"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
18. feb 2010

Ona je buchticka???? Ved sa narodila skor, nie????

bubulik
18. feb 2010

Tak budes musiet behnut sama 😀 😀

sjuzi
18. feb 2010

Bubi, buchta jak hrom, sadielko a špeky na všetky strany a tie líčiská... Väčšinou ale to tak býva, že takéto deťušky koľkorazy predbehnú tých ostatných... 😀

sjuzi
18. feb 2010

Aaaaaaaaaaaaale dnes si dám večer s mm vínečko... pôjdeme do kina a taaaaaaaaak... Od mm som už darček dostala v nedeľu... lebo nevydržal a bolo Valentína... 😀

bubulik
18. feb 2010

No Oliver ma teraz 8400 g a 70 cm. A zda sa mi to teda dost 😎 😀 😀 😀

bubulik
18. feb 2010

A maly bude kde??? Ci ide s Vami???

sjuzi
18. feb 2010

No, to je veru slušné Bubu, tak asi bude riadny chlapisko... Neviem, koľko má Lujzi... 😕

sjuzi
18. feb 2010

Pôjde švagrine, tam on hrozne rád chodí... sa jašiť s veľkými bratrancami, len potom ho vlastná mater-teda ja, nezpoznávam... jak odtrhnutý z reťaze... 😀

sjuzi
18. feb 2010

Btw... som zvedavá, jaké mená bude Bubaczik vymýšľať... 😅 😵

bubaczik
18. feb 2010

jaaaj ženy,ja som to vedela,že bude chlapec...bo podla činskeho vychadza chlapec,aj teta bosorka veštila,že deti "urobene" na vianoce budu chalani 😝 ta ale v kutiku duše som chcela dievča..inak mne je to jedno,len nech je zdravy,donoseny,a nech poslucha mamku 😀

veci nemam žiadne,lebo ja všetko porozdavala 😝 takže začinam odznova po piaty krat 😀 ale mna to bavi,takže neni problem 😀

chudak,svokor,mi až 5 x už vola,či to pravda 😀

jaaaj ženy

bubaczik
18. feb 2010

no bubaczik nevie,zatial mame Erika 😅

bubulik
18. feb 2010

Hanka mala rocna 75 cm a okolo 10 kg. Potom pozdrav aj malu Lujzu a opytaj sa , ze kolko ma mala. Aby som to mohla porovnat, ked su uz narodeni v jeden den 😀 😀 😀

bubaczik
18. feb 2010

muž napr povedal,že už to nebudeme menovať ale čislovať..takže č.5 😀 😀 😀

bubulik
18. feb 2010

Inak mne to bolo obidva krat vlastne jedno, len som velmi chcela nech su v poriadku 😵 😵 😵

sjuzi
18. feb 2010

Oki doki Bubu... 😉

sjuzi
18. feb 2010

Č. 5 žije! Ja umrem, že číslovať... 😀

sjuzi
18. feb 2010

Erik je pekné meno! 😉

lilyk
18. feb 2010

tak chlapec 🙂 ja si tiez myslim ze chlapci to maju v zivote jednoduchsie 😀
Mne Maju s jedlom dnes nevymyslal, mozno si pamatal zo vcera 😀 ale ten kasel poraza ma..druha vec po grckach ktoru nemam rada 🙄

sjuzi
18. feb 2010

Bubi, to jaký čínsky kalendár, idem si vygugliť... 😉

sjuzi
18. feb 2010

Ha, Miško mal byť dievča podľa čín.kalendára... heheeeeee

http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...

lilyk
18. feb 2010

mne vysli podla tohto dve baby, ale to sa mi nezda,ja ked som si to robila predtym tak mi vysiel prvy krat chlapec, a ten kalendar bol taky isty,teda urcite aspon podobny 😅

bubaczik
18. feb 2010

to su asik každy rok ine 😅 lebo mne aj danko vyšiel danko,a nie danka 😀 a teraz vychadza dievča..neviem 😕

som nasrata,nemožem ist nikam,nemam kluče od auta,muž ich ma obe 😠 neviem načo mu su kluce od mojho auta 😠 konec lasky 😠

lilyk
18. feb 2010

konec....takto pochop uz je konec 😀 😀 😀

sjuzi
18. feb 2010

už sa to nedá, nedá... 😀 😀

janada
18. feb 2010

čaute ženy 🙂

bubi gratulujem k chalaniskovi 😉 a šieste bude určite dievča 😉 😵 hlavne nech ste všetci zdraví 🙂

mne podla čínskeho kalendára vyšli všetky deti 🙂

sjuzi pripájam sa ku gratuláciám k narodeninám,nech sa ti splní všetko čosi želáš 😵

inak sa máme celkom fajn,s malou som bola po dlhom čase v mc,lebo kvôli mladej nebolo kedy chodiť 😒 užívam si práve týžden dovolenky,bo svokra mala ísť na operáciu,ale má bacila,tak sa musí najprv preliečiť.

mladí sa chystajú na matury,Peťa má depky,lebo furt sedí doma a má problém sa sama všetko naučiť,aj tému na praktikú písomnú maturu dostala takú,čo už nikto nechcel a vzdala sa na tento rok ísť na výšku,lebo sa bojí,že to nezvládne. 😖 Dufam,že aspon mladému sa bude dariť 🙂

bubaczik
18. feb 2010

jaaaj sjuzi,všeeetko najlepšie k narodkam 😵 😵 😵 prepač.. 😅

janada,tak držim deckam palce 😵 nech sa učia a učia a učia 😀

a 6te nebude už určite 😝

idem robiť syr deckam,a odchadzame k svokre 🙄

lilyk
18. feb 2010

baby to sa len mne mozes stat 😠 idem do auta, zablokovane, neotocila som ani volantom ani nenastartovala, tak vystupujem z auta a padne mi mobil na zem,vypne sa, zapnem ho, na displeji ciarka a konec 😖 ...j.....ma 😠 😠 boze teraz to rozdychavam och.

zoja
18. feb 2010

bubi dnes som na teba myslela bola som v auparku v mothercar a umierala som nad tými miniaturami čo tam mali a dokonca vo vypredaji - super ceny a o zare ani nevravim, jaj mať tak o par rokov menej tak by som to tiez este brala

bubaczik
19. feb 2010

bre ranko sa praje 😵

zoja ani mi nehovor 😀 hej počula som aj o tom obchode,musim tam skočiť.. 😕

že o par rokov menej 😀 😀 😀babka 😀 😀

ja kukam hokej,danko spi 😉

lily ta uprimnu sustrast mobilu prajem 😀 😝

bubaczik
19. feb 2010

😵 😵 😵 tak vyhrali smeeeee........ jaaaj a ja som im voobec neverila 😕

tak do auparku ideme v nedelu 😵 😵 😵
Danko ešte spi,a ja už mam obed postaveny! 😕

spite?nehambite sa? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre