"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
18. dec 2009

Caute ja som vsetkych vyhodila von a tiez idem umyt kupelku a wc. Lebo pri nich sa to neda. 😀 😀 😀 Lily to som mohla tu vetu aj skopirovat. 😎 😀
Dnes si uziva Steff svoj den off, tak si ho uzi aspon tak ako ja. 😵 😵 😵
Potom budem varit- dnes robim cesnakovu polievku so smotanou, vysmazene rezne a ryzu s hrachom. Este by som konecne chcela poobede aj piect. Ja budem musiet asi zajtra robit aj medovniky, kedze je tam uz len jeden kus. Asi sa nam s Hankou podarili. 😀 😀 😀 😀 Len teraz akonahle vytiahnem nejaku misku, tak ona hned uteka do detskej pre stolicku a mysli si, ideme nieco piect. Inak je so mnou v kuchyni skoro stale aj ked umyvam riad tak stoji na svojej stolicke a pozera sa. Tak nevem ako to bude dnes poobede. Ci to bude timova praca, alebo budem solo kuchar. inak ju to neskutocne bavi. Stale sa ma pyta, ze kedy pojdem varit, alebo piect. Asi sa zamestnam niekde v kuchyni a budem ju tam so sebou nosit 😀 😀 😀 😀

allisia
autor
18. dec 2009

ja chcem aby moje mladsie dieta spalo ale ono odolava 😀 tak idem radsej varit obed a necham ho nech sa hra. Natalka sa hra s legom, strasne ju to bavi.
Bubul my ked pecieme tak ju to bavi max. 5 minut a potom spekuluje

janada
18. dec 2009

ahojte,tak moja Domča má 13,3kg a horko ťažko necelých 90cm,jae to stále moje malé baculkaté bábatenko.Je na zožranie,ked zahlási poj mama ideme sa lúbit alebo bozkávať alebo stískat 😵 A ako ma vie vyhladkávať po vlasoch 😵 😵 🙂 jA SOM DNES NEVARILA,PRIšLA NáM NáVšTEVA Z MORAVY TAK NAVARILI,ALE NEVIEM KEDY BUDEM upratovať bordel a vypekať,najbližšie volno mám na štedrý den,pred nočnou tu ešte stála budú,neviem kto chodí na návštevy prde vianocami 😠 ale máme aspon oživenienefunguje mi enter a ešte aj iné tlačítka tak je to hrozne napísané 😠

bubulik
18. dec 2009

Ali, mozno Tvoju to bude bavit o 15 rokov a moju uz nie. 😀 😀 😀
Janada, tak nase su podobne. Hanka je o kusok lahsia a o kusok vyssia. Ma 13 kg a 93 cm. Ale su potom skoro rovnake. 😀 😀 😀

lilyk
18. dec 2009

no tak mame to kompletne, 93 cm a este sme ho raz odvazili 14,3kg ale to aj s teplakmi a trickom 😉
robim to kura v sacku, som zvedava co po hodine vyberiem zo sacku 😀

bubulik
18. dec 2009

Nasa to vazi aj v zimnych topankach a bez vetrovky, lebo to ju vazili u doki 😵

bubulik
18. dec 2009

nasla som sa ako spim pri telke tak som ju vypla a idem spat, len som este hodila oko sem a tu nikoho. Tak papa

allisia
autor
18. dec 2009

Dobru noc 🙂

bubulik
19. dec 2009

Krasne dobre ranko, tak tu sa este spi???? Ja som zase vsetko vyhnala do tej kosy ako zla macocha. Ale len na chvilu do obchodu. Idem zatu pol hodku uprata aspon 2 izby, zvysok potom ked budu doma. Dnes nevarim, ale budem piect. tak zatim pa

lilyk
19. dec 2009

Caute 🙂
u nas sneziiiiii akoze fakt snezi 😀 😵
ja som bola s maminou a Tominom v nakupnom centre, skoro som doplatila na prvy sneh, vysla som na most a zacala som sa smykat, nastastie som to vytocila a do centra dorazila spokojne na trojecke, 40km rychlostou slimaka ale spokojna 😀
idem dat Tomina spat ked tu nikoho 😕 😉

sjuzi
19. dec 2009

Ahojte 😉. My dnes v celku leňošíme a nič nerobíme... lebo upratovala som včera, varila som len narýchlo fazuľovicu a piekla buchty...
Ale boli sme akurát vonku, Miško mal strašnú radosť zo snehu, najviac sa mu ale páčilo odhrabávať lopatkou a metličkou auto... 😀

lilyk
19. dec 2009

aj u nas vedie lopatka a metlicka na auto 😀

bubulik
19. dec 2009

No ja som uz konecne dopiekla , teda na dnes. Robila som kokosove jeze a mandlove sviecky. Vsetko mi zatial vyslo. 😵

bubulik
19. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10191
a este
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20020
tak som nasla aj tie koksky ako ich robim ja. Mozno sa inspirujete 😵 😵 😉

bubulik
19. dec 2009

koksky=kokosky 😀 😀 😀

zuzidr
20. dec 2009

ahojte,ja od pol osmej pečiem,medovníčky,linecké a vanilkové rožky 😀

poobede chceme ísť ešte do TT do nayka 😀 večer ešte spravím škoricové klbká a medvedie labky a končím 😀

trochu mám upratané,len ešte by mi bolo treba umyť v obyvke okno,len hrozne mrzne,snád sa mi ho ešte podarí,hlásia "oteplenie" 😀 operem záclonu a hotovo 😀

v stredu by som si ešte chcela zobrať dovolenku,umyjem dlážky,kúpelku a wc a chcem pobaliť darčeky,lebo to vždy robím na poslednú chvílu a nervačím 😀 a na Štedrý deň len pomôžem svokrovi s večerou a snád už si aj oddýchnem 😀

prajem pekné predvianočné dni 😀

sjuzi
20. dec 2009

Ahoj Zuzi, aj mm práve išiel do nayka, tak sa tam možno stretnete... 😀 😉
A išiel ešte pozreť nejaké posledné darčeky a baliace papiere, lebo tiež musím pobaliť darčeky... Ale ja to balím rada, priam sa v tom vyžívam...
Ja sa chystám kuchyňu pratať až zajtra, poličky povytierať, skrinky naleštiť... dnes sa mi nechce... Ešte zajtra je mm v robote... A od utorka už bude s nami domenko, moc sa tešíme s Miškom.
Inak dnes je neskutočná kosa, ale super sniežikovo, Miško sa bol zase vyšantiť na sánkach... 😉

sjuzi
21. dec 2009

Dobré ránko, fííííha, tu je to už asi zamrznuté... ale baby, dúfam, že cez sviatky sem zavítate aspoň pozdraviť poniektoré... O takej Zuzke76 som teda dávno nepočula... 😅 😅

Ja už mám po kafíčku, ideme s Miškom ešte na poštu a na sane, variť nemusím a poobede sa pustím do putzungu kuchyne... 😝 😉

allisia
autor
21. dec 2009

ahojte, ja cem spaaaaaaaaaaaaaaaaaaat, dnes mi ani trocha nie je dobre 😝

idem krpatemu postavit obed a na gauc sa vyvalit aspon na chvilu kym sa decka hraju

bubulik
21. dec 2009

Ahojte, tak ja som dnes varila zeleninovu polievku so slizikmi ( taku nedelnu) a cervene zemiaky s klobaskou. 😵 😵 Ved za chvilu bude post, tak to musime rychlo vyuzit. 😵 😵 😵

bubulik
21. dec 2009

este by som poobede chcela urobit aspon 2 druhy pecivka. A vecer budeme mat navstevu. Pridu znamy aj s mojim buducim mozno zatom 😀 😀 😀

lilyk
21. dec 2009

ahojte 😉
my sme boli na nakupe, Tominovi sa desne "pacilo" 🙄 ..snazime sa najst Majkovi rukavice do snehu ale nejak sa nam nedari.
joj a mne nejak neni dobre, stipu ma oci, no dufam ze nas MM nenakazi, lebo stale kasle a kasle nato aby s tym aj nieco robil 😖
Tomik ma novu modu, kazdych 5 minut si vyzuva papuce aj ponozky,hruuuuza s tymi detmi 😀
idem mu dat olovrant, za chvilku sa mi vrati druhe dieta 😉

bubulik
21. dec 2009

Tak ja mam zamiesene na tieto hviezdicky
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10345
a uvidim co este 😵 😵 😵

lilyk
21. dec 2009

jeej to vyzera byt mnamka, tak to skusim 😉

bubulik
21. dec 2009

Hviezdicky sa nam s Hankou vydarili. Ale my sme si spravili aj kvetinky. 😀 😀 😀 Este sme stihli aj upratat a nieco pripravit pre hosti. Navsteva dopadla super. Celkom to bolo dobre. Deti su uz v posteliach , dufam, ze uz konecne zaspia. Tak a uz konecne klud. 😵 😵 😵 Pekny vecer vsetkym. papa

lilyk
21. dec 2009

peknyyy 🙂

bubulik
22. dec 2009

Krasne dobre ranko,
tam my prave papame. Teda okrem Hanky, lebo ona od rana nechce nic. Tak dufam, ze sprasi obed. A ked nie, tak neviem, ci uz post, alebo co. ☹
Musim zavolat kamoske ci je doma a pekne ich tam vyslem aspon na hodinku, aby som mohla jeziskovi zabalit a popisat darceky, aby vedel komu co dat. 😵 😵 😀 A este poobede budem robit vinove kolieska a cokoladove gulky. Potom pohladam aj recepty.
Inak Lily ak si to este nerobila, tak tam som musela pridat ovela viac muky ako je tam napisane, lebo sa to stale lepilo, ale zalezi aj od muky. 😉

lilyk
22. dec 2009

ahojte 😉
Bubulik dik za radu, dnes ich asi vyskusam, alebo zajtra, zajtra je uz MM doma tak by som mala viacej priestoru 😉
my dnes musime na postu poslat prababke pohladnicu, dufam ze nebude kopaaa ludi,inak mi Tomino rozoberie cely kocik 😀 a do obchodu tam tiez dufam ze nebude vela ludi a hlavne kychajucich na kilometre 😝
jej Tomik hore, prave pocujem ako vykrikuje Bob 😀 😀 tak paaaaaaaaaaaaaa 🙂

ajuskamimi
22. dec 2009

Ahojte zienky 😉

ospravedlnujem sa za to, ze som vas opat tento tyzden trosku zanedbala, ale mala som toho vela. No a zajtra rano cestujeme k nasim a vratime sa az v Novom roku, takze dovolte mi, aby som vam vsetkym popriala krasne a pozehnane sviatky a vela uspechov v sukromnom aj pracovnom zivote v Novom roku 2010 😉

ak sa aj na Orave dostanem k netu, urcite sa vam ozvem 🙂

bubulik
23. dec 2009

No nazdar, tak to vseti makate????
MM je v praci, tak ja som sa este od rana nezastavila, rano som zbezne upratala, dorobila som karamelove gulky, zrazu bol obed. Medzitym som oprala detom veci. Vsetkych vratane seba som nakrmila. Boli sme v kotolni s Hankou zavesit saty, dala som varit zemiaky, ale predtym som si ich bola v pivnici zobrat. 😝 😝 😝 😝 Teraz som si dala pauzu a budem zehlit, napecieme este medovniky. Dorobim salat. A to bude asi na dnes vsetko. Zajtra upeciem este tvarohove kolace, vianocku, urobim 2 polievky, vysmazim rybu a konecne budem mat vianoce aj ja. 😝 😝 😝 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre