"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

andy.a
6. sep 2009

Zoja,v akej téme si sa to pýtala ?? 😕
na kožu je dobrý Vitamin E a zinok 😝

moja berie Cebion multi sirup-akurát som pozerala,že obsahuje 100 % dennej doporuč.dávky aj vit.E...Biogaia denne 5 kv..B-čko 1 tableta ráno..tiež dlhodobo...občas jej namiesto Cebionu dám Pikovit alebo namiesto B-komplexu Nutrolin B 😝

to isté má aj malý + on má 3 lieky na imunitu...obaja majú lieky ráno+ večer,takže sila 😔 🙄 😕

majú to na chuť do jedla,malý na imunitu-tie vitamíny a malá to má doporučené po tej alergii na BKM dlhodobo 😝

v lekárni nechávame brutálne sumy,ale to asi aj ty,Zoja,že ?? 😕 😒

inak ti neviem poradiť,vitamíny dávaš všetky možné...fakt už len to E-čko a zinok ma napadá 😝 prípadne ešte horčík 😉

Zuzi a čo ty máš s tou témou?? žeby bol Ľudo odfarbený na blond a pokožku mal vybielenú ako Jackson ?? 😀 😀 😝 😅 😕

andy.a
6. sep 2009

Bubi,áno,vápnik+horčík je vhodné užívať spolu 😉 aj sa to tak vyrába 😝

zoja
6. sep 2009

bubi tiež som myslela na pliesen, ale teraz nikde nechodí naboso a keby to bolo z tunisu tak by sa to už prejavilo, mne to príde skor ako alergická reakcia na niečo, natrela som mu to cicadermou tak uvidim čo to spravi do zajtra

andy.a
6. sep 2009

Bubi,o C-čku je na koni veľká diskusia,namiesto liekov na imunitu dávajú baby/aj chlapi tam píšu/ deckám megadávky vitamínu C...niečo zahraničné,čo objednávajú z Anglicka...bolo to vo Voľnej diskusii 😝

lilyk
6. sep 2009

tak ja som si nakoniec ozehlila poobede tak sa tesiiiim 😀 😀
idem kuk tie temicky...ja sa rada zabavam 😀

bubaczik
6. sep 2009

andy a magne b6? treba mi miške vapnik,možem s tym kombinovať? alebo ako?

andy napr mne cečko pomaha,aj proti bolesti..musim kuknuť temu..ale mne stači cečko od slovakofarmy 😀 😉

lilyk
6. sep 2009

mna ta tema o romoch moc nezaujala, dost nuda, vobec nie k veci.
ja som tu temu o c-ku citala, celkom ma to zaujalo..dost ma prekvapilo ( som nevedela) ze obyc. c-ko organizmus pomerne rychlo vyluci, tak som si kupila c-ko s dlhodob.uvolnovanim a pomohlo do 2 dni som bol fit 😉

zuzidr
6. sep 2009

andy nie,,,Ludo skôr vyzerá ako albín 😅 😀 😀 😀 😀

ale nemám rada ked niekto v téme uplne od veci začne mudrovať,a nakoniec sprdli múdre osoby ešte aj mna...ale ved nech je im dobre 😀 😀

ja som neni rasista,pre mna cigán jak černoch mne jenno,ale povedzme si pravdu sú tí "Romovia" v tých osadách humus 🤐

krísne foto ste podávali 😀

ja som dala vanu,nachystala veci do škôlky a nám do roboty 😀 a MM uspáva 🙂

andy.a
6. sep 2009

Bubi,môžeš dávať vápnik+magne B6...ja užívam Vápnik-horčík-zinok...kupujem si to vo v DM-ku,na padanie vlasov,pokožku a pod.veci...samozrejme vápnik a horčík sú aj na kosti,zinok na imunitu atď.. 😝

šťastný to človek,keď ti C-čko pomáha od bolesti 😀 😝

tá diskusia neviem či je v Poruchách imunity/Batoľatá/,alebo či je zvlášť len to C-čko vo Voľnej diskusii 😕

lilyk
6. sep 2009

o tom c-ku je aj v teme C-vitamin rady a skusenosti 😉

bubaczik
6. sep 2009

zahtra kuknem,bo sa mi dnes už nechce..ešte som si ani k tej kope nesadla 😝 ale už idem 🙄

bubaczik
6. sep 2009

zajtra som myslela 😅 😀

bubaczik
6. sep 2009

inak som zabudla..vraj od zajtra ide dr house nova seria 😵 ale na nove....

milliigoret
6. sep 2009

zoja nie doki nezistila nič z toho,ale ja som to mala keď som bola malá aj moj brat ale to nám chýbal "mliečny" vitamín,sme nechceli s bratom mlieko piť ,a preto sa mi to nezdalo,lebo saška práveže mlieko pije aj jogurty papá 🙂 ale ona to nemá práveže také mokré ale suché,nemá pľuzgieriky 😕 teda nemala,lebo odvtedy ako jej to zmizlo tak už to nemá 😵

andy.a
6. sep 2009

Bubi,v stredu ide detto na STV1 a v normálnom čase 😝
na Nove to dáali vždycky neskoro 😝 😕 🙄

sstefi
6. sep 2009

cafte, len idem popriat dobru noc, a bubi, vidim, že sa pytaš na nejake vitaminy

my sme asi pred 3 mesiacmi začali brať Imunoglukán a musím velké KLOP KLOP urobiť, odvtedy sme ani chorí neboli. napr. my s MM sme išli skapat ciac ako týžden a ivka mala jeden den trošku sople. inak nič, takže neviem či od toho, ale naštastie sa drží.
a musím dodať, že nam odporúčali brať ho aspon 3-4 mesiace v kuse, ale dosť často sa mi stane, že zabudnem.

sstefi
6. sep 2009

Alli, všetko najlepšie k meninam. 🙂

dobru nocku

lilyk
7. sep 2009

dobre ranko 🙂
tak ja s Tominom uz hore od 6:30 😝 som jak po hlave prastena, uz som si zvykla na normalnejsiu rannu hodinu 😝
kava v polke vypita, a druha polka domacnosti este spi 😠 😀

zuzidr
7. sep 2009

Ahojte,tak dnes emmka vstala sama od seba o 7mej a že ona nejde do škôlky 😅 🤐 ale potom sa to nejako ukludnilo a v pohode sme sa nachystali 😅 😀 síce po príchode do škôlky zase plakla nejaký Lukáško,tak emmka sa rozplakala,dala som jej pusu odišla som,tak snád to bolo v pohode 😅 😀

a ja mám nádchu a bolí ma hlava 😀 😀 😀 😀

allisia
autor
7. sep 2009

Bre ranko 🙂
Sstefi dakujeeeem 😵
idem porobit bezne veci a potom hadam pridem

janada
7. sep 2009

ahojte,čo sa týka vitamínov ja nedávam malej vôbec nič,lebo chorá bola len raz,ked mala 8 mesiacov 😉 len to nechcem zakríknuť 🤐 ona má rada všetko ovocie zeleninu,teraz si pochutnáva na hruškách,ale inému jedlu moc nedá,najoblúbenejšie je kakao.Inak je velký krpec,má 84cm a 12kg.

Andy malí sú velmi krásni,Anetka má nádherné vlásky 😵

Moja Domča má tiež dlhšie aj sa jej krútia,len je problém s česaním,ale aj obliekaním,čo sa ju nanaháňam,no hrozné.Teraz ešte mohla chodiť s holým zadkom,ale už sa ochladilo.

No idem ešte fašírky dosmažiť,prádlo pozbierať a valím do roboty.

sjuzi
7. sep 2009

Čafte! 😉 🙂 😵 Chýbala som vám?
Boli sme cez víkend v BA, kamoška mala svadbu a včera sme dospávali a taaaaaaaaak...
Idem si vás trocha prečítať, že čo nové...

A Alli dodatočne všetko naj želáme!!! 😉 🙂

sjuzi
7. sep 2009

My tie vitamíny akosi podceňujeme... 😔 Ja radšej dám peniaze na ovocie a oriešky ako na tabletky... Ale zase nám Miško ovocie baští na kilá... Keď sme chorí prvé papkáme kyslú kapustu a cibuľový sirup... 😀 A mm zase cesnakovú bombu si robí... 😀 😀

sjuzi
7. sep 2009

Ale teraz ako mal Miško tú angínu, nám dokna odporučila Cebion, tak ten som mu dávala... 😉

sstefi
7. sep 2009

cávesss 🙂

sstefi
7. sep 2009

dufam, že tu niekoho "stretnem" lebo inak mi hrozí žehlenie 😀

sstefi
7. sep 2009

fíha, tak asi mi nič iné nezostáva, len žehliť 😕

sjuzi
7. sep 2009

Ja tu browsujem inde, keďže som myslela, že som tu sama, ale už som tuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

sjuzi
7. sep 2009

A Zojine fotky som nestihla... 😅 A to mi pripomína, že jej musím konečne poslať tie zo stretka... ja hlava deravá...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre