"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
22. jan 2010

ono je chyba aj v tom,že niektore matky si nechcu priznať,že prave ich dieťa ma vši...a ked som dnes v škole videla,ako dievčata čo maju vši,maju rozpustene vlasy,tak sa ani nečudujem..zas rozpustili celu triedu,každy rodič musel prist po decko do školy...ja to kašlem,čo mam robiť,zabiť sa? 😠 poobede vyumyvam ešte dievkam hlavy,a cely vikend budem česat s tym hrebenom 😝 ako nechala som v lekarni 24ečiek za to 🙄 a musim ist varit a sa mi nechce 😝 bubi dojdi,ak sa nudiš 😀

bubulik
22. jan 2010

Este chcem pochvalit Hanku. Vcera som robila vysmazeny karfiol a ona mi obalovala tie karfioly v muke. Normalne jej to islo a este ju to aj bavilo . Asi 2 som po nej opravovala. Inak v poslednej dobe ledva rano otvorime oci a ona sa ma opyta no uz ides varit??? Tak to som vzdy nadsena. 😀 😀 😀
Ale neskutocne ju to v tej kuchyni bavi. A ona to vsetko pomenuje. Napr. ten karfiol sa valal v muke potom sa okupal vo vajicku a nakoniec sa osusil v struhanke 😀 😀 😀

bubulik
22. jan 2010

Idem 🙂
Mozem zobrat aj deti????
Lebo sme doma sami. MM je v praci a Hanka pozera Nodyho a Oliver sedi v postielke a je oblozeny vankusikmi a hra sa so svojimi hrackami. 😉 😉

andy.a
22. jan 2010

čaute 😎 😎 😎

baby,píšte viac,veď je to bieda a kedysi to tak frčalo 😕 🙄 🙄 😝 😝

kto mi povie,kedy budú moje decká normálne jesť ?? 😕 😕 😕 ja som už grogy,však keď dojdem z roboty,2 hodiny krmim malú-olovrant-2 Monte jej toľko trvajú 😖 😖 😖

na večeru má jogurt,kedysi zjedla bez problémov 2 Zvolenské smotanové,teraz ani celý nezje...a trvá to tiež cca hod.a pol... 🙄 🙄 🙄

vyhladovanie nepomôže,mám odskúšané,celý deň nič nedostala ,len čaj,človek sa teší,že večer zje aj klince ale veľké makové 😝 😝 😝 😝

Sju,nejako som nepsotrehla,že by Miško niekedy horšie jedol 😕 😕 😀

asi pošlem oboch mojich malých k Ajuške alebo k Bubi,aby sa naučili jesť ako treba 😝 😝 😝 😀 😀

ozaj,čo je s Ajuškou,dááávno tu nebola 😕 😕 😕
a Kili,Mráčik,Anett,niektoré nicky som tuším už aj zabudla...jedna júnovka z KE,má Sofiu a 2 školákov-už asi teraz aj pubescentov-chlapca a dievča?? neviete ?? nejako mi to vypadlo 😕 😕 😕
a Sisu,Froschina-možno Diddi by vedala 😕 😅 😝 😉

andy.a
22. jan 2010

Bubul,fotky sú nádherné 😅 😵 😵 😵
Oliverko aký veliký je 🙂 😕 😵 😵 a Hanka je kočica,krásne brčky má 😵 😵 😵

z toho snehuliaka by naša madam aj infarkt dostala,ona sa všetkého bojí,vonku hučí,nechce chodiť pešo,len v kočári,aj to musí mať 2 dudle so sebou 😝 😝 😝 😀

sstefi
22. jan 2010

caute, caute.

bubul deturence sú úžasné, krásne fotky 😵

sstefi
22. jan 2010

moja obalovaniu hovori, aj ja idem " mukovať " 😵 😀 😀

sstefi
22. jan 2010

a tiež by som chcela mať jej nadšenie z kuchynských domácich prác 😝 😀
my rano ešte v posteli a ona v pyžame už riady umyva 😅 😀 😀 odkial to má, netuším 😅 ...?

sstefi
22. jan 2010

u nás ráno fujavicaaa, ale potom sa sneh ukludnil, dokonca slnko svietilo a teraz večer sa aj vietor ukludnil. normalne som sa rano obavala, ako večer pojdeme z prace domov 😕 😲

sstefi
22. jan 2010

ok, tak padám, ked tu nikoho niet. cmukken vam 😎

sisulik
22. jan 2010

ahojte krasavice 🙂))

co sa tyka vsi...tak co zacala skola...v aishinkinej skole mali vsi v oktobri..vtedy ich chytila aj ona..potom aj v decembri sme dostali domov oznam ze su na skole vsi a aj dnes prisiel oznam...tu sa nic nerobi..nerozpusta sa skola..su vsi, tak su no 🙂 zmenit sa to neda kedze velmi vela rodicov nedba na hygienu svojich deti a uz nech sa tu rozne institucie a skoly snazia kolko len chcu, rodicia na to aj tak kaslu :(

koncom novembra aishinka mala kiahne a o dva tyzdne neskor to od nej chytil aj aboodi. tak som rada ze to uz mame z krku 🙂

bubulik
23. jan 2010

Caute ideme do ZM na vikend. Ideme aj urobit predkupnu zmluvu do realitky. 😵 😵 😵A hlavne ideme kupit papucky do skolky. Lebo ma Hanka za ne buzeruje stale. 😀 😀 😀
Tak sa majte pekne a uzite si spolu cele rodinky. 😵

zuzidr
23. jan 2010

Ahojte,ja mám toho teda dosť v robote,v škole a ešte aj doma.... 😠 😀 😀 😀

dnes upratujem,navarené máme zo včera zeleninovú polievku a perklet s kolienkami 🙂 tatino je v robote ale za chvílu príde,upečiem niečo slané,asi pizzové koliečka pojdeme von,dnes je krásne,ale zima 😀

pekný víkend 🙂

sjuzi
23. jan 2010

Ahojte, sme v Ba, ideme do kina s mm na Avatar... 😉 Teším... paaaaaaaaaa

andy.a
23. jan 2010

sju,tak si to užite 😵 😵 😵 🙂 tiež by som šla 😝 😅
ale budeme to mať na DVD,len keď nemáme domáce kino,tak tam ten 3-D zážitok bude absentovať 😒 😝 😕

lilyk
24. jan 2010

ahojte 😉
tak ja dnes spala asi 1 hodinu dokopy 😝 Majkove sople presli na Tomina a ten sa vzdy v noci jeduje ked nanho nieco leze 😝
vonku je nechutna kosa,tak asi doma budeme 😒
no idem rychle uvarit obed, kur.pecienku s ryzou,kym sa Tomino zobudi 😉

bubaczik
24. jan 2010

čafte..tak som bola u dr 😵 všetko ok,serdečko nam bije,male sa hybe 😉 tak všetko je ok 🙂 no nepotešil ma v jednom,že ma tak či tak zašije po 16 tt 🙄 😒 že radšej skor ako potom narychlo,alebo neskoro 😔 tak o 3 tyždne poradna,dostanem knižku,a budem chodiť do nemocnice,ne k obvodakovi 🙂 🙂 ja suu taaak štastna..dostali sme fotečku,ideme k dedkovcom na obed,tak ako predledlo im naservirujeme dalsie vnuča 😀

lily držte sa,mne maly včera chytil taku pol hodinovu teplotu, 😕 ale potom prešla a nezopakovalo sa to..tak neviem,že čo to 😕
ja pečienku budem robiť zajtra,dnes som na rychlo strčila kuru do rury,lebo dievky nechcu ist nikam,tak aby mi neumreli od hladu 😝 tak a idem piť kavu 😀

avatara mam doma už tyžden,mne sa to nepači,neni to moj štyl,určite by som s kina ušla 😀

lilyk
24. jan 2010

Bubaczik aj vy sa drzte 🙂
idem si spravit kafe a otvorit nutelu 😀

andy.a
24. jan 2010

ahojte 😎 😎 😎 🙂 🙂

bubi,tak si už hádam dá do pasu aj tt a zvyšené deti,néééé?? 😕 😅 😅 😀 😀
blahoželám k srdiečku 😵 😵 😵 a opatrujte sa všetci 🙂 🙂 😉
napíš potom čo dedkovci na ďalšie vnúča 😵 😵 😀 😀 😅 😅

Lily,skoré uzdravenie detičkám 😉 no,kebyže sa ja stravujem ako ty,tak mám 100 kg 😕 😕 😠 😠 😀 😀 😝

andy.a
24. jan 2010

preklepy-zvyšné deti a dáš... 😝 😝 😝

lilyk
24. jan 2010

Andy dik 😀 😀
prave sa Tomino dogrckal zo soplikov a neskutocne sa rozculuje za vsetko 😝

zoja
24. jan 2010

bubi gratulujeme 😵 a trasem sa od zvedavosti čo na to tvoji úžasní svokrovci 😀 , ja mam volno - kubka zobrali svokrovci na sankovačku, kika je s frajerom a mm išiel cvičiť - no to by som mala aj ja , ale lenivosť mi nedovolí 😀 , ale zajtra idem skusit tu zumbu s kamoškami, musim uz začať so sebou niečo robiť, ja čo som mohla zožrať všetko aj o pol noci 😠 , nejako sa to rokmi začina s tým metabolizmom serkať 😒
tie vši je iné svinstvo, nás to klop klop nejako vždy obišlo a pritom mlada mala stále dlhé vlasy po riť, ale aj tak sme pokaždé preventívne umývali a do vlasov som jej vtierala olej z čajovníka - to ich vraj odpudzuje a najsamvačšie nervy som chytila ked mi vravela, ze ked sa učitelka pýtala či im doma poumývali hlavy tak trištvrte triedy zakrútilo hlavou, nechápem tých rodičov

zoja
24. jan 2010

a za stretko sme aj my, najlepšie teraz kým sa nerozprchnete po robotách a deti do škôlok, čo vy na to???

bubaczik
24. jan 2010

čafte..no ake ste zvedave 😀 moji svokrovci štastny jak blchy 😉 a konečne padol aj mojmu mužovi kamen so srdca 😅 tak už je klud...
inak neviem,či si dam tyždne a decka do pasu,šak vy viete,že čo a ako,iny nemusia 😀 neviem,nejako ma prestalo baviť sa tu "odhalovať" 😉 idem nahnať decka do postele a ja padnem jak kabela tiež 😅 čafte 😉

zoja
24. jan 2010

bubi moja reč, netreba to tu pretrčať, ako to inak zobrali decká? hlavne pubiška?

zuzidr
24. jan 2010

Ahojte,bubi držím palce,nech ste v poriadku a trošku v dobrom závidím 😀

boli sme u našich,teraz sme všetci dali kúpel a Emmka už zalahla.ja mám v sobotu hrozne ťažkú ústnu skúšku a ešte som to ani nevidela a vôbec sa mi do toho nechce 😠 a o bakalárke ani nehovorím ☹

lilyk
25. jan 2010

moja premiera o takomto case 😀

sjuzi
25. jan 2010

Lily... 😕 😅 😀 Fiiiha, čo si tu došla strašiť v noci?

Dobré ránko všetkým inak! 😉

sjuzi
25. jan 2010

Miško kuká Mickeyho, ja varím a perem a pracem... a teraz si dávam chvíľočku pri rannej káve...
Dnes sme hore po dlhšom čase od 5tej... ale to znamená, že poobede bude spať... takže sa aj teším. Lebo každý deň spánok poobede už bohužiaľ je dosť zriedkavý u nás... zato potom odkvacne o 18tej-19tej... ale spí až do rána... hmmmmm 😅

sjuzi
25. jan 2010

Nakoniec sme na Avatar nešli, lebo brácho nám to dal na DVDku, zohnal... tak si to pozreme niekedy cez týždeň doma... 😉
Boli sme na 4. druh s Millou Jovovich... dobrý film, síce som sa skoro pos.ala od strachu, ale ešte teraz ho mám pod kožou... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre