"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
25. jún 2009

tu praží slnko, treba skapať, ale tiež si myslím, že ešt bude pršať 🙄 pedig už by stačilo na pár dní 😅

bubaczik
25. jún 2009

sstefi preto,lebo po novom,vraj skušky su niekedy až po 2 mesiacoch po ukončeni kurzu... kamaratka tak robila od febr,a až buducu stredu ma skušky 😒

bubaczik
25. jún 2009

..a jazdy a školu ukončila už v aprili....idem ja bo Danko tu už stepuje 😅

sstefi
25. jún 2009

😕

zuzidr
25. jún 2009

ja som bola nao bede,išla som zaplatiť dovolenku,a chcela som si vybrať HAK a nemohla osm nájisť recept v kabelke....a teraz som prišla do kanclu a recept v penaženke 😠 😠 😠

a inak aj ja osm robila vodičák asi 3,5mes. u nás to tiež dlho trvá 😕

a tu sa tiež zmráka a poprchá 😅

sstefi
25. jún 2009

aj my pojdeme skusit spať, ale ivka na to vooooobec nevyzerá, kedže vstava pred 9-tou, tak je ešte čerstvá, len škoda, že ja som po nočnej 🙄 😝 😀

allisia
autor
25. jún 2009

to ste ma nepotesili s tymi lehotami 😝 ja to chcem stihnut tak aby sa mi to nekrylo zo skolou potom

zuzka76
25. jún 2009

cafte 😉 tu dnes este neprsalo a dufam ze ani nebude, lebo poobede by som rada isla s malou konecne na ihrisko, lebo sa furt iba v aute prevazame a sme vo vnutri, tak nech sa to udrziiiiii 😀 😕

zuzka76
25. jún 2009

ze skusky na vodicak az 2 mes. po skonceni jazd a skoly...to je potom dost tazke pre takeho zaciatocnika...vsak zabudne aj jazdit, kied ma dva mesiace volno...bez vodicaku by jazdit nemal a ak predsa len ide a capnu ho policajti, tak mu 2 roky nedovolia vodicak dorobit a bude ho musiet aj tak cely opakovat... 😕 no zaujimave 🙄

zuzka76
25. jún 2009

natalka sa poslednych par krat v noci zobudi a place a robi cirkus - nervaci, neviem ci sa jej nieco nesniva...raz vykrikuje tato a ked pride k posteli tato, tak ze nieeeeee mama, ked pridem ja, tak zase nieeeee tato a tak je to dokola, po takych 2 koleckach to vzdame, ona chvilu poplace a potom zaspi 😕

zuzka76
25. jún 2009

kon mi to dneska nejako dlho odosiela 😕
idem este nieco robit papa 😉

allisia
autor
25. jún 2009

Zuzi ale zatiahlo sa tak ze vyzera ze chce prsat.
To s tym spankom robila aj Natalka asi mesiac dozadu par noci ale ako prislo tak odislo 😨
a kon je priserne lenivy dnes 🙄

lilyk
25. jún 2009

Zuzi tak pridte k Natalke obaja naraz 😅
ja som vodicak robila presne 6 tyzdnov 😅 to je fakt hovadina, presne vsak aj jazdit zabudnu 🙄
u nas sa tiez zmraka a vyzera to na dazd 😖

lilyk
25. jún 2009

kde ste 😕

lilyk
25. jún 2009

a Katush akoze to co 😅 pod spaaaaaaaaat!

milliigoret
25. jún 2009

jaaaaj lilyk ja čítam,že poď spaaaať 😀 😀 😀 a to asi malo byť,že poď spääääť 😀 😀 😀

zuzidr
25. jún 2009

a máte niekto kontakt na tú katuš už sa tu pýtam asi 5x 😅

allisia
autor
25. jún 2009

zuzi myslim ze Misul mala na katu icq ale inak neviem ☹

bubaczik
25. jún 2009

bre ranko 😀 tak my teraz vstali ,zachrapala som s Dankom,a ta moja Miša ma nezobudila 😠 no aj ja mam kontakt na icq na Katu,len ako som spominala neviem heslo 😅 tak icq nepouživam...čo tak isť k nej na navštevu 😀 a pekne s oči do oči 😠 no dufam,že sa im nič nestalo..mam netovu kamošku jednu,čo byva v nemecku,šla na dovolenku k rodičom do čiech,a od marca ju nikto nevidel,nepočul,na žiadnych forach sa nelogovala od vtedy... 😕 tak nevieme kde je,čo je s nou 😅 dufam,že len začal net liesť na nervy a vykašlala sa na to.. 😕 ideme do tesca vraj su tam akcie na handry,tak dokupim Peťovi niečo..a aj do chladničky,bo ja nebola v tescu od nedele,len muž behal,ta tak aj vyzera,jak po utoku turkov,praazdna 🙄 som ešte taku chladničku nemala ani nepamatam 😢

zuzidr
25. jún 2009

bubi no záhada s tvojou kamoškou 😅 😕

tiež man apadlo že či katu nefunguje net,ale snád by behla niekomu alebo do kaviarne aby sa nám prihlásila,že sú zdravé 😅 😖 no pokial sa neozve,tak sa nedozvieme 😠

andy.a
25. jún 2009

http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?... 😕 😕 😅

čaute 😎 😎 😎

vidíte,že Katu žije,na MMB bola predvčerom,takže net jej ide 😕 😝 😅 asi má svoje dôvody,pre ktoré sem nechodí 😔 😕

ja mám nejakú čr.virózu,3 dni som poriadne nejedla,akurát sa snažím hydratovať a myslíte,že som schudla ?? 😕 😕 🙄 pol kila 😠 😠 😠

my teraz s MM na striedačku kŕmime malú..už to trvá hodinu 😔 😕 🙄

andy.a
25. jún 2009

a Anett sa iba ukázala a zmizla 😠 😠 😠 asi až do pôrodu,či čo ?? 😕 😕 😕 😝

sstefi,kam a kedy idete do toho Chorv . ?? 😕 😅 😝 môžešč napísať aj do IP 😉 😀 🙂

a sju sa kedy vracia z dovče,neviete ?? 😕 😅 😝 aj ja by som už išlaaaaaa 😀 😀 😝

bubulik
25. jún 2009

Nazdar zenuse, tak este nerodime. Len sem vobec nestiham chodit, lebo skoro stale lezim, alebo spim. Uz som z toho hotova.
Bola som v TO. Na poradni vsetko ok. Ale na predoperacne ma objednali az 2.7. a na poradnu idem 1.7. Ale uz to neriesim.Proste v kazdej ambulancii je najvacsi pan doki. Andy sorry, cest vynimkam.
Druheho ma ist MM aj k zubarovi a mala na ortopediu. Tak to bude super den. Inak v stredu rano mi MM v cakarni zahlasil, ze zabudol fotak, tak som mu povedala, ze dnes nerodime. 😀 😀 😀

andy.a
25. jún 2009

Bubul a ty sa chystáš rodiť v TO ??
Aj Hanku si tam rodila ?? 😕 😕 😕 som myslela,že v NT 😝

a aby som nezabudla,Hanke všetučko najlepšie k dnešným narodeninám 😵 😵 😵

bubulik
25. jún 2009

Andy, diky. 😎 😉 😵 😵
Ano aj Hanku som rodila v TO. Na NR som nepocula vela dobreho co sa starostlivosti tyka. A v TO som bola velmi spokojna 😉

bubaczik
25. jún 2009

bry večer sa praje 😵
bubu tak to už maš za chviločku 😵 ja by šla za teba odrodiť 😀
tak sme došli s tesca,kupila som v humanicu si balerinky,som zvedava jak v nich budem vedieť šoferovať 😕 či sa nebudem jak debil prezuvať 😀 no a priamo v tescu maju celkom dobre zlavy,musela som sa ovladať,bo trička maju chalani po aleluju,a dievky s tesca nechcu ani za boha 😒 a maju pyžamka,pre krpcov po nejakych 2,50 😉 take kratke gate a tričko..som kupila jedno Dankovi,jedno Peťovi..sebe take kratke gate pyžamove na 13-14 rokov 😀 a maju pekne dievčenske tie pyžamka,no ale ja nemam komu 😒

lilyk
25. jún 2009

caute 😉
my sme sa vratili od dr, takze rontgen netreba aj ked kasel este mame, dufam ze tam nepachnem aspon do dalsej Tomikovej poradne..to mi este dr zahlasila, dufam ze sa mu horucky nevratia 😖 no a ze vysledky ok, akurat ze mu vyslo ze ma menej zeleza, ze spenat, hehe, my spenat nejeme 😅
Bubu aj ja by isla za teba rodit, keby som vedela ze to potrva ako s Tomikom, 20 minut 😀 a uz tesiiiim na Oliverka 😵
no na dovcu by som aj ja isla...dufam ze nam to na buduci rok nic neprekazi.
Katush to ako fakt na nas dlabes 😕

sstefi
25. jún 2009

caftee 🙄 😖 😅 😀

sstefi
25. jún 2009

Hanke bubulikovie prajeme všetko najsamlepšie k dnešnemu sviatku, a najviac zdraveho bračeka a nadalej a navždy taku užasnu maminu a tatina akých má 😵 😵 😵

sstefi
25. jún 2009

aj tak si mi ukradla termín bubul! 😠 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre