"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

andy.a
3. sep 2009

alli,díky,Galan som našla,pekné veci sú tam 😉
kuknem ešte tú Drevonu 😉

s navigáciou by sme to mali nájsť,nie ?? 😕 😅 😝

tak papá,dobrú noc a všetkým júnovčatkám škôlkarom aj neškôlkarom nech sa darí 😎 🙂 😵

zuzidr
4. sep 2009

Dobré ránko 😅 dnes sme mali kritické ráno ☹

allisia
autor
4. sep 2009

dobre ranko, no dnes vidno ze je september 😝

Zuzi co sa stalo, mala plackala cestou do skolky???

lilyk
4. sep 2009

ahojte 😉
u nas prsi, ci prsalo, no neviem ci to risknem von s chalanmi ale asi ano,inak bude Maju zas umrncany za tata tata 😝

zuzidr
4. sep 2009

Ahoj alli,doma ešte nie,síce už ked vstala bola mrzutá,nechcela sa obliekať,chcela ísť v pyžame do škôlky a pod 😅 😕

ešte na chodbe bolo v pohode,ale prišli sme do triedys a tam lukáško plakal,a už som videla že malá má slzy v očiach,a jak som jej pusu dala,tak réééééév,ja slzy v očiach ☹ ☹ ☹ tak mi ju učitelka zobrala a ja som odišla....malá plakala v triede a ja na chodbe 😅 😠 ☹ potom som musela odísť a nepočúvať to 🤐

tak mám dnes celý deň na p.d 😠

allisia
autor
4. sep 2009

Zuzi to mi je luto, v takej chvili si treba spomenut na to ze je to len divadielko pe rodica a po chvilke zbada hracky a bude dobre 😅 ja viem, je to velmi tazke, ja som to mala tiez take ked som nastupila do prace a zvladala som to dost tazko lebo mala mala iba osem mesiacov, vselico som zmeskala 😢

allisia
autor
4. sep 2009

inak mame auto v servise lebo sa na jednom valci malo menit nejake tesnenie ci kruzok ci co a mechanik vcera zadrel ze mame pokazenu prevodovku a ze nahradne diely stoja tolko co nova 😠 😠 sibne ma a to tento mesiac uz dostanem iba rodickak tak som zvedava co budeme jest a dalsim nasledkom bude to ze mm bude cely mesiac prec aby na to zarobil tak parada 🙄 a to mi uz zacina skola a k tomu jazdy a aj tie sa mi natahuju lebo instruktor ide na dovcu 😝 ked sa nieco s.re tak kvalitne

allisia
autor
4. sep 2009

Lily este stale prsiiii a ja som malej nezabalila gumaky tak budeme trcat u babky lebo v sandalach s nou von nepojdem

bubaczik
4. sep 2009

čafte..aj u nas počaie na prd 😝 a ja idem po Mišu do školy,celkom sa jej tam pači 😵 sa tešim..maju dobreho triedneho,aj mojho muža učil 😀 tak to bude veselo,ked pojde na rodičovske 😀 😀 😉

ali to je vždy tak,ak sa niečo sere,tak poriadne..ja to poznam 😔 ja dnes idem dať Miše strojček,cely tyžden sme behali po zubaroch,čo jej tahali zuby a ešte aj plomby jej davali,ta ani už radšej nepišem tie sumy 😠 len včera jej chudatku spuchla jedna strana,od zuba vytrhnuteho,tak som zvedava,že čo bude zubarka hovoriť...bo to taky chaos,traja zubari ju riešia...a ked sa dačo stane,ta bude sa jeden na druheho vyhovarať 😠 nemam s toho dobry pocit 😖
a phladom auta...mne tiež začal svietiť motor,mužovi som radšej ani nepovedala,až večer mu poviem,bo ho vystre už načisto 😔

inak zuzi,nebooj,to každe decko tak plače,mne tiež hlavne Peťo robil cirkusy,ale take,že až 🙄 ale to bola chyba,že zo začiatku sme mu polavovali,ked som bola doma,tak som si ho nechala,a on vedel,že ak bude cirkusovať,tak si ho necham 🙄 a to mi robil ešte aj v škole zo začiatku,kym pochopil,že škola ne školka 😔

allisia
autor
4. sep 2009

bubi chudatko Miska, si musi toho ale vytrpet a to ocenach zubarov nejdem sa vyjadrovat bo.... 😠

allisia
autor
4. sep 2009

idem riesit deti bo na mna susedia za chvilu socialku zavolaju 😀

bubaczik
4. sep 2009

no pre krasu sa musi trpieť 😀 u nej bola chyba to,že ma malu sanku,a vela zubov..tak jej museli 4 tahať..ja by umrela 😔 ale statočna bola 😉 sice,ja by tomu zubarovi,čo jej tahal zuby ani ruku nepodala,nie to ešte papulu otvorila 😀 brr,ja mam strach s nich 🙄 a teraz bude sedieť vyše hodiny v kresle,jak jej budu lepiť strojček...dufam,že mna zubarka pošle domov,a nebudem tam musieť sediet s Dankom 😕 jaaj idem sa chystať,nechce sa mi 😝 ta čafte.. 🙂

lilyk
4. sep 2009

caute 😉
tak my spat z prechadzky, skor ako som chcela lebo Maju celyyyy mokry ani neviem ako 😕 tak sa rozculuje ze uz nejdeme, no sorry ja uz kocar trepat von zas nebudem 😅
teraz sedi na serbli a Tomik kruzi okolo neho 😀 ...idem si vas precitat 😉

zuzidr
4. sep 2009

jáááj bubi Miške držím palce,ono ten strojček aj trochu bolí,lebo to sťahujú tie zuby 😅 a už len to že bude musieť mať min. hodinu otvorené ústa 😕 😔

no dúfam,že Emmka sa ukludnila,lebo aj dudel mala v ústach a učitelka povedala že jej ho máme nechať,že ona jej ho potom zoberie 😅 a to doteraz v škôlke vôbec dudku ani nepýtala 😅 zase krok vzad 😕 😅 😠

lilyk
4. sep 2009

Alli ja keby som nesla rano na prechadzku,tak mne Maju uz poobede nezaspi....zato som zvolila variantu radsej mokry ako nemat chvilku pre seba 😝
inak aj ja maam malu sanku a vela zubov, museli mi 4 zuby trhat len koli tomu ze sa mi nezmestili do pusy, keby tam ostali poposuvali by mi vsetky zuby 😖 a strojcek som mala asi mesiac, stiahli mi to tak, ze mi odlomil z predneho zuba kus a uz som si ho naspat nedala, radsej som si predny zub dala opravit 😝

sstefi
4. sep 2009

caute, hodila som zopar new foto do albumu 🙂

zuzinka, nebud mi smutna, to prejde zvyknete si. to je najhoršie, ked deti odkukaju od ostatnych a skušaju aj oni

sstefi
4. sep 2009

aj tu je dnes jesen, rano lialo ako z krhly a teraz je pdo mrakom, aj ked oskar sa snaží 😕

sstefi
4. sep 2009

ivka sa pred polhodkou pytala spat a ešte furt jej usta chodia, tak som zvedava či vobec bude spať. tato je zachvilku doma, tak myslim, že to už dospala potom 😅

sstefi
4. sep 2009

a ja som trošku mimo z datumov aj dní,t ak som sa sekla a do nočnej idem dnes, nie včera 😅 😀 🙄

sstefi
4. sep 2009

asi som tu sama, tak idem. možno si lahnem k ivke bo som nejak skapata. a to som spala do 9-tej 😅 🤐

zuzidr
4. sep 2009

ahoj sstefi,ja viem že to prejde ale ja citlivka 😅 😀 😀 😀 😀

to si akože včera prišla do roboty a nemala si tam ísť? 😅

zuzidr
4. sep 2009

btw,fotky máte krásne 😀 😀 😀

zuzidr
4. sep 2009

a tie šatky čo má ivka zelené,my ich máme v žltom 🙂

bubaczik
4. sep 2009

čafte..tak sme došli,Miške len nalepila gumičky,droty jej da až 14teho 😠 bo ma vraj taky zapal od tych tahanych,že by ju to strašne bolelo,tak jej nasadila antb 😢 no ja viem,kedy nemam mať dobry pocit...ale najlepšie na tom je,že už mala gumičky polepene asi na polovici,a vtedy zubarka hodila poznamku,že však ste chceli priesvitny,ne kovovy 😕 a ja že kovovy 😅 ta ona jej nalepila priesvitny 😒 ale do karty jej dala poznamku,že ked budu problemy,zadarmo jej ho vymeni 🙂 tak mne jedno...vidite,stale sa mne všetko musi komplikovať 😢 no cestou som pozbierla všetky deti,mam doma blazinec,idem uspavať,muž v noci odchadza na vikendofku 😢 ,a ked dojde domov,tak ma najde niekde v skryni zavretu s debilnym vyrazom 😀 😝 no idem ,pridem,čafte 🙂

lilyk
4. sep 2009

tie satecky su uzasne 😵
mne sa prave Tomik zobudil, teraz upratuje skrinu, dnes uz druhy krat...asi nebola dobre upratana 😀

janada
4. sep 2009

ahojte,aj my tie šatky máme v zelenom 🙂 dostala ich k narodkám od švagrinky 😉

sstefi
4. sep 2009

dakujeme dakujeme 😵
samozrejme, madam nespala.
zuzi,nieeee, ja som sa ešte predvčerom večer spamatala, s pomocou MM , že aky je den a kedy robim a pod. 😅 to by ma asi je.lo, keby som sa doterigala do roboty a zistila by som, že zbytočne, fuj, zle pomyslieť. 😖

sstefi
4. sep 2009

no padam sprchen a možem sa chystat

zoja
4. sep 2009

čávesko dala som pár foto tak kuk lebo mažem 😎

sstefi
4. sep 2009

jeeej, zoja krásne fotky. jaku vzrušujucu postielku tam mal kubko 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre