"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubble777
4. nov 2009

Dobré ránko 😉 V prvom rade skoré uzdravenie všetkým 😵 ...a srdečne gratulujeme mamacat k Leovi 😉

bubble777
4. nov 2009

bubulik, zlaté to je ako Hanka takto zaspinkala 😵

Bavili ste sa o spaní, tak Emka poobede zatiaľ spinká, ale pred tým som ju dávala do postielky a sama zaspávala a teraz už dlhšiu domu spí na posteli a musí pri nej niekto ostať, kým nezaspí. Niekedy je to aj dobre, lebo si zdriemnem aj ja 😝

bubble777
4. nov 2009

...a časť darčekov už tiež máme pokúpené a viac menej čo nemáme, tak zhruba vieme čo...len pre Emku sa nevieme rozhodnúť.....my už kupujeme len deťom, a st. rodičom, bratom už nekupujeme, lebo by toho už bolo fakt dosť 😒 😝

allisia
autor
4. nov 2009

bre ranko

vonku skaredo, dnu nuda a kopa soplov 😀

odkedy sa Oliverko rozhodol stavat pri vsetkom coho sa vie chytit tak nic nestiham 😖 a mam tolko veci co treba urobit, hlavne do skoly

inak vodicak este furt nemam a to uz treti tyzden cakam kedy mi oznamia termin skusky 🙄 🙄 🙄

idem krmit
papa

lilyk
4. nov 2009

ahojte 😉
u nas prsi...skaredo 😖

allisia
autor
4. nov 2009

cau Lily 😵

bubble777
4. nov 2009

u nás je zamračené a čakám, čo z toho bude, či dážď alebo sneh...vonku je teda dosť chladno, tak možno aj posneží troška 😒

bubble777
4. nov 2009

alli posledná fotečka v albume nemá chybu, je fakt skvelá 😉 🙂 😀

allisia
autor
4. nov 2009

bubble dik, som oboch krmila naraz, Natalka papala sama a potom ked Oliverko dopapal tak som ju dokrmovala a ked som sa otocila uz spal 😀

allisia
autor
4. nov 2009

tu je skaredo, chvilu prsi, chvilu snezi, niekedy aj oboje ale tak tym ze sme chori je to jedno lebo von urcite nepojdeme 😝

allisia
autor
4. nov 2009

ako sa s Emkou mate???

lilyk
4. nov 2009

Alli tie fotecky su bohovske 😀 inak u nas tie puzzle nevydrzia ani sekundu cele...normalne som ostala v soku ze u vas su poskladane 😀
a u Tomina nehrozi zeby zaspal v stolicke, to co on robi v stolicke som este nezazila,vrtula v zadku je slabe slovo....a myslim ze jedol v stolicke asi tak 10 krat 😝 zato Majko v nej sedel aj hodinu 😀

sjuzi
4. nov 2009

Ahojte ženušky... práve som dokukala Odsúdené...

Megi s tým poobedňajším spánkom je to u Miška detto. 😕 😅 Presne, pred možno ešte mesiacom chodil poobede krásne spinkať sám, zobral macka... A teraz o 13.30 ho ešte musím prosiť pomaly, aby šiel do postele... a tiež stále len vymýšľa, len aby tam nemusel... Maminka cikak (cikať), maminka mečko (mliečko), maminka cebou (s tebou), maminka čitat... 😀 😀 😀
Ale už som zaviedla režim, že ho proste o 16tej budím, aj keby čo bolo, to je max, čo ho nechám spať...
Ale tiež vidím, že sa to nejako kazí... už to proste nebudú tie naše babatka...
Ešte večer jak ho dáme do postele, tak zaspí bez slova jak dudek... Ale aj to sa pokazí časom... ach jo... 😀

sjuzi
4. nov 2009

Dnes príde kamoška na návštevu s jej synátorom. S Miškom sú veľkí kamoši... Najprv sa asi 10 min furt len tlčú, bijú o hračky a potom je už klídek a pekne sa hrajú. Heheeee 😀

sjuzi
4. nov 2009

Ale Miško mu hovorí, Banko moj tamoš (Branko môj kamoš)... a teší sa na neho...
S tým aj dnes som ho dala horko-ťažko spať, že keď sa nevyspinká, tak Branko potom nepríde, lebo Miško bude unavený. A že aj Branko teraz spinká ako všetky dobré deti... 😉

sjuzi
4. nov 2009

Alli, tiež pozerám tie fotečky a baby majú pravdu, tá posledná je čarovná... 😵 😵

sjuzi
4. nov 2009

A neviem, či ste dostali ip včera od sstefi, idem preposlať... 😉

sjuzi
4. nov 2009

No, tak som dorobila puding...

btw. tu je voľáka tma vonku... normálne teraz ľutujem, že som si nešla pospať s Miškom... 😲 takéto ústa sa mi otvárajú... 😀 😀 😀

sjuzi
4. nov 2009

Alli a Oliverko sa už stavia??? 😕 😕 😕 😕 No ty koky... mne sa v takom veku Miško akurát sám posadil... 😀

lilyk
4. nov 2009

Sjuzi mne sa Maju posadil az v 11 mesiaci, ak si pamatate tak este v terchovej padol jak taka kabela 😀

sjuzi
4. nov 2009

Lily 😀
Ja si tiež pamätám, že baby tam už behali o 106... Miško bol vtedy stále vo fáze, kde ma položíš, tam som... ach jo... to bolo tak dávno... 😀 😀 😀

janada
4. nov 2009

ahojte,Ali super fotečky,ten čas tak letí...

čo sa toho spania týka poteším vás,raz ich nasilu budete ťahať z postelí 😀 ja osobne sa už na to teším,lebo mám pocit,že to nočné kakao nikdy neskončí 🙂

sjuzi
4. nov 2009

Janada, no ak bude Miško po mne spáč, tak mi to nehrozí... lebo ja som v živote nespala dlhšie ako do 7mej. Som ranné vtáča... 😅

janada
4. nov 2009

ja som tiež nikdy nebola sedmospáč a Maroš jak nemusí do školy tak prespí pol dňa,Peťa je v norme 😉 no a Domča mi práve zaspala,zas štrajkovala cez obed.A to dnes ide na noc ku svokre,tak tá bude mať dnes nočnú,ja už neviem ako ju mám naučiť normálne spávať 😕

janada
4. nov 2009

mali sme ísť pôvodne do guličiek do maxu,ale nevyšlo nám to,ideme zajtra no a v tomto hnusnom počasí sa nedá ísť s ňou ani von 😠

allisia
autor
4. nov 2009

cafte,

Sju Oli sa zacal stavat uz pred dvoma tyzdnami, teraz sa tvari ze chce chodit len este ho nozky uplne neposluchaju ale pri gauci prejde tak tri kroky 🙂

Lily tie puzzle ma Natalka ako najlepsiu zabavku, ona si vyhadze tie zvieratka, potom povie maminka pomešam (pomiešam) riadne ich poprehadzuje a potom sklada. Ale uz to ma tak natrenovane ze to ma do piatich minut vsetko poskladane. Ona celkovo strasne rada sklada puzzle

Inak dakujem za pochvaly, ono to strasne uteka ved len pred chvilou som ho doniesla domov a uz je taky velky chlap z neho 😵

Inak s tym obednajsim spankom sme mali aj my dva dni problem ale potom som jej vysvetlila ze ked chce chodit do skolky tak musi spinkat na obed lebo tam deticky spinkaju a to zabralo lebo ona chce strasne chodit do skolky ale tento tyzden chodi spat az o druhej a spi do stvrtej tak este to musime poriesit 😝

idem dat Oliverkovi olovrant a potom pisat seminarku tak uz dnes nepridem cize dobru noc 😵 😀

sstefi
4. nov 2009

caute, tu bolo dnes celkom fajn počasie. cez den sice pofukovalo ale k večeru bolo prijemne. Sneh zatial žiadny 😅

sstefi
4. nov 2009

mne princezna ide večer spať okolo pol8, kedže nespí cez den, a rano vstava okolo pol7 🙄 😝

neviem, či nie tá hodina nam do toho pos.ala, tak sa to snad zmeni, že bude čoskoro spat aj cez den 😒

sstefi
4. nov 2009

ale spí už bez prerušenia, t.j. nezhana nad ranom mlieko, tak spime non-stop 😵 😀

sstefi
4. nov 2009

inak ma desí tá tma o 16-tej, dnes bolo pod mrakom, tak sa skor zotmelo, no fuuuuj 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre