"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

natal
15. okt 2009

stefi nie si sama. Ja som dnes najprv pytala 25. Bola som presvedcena, ze jej treba na zimu 25, ale fakt jej boli obrovske. A 23 jej sadli vsetky aj s rezervou. Bola som z toho mimo. Ja tiez niekdy neviem ake mam kupit. 😖

sjuzi
15. okt 2009

Ono záleží aj od výrobcu... niekedy je 26tka jak loď a niekedy tam je fakt minimálna rezerva. No v každom prípade, Mišiačik má 15,5 cm nožku momentálne a ešte plus pančucha... tak radšej nech ho prščoky neomíňajú... heheee

sjuzi
15. okt 2009

Sstefi, to akože fakt, no ty koky... to je mi ľúto... ale zase si aspoň užiješ Iwinku... aj keď určite to neni jednoduché... 😒

natal
15. okt 2009

No stefi tak to s tou pracou nepotesi 😒 Ako potom dalej?
My mame teraz vela roboty. Nastastie. Ved kvoli tomu som nemohla ostat doma v septembri a aj zajtra musim ist, sice mi dal sef volno, ale musim ist daco dokoncit. Som rada, ze sa to u nas rozbehlo, lebo to bolo hrozne. Uz nech je ta kriza za nami a nech je zase dobre.

sstefi
15. okt 2009

užijem, teraz mi daju 300 hodín mínus a potom to mám odrobiť, tak o čom to je? potom ju nebudem vidieť rok a pol, lebo sa budem furt je.ať v robote, ak ešte vobec budem 😖
nejakých idiotov sralo, že to platí pre Ca.go Slov., s vynimkou Čiernej nTisou, nakolko tam je roboty viac ako treba, tak si proste vydupkali aby sa to tykalo aj nas. no škoda reči, je mi na grc ale už som sa s tym ako tak zmierila

natal
15. okt 2009

No kavu som dopila. Trebalo by sa mo zdvihnut a ist daco porobit. V byte mi vybuchli 2 bomby, presiel tade tank a za nim cele vojsko 😝 Nechapem ako mohla mala za dve hodiny urobit taky bordel 😕 No ale vela tomu pridalo, ze vyliala na dvakrat cely aktimel a teraz sa lepi cela podlaha v obyvke. 😝

sstefi
15. okt 2009

najhorišie je, že tá kríza sa využíva aj tam, kde nie je, ale to nikto nevidí a aj ked vidí, tak drží hubu

sstefi
15. okt 2009

k tomu vobec netreba dve hodky, natal 😀 stačí pár momentov, max. pár minút 😀

sjuzi
15. okt 2009

Tak to je v p.deli... 😝 😲
Tiež sa mi zdá, že niektorým tá kríza parádne vyhovuje... ale to škoda reči... 😝

natal
15. okt 2009

Aha tak stefi. Tak tomuto ja teda nerozumiem.
No a s tou krizou je to presne tak ako vravis. Vsetci sa ohanaju krizou. Kazdy sa boji. Jedna moja nemenova znama mi vravela, ze idu v praci na 60% a popritom maju kopec roboty. A ked su v robote, nestihaju. Tak o com to je? Co sa tyka biznisu, v ktorom pracujem ja, vidim zlepsenie. Stale to nie je to co byvalo pred tym, ale rozhodne je to lepsie. Klop klop klop.

sjuzi
15. okt 2009

No u nás sa včera prehnal tajfún, ako boli dvojky na návšteve... to som len videla, aké ja mám kľudné dieťa... Miško bol z toho tak mimo zo začiatku, čo mu narobili s izbou, že išiel radšej kukať rozprávky sám do obývaku. Lebo videl, že zachraňvať všetky hračky sa naozaj nedá... 😀

sjuzi
15. okt 2009

Aj mm má viac roboty ako predtým, ale to je i tým, že kvôli kríze povyhadzovali nejakých ľudí, ich robota sa prerozdelila medzi "pozostalých" a hotovson... Môžu makať ďalej... 😖

natal
15. okt 2009

sjuzi 😀 My sme uz dlho nemali navstevu. My nic nestihame. ☹

sstefi
15. okt 2009

sjuzi 😀 😀 😀

natal, aj ja verm, že sa to v biznise v ktorom pracuješ rychlo zlepší, lebo mi aj z tých našich "majetkov" začína hrabat

no a kríza? niekto sa poriadne nahrabe, poprepušťa ludí o 3 mesiace zobere dalších z úradu prace, nech mu za to aj štát platí, a takto sa ovela lepšie podniká. príp. na lepšie miesta to funguje zase trošku inak, nie z uradov prace....... 😖

sstefi
15. okt 2009

my včera, ale dalšie kludne dieta takže celkom pohoda to bola, a len rok aj2 mesiace ma chlapček. 😵

natal
15. okt 2009

No idem pratat bo nemozem na to pozerat. Rada som s vami pokecala. 🙂

sjuzi
15. okt 2009

Ale raz Maťka aj pokúsal na hlavu... do vlasov...
Ale už sa začíname trocha zlepšovať... každý večer predtým ako zaspí mu hovorím rozprávku o Chlapcovi, čo bil detičky, alebo o Chlapcovi čo sa nechcel obliekať, alebo Chlapcovi, čo nechcel požičať hračky... Počúva... tak snáď sa aj poučí troška...
Potvorka maličká...

sjuzi
15. okt 2009

Nati, dojdi zase kuknúť... hneď je tu veselšie... 😉 😵

sjuzi
15. okt 2009

No presne sstefi a niekto sa zase rád krízou pozbavoval nepohodlných a príliš náročných ľudí a šak zoberú sa študáci, čo sa zaučia ako treba a za min.mzdu... 😝

andy.a
15. okt 2009

čaute 😎 😎 😎 😎 😎

veru,sju má pravdu,makáme ,v práci máme predpotopné PC /ešte na diskety/ 🙄 🙄 🙄 ,žiaden net a aj keby sme net mali,nemala by som náň kedy chodiť,veď makáme od rána bez obednej pauzy,čomáme toľko ľudí 😕 😅 😝

práce veľa,4x viac,ako je norma určená pre náš obor...vybaviť tých ľudí musíme...a plat rovnaký cca 3 roky,o valorizácii môžme len snívať...takže kríza u nás nie je,čo sa týka množstva práce,len plat tomu nezodpovedá 🙄 🙄 🙄
a čo bude od N.roka,keď sa pozlučujú ZP,si ani netrúfam odhanúť,už teraz tak buzerujú,až je človeku z toho na nič 😠 😠 😠

ešte že ma tá robota baví 😀 😝 😅

Sstef,takže ty už končíš ?? 😕 😔 to mi je ľúto 😒 ale pokiaľ TM robí...lebo MM má len minimum zákazok,teraz robí jednu za 80 € už niekoľko dní....však v Tescu necháme týždenne viac 😕 🤐 je to na hanbu 😒 ☹

andy.a
15. okt 2009

prečítala som vás len tak povrchne,sorry 😕 😝 😒

ale Bubi tu fakt dlho nebola,tajnostkárka jedna 😀 😅 dúfam,že nie sú chorí 😕

dávate krpcov zaočkovať proti chrípke ?? 😕 ja oboch 😉

Natty,skoré uzdravenie želáme,vy to tiež nemáte ľahké 😕 😒

čižmičky som malej tiež kupovala 26-ky,sjuzi 😀 😀 😝 s vnút.D 16 a 16,5 cm....tá 16 cm D jej ale bude a do zimy/kalendárnej/ asi aj malá 😕 😝 😀 tiež jej tá nožička nejako rýchlo rastie 🙂 😅

Sstefi,koľko meria Iwka ?? pamätám si,že ako novorodenec mala 58 cm,že ?? 😕 😅

naša krpatá teraz frčí na "Adonne",teda Madonne-DVD,CD-čka...ale aj Čanaky,Podhradská ju baví,aj si pamätá pesničky 🙂 a stále je No.1 u nás Mickey Klubík 😀 😝 ale to je celkom dobré,tam sa naučila počítať do 20,tvary aj farby 😅 😝

keď jej ja čítam,to ju nebaví,musí to aj vidieť 😕 ráno ako vstane,prvé je že"zapneme telkáca" 😀 😀 😝 a Klubík už jede 😝 😝 😝 máme cca 12 DVD-čiek,takže je čo pozerať 😉

sstefi
15. okt 2009

dobrý večer,
nie andy nekončim, len budem mať rok a pol makačku, kym to odrobim. ak sa to akože nestiha odrobiť, to zn. že som nadbytočná.
vraj zatial prepuštanie nebude, ale ktovie čo sa dá čakať
žeby som si u teba už zahovorila termín teraz? 😝 😝 😀

lilyk
15. okt 2009

Andy a toho Mickeyho mate v slovencine ci v cestine?...sa pytam lebo my mame Boba Buildera a ten je v cestine a furt rozmyslam ci tomu vobec moze rozumiet 😒

andy.a
15. okt 2009

Lily,v slovenčine 😉 len niektoré už sú také obohraté,že sekajú 😖

bubble777
15. okt 2009

Dobrý večer 😉

andy.a
15. okt 2009

ahoj,Megi,ako sa máte ?? 🙂 😉

bubble777
15. okt 2009

jéj, ahoj andy...no na teba mám šťastie ,tak to sa už dávno nestalo...teším sa 😉 sme celkom v pohodíčke akurát čítam čo nové...

...čižmičky sme práve dnes kupovali aj my, a teda 26, topánočky na jeseň jej bolo treba 25...

...naša Emi tiež strašne rada počúva Podhradskú a Č.....veľmi ju to baví, tak si spolu spievame 😝

bubble777
15. okt 2009

Vidím, že mnohé detičky fičia na rozprávkach, našu to zabaví nanajvýš na 5 min., oni totiž nemôže dlhšie posedieť 😀

bubble777
15. okt 2009

sstefi, všetko má svoje výhody a nevýhody....za ten čas sa snáď niečo zlepší a zatiaľ si budeš užívať dni s Ivinkou 😉

bubble777
15. okt 2009

no a ostala som tu asi sama....tak sa asi poberiem aj ja 😕 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre