"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
2. jan 2010

no a chcela som vam este napisat ze sme sa boli s Natalkou lyzovat a ju to normalne bavi a aj jej to islo, sikulka mo je je to, pekne sa spustala po rovinke a aj prve pluhovanie sa podarilo 🙂

lilyk
2. jan 2010

caute 😉
Alli tak to je Natalka velkaaa sikulka, Maju by si asi ani boty na seba nestrcil 😀 neto este lyze 😅 ..mne dost chyba lyzovanie, je to super relax a odreagovanie od mesta....no som zvedava kedy sa nam podari na lyze..mozno rok 2020 😀
Alli 3 dni 40 horucky, ja uz by som umierala za Oliho,chudatko a neboli ste pre istotu u dokiny ci je vsetko oki?..hlavne krvicka?
Zoji nejak to musime vymysliet, rada by som prisla...len neviem ako to zvladne Tomik, lebo vzdy ked ideme na navstevu, prvu pol hodku prevresti 🙄 a potom je fajn..no a Maju sa k nemu pridava mrncanim 🙄 takze stereo jak vysite...zaujmave ze vonku mu cudzi ludia nevadia a ani mna nehlada...proste rovna ciara a dovi dopo hladajte ma kam som isiel 😝

allisia
autor
2. jan 2010

Lily teraz cez sviatky je to s lekarmi zlozite a este k tomu sme u svokri takze o to horsie. Davam mu nurofen a vecer mu to konecne povolilo na 38 tak uvidime co bude dalej. ale ta nova dokina vravela ze hned ako dostane karty (nasa dr mi ich nechcela dat a poslala ich postou) tak bude robit odbery lebo sa jej zdal aj anemicky tak uvidime

bubble777
3. jan 2010

Ahojte....tuším som tu ešte tohto roku nebola, tak vám všetkým prajem krásny Nový rok 2010 plný pohody, lásky, zdravia a šťastia.....

...ja som ho privítala s chorobou, ale ako vidím je tu viacej takých....

bubulik
4. jan 2010

Ahojte tak konecne mam chvilku, kedy mozem aj pisat. Lebo citat sa snazim aspon 1x denne.
Inak Vam prajem dodatocne vsetko dobre do noveho roka a myslim, ze najdolezitesie pre nas a nasich drobcov je zdravie. Tak nech nas teda vsetkych neopusta.
MM isiel do prace, tak bacujeme sami. ale zatial v poho. Navarene mame vsetci. Inak Oliverko mal vcera uz pol roka. Neskutocne tom bezi. 😲 😲 😵 😵

bubulik
4. jan 2010

Inak pre mna v novom roku vsetko po starom. Periem, varim, zehlim. Takze zmena zatial ziadna. 😀 😀 😀
Inak Lily nezabudni si ist vyplnit papier na urad prace, aby si dostavala vyssi rodicovsky. ja ho uz mam vyplneny. Za man to tam urobila svokra. povedali jej, ze kludne, lebo to je len formalita.

bubulik
4. jan 2010

A o mesiac uz Hanka pojde do skolky. Tak pojdem zobrat zoznam co jej mam nakupit a pojdeme na to. 😵 😵

lilyk
4. jan 2010

ahojte 🙂
Bubulik dik, aha takze formular uz existuje...lebo co citam tak v BA je riadny chaos, ze vela ludi na urade a uradnicky nic dokopy nevedia 🙄
a formular si si bola zobrat na urade alebo nebodaj uz je available na webe? Dikes 😉 ...no to by bolo super, ked sa to da vybavit,teda zaniest cez druhu osobu lebo MM robi skoro oproti upsvr.
My bacujeme po starom dnes, MM v praci, Majko je s opatrovatelkou a ja sa teraz chystam na prechadzku s Tominkom 🙂..dufam ze schudnem aspon par dekou lebo som tucna jak delo 🙄 😀

sjuzi
4. jan 2010

Ahojte, takže nám začína normalizácia po sviatkoch... 😅
Miško ale ani za nič nechce ísť do postele... tak tu pozerá pri mne bebetv... to ho občas uspinká... 😅 😉

sjuzi
4. jan 2010

Lily, ty tučná jak delo? Neverím... 😀 😀

sjuzi
4. jan 2010

Práve chrúmem oblátky... ešte ich tu máme zopár, svokrička sa ich napiekla chudina na tisíce... 😅

sjuzi
4. jan 2010

Chorobky rýchlo sa vyliečte! A Alli Oliverko hlavne, pampúšik malinký... 😉

lilyk
4. jan 2010

tak my sme zbastili oplatky este pred Vianocami, tak sme dostali dalsiu krabicu po Vianociach s poznamkou ze sme pazravi 😀 a momentalny stav oplatok je pocet 3 v krabici 😀 a nam ich robi svokor take uzasne som este nikdy nejedla 😵 😵
Sjuzi ano ano, ja som pojedla a vyskusala vsetko co dom dal 😀
na prechadzke sme boli len pol hodku, zima jak na sibiri teda aspon pre mna, ja by som radsej uz uvitala jar 😉

sjuzi
4. jan 2010

Ja som dnes tiež pekne vymrzla... normálne sa akosi neviem zohriať, odkedy sme došli... Dúfam, že Miško tiež nebol zamrznutý, lebo sa mi zdalo, že mal studené nožičky... 😕 😅

sjuzi
4. jan 2010

Btw. len teraz zaspal, dostala som ho do postele tak, že som mu povedala, že macko chce počuť rozprávku, tak som tam macka prikryla paplónom a začala mu čítať... to o chvíľku došiel aj Miško a pekne sa medzi nás napchal a zahajal... konečne... heheeee 😉

natal
4. jan 2010

Ahojte dievcence. Konecne som sa dostala ku kompu.
Oneskorene, ale predsa Vam prajem krasny novy rok, plny pohody, zdravia, stastia, lasky 🙂

lilyk
4. jan 2010

Sjuzi dost dobreee 😀 😉
nas Maju zrazu nechce jest a zistili sme ze je to len jeho rozmar 🙄 hruuuza,ked ho naozaj nieco zaujme tak to nakoniec vsetko zje a ked ne tak je schopny sa rozplakat, take obdobie este ani nemal....no dufam ze ho to rychle prejde, lebo Tomik fakt zacina byt tazsi ako on 😝

bubulik
4. jan 2010

Ja som bola s detmi vonku 1 hod a 40 min. Boli sme sa prechadzat popri rieke. Fucalo ako besne. Tak som teraz zakurila v krbe, nech sa prehrejeme. A myslite, ze hanka bude spat??? nO urcite!!!!!!

bubulik
4. jan 2010

Lily a pozdravujem, papa . Cmuk 😵 😵 😵 😵

lilyk
4. jan 2010

aj ja aj ja aj ja..... dakovalaaaaaaaa 😵 😵

sjuzi
5. jan 2010

Dobrý deň, kde to vázne? 😕 😅 😀
My sme dnes boli kúpiť topánočky také fakt teplé, lebo to moje chudatenko malo furt umrznuté nôžky som zistila... potom, že čo má furt sople... 😒 😅 😅 A oplatí sa teraz, všade sú zľavy... 😉

sjuzi
5. jan 2010

Dávam kafe a linecké koláčiky... (šak niekto to musí doraziť...) alebo, čo som si napiekla, to si aj zjem... 😵

sjuzi
5. jan 2010

Dnes som Miška uspala rovnakou taktikou ako včera, tj. ide sa čítať Mackovi do postele... a o 5 min, ako som nasadila monotónny hlas, bol tuhý... 😀 dúfam, že nám táto finta chvíľku vydrží... 😅 😉

sjuzi
5. jan 2010

To je štrajk dnes, či čo? 😒

lilyk
5. jan 2010

tak ja som dnes nepouzitelna 😝

sstefi
5. jan 2010

dobrý večer, vidím, že pokračujete v štrajku 😠 😀

lilyk
5. jan 2010

caute 😉
tak k nam prisla viroza...ja som to schytala od pol noci do 12 naobed, a Tomik o 5-tej pustil vseeetko von,tak som ho ulozila bez vecere a desim sa dnesnej noci,kedze pije mlieko,ked zacne plakat neviem si predstavit co urobim 😖 a som zvedava kedy to dorazi k Majulovi kedze toho nic neobide 😨

sstefi
5. jan 2010

lylik aj my sme ešte chorí. je to už lepšie, ale ešte stále to trvá. už som bola aj u dr. lebo nemam hlas už 6dní 😅 🙄

sstefi
5. jan 2010

lylik aj my sme ešte chorí. je to už lepšie, ale ešte stále to trvá. už som bola aj u dr. lebo nemam hlas už 6dní 😅 🙄
teraz je najviac chorý MM, tomu to najviac chybalo, ale čo už 😖

rýchlo sa uzdravte 😉

sstefi
5. jan 2010

andy a ajuske všetko najlepšie k dnešnému sviatku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre