"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
16. sep 2009

nam sa to ešte nestalo, že by prehryzla dudel 😕

bubulik
16. sep 2009

niekedy ked ju za nieco hresim, tak ona doda: boze, boze. Tak to vzdy vybuchnem. Lebo este aj ruky zalomi. 😀 😀 😀

lilyk
16. sep 2009

Bubulik nezacina..to je taaak malo 😖
ja som pocula ze namocit dudu do horcice 😅

lilyk
16. sep 2009

Bubu 😀 😀 😵 😵

sjuzi
16. sep 2009

Miško ľúbi horčicu aj kečup... to by som mu musela dať čierne korenie... 😝 😝 😝 😲

sstefi
16. sep 2009

moja horčicu može, tak to by som asi nevyhrala 😅 ešte by si možno pýtala 😅 😀

lilyk
16. sep 2009

tak u nas sa to stalo uz viac krat, vzdy mu poviem ze ked ju rozkuse tak ju pojde vyhodit do smetiaka 😀

sjuzi
16. sep 2009

Jedine tak dijon... ale to by bol brutus... 😀

bubulik
16. sep 2009

To by som nedokazala, ze namocit decku dudel do horcice, papriky a neviem este coho.

sjuzi
16. sep 2009

Miško ani jednu zatiaľ nerozkúsal... on je taký nežný... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sstefi
16. sep 2009

lylik a tomaško ma tiež? lebo ak ano, tak asi to bude dosť ťažké majka od nej odučiť 😨

sjuzi
16. sep 2009

Ani ja bubu... ale možno len v tom prípade, že by dudloval aj počas dňa.
Inak nechápem, párkrát zazriem v meste deti také dobre 4-ročné, ako idú s maminkou za ruku a v puse duda... tak to už je des... 😲 😀

bubulik
16. sep 2009

Moja by sa opytala, mamicka co si to dala Hanke??? A urcite by to do ust nedala, ale utrela by to do niecoho co by bolo najblizsie. tricko, teplaky.... apod

lilyk
16. sep 2009

jasnacka ze Tomik ma tiez..uz by som pri nich ohluchla 😀 ja dakujem panovi vynalezcovi dudakovi kazdy den ze vymysll dudu 😀

sjuzi
16. sep 2009

Ešte ma napadá, že Miškovi nad posteľou vysí zo stropu taká veľká opica a v puse má ružový dudel. Tak budem musieť aj opici dudu odstrániť... zo solidarity... Lebo on vždy ukazuje, že aj opa ma dudu....

sjuzi
16. sep 2009

visí... 😀 😀 😀

sstefi
16. sep 2009

toho sa aj ja desím, sjuzi. preto som rada, že sa mi podarilo ivku naučiť, že ked vylezie z postielky, dudku tam musí nechať.
aj ja som minule videla jednu 5ročnú slečnu s dudlom v obchode, no hroza.

bubulik
16. sep 2009

Ved to je to, ze aj Oliver ma dudu a potom mi to ona ukazuje. ja jej hovorim, ze male babatka mozu mat. Tak sa niekedy uspokoji. A povie, ze aj Hanka mala taku ked bolo malicka.

sjuzi
16. sep 2009

Aj my sme mali také obdobie, že dudku spratal vždy pod vankúšik, že ako pôjde spinkať, si ju tam nájde. Ale došlo na to, že potom si tam po ňu chodil furt, kedy sa mu zachcelo, tak som to musela zrušiť a dudka sa nám schováva... 😉

sstefi
16. sep 2009

ja zatial ivke tiež vysvetlujem, že to je pre babatka, a aj flaše, ona namna, že ee, aj ivka može mať dudu. 😀

bubulik
16. sep 2009

Aj my si musime dudku schovat, lebo ked ju najde, tak hned je v puse a aj siroky usmev.

sjuzi
16. sep 2009

Oni vedia ako na nás.
No, asi sa pustíme do boja. Snáď do víkendu sa jej zbavíme, lebo to pôjdeme spať k babke a tam už by mohol byť relatívny kľud. Snáď to viac ako 3 noci nebude trvať...
Zajtra dojdem vám povedať a asi budem takto vyzerať, že 🙄 🙄 🙄 🙄 😅 😀

sstefi
16. sep 2009

MM vraví, že on je happy, ked ma cigu v hube a ivka ked ma dudku, závislosť je závislosť 😅 😀

sjuzi
16. sep 2009

Chudáčik, už teraz mi ho je ľúto. O chvíľku sem dojde za mnou, že sa zobudil aj s dudkou v pusinke, nevie, že to bolo posledný krát. Bábo moje veliké... 😀

sjuzi
16. sep 2009

Sstefi... 😀

sstefi
16. sep 2009

ved ja ja som to kvoli tomu vzdala s vodou sjuzi, takto som aj ja vyzerala, aj MM a ani ivka nebola vyspatá a možno ani susedia nie 😅 😀 😀

sjuzi
16. sep 2009

Susedia ma netrápia, lebo tí, čo to budú počuť nebývajú v našom vchode a cez okno sa nevidíme... Síce neni vylúčené, že si nás po tomto vypátrajú... 😅

sjuzi
16. sep 2009

Už počujem svokru v sobotu, že trápime decko... jaaajha... Raz som to už totiž zažila, tak viem.... 😝

sstefi
16. sep 2009

😀 😀 sjuzi

sjuzi
16. sep 2009

Vtedy mi to mm prekazil... a dudu mu dal a požaloval na mňa... 😖 😝 😅

Ale Miško to vtedy nebral tak tragicky, len stále stál v postieľke a pýtal si kľudným hlasom: da dudu, da dudu!
A to trvalo hodinu... Ale odvtedy je zase o pol roka starší a prešibanejší, tak nefim... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre