"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

misulka101
29. aug 2009

ja som tu len sa idem hodit do gala 😀 😀 😀

sstefi
29. aug 2009

no nejak si sa už daleko odhodila, ne misu? 😕 😀

misulka101
29. aug 2009

ja som tu 😀 😀 😀

sstefi
29. aug 2009

aj ja, ale už asi pojdem 😝

bubulik
29. aug 2009

Caute zenuse,
boli sme v ZM u nasich, uzivame si posledne zablesky leta. Boze ako mi bolo s maminou dobre. Vecerne ukladanie mi trvalo aj o 1 hod menej ako doma.
Samozrejem mi pomahala aj cez den. To myslim v dnoch ked tam nebol MM. A dnes, teda vlastne vcera som bola na pedikuru. Super som si to uzila, napadalo za lopatku bordelu z mojich noh, ale hlavne mi vybrala kurie oko a mam uzasne upravene nechty na nohach. 😵 😵 😵

mamacat
29. aug 2009

cau bubulik, ako vam to ide s dvomi malymi? daj nejake tipy, na co sa mam tesit 😉

bubulik
29. aug 2009

Po odoslani ma to hadze na prvu stranu, no super. 😒
Co sa tyka zimnych veci, tak ja som sa tento mesiac vyblaznila na MMB. A kupila som Hanke 2 cizmy, oboje z nextu, jedny na dvor a druhe normalne. Vetrovku, ale na jesena a na von, rifle. Malemu body s dlhym rukavom, flisovu supravu na teraz, oblek na krstenie. Hanka nosi teraz 22,23. Ale na zimu som jej zobrala 25, co ma s velkou rezervou. A este som jej kupila na von tenisky z nextu, ale tie 25 ky su take velke, ze ich bude nosit asi az o rok. 😀 😀 😀

bubulik
29. aug 2009

Ahoj Mamacat. no prave som sa minule pytala bab, ze ako to zvladaju. Lebo mne sa niekedy zda, ze to nezvladam. Vacsinou potrebuju obaja naraz jest, spat a aj kakat. Hlavne ked som s nimi sama doma. Dufam, ze sa to upravi. A este to, ze nemozem ist vzdy s Hankou von ked si ona pomysli ako bola zvyknuta.
Niekedy maly papa, niekedy spi..... A proste uz sa uci, ze ona musi pockat.
Ja sa vlastne s nimi ucim tiez. 😵 😵 😵

bubulik
30. aug 2009

Dobre ranko, uz sme hore od siedmej. Maly je okupany, napapany. Ja som uz sprchnuta. Prave sa ich snazim dostat von, aby som mohla zacat upratovat. Dnes budeme mat navstevu. Pride bratranec s rod-i-nk-ou--
pozriet maleho. Este musim aj obed varit. Pracka uz ide.
Dnes budu kuracie rezne a ryza a kuracia polievka. Dnes mame sliepkovy den. 😀 😀 😀 😀
Upeciem nieco na rychlo este neviem co. 😎 😵 😵
Zehlila som v noci. Spat som isla o 1 07 hod. Ale inak pohoda. 😀 😀 😀 Peknu nedelu. A kavu som uz pri pocitaci vypila 😉 😉

sjuzi
30. aug 2009

Dobrý večer fešandy, štrajkujete či čo? My sme dnes zase boli na minivýlete na bickáčoch... parádička... moc sa nám to ľúbi a hlavne Miškovi, keď si dá na hlavu "hemu"... 😀 😀
papačko, idem sa ja venovať mm... adios...

lilyk
30. aug 2009

my uz sme sa "povenovali" sami sebe 😀

bubulik
30. aug 2009

Lily vy ste ale rychli 😀 😀
Ja som uz maleho uspala a MM uspava Hanku. Dnes sme mali az 2 navstevy. Bol tu bratranec s rodinkou pozriet maleho. Odisli okolo pol siedmej a az potom prisli znami z Londyna. Teda akoze original Londyncania. 😀 😀 😀
Som prevetrala svoju nepouzivanu anglictimu. Ale v poho. Isli z Londyna na aute. Len s tym volantom by ma tu trafilo jazdit. 😝 😝 😅

lilyk
31. aug 2009

dobre ranko 😉
Bubulik jo jo 😀
fuuuha autom z Londyna streka dalekaaaa.....nesla by som 😝
u nas sa nejak ochladilo, normalne som zatvorila okno nad ranom ma striaslo 😅
dnes ideme na poradnu s Tominom prvy krat k novej dr, tak som zvedava ako bude a dufam ze karty sa pri presune nestratili 😝

bubaczik
31. aug 2009

čafte.... lily už mate new mudru? 😕 🙂 ja sa tiež chystam,no ale musim sa najprv zas nasrať poriadne,aby ma tonaštartovalo 😝 😀 no konečne som vybavla zubara 🙄 dnes jej budu tahat 2 😲 a kedy ostatne to neviem,ale skusim vybaviť na stredu,bo jejide naša zubarka robiť plombu,tak nech to ma v jeden den...a nech už ma ten sztrojček,bo už mi lezi e na nervy,jak stale o nom hovori 😝 Danko už povie tata,ale tiež iba vtedy,ked sa mu to oplati 😀 takže vieme,že dokaže rozpravať,len sa mu nechce...
no a ešte dva dni a decka idu do školy...jupiii... nikdy som neverila,že budem vdačna Marii Terezii za školu 😀

lilyk
31. aug 2009

Bubi jo,jo mame novu, tak mna to posledny krat nastartovalo riadne, uz sme sa aj vratili som milo sokovana, ked vojdeme do vnutra su tam hracky, ta koza co ste niektore kupovali, normalne ze koberec a na nom autodraha,tabula na kreslenie, stol na papanie a vo vnutri ambulancie sa Tomik povozil na trojkolke 😀 a dr aj sestricka strasne mile damy 😵 ...no este zistime pri prvej chorobe ako to bude, ale inak som bola v soku, fakt super super nebanujem...teda aspon zatial 🙂 🙂 ..neviem ake ambulacie a vybavenie mate vy, ale u nasej predoslej taketo nic nebolo, proste 3 stolicky a koniec...tak zato som v nemom uuuuzase 😝 😝 😉 a Maju my stale odbehoval, nechcel tam byt lebo ho to tam nebavilo,no nic tam nebolo, tak som zvedava ked pride sem, ani von nebude chcet ist 😅

bubaczik
31. aug 2009

čafte...wooow lily tak o takej mudre som ešte nepočula 😕 😵 skveleee!!! podla mna by každa detska dr by mala mať takto zariadenu orinaciu,nie? decka sa aspon neboja...

my došli od zubara,Miša sa tvari ako keby bola po važnej operacii srdca 😝 no 2ks zubov 75€ 🙄 ☹ muža vystrelo...nerozpraval so mnou 15min 😅 bo on šiel s nou dnu,ja čakala von s dankom,nemala som odvahu,ked som zbadala toho masiara...ruky mal jak ja stehna 😝 😀
som narychlo nahadzala obed do rury,Danko šiel spať,ja pijem kavu a idem žehliť... 🙄

natal
31. aug 2009

Ahojte 🙂
zoja tak to nezavidim, tie afty su hrozne. Ja s ateraz mordujem uz treti tyzden s aftami. Mne sa vzdy vyhadzuju a za posledne tri tyzden jeden za druhym. Uz som ich mala naraz 6, tak zacali miznut a teraz zas sa mi vyhodili 😖 Boli to jak svina.

My sme boli cez vikend u svokrovcov. V sobotu sme startovali rano. Tak mi bolo zle. V piatok vecer sme stiahli s drahym flasu cerveneho vina a tak mi sadlo na zaludok, ze som v sobotu nevladala existovat. Som tam chcipala. Samozrejme poobede lialo, som myslela, ze sa tam s malou unudime. DVDcko neslo, hracky tam nema, len par co ju nebavia, z domu sme hracky nebrali, lebo sa s nimi nikdy nehra, sak na dedine je vzdy nieco zaujimavejsie ako hracky. No zabijak. V nedelu sme boli von do vecera a sa ochladilo, takze som dnes chora. Hrdlo spuchnute, zvysena teplota...

V stredu musim s malou k dr Rano mi strasne kasle. Celu noc a den nic, len rano. Tak neviem. Ocka ma stale zapalene, nic nezabera a to som poctivo kvapkala cely vikend a vytierala ocka.

Andy fakt netusim, ani som nevedela, ze take nieco je. Viem, ze u nas v Hornbachu mali nejaky program, kde ti ukazu ako to bude vyzerat na stene.

Lily nasa dr ma tiez v ordinacii hracky, puzzle penove aj drevene, tabulu s kriedami na kreslenie, skladacky, auta, bagre. Mala sa tam vzdy vyhra kym ideme dnu. My mame strasne zlatu pani doktorku.

bubulik
31. aug 2009

Nasa doki ma tiez taku cakaren s hrackami, motorkami, stolikom a farbickami. V ordinacii kopu hraciek a aj interaktivnych. Takze mala sa tam vzdy tesi 😉
Hanka zaspala okolo 16 tej a este spi, neviem kedy pojde spat vecer a kedy pojdeme von. Uz som jej otvorila dvere aby sa zobudila. Idem upratat riad. Poobede som vsetko ozehlia (4 pracky). 😝 😝 😝 Maly spal a Hanka pozerala no pockaj zajaca. Uplne super. Ako keby som bola doma sama. Inak maly spal cely den, dufam, ze bude spat aj vecer. 😢 😵 🙂

bubaczik
31. aug 2009

čafte..nooo to u nas v tt take dr asi niet...aspon som sa nestratla 😕 škoda,fakt... 😒
ja mam hlavu taaaak ohučanu,Danko len pišti,aj von sme boli,aj vyspany je...Muž si vybral volny večer,pche,jak mu dobre.....šiel ku kamaratovi čo došiel z anglicka,tak mu šiel montovať pc,tak aspon aj on kus vypadne..len kedy vypadnem ja? 😢
kkala som na markize tu novu relaciu,že bez servitky,to jaka haluuuz 😀 jaaaj som sa zasmiala 😝 mačka mu po kuch.linke behala,no ja by nejedla u nho... 😝 fuj,mačky ja nemusiim..mi stači korytnačka,s ktorou mam vyše starosti,ako ked som mala doma dvoch psov 🙄

zajtra netušim,čo mam robiť,svokrovci by chceli aby sme šli pomocť na zahradu,muž si doniesol robotu domov,tak zajtrajšok vidim čierne....ako,svokrovcom by sme aj šli pomocť,len moj svokor je taky nevdačny somar,že tam už nikto nechce chodiť...a ja už duplom 😝 tak a nič ma nenapada,tak sa majte.... 😉

jaaaaj a ja si myslim,že v tej new relacii na markize,že bez servitky,že tam učinkuje ten zicon,odtial s kona,taky magor 😀 a aj podla vizaže mi tak pripada 😝

lilyk
31. aug 2009

no ja keby som nevidela tuto nasu ambulanciu tak ani neviem ze take nieco existuje.
my sme sa asi 2 dni dozadu bavili ze korytnacka je vdacna 😀 lepsia ako pes a macka v byte.
ja som to nevidela,musim kuk kedy to chodi.
Bubu 4 pracky...to som nikdy naraz neprala..to by som musela povyhadzovat celu moju komodu 😀

bubaczik
31. aug 2009

že korytnak vdačny? ta čo si...denne jej musim meniť vodu,fuj smrdi to,sere to,škarede to je 😝 mna nasere to,že ja jej vymenim vodu,vyumyvam akvarium,a ona sa furt vysere do čistej vody...niekedy musim vodu meniť 3x za sebou...ako,ja sa už nečudujem,že sa jej niekto zbavil takym sposobom,akym sa zbavil...ja keby nemala srdce,tak by putovala tiež...niekam mimo domu 😝

inak ta relacia dnes začala,idem od 18 hodi 😉

lilyk
31. aug 2009

ja som mala skrecka asi tak 3 mesiace, potom utiekol pod vanu, mali sme tam dieru a uz sa nevratil 😅 mama bola stastna a povedala ze dalsieho uz nekupujeme tak sa rozhodla kupit korelu 😀 😀
o 18, no ked bude skaredo kuknem, inak sme vzdy vonku 😉

bubulik
1. sep 2009

Dobre ranko kockosky, kde steeeeee??? 😵 😵
Ja mam oprate, navarene, ozehlene. Tak som rozmyslala co budem robit. Idem dole do zahradky a idem vytrhat burinu a dat do poriadku jahody. Aby sme mali na rok super urodu. 😉 😉 😎 😀

sstefi
1. sep 2009

dobrý den, bubul aj ja chcem tvoju energiu. teda nie tu tvoju, ale tolko kolko maš ty 😝

sstefi
1. sep 2009

asi idem aj ja žehliť, ked tu ani živej duše niet. ahaa, dnes je sviatok, tak mate chlapov doma, resp. ste aj s nimi vonku, ahaaaaa
moj pracuje v dome a zajtra odchadza na tzv.týždnovky a to až do konca decembra 🙄 😖 ☹

lilyk
1. sep 2009

mne od rana nejde prispiet 😠

lilyk
1. sep 2009

a teraz ma to rozculi najviac,uz sa zrazu da 🙄

sstefi
1. sep 2009

no vidiš, len treba skusať 😀

sstefi
1. sep 2009

to zato, že som tu aj ja 😵 😀

lilyk
1. sep 2009

sstefi caf, ani nevies ako ma to dokaze rozculit 😀
prave papam pizzu, chcela som ist sa niekam naobedovat s MM, lenze on odisiel uz rano s mojou mamou prec a este sa nevratili tak som si objednala pizzu, co uz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre