"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
11. aug 2009

Zuzi 😀 😀 ja to vedela 😀
kedy je TT jarmok?

zuzka76
11. aug 2009

ahojte, ja som dnes skoncila aspon o nieco skor 🙂 natalka je na prazdninach u babky od vcera a bude tam asi tyzden a pol, tak mame s mp akoze "volno" 😅

zuzka76
11. aug 2009

aj ja sa pripajam a vsetkym ostatnym zuzankam prajem vsetko najlepsie k meninkam 😉

a tiez dakujem 🙂

zuzka76
11. aug 2009

sstefi napisem aj nieco viac, len ked budem mat viac casu, mozno vecer, alebo zajtra vecer, lebo dnes ked dojdeme domov(este kopu behaciek mame), tak chceme ist niekam na vinko 😅

ale inak je vsetko v poriadku, len tie vybavovacky zabrali viac casu a este viac penazi, ako som si myslela...ale neva, pak to bude normal ofic vsetko 🙂 ...
a sme sice tak trosku neofic, ale otvoreni 🙂

zuzka76
11. aug 2009

tak zase idem papa

lilyk
11. aug 2009

u nas prsiiiiiiii, jaaaaaaaaaaaj chceme ist voooooon 😖
Zuzi uzite si to vinko 🙂
a obdivujem vsetky co date deticky k babkam a dedkovcom, ja to zatial nedokazem 😅 😒

andy.a
11. aug 2009

čauteeeeeee 😎 😎 😎 😎 😎

všetkým Zuzkám všetko dobré k sviatku 😵 😵 😵

Zuzke závidím "prázdniny" 😝 😝 😝 tiež by som také niečo brala 😀 😀 😝

Lily,v TT je jarmok prvý alebo druhý septembrový víkend,od piatku 😝 😕
snáď Bubi alebo Sju napíšu konkretisch Termin 😝

sstefi
11. aug 2009

ahojte, všetkým zuzkam všetko najlepšie, nech sa vam darí a nech vas chlapi počúvajú 🙂

sstefi
11. aug 2009

inak mi je poriadne na ho.no, mam teplotu a nechce ist dole 😠 , a nechcem prehanat, ale podobne som sa citila pred 3 rokmi cca o takomto čase ked som mala zapal pluc, čo by ani teraz nemohlo byt vylučene, nakolko už týžden som ukašlana asi som prechladla abo ky fras.
zajtra mam dennu, tak snad tam aj dojdem a teraz ideme k babke, lebo aj tato už zajtra ide do prace 🙄 , tak ivka bude s dedom a babkou

sstefi
11. aug 2009

cafte, majte sa. tu inak pršalo, teraz prestalo, tak tato išiel s ivkou prevetrat gumaky a možme ist. 😉

cítim sa takto 🙄 🙄 8- 🙄 🙄 🙄 😖 😖 😖 😝 🙄 😠

lilyk
12. aug 2009

mne nejde prispievat 😒

lilyk
12. aug 2009

hmmmm....dobre ranko 🙂

janada
12. aug 2009

dobré ránko,sstefi prajem skoré uzdravenie 🙂

ja tiež kahrňam jak starý hrnec,aspoň hrdlo ma menej bolí,dufam,že Domča nič nechytí.A ja dnes valím na poobednú,ale ešte predtým vypražím syr a uvarím zemiaky 😉

allisia
autor
12. aug 2009

bre rano, idem zehlit lebo vcera som sa k tomu nedostala.
ma vcera mm vytocil, ked som bola na vodicaku tak mi vola ze ci som malemu davala jest lebo reve,samozrejme ze maly bol najedeny, no a ja ze v ruksaku ma cajik tak nech mu skusi troska dat a on ze to nechal v aute (boli u mojej babky) tak mu ze preco to tam nechal,nech ide pre to a on lebo prsalo a on musel brat dve deti.... tak pre ten caj ani nesiel a nechal maleho plakat. A vobec ho nezaujimalo ze my ked sme isli z domu tak tiez lialo a ja som mala dve tasky, dve deti a dazdnik a isli sme peso na zastavku busu a potom busom. a jemu je zatazko zobrat z auta ruksak a dve deti 🙄
no dobre, vyzalovala som sa a mozem ist 😀

janada
12. aug 2009

ach tí chlapi... 😠

no kávu som dopila,idem vyvesiť prádlo a tiež čosi ožehliť 🙂

bubaczik
12. aug 2009

čafte bosorky 😀

oneskorene idem gratulovať sstefi k meninam,a Zuzkam tiež 😵 ta šicko naj naj naj,naj ste zdrave,štastne,bohate,a naj vas milovane polovičky posluchaju!! to prajem aj allisi 😀 😉

no inak ja idem si dať vybrat 8mičky 😝 bo svine bolia jak svine 😀 😠 v piatok sa mam ozvať,kedy ma objednaju,to bude iny masaker,kedže to budu operativne vyberať ☹ 😢

Danko je už " normalny" takže mam klud,lenže večer mu prepne,ale to nevadi,kedže ma doma tata 😉
zajtra mi dojde Peťko,sa tešim,mam vymysleny nejaky program,chcem isť kuk do Modrovej tu zoofarmu s New Zelandu 🙂 som zvedava ako to tam funguje...a ešte nejaky aqua park,asi Senec,bo mam flexi passy,tak nech ich využijem 😉

allisia
autor
12. aug 2009

bubi dik 😀 😵

lilyk
12. aug 2009

nikoho 😕
ja som prave na TV Raca nasla ze mame 2 kilaky vzdialene Zeleznicne Muzeum, vlaciky vlaciky 😀 tak idem s Tomikom na prechadzku a kukneme kde to co to....a potom zoberieme Majula...ten sa bude uuurcite tesit 🙂
Tomik hore tak ideme..dufam ze nezmokneme 😉

sjuzi
12. aug 2009

Ahojte!
Tu máte nejaké info o jarmeku:

http://www.trnava.sk/new/viewpage.php?page_id=1342

sjuzi
12. aug 2009

Lily, ja už pijem kafe... Miško iba teraz zaspal... Dnes sme spali do 7.10 😲 😀 😀 😀 😀 Hurarararaaaaaa

sjuzi
12. aug 2009

Zase kafe pijem sama, no pekne... 😒 😠 😝

sjuzi
12. aug 2009

Ok, idem si čítať Evu... adios... 😒

natal
12. aug 2009

Ahojte baby 🙂 Kus som pocitala, co mate nove.

Dnes sa snad ususim v robote, nikde nikto a do piatej daleko 😝 Zivam tu ostosest. Malu mam v jasliach. Zajtra idem s nou k dr. Celu noc chrape, ako keby mala plny nostek, ale ked jej taham sopliky tak nevytiahnem nic. Sa mi to nepaci. Ani nekasle, ani teplotu nema, tak neviem z coho to ma. Aj zvlhcovac pouzivam.

Dodatocne aj ja zelam vsetkym nasim Zuzkam vsetko najlepsie a nezabudam ani na tetu Stef 🙂 Nech vas vase ratolesti pocuvaju a su zdravucke 🙂

lilyk
12. aug 2009

caute 😉
my sme sa vratili, tak som sa rozhodla ist predsa len autom, no dobre som spravila, vsak to daleko jak s.. 😀 ale autom tak 6 minut 😉
Naty ahoj 😉 ....drzim palce nech je Naty zdrava 😉 a uz ste dobrali ten ribomunil?...ja len zvedava ci to ma nejaky efekt lebo mne to dokina spominala tiez, ale ked som povedala ze uz do skolky nedam, tak sme to nechali tak.

lilyk
12. aug 2009

samoska myslela som Tanicku 😉

zuzidr
12. aug 2009

Ahojte 😀

ja som s malou doma 😀 do rána mala 39,8 teploty,stále jej neklesala,tak sme ráno išli k dr.malá sa nich nesťažovala že jej je len hovorila že ju boli ručičky a nožičky ale ani sopel,kašel nič tak jej dr. dala penbene a že má angínu malá 😅 😔

tak som išla do roboty a zobrala si do konca týždna dovolenku 😕 😅 😉

a inak od rána malá stále má teplotudo tých 38 😔 celý deň leží v obyvke a pozerá DVD a 3hod.spala 🙄

natal
12. aug 2009

prvu velku davku ribomunilu vybrala v juli, augustovu davku mame za sebou, ale este nas caka september, oktober a november a myslim, ze poslednu davku mame v decembri.

Som zvedava co povie zajtra dr. Dufam len, ze mi tam mala nic nechyti. Teraz ju chodim pocuvat a uz nechrape 😅 Tak vaham ci ist, ci neist. Zajtra som si vzala pol dna volno. Mam cas na rozmyslenie.

sjuzi
12. aug 2009

Dobrý večer... Zuzi, presne my sme mali takúto angínu, nič, len teplota... a vraj angína... ale už o 3 dni bolo po nej, čo nám rýchlo zabrali antb...
No idem kukať Housa... Miško v posl.dobe chodieva spať o 21. a tuším to pomáha na ten jeho ranný vstávací rituál... 😉 takže sme trocha posunuli režim... papačko

lilyk
12. aug 2009

caute 😉
Naty dik, to vyzera celkom dobre, rozdelene na 6 mesiacov, no bodaj by to zabralo...minule mi jedna mamicka na piesku povedala ze maly tento rok prvy krat v skolke a skoncili na inhalatore,ktory dokonca najlepsie ucinkoval 😖 a dufa ze tato zima bude lepsia.....no mam sa naco tesit 😒
Sjuzi no radsej o 21 ist spat ako vstavat o 5-tej 😝

sstefi
12. aug 2009

dobrý večer, tak mne už je lepšie, sice som išla spat ešte s teplotou po 22.-ej ale dnes už ok. ešte MM musi odmerat a potom sa uvidi, či je už všetko ok 🤐 😅 😀 😀 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre