"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
29. jún 2009

veru u nás včera lialo jak b.lo 😅 až poobede sa vyčasilo 😖 ale teraz svieti slniečko ešte zatial 😅 😎

tiež som rada že Ajuš chodí 😅

a inak zablokovali nám v robote FCB a pokec,dúfam,že mi aj kona zablokujú 😠 😠 😠

sjuzi
29. jún 2009

A mm mi nakázal, že nech ešte dačo vymyslím tu na SVK, že by sme ešte v auguste vybehli... tak tuho premýšľam... 😵

ajuskamimi
29. jún 2009

a som rada, ze mi ide konecne net, lebo si neviete predstavit aka nuda to bola bez neho. Teda ked dieta spi, vsetko je upratane, v telke nic nejde, vsetky dvdcka pozrete. Tak som kupovala vo vlekom krizovky a lustila a lustila a ovladam tooolko novych vyrazov, ze az az 😲 😅

ajuskamimi
29. jún 2009

Zuzi aj u nas je to podobne v praci, teda nie tak celkom, ze zablokovali, ale stale sa chystaju vsetky stranky blokovat, ale chvalabohu, casu na to nemaju. Ja si to neviem predstavit, ze by mi v robote, teda ked uz budem chodit do prace blokli kona alebo icq alebo fcb 😲 napr. u nas v kancli som iba ja a kolega a potom mame druhy velky open space kancel, tam nastastie nesedim. No a ked k nam do kancliku pride sefka a napr. sa za nieco rozculuje, tak mi kolega vypisuje cez icq take poznamky na nu, ze sa musim rukou stipat, aby som sa nerozrehotala a tvarila sa akoze vazne pocuvam sefkyn zalospev 😀

lilyk
29. jún 2009

u nas este prsi ale obloha uz peknaaa tak mozno aj vybehneme.

ajuskamimi
29. jún 2009

teda nie ze by som ju nepocuvala vzdy ked k nam pride, ale odtial po tial, to by ste ju museli poznat a pochopili by ste 😉 ale v podstate je to dobra sefka a dobra zenska, len keby vsetko co sa udeje, neriesila odzadu 😕

ajuskamimi
29. jún 2009

vyzera to tak, ze moje srdce uz je hore, no to si dnes vela nepospal 😒

zuzidr
29. jún 2009

ajus ja som tiež v kanci sama s kolegynou ktorá je na FCB celé dni popri robote 😅
😀 😀
ale vieš,každá si svoju robotu robíme poctivo ale pomedzi tým si sem tam pozrieme 😅 😀 teraz tu napr,šéka nieje,je na dovče,uzávierka je z nšej strany spravená,čakáme už len na import,a mám tu pár zmlúv,ktoré si zas musím odložiť na poobedie,aby som niečo robila 😅 😀 😀

ale napr.na obchodný register musím chodiť stále kvôli kontrole firiem a názvov,takže na nete som aj tak stále 😅

ajuskamimi
29. jún 2009

zuzi ja to mam tiez tak, najprv ked rano pridem do prace, spravim si robotu, samozrejme, necham si nieco aj na poobedie, no a pomedzi to som stale na nete. Ale byvaju dni, kedy sa na net nedostanem /teda stale hovorim o obdobi, ked som chodila do prace, aby sme si rozumeli/, ked mam napr. za den 4 verejne sutaze plus faktury, koniec mesiaca a podobne. No ale keby mi nieco sefka hovorila za to, ze chodim v ramci pracovneho casu na taketo stranky, tak by som sa ohradila na fajciarov. Ja chodim nachvilu na MK a oni chodia nachvilu fajcit von, tak sme si fifty fifty a hotovo.

ajuskamimi
29. jún 2009

a to fakt, ze u nas maju fajciari fajciarstvo povolene, kedze aj obaja sefovci fajcia kazdu chvilu 😉

sjuzi
29. jún 2009

Ajuš, ja už, že si v práci... lebo to píšeš tak z čerstvej pamäte... hehe
My sme v práci vôbec nemali net... len na jednom na chodbe vyčlenenom compe... (to, aby všetci videli, čo pôjdu okolo, že čo tam dotyčný prezerá a ako tam je dlho...). No a inak na notebookoch sme mali akurát Parížsky intranet, odkiaľ sme si mohli sťahovať materiály, obrázky, prezentácie a iné pracovné súbory... 😅

ajuskamimi
29. jún 2009

tak u nas je nastastie net na kazdom PC 😉 hej hej hovorim to ako z cerstvej pamate, lebo si pomaly zacinam uvedomovat, ze ten posledny rok MD ubehne a prco pojde do skolky a ja do prace, ak teda bude vsetko tak ako ma byt 😵

lilyk
29. jún 2009

parizsky intranet.dobreeeee 😀 no u nas krasne,Tomik hore, ideme voooon 😉

sjuzi
29. jún 2009

čo ti je smiešno lily??? 😀 😀 😀 Možno som to nenapísala tech.správne... ale ťahali sme odtiaľ veci všetky filiálky...

zuzka76
29. jún 2009

cafte 🙂

Ivke a Miskovi prajeme vsetulinko najlepsie k narodeninkam dnesnym, hlavne vela vela zdravicka 😉 nech robia rodicom veliku radost 😉

zuzka76
29. jún 2009

vase deti uz hore a nasa este ani nesla spat...nechce sa jej 😕 tak uz by nemusela ist ani, nech vecer skor zaspi 😕

lilyk
29. jún 2009

Sjuzi dobre si to napisala 😀 len som sa zasmiala ze naco vam to bude 😅
no my sme sa vyvetrali, poshopingovali v Bille a znova sa zmraka. Inak som sa dobre spotila, teda hnusne dusno a este aj slnko, to pekny vypek 😝

bubulik
29. jún 2009

Ja som uz vyspata, mala este spi. 😉
Inak aj Janadinym meninovym oslavencom a bubinmu Petko vsetko naj. 😵 😵 😵
U na stsale hrmi, ale neprsi. Inak dusno jak v rit.. Ale my von aj tak nepojdeme 😝 😀 😀 😀

bubulik
29. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
No tioto je uz len fotka, aj ked je to zuvacka 😝 😝 😝

lilyk
29. jún 2009

u nas zase poprcha.
Petkovi prajeme vsetucko na naj naj,hlavne vela zdravicka 🙂
ta fotka je hnusna...bleeeeeee 😝

sjuzi
29. jún 2009

A tu je búrka jak hrom... a leje jak keby niekto zhora vodu z kýblov lial... otrasné... a jeden hrom za druhým...
A to sme došli domov, už blysklo, v posledných sekunách...
No a musím vám povedať, že som sa odtiaľto rýchlosťou blesku vyparila, lebo Miško sa zobudil a ja neviem, či nám tu v téme niekto počaroval, ale zobudil sa a došiel za mňou a chytal si plienku, že booooo. A ja mu dala dolu plenu a pipík na konci celý červený...
Tak poďho doktorke, tá mi dala repík a framykoin... Tak ideme máčať... ja neviem, čo sa to deje... 😒 😖 😅

bubaczik
29. jún 2009

čafte...mne treba isť preč,a vonku leje jak s krhly 😠 a obchod iba do 17 😒 ta ked neprejde za 15min,budem musieť ist..abo necham na zajtra? 😕 he..bojim ja v takej burke šoferovať 😅
no a asi tu prestanem chodiť,kym sa pipiky a pišišvorky nedaju dokopy,aby sme my nič neprivolalii 😔

fuj a dusno je hnusne,sa potim jak kon 😝

sjuzi
29. jún 2009

Ale bubi, možno to má pozitívum, že teraz bude behať bez plienky a snáď sa odučí konečne... no uvidíme... ale chudáčik, jak ho má zapáleného... len dúfam, že nechytí nejakú teplotu z toho, ma porazí, nič iné už k šťastiu nechýba... 😝 😒 😔 🙄

ajuskamimi
29. jún 2009

sjuzi na zapaleneho pipika je ozaj dobry ten repik a aj framykoin, teda lepsi je ten, co sa dava do oka, nejaky opto ci ako sa vola 😉 aj my sme to mali a po dvoch dnoch uz bolo dobre 🙂

sjuzi
29. jún 2009

No čaute, tak tu nikoho? 😒

sstefi
29. jún 2009

cavte ☹ 😢 😖

sstefi
29. jún 2009

dakujeme krasne za gratulejšn aj za vaše priania, aby sme dnes dobre dopadli

sstefi
29. jún 2009

miškovi prajeme všetko najlepšie k dnešnemu svietku 😵 aj petkovi k meninam 😵

sstefi
29. jún 2009

no a k dnešnemu dnu, rano mi mm volal do roboty, pred pol5, že ivka vracala a ma teploty... pekne začal narodeninový den.
tak som rano volala gyn. aky mame problem, že nech dojdeme a nepotrebujeme papier od detskej dr.
tak som vahala, či ist ked ma ivka teplotu, lebo vstala o 9-tej a ešte mala 38,2(mm jej dal rano čipok)
nakoniec som sa rozhodla, že pojdeme(dovody nebudem rozpisovat)
dr. jej to roztiahla prstami, ivka pritom plakalaaaa ☹ a potom dr.vravi, že to nemala zrastene, to len trebalo lepšie roztiahnut 😠 dakujem pekne, ešte aj trošku krvi mala na nohavickach
no a ked sme vyšli von, o chvilu jej trebalo cikat, tak ten rev ani nejdem opisovat, okolo iduci na nas kukali jak na zjavenie, samozrejme piškat sa nepodarilo
doma som jej napustila do vaničky vodu, že to možno pojde tam, ale aj tam, ked začala pišat, tak vreskot

pišala dnes odvtedy 2x, s poriadnym revom, a chudatko mala v kuse od poobedia teplotu, teraz jej klesla, tak zaspala. som zvedava, kolkokrat bude plakat v noci... mooooje zlate slniečko ☹

sstefi
29. jún 2009

ked ju to boli tak plače a kriči, to prejdee, dobre budeee, ☹ 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre