"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
17. sep 2009

idem popridavat nejake fotky

janada
17. sep 2009

alli ja som už pubertiaka s flaškou videla 😀 😀

janada
17. sep 2009

zuzi mali sme nejakú chamomilu,ale nič z toho nebolo 😒

zuzidr
17. sep 2009

janada ale s inou flašou 😀 😀 😀

inak aj naša Emmka pije ešte v noci kakao,večer pri zaspávaní a v noci okolo 2-4 😠 a to teraz posledný mesiac,ona doteraz prespala už celú noc 😅

allisia
autor
17. sep 2009

janada 😀 😀 s flasou to hej, to je bezne ale tak s flaskou plnou kakaa a s cumlom 😀

no nic, fotky este nie su stiahnute do kompu ta k vecer 😝

allisia
autor
17. sep 2009

zeby im chybalo mliecko cez den tak si ho doplnaju vecer a v noci 😨 no neviem
u nas sa chvalabohu spi celu noc s prestavkou na cikanie okolo pol dvanastej

janada
17. sep 2009

večer pri zaspávaní to ešte berem,ale ked sa uprostred noci ozve cem kako ide ma poraziť,aj teraz pýta kakao,ale uvarila som jej párok a povedala,ža dostane až ked ho zje,tak už väčšiu polovicu zjedla,ale dalej jej to moc nejde.A prišla za mnou a už mi urobíš kako?takým tichým nežným hláskom,ale neustúpila som 🙂 chudatenko moje závislé 🙂

lilyk
17. sep 2009

tak u nas stale funguje ze ked do majula cez den nenatlacime vela jedla tak sa zobudi v noci a hovori ham ham co znamena ze je bud hladny alebo smadny, ale staci mu cucnut vodu a spi dalej.....ale keby sme netlacili tak by tiez bol hore...nastastie sa budi naozaj len ked malo popapa....takze ja tlaciiiiiiiim cez den o dusu a spi od 8-mej do 7 mej 😝 to mi vyhovuje 😀 a Tomik totez 😵

allisia
autor
17. sep 2009

a ja tlacim cez den do maleho tiez, spapa plnu misku zeleninky na obed a plnu misku kase na veceru a aj tak sa v noci budi 😀 on ma este taku zivu dudku 😀 😀 ale Natalka spinka uplne v pohode (klop. klop)

janada
17. sep 2009

naša dáma by celý deň v pohode prežila iba na kakae,ona ostatné jedlo nepotrebuje.Preto som jej kakao obmedzila iba na ráno a večer a cez deň musí jesť ostatné,ale poje toho velmi málo,ešte ovocie ako tak zje.A to ona bola dobrý jedák.Teraz mi tu pomáha,má jobotu 😀 umýva mi podlahy 😵

janada
17. sep 2009

normálne je na štyroch a drhne odušu 😀

janada
17. sep 2009

včera mi zjedla na obed až 5 lyžičiek polivky a to si tam mrvila chleba a tem odtial vyjedala.Potom vyhlásila mám dost a bola som vybavená 🙂

zuzidr
17. sep 2009

ved ked mama pri konovi sedí tak dieťa musí dlážky umývať 😀

zuzidr
17. sep 2009

a kde sú ostatné baby? 😅

allisia
autor
17. sep 2009

Janada no super pomocnicku mas 😵

idem varit obed lebo zas nic nestihnem ked tu sedim, a to chcem este skrine upratat

janada
17. sep 2009

zuzi 😀 😀 😀 len na mňa sociálku nevolajte,ja sa naozaj snažím starať 😀

lilyk
17. sep 2009

tak ja sa takej pomoci nedozijem....moji chalani len rozhadzuju 😀
do Majula som prave natlacila polku citronu, to schvalne vypil lebo som povedala ze dam Tomaskovi 😀

janada
17. sep 2009

aj mne sa podarilo upratať jednu policu v skrini a Dominike plyšákov 😉 na obed máme granadír a ako bonus vysmaženého pangasa.Dnes musím ísť skôr do roboty,lebo máme zdrbávaciu schôdzu,zase sa nám budu vyhrážať,že nedajú vianočné odmeny. 😠

sjuzi
17. sep 2009

Ahojte, mne už dieťa spinká...
Baby neuveríte, ale Miško večer normálne zaspal bez dudla a bez akýchkoľvek scén!!! 😵 Večer ešte totiž volal aj babe a do telefónu jej vysvetľoval, čo urobil ten zlý havo a potom to ešte aj párkrát povedal ockovi a normálne sme ho okúpali, vypil mečko, pozrel nad posteľ, že ani opica už nemá dudu a zhasli sme a odišli (my ho neuspávame) a on zahajal. Čakali sme síce, že bude chodiť za nami do obyváku, ale nič... Pekne zaspal, no problem.
Dnes ráno tiež spomenul, že Mimi nema dudu, ani oca (opica) nema dudu... Spal síce do pol 6, ale dúfam, že sa mu to zase upraví, kým celkom zabudne. Takže v pohode. Ešte nakúkal do koša, či tam dudy sú, ale som mu povedala, že už išli do smetiakov a príde si po ne veľké smetiarske auto.

Teraz bol už unavený, spýtal sa na dudku pre istotu, tak som mu len zopakovala, čo sa stalo a že neni, tak zobral macka pod pazuchu a už je tvrdý. Zaspal zarytý hlavou do vankúša... 😀 😀 😀
Takže to je the end našej dudlíkovej story... 😎

lilyk
17. sep 2009

zdrbavaciu schodu 😀 radsej nechod, mozno o ne neprides 😝

sjuzi
17. sep 2009

Dnes som varila "česnečku" s pečenými minichlebíkmi, zemiaky a karfiolové placky a rajčinový šalát... 😉

lilyk
17. sep 2009

aj ja dnes variiim cesnacku 😉 a super ste sa zbavili dudla 😵

sjuzi
17. sep 2009

Lily, ja som myslela, že bude des, ale chalan je fakt dosť chápavý už... Myslím, že keby sme ho zrušili pred rokom, tak by to asi nepochopil a skôr by robil scény...

sjuzi
17. sep 2009

No, idem to tu trochu popratať... neskôr sa zastavím... 😉

allisia
autor
17. sep 2009

Sjuzi perfektne ze sa vam podarilo zbavit dudky 😵

sstefi
17. sep 2009

caute, sjuzi vážne rozmyšľam aj ja na takomto pokuse, ale neverím, že ivka sa len takto zmieri s takymto príbehom.
dnes neskušam, bo som sa v nočnej namakala jak kon a nevidim na oči, ledva čakam aby sme šli spať 😝 😅

sstefi
17. sep 2009

sme cestou od babky zašli do tescav madarsku, kupili sme nejaké maso a oblečko a tot vše. ivinka ma dalšie nové pyžamko, teraz ho skúša, a vraví že dobre bude. 🙂
svetrík za 75sk, 3 tričká s dlhym rukavom za 130sk, no celkom fajn

janada
17. sep 2009

no Domča je už odnesená k svokruši 🙂

sjuzi teda super rýchly proces s dudlom.Peťu som odnaučila od dudla tak,že ked som doniesla Maroša z pôrodnice povedala som jej,že dudle nosí iba bábo,tak všetky pobrala a doniesla Marošovi.No a u Maroša to bolo horšie,ten bol väčší závislák,pokňučal si pár nocí,chodil za nami večer do obývačky,no a dnes je už bez dudla 😀

janada
17. sep 2009

no sstefi aj nám si mohla tak lacno čosi pokúpiť 🙂

sstefi
17. sep 2009

že dnes je už bez dudla 😅 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre