"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
20. sep 2009

caute 😉
Alli, Sstefi dikes za chalanov 🙂 Tomik vyzera byt teda fit jak rybicka ale ked mu pozriem do pusky takeeee hrboly, no fakt to vyzera na zuby,no a Maju ma kaseeeeeel 😖 ...tak som nasadila Stodal a Stoptussin tak uvidime.
My mame francuzaky a ja este dojedam cesnacku kedze nikto nema zajem 😠
doobeda sme boli vonku, kraaasne pocko 🙂

sstefi
20. sep 2009

brý den 🙂

sisulik
20. sep 2009

ahojte 🙂

sjuzi
21. sep 2009

Ahojte, dobré ránko...
Baby, ak vám môžem odporučiť, tak nabehnite do Deichmana, majú tam super zimušné botky, také fajné do snehu po 249,- - chalanské asi 4 typy... Včera som poobede behala po obchodoch trošku a večer sme sa ešte vrátili a Miškovi kúpili.
Lebo potom pred zimou už nebudú, jak sa poznám alebo budú len tie za 800,- a vyššie... 😉

Ešte som mu chcela kúpiť aj také do suchšej zimy, tie mali po 499,-, ale nemali jeho číslo... tak ešte pozriem možno v Blave...
No nekup to! 😀

Prajem pekný dník, my ideme von, na poštu (poslať pribináčikove vrchnáčiky 😀) a na ihriščo...
😎

lilyk
21. sep 2009

ahojte 😉
Sjuzi dik za typ, pojdeme kuknut...teda ale u nas som dobre boty na jesen / zimu pod 50E nevidela 😒 a strasne tazko sa hladaju kvalitne boty..to mam na mysli aby dieta nemalo plochu nohu ( lebo mne sa zda ze Maju ma nabeh na to) tak chcem spravit vsetko preto aby ju nemal,hlavne tuto zimu lebo minulu nosil take cizmicky ala cinan 😅 a to uz nechcem a chcem aby boli aj tak okolo kotnika,ked clupne do vody alebo snehu 😉
ja som dovarila cestovinky a idem dat obed Tominovi 😉
cez vikend sme mu kupili papucky, take pidi 😀 ze cislo 18, take chutne 😀 ale ze 8euracov u Batu no co uz 😉

sjuzi
21. sep 2009

No helou, tu sa žije, či čo??? Zuzka už je s5? Ako bolo?
Idem si dať kávu... a keď tu nič, tak pôjdem susedom... 😝 😀

bubaczik
21. sep 2009

čafte...mne Danko odmieta piť nutrilon 😕 celkovo mlieko mi nevypije vobec 😢 len čaj a čaj... 🙄 tak neviem,asi sme už prestali nutrilonovať 😕 no ale mlieko musi,bože,skušala som mu aj obyč mlieko s grankom,no ani za boha..
sme s Dankom od rana upratovali,varili,a teraz pijem kavu a Danko sa hra 😵 ked som s nim sama doma,tak sa vie pekne vyhrať sam,akonahle dojde niekto,tak už len pišti kriči reve 🙄 neviem prečo..Peťko mi tiež začal zas niečo vymyšlať,zas sa niečo asi deje v škole,zajtra som objednana do školy,uvidim..večer chytil zas hyst.rev,že on do školy nejde a nejde..musela som isť spať k nemu,po hodine sa utišil 😒 neviem,čo s nim,fakt,a nevladzem,neviem,čo ho trapi,už len pri tej myšlienke tu revem,jak mala 😢 možno bude lepšie ho dať do inej školy,...
si predstavte,jedna dotyčna osoba,chodi lešovať hore dole po fore,keby len po tomto,ešte aj po anglickych kam chodim,a kopiruje si to do svojho pc 😀 😀 😀 no ludia su divny,a srdečne pozdravujem.. 😝 takže ak naaahodou prestanem chodiť,tak viete prečo... 😲

lilyk
21. sep 2009

my ideme s Tominkom nakupit, uz len cakam kedy sa zobudi 😉
u nas granko tiez nefrci...neviem po kom to ma ale my s MM granko milujeme 😝 😝

sjuzi
21. sep 2009

Bubi, mne Miško pred 2 mesiacmi úplne prestal piť UM, tak som mu ho skoro 3 týždne ani nedávala. Skúšala som kravské, kakao, banánové - nič. No a potom mu zase nejako došlo, že mu chýba mliečko, tak zase pijeme Bifidus... Ale ja by som ho práve už radšej chcela naučiť na kravské mlieko... Poobede ako sa zobudí vypije veľký hrnček melty s mliekom ako nič. Ale granko mu tiež vôbec nechutí... 😝

sjuzi
21. sep 2009

Aj ja pozdravujem dotyčnú, šak nech si skopíruje, keď sa jej ľúbi... asi sa nudí velice... 😝 😲

sjuzi
21. sep 2009

Inak dnes ste fakt hroooozne ukecané, neni možné... 😒 ☹ 😠

bubble777
21. sep 2009

Ahooojte 😉

bubi, také expertky sú viaceré....veď aj tu na koňovi strašili.... 😒

Mne Emka pije mliečko v pohode, dávam kravské a bez všetkého vypije (klop-klop) ...granko veľmi nechce...

bubble777
21. sep 2009

Keďže som tu dlhšie nebola, tak dodatočne gratulujeme Leile k Martinkovi...a to už mala termín, lebo sa mi to vidí nejak skoro, či to tak rýchlo ubehlo? 😕

sjuzi
21. sep 2009

No čauuuu Megi, som rada, že si sa ukázala. Mohla by si aj častejšie mrknúť na nás, hm? 😉
Či už sa tiež chystáš do práce?

O Leile som náhodou čítala v októbrovkách... vraj je všetko v poriadku... 😉

bubble777
21. sep 2009

nie, sjuzi....len som stále robila niečo iné a potom sa mi už nechcelo 😝 sem tam som niečo prečítala a tak....ale všimla som si, že nie len ja som sem chodila pomenej....je nás tu viacej...

sjuzi
21. sep 2009

Nooo, je to tu biedne, občas síce dáme debat, ale už to dávno nie je ako to bývalo... hmmmmm škoda...

bubble777
21. sep 2009

Možno keď prídu dlhé zimné večere, tak sa to tu opäť rozrastie... 😉

sjuzi
21. sep 2009

Ja som práveže taká už skeptická, lebo asi to bude len horšie, baby začnú postupne všetky pracovať a budú mať iné starosti... ale veď uvidíme...
A ako sa máte, ako Emka? Čo porábate celé dní? 😉

bubble777
21. sep 2009

No, tak aj to môže byť sjuzi, ale veď sa tu stále niekto nájde...ja tomu verím, síce to už nebude také ako na začiatku, ale "nevymrieme" 😉 😀

...no keď je teplúčko, tak sa snažíme byť stále vonku, chodíme k našim, lebo tam má Emka sesterničky, tak sa viacej pohrá...alebo je niekto u nás...dosť sme to mali veselé teraz....ale momentálne je chorá, tak ideme len trošička na vzduch von a domkov 😒

Ináč je veľká šibalka, ale robí nám aj radosť, tak sa to vyrovná 😉

bubble777
21. sep 2009

No idem si dať obedík a zdriemnuť, lebo som v noci nemohla spať a zaspala som o 2.30 tak nie som vôbec svieža...tak papa

sjuzi
21. sep 2009

No, moje kuriatko už je hore... tak sa idem s ním ešte pováľkať... papaaaa 😉

mracik
21. sep 2009

Čaute baby, ja ku vám tak priebežne nakúkam, len akosi nikdy sa neviem zapojiť, keď som tu už tak dlho nebola 😅
ale Stefi ma nakopla, tak sa vám tu teda trošku votriem. Aj vaše kuriatka sú už v období vzdoru. Lebo nášho Šimonka to chytilo brutálne, zo dňa na deň. Takže máme teraz veselo. A asi ho to dosť vyčerpáva, lebo je furt hladný, papá teraz tak 10xdenne.

andy.a
21. sep 2009

Ahojte 😎 😎 😎

Mracik,no veru mohla by si chodiť častejšie,dosť to to viazne 😒 ☹

a také obdobie vzdoru by som brala,hlavne to časté papanie 😝 😅 a Šimi aj dosť teraz priberá,keď tak papá nie ?? 😕 😅
naša malá je najhorší jedák minimálne v tejto diskusii,ak nie aj na celom fóre 😕 😝 😀 aj so svojím bráchom 😀 😀 😝

baby,mne moja mlieko nepije od 1 roka,ako sa odstavila od kojenia,ale denne zje 1-2 Zvol.smotan.jogurty,ráno má banánový puding a ešte na olovrant papá často Monťákov,tých veľkých 2 kusy... a občas kúštiček syra a mliečne polievky napr.šošovicovú,tak to hádam stačí,keď nepije mlieko 😕 😕 😅 😝
ja tiež mám k mlieku vyslovene odpor 😝 😔

Bubi,o koho ide ?? 😕 písni do IP 😉 🙂

a zdravím aj Sisu,tá vždy len pozdraví a hajde 😒 🙄

zuzidr
21. sep 2009

Ahojte,konečne sa odhodlávam po víkende napísať vám 😅

v tatralandií bolo celkom dobre,je tam krásne,ale tá firemná "smotánka" večer teda nič moc...ked som videla tie upotené kolegyne ako sa liepajú po kolegoch a naopak,tak sa mi žalúdok obracal...tak som pekne krásne išla o pol jednej spinkať 😕 🤐 no comment 😕

no a v sobota mi bola osudná,lebo ma svokra na otočku vytiahla do NMnV na jarmok len niečo zaniesť,a proste....nebudem do detailov rozoberať,ale behom sekundy mi tam zmyzla kabelka ☹ ☹ ☹ ☹ s peňaženkou,klúčami,dokladmi,papierami od auta a klúčami od auta,bankovatové karty,drahá vonavka,rúž... 😠 😠 😠 😠 😠 no nebolo šance nanič...letela som hned k autu,MM prišiel pre mna z náhradnými klúčami a strávila som celé poobedie na policií lebo som tam nebola z daleka prvá 😠 😠 pekne som si poplakal,a tomu kto to spravil želám aby sa bolestivou chorobou trápil do konca života 🤐 ani si neviete predtaviť kolko starostí mi to narobilo a kolko veeela peňazí to bude stáť ☹ ☹ ☹

Emma má trošku hnačky od včera ale dnes som ju dala do škôlky a uč.povedala že kakala len raz,ale odkedy je doma kakala už 2x.....

akosi už nevládzem,ako sa hovorí že: na posratého aj hajzel spadne,tak mne sa to potvrdzuje dvojnásobne 😠

lilyk
21. sep 2009

caute 😉
Mracik vitaj spat 😉
Sisu ahoj 😉
Zuzi to je blbe, mne uz sa to stalo takze viem si predstavit 😖
mne dnes Maju vonku padol na nos, spustila sa mu krvicka z nosa,to sa nam este nestalo 😢 chuda moje tak som ho chytila na ruky jak maleho a mal zaklonenu hlavu a rehotal sa 😝
idem vypnut zapekane zemiacky 😉

mracik
21. sep 2009

inak baby, vy už asi mnohé robíte, že? Ja mám už hrôzu z toho, ako sa tá materská kráti, ešte si fakt neviem predstaviť, že začnem chodiť do práce, hlavne čo bude s Kubkom, keďže do družiny mi ho nezoberú 😒

no asi si skúsim vydupať polovičný uväzok, len keď to je v tomto štáte zatiaľ hrozne ťažké 😒

mamacat
21. sep 2009

baby vsimla som si ze leile sa uz narodilo babatko. srdecne im gratulujem 😵 ale trochu ma to vystrasilo lebo termin mala tyzdne iba predomnou 😕

zuzidr, to by ma porazilo 🙄 pripomenulo mi to ako nam vykradli auto teraz naposledy ked sme boli na Sk vo Vlkolinci. manzelovi sa nechcelo verit ze taketo veci sa stavaju u nas... 😔

bubaczik
22. sep 2009

bre ranko...no zuzi fuuuha 😕 ta jak ti ukradli kabelku? no si viem predstaviť,teraz kolko vybavovačiek a penazi to bude stať 😢 nezavidim...a pači sa mi,ako si prajna 😀 😀 😀 ja by dotyčnemu priala to iste,ked ne horšie 😝 čo sa tyka firemnych akcii,mne stačilo raz,ked sme boli v tatrach,a som povedala,že nikdy viacej..u nas zas bolo,že čim vyššia funkcia(vatšinou manžela) tak tym menšie iq (vatšinou manželiek)😀 😝
no mračik,čaka nas tažke obdobie,bude problem umiestniť decka niekam,hlavne cez prazdniny,a to ja už mam dve velke,ale čo s tymi dvoma malymi,neviem,a ani si nechcem predstaviť.. 🙄
Dano už je hore,len ete leži v posteli a nechce vstavať 😕 tak si aspon kavu vypijem a idem robiť faširky 😝 nič ine ma nenapadlo 🙄

bubaczik
22. sep 2009

fuj jak som napisala že Dano..Danko som chcela,ušlo mi k 😅 😀

zuzidr
22. sep 2009

bubi ako sa to stalo sa nepýtal,bol to zlomok sekundy,kabelku som dokonca mala malá za chrbtom ako sedela v káričke,,,je to nevysvetlitelná záhada 😠 😠 😠

a nakoniec som zistila ako mi poškodili policajti,lebo mi všade do výpovede napísala že sa jedná o "stratu" kabelky,takže aj výmenu zámkou čo som chcela dať cez poistku a podobné veci mi neuznávajú...budem sa musieť odvolať 😠 😠 😠 😠 aj doklady ked som si včera dávala robiť tak pri krádeži stojí OP 13€ a pri strate 30€ 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre