"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
29. nov 2009

caute, no zuzi ale to si šikovná, ked aj tak tolko toho stihaš. ja som už 2 mesiace doma, a budem aj tretí, ako som sa v piatok večer dozvedela, že pokračujeme vo flexi.

takže idem 3. do dennej a potom mam zase 16 dní volna 🙄, ach jaj som zvedava kedy "to" skončí.(teraz nemyslím flexi, to v dec. už končí aspon pre mna)

bubaczik
29. nov 2009

ahojte dievčata 🙂
čitam stranu dozadu,ze nejako ste chory,my klop klop sa držime 😵 mali sme sople nejake dva tri dni,ale odsavali sme a pomohol olynth ten biely,nejaky sensitive ci jaky,nepamatam presne a vstat sa mi nechce,kedze teraz som sadla 😝
u nas čista psychiatria,Peťo mi začal chodiť na futbal,Emma na vytvarnu do Blavy,furt dačo 🙄 roboši už odmontovali lešenie,zateplili našu stranu,tak buduci tyžden ma čaka umyvanie okien 😅
Danko už je taky šinter,nervak,ale na mna nema,ale ked dojde muž konec sveta 😠 rozpravat nerozprava,len sem tam nejake slova vypusti,a tiež iba ked jemu vyhovuje 😲 v utorok ideme na 2 a pol ročnu poradnu 😝 neviete budu ho očkovať? 😕 no neviem čo ešte povedať,ostatne vas nebude zaujimať 😉 tak sa majte budte dobry deckam velke cmukesky od bubaka 🙂 a choroby nech vas obchadzaju 😵

bubaczik
29. nov 2009

Predam krasne,nove rukavice. Velkost 4-10rokov. Dlzka v KLUDE 14cm. Su elasticke. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sjuzi
30. nov 2009

Čafte... 🙄 Tak Miško soplí už vyše týždňa, ideme práve doktorke, lebo už som zúfalá, sople idú do zelena... teplotu nemá, ale už zase kašle... Ja detto... tak tiež by som potrebovala dokimu skočiť... snáď stihnem. Hrdlo mám chytené, tak určite aj Mišiak je na tom rovnako... bože, šak pred 2 týždňami bral antb... a to ani do škôlky nechodíme... ach jo. 🙄 😒

Bubi, no že sa aj ukážeš... a čo by nás ostatné nezaujímalo... si nám tu ešte nezodpovedala nejaké veci: robotka čo? škola čo? hmmmmmm????? 😀
A dojdi častejšie pozdraviť!!! 😉

natal
30. nov 2009

Caute 🙂
Marodom skore uzdravenie. Moja mala stale kasle, ale sedimka dopadla dobre. Tak uvidime, ci sa to bude zhorsovat. Aj ja som sa obrala, cely vikend som bola nachcipana, ale uz mi je lepsie.

Dnes nastupila nova opatrovatelka. Prvy den je s nou mala. Tak som zvedava.

sjuzi
30. nov 2009

No nazdar, tu je štrajk, či čo? 😲 😲
Ja som dnes u dokiny obišla naprázdno, už nás nestihla... ale to bola moja chyba, bo som čakala kým prejdú tí najviac chorí. Ale aspoň nás objednala zajtra na presnú hodinu, tak chvalabohu.
Miškovi zatiaľ dávam Nasivin, dýchame spolu eukalyptus z odparovača a Mukosolvan na kašeľ. Ja si ešte dávam aj Bioparox... 😝

sjuzi
30. nov 2009

Už nech mrzne, nech tie vírusy mráz pozabíja konečne a nech sa neukážu minimálne do marca... 😒

sjuzi
30. nov 2009

Dnes som varila strapačky s kys.kapustou, Miškovi veeeeľmo chutili... 😉 (to len tip pre vás... )

sstefi
30. nov 2009

dobrý večer 🙂
predpokladam, že tu nikto nie je, ale prišla som sa navas aspon usmiat 😀

allisia
autor
30. nov 2009

bry vecer sstefi 😀
ja som prave odchadzala ked pozeram ze si tu

allisia
autor
30. nov 2009

no tak dobru noc teda 😝

sstefi
30. nov 2009

nieee, tu som 😕

sstefi
30. nov 2009

ono je to premna už tak samozrejme, že tu nikto nieje ked somtu ja, že surfujem inde a občas mrknem aj sem a aha ho ako som dopadla. alli ma tu nechala ☹ 😠

allisia
autor
30. nov 2009

nenechala 😉 😀

dnes som malu vypravila na tyzdnovku k svokre tak mam troska volno na skolu a hadam sa uz konecne dam dokopy. no a ocka mame zase v Nemecku 😝

sstefi
30. nov 2009

alli, nechapem ako to zvladaš a stihaš 😕 , daj receptos prosím 🙂

allisia
autor
30. nov 2009

sstefi nezvladam a nestiham to je ten problem. kazdy vecer padam na hubu od unavy 😒

sstefi
30. nov 2009

ale zvladaš, keby nie tak nepadaš na hubu každy večer 😀 😉 😵 si šikulka

sstefi
30. nov 2009

som nedokončila myslienku
tak by si ani nevstala, alebo na nu padla už rano 😉

allisia
autor
30. nov 2009

inak sme boli dnes s malou na kontrole na tej nefrologii a vsetko je v poriadku len nam dala ako prevenciu proti zapalom nejake tabletky na tri mesiace (Urovax alebo tak nejako) a rak mesacne mame doniest moc na kontrolu

a maly mi furt kasle a sopli ☹

allisia
autor
30. nov 2009

dakujem za kompliment 😵
inak minuly tyzden co som bola celu noc z piatka na sobotu s malym hore lebo nemohol dychat a nedalo sa mu spat inak ako na rukach tak sa ma rano muz normalne zlakol ze jak vyzeram 😀 som mala oci ako dve cibule

allisia
autor
30. nov 2009

poradte mi je nieco volnopredajne proti soplom co fakt pomaha okrem nasivinu a olynthu?

allisia
autor
30. nov 2009

malinky mi placinka taksi idem k nemu lahnut troska tak dobruuu nocku 😵

sstefi
30. nov 2009

ja netuším, lebo ivka si do nosa nenecha nič kvapnut, takže velmi neexperimetnujeme 😅

sstefi
30. nov 2009

dobru alli 😉

lilyk
30. nov 2009

caute 😉
ja som tiez unavena jak taky kon 😝 dnes som mala 5 sraciek za sebou, moja premiera 😀 a este k tomu nam do piatka nejde voda, koli meneniu nejakej hovadiny tak si viete predstavit ako sa mi paradne umyvalo 😒
a k tomu spaniu,ja uz ani neviem co to je, viac ako 3 hodiny v kuse nespim od Tominovho narodenia 😒som zvedava kedy prespi celu noc..och ani nejdem pomysliet 😝
Alli preco nechces Nasivin..ten je aj Nasivin baby ci ako sa to vola, ja som to davala 7 dni Tominovi ked mal 3 mesiace a inak neviem skus Coryzaliu ale to uz mate dlho neviem ci vam to zabere..ja by som isla spat k dr nech laskavo zisti ci nema nejakeho bacila... teplot ste sa zbavili?
a inak dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu zeny 😵

sstefi
30. nov 2009

lylik, teraz nechapem či to je preklep alebo fakt. tých 5 sračiek myslím, teda mohlo by tam byť ešte že 5 pračiek, ale to by si zrejme spomenula aj žehlenie 😅 😀 😀 😀

tak ako to vlastne je? 😕 😀

sstefi
30. nov 2009

fíha lylik, tak to si dobrá, s tým spánkom 😕

my sme zase bez mlieka v noci, resp. večer a rano, takže žiadne žiadosti o mlieko v noci sa už nekonajú, som zase zrušila, lebo to bolo stále horšie a horšie, pred polnocou sa otočila na druhy bok, tak bol hodnový cirkus, že !mlieko chcem!!! 😠
v lepšom prípade okolo 3-ej, príp.4-tej proste kedy ako, tak sme sa vratili k bezmliečnym nociam a zatial KLOP KLOP všetko ok, celu celucicku noc prespi. a vstavame okolo 7-ej. dnes o 8-ej, ale včera šla neskoro spat

sstefi
30. nov 2009

bru noc 🙂

lilyk
1. dec 2009

dobre ranko 😉
Sstefi objasnim 😀 Maju sa dosral 3 krat a potom Tomik 2 krat....dufam ze to bolo zrozumitelne napisane a ze ma admini teraz nezrusia za vulgarizmy 😀
no a Maju dnes nedobre spal, bolo pocut soplik a aj rano, tak dufam ze sa toho rychle zbavime 😝
jooj padam, Tomik sa tu rozculuje 😉

sjuzi
1. dec 2009

Dobré ránečko, tak ja vyváram od božieho rána, nech mám pokoj aspoň na 2 dni... Cesnačka s majoránkou, teľacie na šťave s ryžou a ešte varím cviklu na šalát... ufffff. Sme hore od 5.30. Miško klasika už asi 4tú noc buntošil okolo 3tej, čo nemohol kvôli soplu spať... a mm má perné teraz dni v robote a po robote chodí pomáhať sestre s prerábkou bytu, lebo akurát jak začali maľovať a robiť parkety, tak švagor ochorel a musí ležať, takže tak... 😒

Lily, ja som to zas pochopila, že ty si mala nejaký črev.vírus... 😅 😀 A čo vám nejde voda, tak dlho, boooože!!?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre