"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
10. sep 2009

jak sa ja už tešim do domu, že bude pokoj od toho kriku, čo tu mame niekedy pod bytovkou, aj po večeroch aj takto poobede. normalne bude klud, už chceeeeeeem 🙂

sjuzi
10. sep 2009

Jaaaj Sstefi, normálne vám ten domček v dobrom závidím... to bude pohodka. 😉 🙂

sstefi
10. sep 2009

ja som roky chodila na vakciny, a ho.no mi to pomohlo, ked viem, že stači jedna vakcina od MM, tak si ju už dáááávno necham "pichnut" 🤐 😅 😀 😀

sstefi
10. sep 2009

aj ja si budem zavidiet, ale až ked tam už budem 😅 😀 😵

sjuzi
10. sep 2009

😀 😀 😀

sjuzi
10. sep 2009

No dnes si dám burčiaku... dúfam, že sa nepose.em... 😝 😀

sstefi
10. sep 2009

inak moje dnešné varenie-buchty na pare z obchodu 🤐 😅

zajtra asi rybky budu, a v sobotu franc. zemiaky. v sobotu sa bude pracovat v dome, to akože pride majster, tak ešte uvidim, čo bude

sstefi
10. sep 2009

tha, len opatrne sjuzi, aby si nemala zrychleny presun 😀

sjuzi
10. sep 2009

tha-ha-haaaaa 😝

sstefi
10. sep 2009

ja podrypujem, lebo mne je samotny burčiak moooc nesympaticky, a nevypila by som ho, ani keby mi platili. akože podla toho kolko by platili 😅 😀 😀 😉

sjuzi
10. sep 2009

Veď ja tiež nevypijem vác jak dva pohárky... 😀 😝 Ale ide o tú atmošku a že večer vypadnem trochen von... Zajtra pôjde zase mm... Na striedačku...

sstefi
10. sep 2009

no,t ak takto by som aj ja chcela už vypadnuť

sjuzi
10. sep 2009

A v sobotu večer zase idem vypadnúť do Amfiku... len dúfam, že nebude pršať, bo Iľka pôjdem kopnúť... 😝

sstefi
10. sep 2009

predvčerom som si dala nove boty, tak mi jedna obžrala patu, či to nad nou, tak neviem, čo si v sobotu obujem, bo sa pose.em. ked obujem niečo také važnejšie, tak ma to tam teraz boli, kurnik, ja tava 😠

sstefi
10. sep 2009

ty predstav si, on sa v sobotu trafil uplne presne do počasia tu na vychode. tak mu to snad vyjde aj teraz, ked slubuje dobre počko 🙂

sjuzi
10. sep 2009

Sstefi, tak to tiež neznášam... lebo potom trpím jak hovado... a mám celý večer pokazený. 😝

zuzidr
10. sep 2009

ja som počula dobrý fooor,::::po upršaných,sychravých a studených dvoch dnoch sa zobudíš do slnečného rána....a je pondelok 😀 😀 😀

sjuzi
10. sep 2009

Ale aj tu na nete čítam, že by malo byť ok počko, tak snáď to zajtra nebude zmenené... lebo už aj to sa stalo... keď sme šli do Kočoviec... vtedy som každý deň kukala, jak to menili... najprv malo byť 3 dni slnko, potom 2 dni a potom už len 1 deň... 😀

zuzidr
10. sep 2009

a bolo 1deň 😀 😀 😀

sjuzi
10. sep 2009

No Zuzi, pamätáš si to, že? 😀 A to bol deň odchodu... a my sme ho zakončili búračkou na diaľnici... keď si teraz spomínam... 😔 😅

zuzidr
10. sep 2009

a ja som si spálila nohy podla ponožiek a plecia,behom pár hodín 😀 😀 😀

sjuzi a čo auto? 😅

sstefi
10. sep 2009

no aspon ten jeden den im vyšiel 😅

zuzidr
10. sep 2009

komu im??????????? 😅

sstefi
10. sep 2009

že podla ponožiek 😀

sjuzi
10. sep 2009

Auto tiež prežilo a máme ho teraz vpredu krásne s novým nárazníkom, vylakované... aj klímu museli opravovať... 😀

zuzidr
10. sep 2009

fakt a vôbec sa mi to ani nedoopalovalo,celé leto som chodila ako keby som mala najprv červené a potom hnedé legíny 😀 😀 😀

sjuzi
10. sep 2009

Zuzik... 😀 😀

sstefi
10. sep 2009

zuzidr, tým meteorologom, čo to hadžu na net. počasie myslím 😅

zuzidr
10. sep 2009

jááááj,ja pred tým nechapenzi 😅

sstefi
10. sep 2009

ja všimla, zuzi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre