 😵

bubulik
6. aug 2009

Potom sme dali malu spat u babky a isli sme sa prejst aj s malym v kociku. Bola som ho ukazat v baumaxe, boli sme aj v maxe a nayku. Kedze v NR je to vsetko na kope. 😀 😀 😀 😀 A v Coccodrille maju zase super vypredaje. Len sme pred vyplatou tak sa tam musim este vratit.
Sjuzi a Zuzidr, tie Vase kamosky co boli s nami na stretku este nemaju nic???? Ved je uz august???

bubulik
6. aug 2009

Sjuzim skoro sa uzdravte. 😉 😉 😉

zuzidr
7. aug 2009

Ahojte,včera sme boli na nákup a potom som si vlasy farbila 😀 dnes konečne piatok 🙂

teším sa na zajtra,spravím si upratovaciu sobotu,lebo vždy len na na rýchlo priebežne upracem a teraz potrebuje všetko poriadne vyluxovať 😀 😀 😀 😀

zuzidr
7. aug 2009

inak chcem sa spýtať,júnoviek,ktoré ešte nemajú druhé mimi,že či plánuje a kedy????dakujem????? 😅 😀 😀 😀

lilyk
7. aug 2009

caute 😉
Zuzi to sa tesiiiiiiis...no mozes prist k nam vyluxovat 😀 aj kolacik ti spravim 😀
ja sa tesim ze sa dnes poobede stretnem s kamoskou z prace, caka oktobrovcatko 😵 tak pokecame 😉

zuzidr
7. aug 2009

lilyk vieš,lenže ked som bola doma,som upratovala a dlážky umývala každučký deň a teraz mi to chýba 😕 😀 niekedy sa mi stane že aj o pol dvanástej v noci ešte dlážky umývam ☹ 🤐

lilyk
7. aug 2009

o pol 12-tej 😅 .....nechcete druhe baby? 😀 ...ale ako ta poznam tak by si stihala aj pri 2-och 😀

lilyk
7. aug 2009

zabudla som dodat....este aj kolacik by si napiekla 😵

zuzidr
7. aug 2009

😀 lilyk no od septermbra sa mi začína zase škola,takže sa mi niekdy stane že spím 3-4hod a pádim do roboty.....ako som už viac krát písala,tak nejako mi to neavadí ale raz za čas,možno raz za mesiac sa cítim vyšťavená,unavená,nepotrebná,hrozná matka a všetko okolo toho 😠 ☹ ☹ ☹ ale inak pohoda 😀

a druhé baby?no dúfam,že presne takto o rok,budú dve čiarky,chcela by som byť tehu tak,ako som bola som malou 😅 😅

síce aj tento rok by sme to ešte stihli 😀 ale máme ešte min.rok vela povinností,nehovorím že by sme to nezvládli ale ťažšie ako teraz len s malou 😀 😀 😀 😀

ale keby sa pošťastilo tak sa veelmi tešíme,a možno by bolo aj lepšie,lebo takto sa nevieme k tomu dokopať 😅 😀 😀 😀

zuzidr
7. aug 2009

😀 a btw všetko všetko naj k meninám sstefi 🙂

lilyk
7. aug 2009

jeeeej Sstefi vsetuuuucko naj k meminkam aj my prajeme 😵
no padam, Tomik je hore 😉

zuzidr
7. aug 2009

vám dnes ani deti nespia????tro čo je?ja sa tu unudímmm.uzávierku sme včera spravili,ostatnú robotu som spravila doobeda aj a tu musím sedieť min. do 16.45 😠 😠 😠

umréééém tu....pomôžte mi 😀

bubble777
7. aug 2009

Ahojte....sstefi prajeme všetko naj naj k meninkám 😉 ....boli sme sa prejsť vonku a aj na zmrzku sme zašli - mňam 😝 malá mi dnes akosi nechce spať, neviem čo vymýšľa 😕

bubulik
7. aug 2009

Nazdar zeny, tak my sme dnes doma same. Konecne spia obaja. Inak som oprala malym veci, uz su aj suche. Varila som s Hankou obed. Zeleninovu polievku a vysmazeny patizon a tarhonu. Ja som si dala k tomu kysle uhorky.
Tu sa mraci, takze sa bude dobre spat a idem si lahnut aj ja kym mozem. Ved robota pocka. 😀 😀 😀

bubulik
7. aug 2009

Steff vsetko naj, naj k meninam. Cmuk, cmuk, cmuk, cmuk. To je za celu rodinu 😉 😉 😎 😎

janada
7. aug 2009

ahojte,takže sstefi všetko najlepšie 😵 😵

Ja som varila obed sama,Domča pomáhala babke na záhrade 🙂 Robila som zeleninové rezne,zemiaky a šalát uhorkový a na večer ešte uvarím z tekvice polievku.Začali sa nám kotiť tekvice a cukety,tak iné teraz jesť nebudeme 🙂

Peťa išla s frajárom na zelenú vodu a Majo pred chvílou vstával.Ja zajtr idem ráno do roboty,tak sa teším 😠

sjuzi
7. aug 2009

Ahojte, tak ja len teraz sadla... 😝 Jednak behám okolo krpca, čo je umrnčaný, hrozne ho bolia pery, má ich celé červené spuchnuté, ani dudlík nevládze dudlať... tak neviem, či to z tej angíny alebo čo... tak len plače chudátenko. Našťastie dnes má už len takú zvýšenú teplotku, pod 38°... aj papal mlieko ráno, polku výživky a polievku... aspoň voľačo... 😉

No a aby som sa doma nenudila, tak som umývala okná na 1 strane, kde už sa na to nedalo kukať po tých všetkých dažďoch... a rovno som umyla aj linku a Miško mi asistoval a hneď aj celý byt vygruntovala a ešte teraz perem... takže tak.

A Zuzidr, so mnou môžeš v tom onom samozrejme rátať 😀 😉 😵 My síce sme mali teraz oddych od snž, lebo mm bral dosť silné lieky počas posl. 3 týždňov, ale už i na to príde... 😵

sjuzi
7. aug 2009

Sstefi venujem samozrejme zvlášť príspevok, všetko najsamlepšie, nech už všetko len vychádza, tak ako si želáš. 😉 🙂

sjuzi
7. aug 2009

No a na víkend nás čaká taká miniprerábka kúpeľne, ideme odsadiť nový nábytok, ten starý vytrepnem na balkón - skrinky sa zídu na nejaké tie baganďže... 😅
Ale hlavne nám zatekal sprchový kút, čo sme ani netušili, len suseda viackrát chodila, že má na záchode pravidelne kaluž vody 😕 a v tom silikóne okolo vaničky sa asi uvoľnili nejaké cesty pre vodu, takže to je hlavný dôvod, prečo ideme meniť... takže Miško sa bude liečiť a ocinko makať... 😀

sjuzi
7. aug 2009

osadiť, nie odsadiť... 🙂

sjuzi
7. aug 2009

Nikto tu neni... smrk... 😒 😖 😢 ☹ 😠

leila
7. aug 2009

ahojte ako sa tu mavate? 🙂

sjuzi
7. aug 2009

Leili čaveeeeeeeeees, no že sa aj u nás ukážeš... tuším už len k susedom chodievaš... 😉 🙂 😵
Ako sa mávaš/te? 😉 Všetko ako má byť dúfam.

leila
7. aug 2009

sjuzi ahooj 🙂 ano priznavam sa, ze tam chodim, len tu to flakam 🙂 ono je to asi tym, ze aj tam maju viacere baby aj deti v podobnom veku ako jakubko, takze sa tam daju aj tie veci preberat 😀 no snad je vsetko v poriadku, o tyzden ci dva pojdem na ultrazvuk.. ale pokial myslis tie hematomy, tak tie zmizli v 20tt 🙂 a vy ako? uz skusate? boli ste tusim aj na dovolenke, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre