"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
14. dec 2009

Ahojte... som nemala čas sem dnes nakuknúť... doobeda sme boli s krpcom v meste na trhoch, kúpila som mu takú veeeeľkú rolničku a píšťaľku, tak teraz máme veselo... 😀
Inak Miško je už (ťuk-ťuk) ako rybička...
Dnes vôbec nespal a tak zalomil teraz ako sme došli zo sámošky vo výťahu... normálne sa oprel o stenu a zalomil... 😅 Tak mu dávam ešte 5 min. a hore sa... 😅 😅 Dám ho spať potom neskôr...
A čakáme ocka až neskoro... dnes finišuje v robote... lebo chce mať veeeeeeeeľa dovolenky, tak maká... 😅 😉

andy.a
14. dec 2009

čaute 😎 😎 😎

Natal,no mňa by asi šľak trafil 😠 😠 😠 s tou pokutou...a to ani takú hotovosť pri sebe nenosím,neviem,či by sa dalo platiť kartou 😕 😕 🙄 🙄
zle to padne takto pred sviatkami 😔 😒no,ale hlavne,že ste OK a že aj opatrovateľka je fajn 😉 😝

MM je tiež ešte v robote 😝 mohol by už dojsť,lebo krpatá bez neho nezaspí,je schopná robiť hysáky a hádzať šable,keď tu tatino nebude 😝 😝 😔 🙄 🙄 asi budeme spolu pozerať Superstar 😝 😝 😝

Alli,tak to ti závidím,moji obaja majú zvýšený dávivý reflex ☹ 😒 😒 si užijem 😔

janada
14. dec 2009

ahojte, choroby nech sú od vášich malinkých už konečne fuč 🙂 a natal...no nemám slov,na šlak trafenie 😠

mne už malá spinká,ja čakám na superstar a seriál na jojke,dnes som robila generálku šporáku až mi z neho začal unikať plyn,tak som behala okolo neho s hasákom,ale našťastie všetko dobre dopadlo.

v piatok na stužkovej bolo super,aj som si porevala a dobre sme sa zabavili,program mali fakt výborný,takže dalšia ma čaká za nejakých 17 rokov,to ubehne predpokladám velmi rýchlo,len ma tam už asi dovezú na vozíku a s pamperskou 😀

lilyk
15. dec 2009

ahojte 😉
janada 😀
my sme spali do pol 8-mej, potom som povinne budila..samoska ja spala s prestavkami..ale aspon som zistila ze konecne ma Tomik 5-ty zub 😀 ...Maju ten uz ma vsetky od leta.
u nas je to momentalne zaujmave....pokial som s detmi sama su v pohode....akonahle pride tatino tak sa tesia jak blazni a po 5 minut prichadza neueritelne mrncanie 😀 ...ja nejak zacinam byt odolna a vobec mi to nevadi 😅
a so spanim, Majko je podobny, ked MM neni doma a ide sa spat, ja ulozim obe deti a spia...akonahle je MM doma, sam nezaspi, musi si MM prinho lahnut 😝
idem dat Tomina spat 😉

bubulik
15. dec 2009

Caute my sme spali do 8 mej. 😵 😵 😵 A keby Oliverko nevykecaval v postielke tak my s Hankou spime este viac. 😀 😀 😀
Ale zase si nemyslite. Ona vcera zaspala az po 22 30 hod. Takze zato sme spali dlhsie. Mala prave vysypala vsetky cokoladove gulicky z misky na zem. Asi ma slahne. Radsej som ju poslala do izby aby nedostala, lebo ak som jej to nepovedala 100x, nech to nevysype tak ani raz. 😠 😠 😠
Za chvilu ideme na take posledne nakupy do NR. Ja sa uz potom do toho blazninca trieskat nebudem. A bezne potraviny dostanem aj u nas. Tak deti nechame babke nech si ich uzije a ideme. Tradaaaaa. 😝 😉 😀 😀

sjuzi
15. dec 2009

Nazdarek... práve odtápam mrazničku a čakám, kým celkom odmrzne, nech ju môžem vyumývať, chladničku som práve vyglančila... 😉 A poobede, ako Miško vstane, tak budeme piecť medovníčky. 😵

sjuzi
15. dec 2009

Janada, tiež som za zasmiala na tvojej poslednej vete... 😀

sjuzi
15. dec 2009

Nati, tebe som zabudla napísať už minule, že by ma asi vystrelo z tej pokuty... To fakt ten revízor mohol prižmúriť oko... 😒 ☹

sjuzi
15. dec 2009

Aj ja sa chystám navečer do Tesca, ale tak možno až o 21. hod, snáď tam už nebudú také návaly. Potrebujem kúpiť vian.papiere a ešte nejaké somarinky...
Len ma trápi baby, veľký problém... nemám hríby do kapustnice, to je tragédia... 😲 😲 😲 😝 😀
A ja hríby zásadne nekupujem, to sa bojím... len tento rok nikto z rodiny akosi nebol na hubách... tak nefim... ale kapustnica bez hríbov, asi to neprežijem... 😅

sjuzi
15. dec 2009

No, ešte dopijem kafe a idem na ten mrazák... Švagriná (btw. upratovacia maniačka) mi poradila, že ako vypnem ladničku, že nech dám do tých poličiek v mrazáku hrnce s vriacou vodou z rýchlovarnej kanvice a že do hodiny mám aj umytý mrazák. A fakt je to super tip... 😉

sjuzi
15. dec 2009

Btw. Lily, čo hovoríš na záver Odsúdených??? Ja som nemala slov... 😲

lilyk
15. dec 2009

no Sjuzi to je ale tragedia 😀 😀 ja ti poslem chces....u nas v Bille este maju...ci nemam ti ist pozriet nejake do Racianskych vrchov 😀 😀

sjuzi
15. dec 2009

No, ale ja tým kupovaným neverím, sa bojím, že tam budú muchotrávky, vieš, ja čo si nenazbieram sama... 😀 😀

lilyk
15. dec 2009

uz teraz mi chyyybaju.....ja som sa nato neja namotala 😀 ..inak cakala som viacej vzruso...ne len taku smrt ze bum a bolo 😅 😀

sjuzi
15. dec 2009

Ja som nevedela, že ako chcú nadviazať, aby mohli točiť ďalšie časti a celkom sa im to podarilo... som to nečakala... ja som myslela, že bude nejaká romantikuš Conan a Maďarka... 😅 😀

sjuzi
15. dec 2009

No, idem na to... ešte prídenzi... 😉

sjuzi
15. dec 2009

No, som tu na skok ešte... som chcela, aby ste napísali, koľko vám vážia a merajú aktuálne júnovčatká... 😉 Len tak po čase, aby sme si to tak porovnali...

Miško má 14,3 kg a 96 cm... 😉

lilyk
15. dec 2009

Sjuzi nechci odomna aby som ho po tej tyzdennej sracke isla vazit...tak o 2 tyzdne jo 😀 ale odmerat ho odmeram, dufam ze sa nezmensil 😀

bubble777
15. dec 2009

Ahojte.. 😉 Emka práve vstala a papá "obed", tak mám chvíľku času.....sem tam som prečítala čo nové, tak píšem hneď, aby som nezabudla, čo som chcela 😝

...tak andy, Anetka super 1 - vlásky fakt nemajú chybu.....my o takýchto môžme fakt len snívať ☹

...natal....to je zákon schválnosti, niekto chodí kadiaľ tadiaľ bez lístka a nič a ty raz ideš a aha čo sa nestane - revízor 😠 😠 😠 to fakt na šľak trafenie.....ale verím, ti že takáto sumička ti určite najmä pred sviatkami bude chýbať ☹

bubble777
15. dec 2009

...chorôbkam želám skoré uzdravenie a každého nech zďaleka tie bacily obchádzajú 😵

....sjuzi moja mamča stále takto rozmrazovala chladničku aj mrazák, tak som to po nej "zdelila" a je to fakt rýchlovka 😉 ....

bubble777
15. dec 2009

a čo sa týka tých mier....tak koľko meria netuším, ale váži cca 16,6 kg 😵

ajuskamimi
15. dec 2009

ahojte zienky :o)

Sjuzi ja tiez tak rozmrazujem mrazak, dam vypnem, dam utierku a na nu hrniec s horucou vodou, nachvilu zatvorim, potom otvorim, ked trosku lad povoli a opatrne nozikom /tupym/ alebo takym nakladacom na kolace ten lad odsklbavam. Potom vyumyvam octovou vodou a hotovo 😀

Baaaby vam ale krasne vazia, to ta nasa spageta pri svojom zdravom apetite vazi stale iba 11 kg 😖 a to fakt keby ste mali povedat najviac pouzivanu vetu vasho dietatka, tak ta nasa by bolo MAMINKA JA CEM NIECO PAPAT, MAS NIECO PAPAT? DAS MI NIECO PAPAT? CO MAM PAPAT?

sstefi
15. dec 2009

cawte cawte, aj moja mama tak rozmrazuje chladničku-mraznicku. a vlastene aj ja 😝 😀

miery mojej slečny 15kg a niečo a 97cm. 🙂

a toká účast, no ja to nezvladam, no. 😠

bubulik
15. dec 2009

Sia kockosky 😵 😵 😵

sstefi
15. dec 2009

fole, to akože sa tu stretavame, alebo sa mi sníva? 😕 😀

sstefi
15. dec 2009

no čo, punč bol? 😵

bubulik
15. dec 2009

Hanka ma 13 kg a 93 cm.
Tak sme ponakupovali, MM si domov doniesol mamicku aby mu zajtra pomohla, ja mam ten den off. 😀 😀 😀
Boze tak teraz tu na mna vykrikuje, ze sa mu vobec nevenujem, tak teda idem papa 😎 😎

bubulik
15. dec 2009

Punc bol a teraz pijem griotki, ale MM je uz ofucany tak idem. aby som si doma nedomrvila sviatky. 😀 😀 😀

sstefi
15. dec 2009

že pozdravujem 😠 😀 😵

ja budem mať vraj off day vo štv . tak dufam, že mi to aj vyjde 😅 už nepamatam kedy taký bol, dááááááááááááááááááááááááááááávno pradááááááááááááááááááávno 🙄 😀

sjuzi
16. dec 2009

Dobré ránko... tak to vážia tak podobne všetci... teda ale na Emku Bubblinkovú nemáme... 😀 😵

Ja sa dnes tešíííííííííííííííííím, ideme s babami podvečer na varené vínečko a medovinku na vianočné trhy... Konečne sa dostaneme od deciek trocha...
A s Miškom sme upiekli krááááááááááásne medovníčky... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre