"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
26. aug 2009

sstefi aj ja zúrim a cítim sa ako najforšia matka ALE NA DRUHEJ STRANE SOM RADA,žE MáME ROBOTU A TROšKU PENIAžKOV 😀

zuzidr
26. aug 2009

ups????? caps lock 😀

sjuzi
26. aug 2009

No už sú tu... sorry sstefi, potom si ťa prečítam... cmuuuuuk 😉 🙂 😵 a nieže tu budeš vymýšľať, že som ti naschvál zdrhla a iné kravinky... jasnéééééééééééé 😀 😀 😀

zuzidr
26. aug 2009

pošlem ti obedár aj s kopou žehlenia 😀

zuzidr
26. aug 2009

idem aj ja ešte robiť.čaute 🙂

sstefi
26. aug 2009

sjuzi, šak nech počkaju vaši, kym dokecame a hotovo ne? 😎 😀 😀

zuzi, dobre hovoriš, že TROSKU peniažkov, pomaly nas chcu poriadne oje.ať v robote, predpokladam, že o mesiac -dva dostaneme už len minimalnu mzdu. musim nadavať, ale ku.vy su to, lebo roboty po ch.j a oni idu riešiť a skracovat prac. dobu a pod. aby nam ešte menej platili ako platia. ta kriza je užasna vyhovorka pre nenažranych podnikatelov a spol. hajzli su to 😠 😠 😠 😠

sstefi
26. aug 2009

dakujem vam za spolupracu, dovidenia 😠

sjuzi, jasne že to naschval a zuzidr ešte duplom 😠 😀

sstefi
26. aug 2009

super napad zuzidr s tym obedarom a žehlenim, beriem 😵 😀 😀

zuzidr
26. aug 2009

sstefi 😀 😀 😀 😀

inak ja by som bola za,keby mi skrátili prac.dobu ale výplata by zostala 😀 😀

sstefi
26. aug 2009

tak tak aj ja, zuzi. ale pomaly tam chodime zadarmo, nikto sa k tebe normalne neozve, ked nniečo povieš, tak nemaš pi.ovať, lebo maš byť rada že maš robotu 😠

no, prišla som len mrk, lebo fakt zachvilku padam, caute zajtra pridem. asi 😅 🙂

lilyk
26. aug 2009

caute 😉
Bubi ne nehovorime, ja neviem ale asi sa spytam pediatricky na najblizsej navsteve ci sa s tym da nieco robit, povie len co chce a ked ma dobru naladu, minule som skusala ci povie napr. papuce,tak som mu to rozdelila ze pa...pu..ce normalne to povie....inokedy mi povie ze neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nepovie nic a tak aj s inymi slovami 😖
svokra mi vravi ze nech jej ho dam, ze on sa tam rozrozprava....no smola ......nedaaaam 😅
tak ja som doma ne ze nevarila, mna mama nepustila ani zemiaky osupat aby som sa neporezala 😀 jedine co som mohla aj to iba niekedy tak obalovat rezne 😀...takze ja sa varit ucim staaaaale a moja mama nepiekla takze v tom som lepsia ako ona 😀
a kludne mi mozte hodit zehlenie, uz som dllllho nezehlila...hehe 😀
baby a to stretko by sme fakt mohli cc v septembri dat 😉

bubaczik
26. aug 2009

čafte...sjuzi videla som ta dnes na bycikli 😀 😀 😀 😉

Danko mi už spi,ake božske ticho mam v byte,wooow!!! Peťo si dnes upratal izbu 😕 sam od seba 😕 normalne som mu čelo chytila,či nema horučku 😀 normalne som len kukala jak puk,jak behal po izbe s vysavačom,prachovkou,jak si hračky ukladal,šufliky pratal.no bola som v nemom užase 😕 🙂

Lily no moj napr povie papagaj,tak po svojom,že gapapa 😀 ale tato nepovie 😕 proste on povie tiež jak chce,a kedy chce...teraz najnovšie už ked sa ho opytame na niečo,tak odpovie že JA.... a klasika že nee,a hej...a podarila sa mu veta,že Mama mam bobo 😕 😀 inak už sa začina zlostiť sam na seba,že nevie povedať,no ale musi sa naučiť,ja mu sice rozumiem,aj ostany doma,ale moja mama mu nerozumela ani slovo.. 😅

no šak maju čas 😉

bubaczik
26. aug 2009

-no zubar nevybaveny 😠 skusim štastie zajtra... 😢

bubaczik
26. aug 2009

..no a ešte jednu vetu vie povedať,hlavne v aute,ked idem s nim niekam a už je unaveny ta začne mi vreštať jak zmyslov zbaveny že Ne Mama brm brm...a dookola až kym domov nedorazim..tak ja vtedy nervna jak fras 😠

natal
26. aug 2009

Ahojte, tak zvladla som precitat dve strany do zadu. Viac uz nevladzem 😝 Mam dost. Tri dni som robila v praci kazdy den 10 hodin bez prestavky, v pondelok 11. Som hotova. Zacinam mat depky z roboty. Nezvladam tu pracovnu dobu, hlavne ked robim do siestej. Malu donesiem domov, urobim veceru, dam jej najest,okupem ju a ide spat. Pomaly ju ani nevidim ☹
Lenze ked treba tie sku.vete prachy. Najradsej by som robila na polovicny uvazok, ale neda sa. Alebo aspon mala skratenu prac.dobu, ale ani to sa neda. Ale tak ako stefi pise kazdy povie bud rada, ze mas robotu a platia ti za nu bla bla Vsetko mi je jasne, ano som rada, ze robim a ze zarobim, ale .....

Ali drzim palce pri soferovani 😉 Zaciatky su tazke. Co narobis. Ja som zo zaciatku ked som zacala soferovat, kazde rano sedela na wcku,co ma prehnalo od nervov 😝 😀 A ked som si kupila auto, tak minimalne mesiac stalo pred blokom, co som sa tak bala sadnut don 😀 A hned prva jazda, co som sa odhodlala dakde ist,som pri parkovani trepla do susedovho auta xi xi, ale nic,to som len tak pritukla he he Ale na sebavedomi mi to nepridalo. Co uz.

natal
26. aug 2009

no bubi ja som tak trepla auto. Mala hodila caj o zem a zacala kricat caj caj a ja nervna som sa prestala sustredit a uz bol karambol na svete 😝

lilyk
26. aug 2009

Bubi tak to je Danko lepsi ako Maju. Maju neposklada ani ne mama brm brm 😀 nabuduce si pomysli na mna a tes sa ze to hovori 😀 ...moj ked chce ist von z auta povie len "papa,papa,papa,papa....1000 krat!" to akoze chcem ist von 😖 a to tiez opakuje pokial nezastavim a ver to je este horsie ako Dankova veta 😀
ja ked som jazdila este zo zaciatku, tak som sa potila jak diva 😀 vzdy ked som zaparkovala zo mna lialo.....teraz uz pohoda 😀

bubaczik
26. aug 2009

no natal verim,že to je tažke..toho sa aj ja obavam...a to ja mam 4ks 😒 no uvidime...
a čo Ali už ide šoferovať? juuj nejdem do blavy 😀 bo ja mam štastie na autoškoly 😒 Ali neboooj,ak sa budeš bať,nikdy sa šoferovať nenaučiš 😉 ja som zo začiatku mala problem odbočovaťs vedlajšej do lava a teraz už ani si to neuvedomujem 😉 som furt hladala cestu aby som nemusela odbočovať 😀 😝 🙂

lilyk
26. aug 2009

Naty to ti verim...ja som mala Maju doma od piatku( opatrovatelke sa pokazilo auto) dnes tam bol prvy krat......tak mi normalne bolo smutno do 3-tej ze kde je 😒

natal
26. aug 2009

my zaciname kazde rano vetou: Mama do pace? Ideme autom pa? Auto? Auto? pa do pace? A toto dookola 🙂 Jazyk sa jej rozvazuje, opakuje vsetko, ale nerozprava stale. Len tak utrzkovite.

lilyk
26. aug 2009

Alli ja som to brala opacne.....isla som nadoraz, brala som obrubniky ( panko ma isiel zabit, uz dopredu krical pozor obrubnik) ...aby som si bola ista ze ked budem jazdit so svojim autom budem vsetko vediet a nenarazim...hehe....aka som bola naivna 😀

natal
26. aug 2009

bubi, takze nie som jedina, co som si planovala trasy. Ja som sa vyhybala urcitym krizovatkam a pripajaniu na niektorych debilnych miestach, kde sa dava prednost v jazde maximalne debilnym sposobom 😝
Dokonca aj teraz sa vyhybam urcitym usekom. Ble 😝 A hlavne sa vyhybam parkovisku pri Tescu a Carrefoure 😝 Tam je tak uuuuzko a moje parkovacie schopnosti su obmedzene 😀
Inak nam zaviedli v KE brutalne parkovne. 1 euro na hodinu a plati sa od 7,30 do 18, 30 Brutal. Kazde rano tak nadavam jak spacok. Sak to aby som na parkovne robila. Vsade okolo roboty mame platene, tak parkujem pri jasliach, co je hodny kus cesty 😝 Ta aspon sa prejdem.

bubaczik
26. aug 2009

no natal hej stretla som s a s tym v ke,je to hrozne,ale na matrike pod hodinamy som sa podpisala pod peticiu o zrušenie 😉 ja tiež mala problem zaparkovať na masiarskej ale podarilo sa 😉 a v spišskej sa plati za 40min,to iny masaker 😠

zaujimave je,že u nas v TT sa plati iba za vjazd do historickeho centra,1€ ,a možeš tam stať cely den... 😵 tak nechapem,prečo to mohli zrušiť tu a nemožu v inych mestach..vraj je to protipravne..no neviem o tom nič bližšie,tak sa nevyjadrujem 🤐

inak ja som taaak unavena,kolko krat so vravim,že ak budem mať raz večer klud,urobim si toto,a hento,a ja normalne nevidim na oči..spať nejdem,bo budem buntošiť o 3 nad ranom 😝

natal
26. aug 2009

no ja tiez ledva vidim na oci, ale taka som rozculena, vynervovana, ze ani nejdem spat,bo aj tak budem len na ch.joviny mysliet

bubaczik
26. aug 2009

a muža maš doma? jaaj nemysli na nič,vylož nohy a LHK 😉

bubaczik
26. aug 2009

idem ja tiež vyložiť nohy 😉 čafte 🙂

natal
26. aug 2009

ta kde, muza mam na cestach, nema ma kto rozptylit 😀
som tu osamela? Ta idem citat spravy, ze co sa deje vo svete aj doma, bo ani neviem.
Cauky

allisia
autor
26. aug 2009

cafteeee, ja som cela, auto cele, paraaaada 😀 😀 😀 normalne sa mi to paaaaci. instruktor ma pochvalil ze som sikovna a ze budem dobra soferka. Dokonca mi ani raz neskapalo auto ani ziadny kiks som neurobila a to sme najprv robili slalom na parkovisku asi 5 minut a potom sme isli do premavky. Pre blavacky - som isla z parkoviska pri strkovci do vrakune a cez prievoz na mileticku. a aj som parkovala cuvanim 😀 Jedine co bolo ze mi trvalo par sekund dlhsie rozbehnut sa na svetlach ako inym autam ale inak pohodickaaaaa. Ja sa tak tesiiiim 😅 😅 😅

allisia
autor
26. aug 2009

A babulky dakujem za podporu, ste skveleeee 😵 😵 😵 😵

a mam aj fajn instruktora, celu cestu sme prekecali 😀

allisia
autor
26. aug 2009

Jedine co ma troska vyviedlo z miery bolo ze sme isli okolo jednej cerstvej nehody kde zrazilo auto cyklistu ☹ 😢 vtedy musel instruktor drzat volant ale kvoli tomu ze tam bolo vela aut natlacenych na sebe tak aby som niekoho netukla nahodou lebo bolo uzko 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre