"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
5. mar 2010

to faaaaaakt? ja som prave na fcb začala kukat fotky a rozmyšlam že kedy to ma Oliverko rok len mi nejak zamrzol fcb 😠

všeto najlepšie prajeme, nech je oliverko zdravy, nech robi radost a krasne rastie a nech ma nadalej taku skvelu maminu aku ma 😵 😵 😵

allisia
autor
5. mar 2010

ach jo, to dieta zase pilo redbul alebo co, vstaval o osmej a furt nechce spat

lilyk
5. mar 2010

😀
a Bubaczik je kde,vsak ma stlacat gombiky na ntb 😕 😀

sstefi
5. mar 2010

no snad dnes oslavuje, tak ma narok na vymyšlanie, nie? 😵 😀 😀

sjuzi
5. mar 2010

A jak vám to papajú tie homeo.... mne to Miško nechce cucať... on to zhltne a hotovo... 😒 A roztopiť to akosi nejde resp. veľmo ťažko... 😕

sstefi
5. mar 2010

moja cuca všetko, sice sem tam to rozhryzie, ale inak v poho 🙂

sjuzi
5. mar 2010

Lily, tiež som na to myslela, že Bubina tu bude celé dni... ale asi z postele organizuje domácnosť a možno tam má tú paničku z agentúry... 😉

lilyk
5. mar 2010

ja ked uz sa mi nechce roztapat,tak supnem do ust,tiez to pochrumu,ale podla mna nevadi,vsak to je fuk,pisu ze kludne sa mozu roztapat v troske vody.

sstefi
5. mar 2010

včera som si davala celaskon tabletku a ona sa išla zabit, že chce aj ona, tak jej vravim, že to bude kysle ako fras, tak že nevadi, ja zapijem čajikom.
tak som jej dala, trošku pocucala a potom zapila a zhltla, tak pomaly to pojde, že tabletky namiesto sirupov a tak. 😕 😀

allisia
autor
5. mar 2010

sstefi ved dnes to ma odpustene 😵 😵

ja musim Oliverkovi davat zelezo, b-komplex a kyselinu listovu lebo je chudokrvny a tie tabletky sa tiez strasne zle rozpustaju a prehltnut to nevie tak hruza, najlepsie ked mi zacne potom fukat do lyzicky a vsetko vyleje 😀 a este som mu mala davat homeo na ukludnenie aby lepsie spal - tie chamomila ch9 a to vobec nejde rozpustit tak mu to nedavam 😝

sstefi
5. mar 2010

alli teraz čitam, že mate doma vianoce, (nejak mi tvoj prispevok precvhilou unikol 😅 ) 😀 😀

lilyk
5. mar 2010

ja coryzaliu rozpustam 15 minut,ta je snad najhorsia,trepem s rukou 😀

sjuzi
5. mar 2010

Minule som dala tabl. do čistého sáčku a kladivom na mäso som to trocha roztrieskala... 😀

sjuzi
5. mar 2010

Lily, Coryzaliu som mala namysli, takže tie ostatné idú lepšie, no som zvedavá... 😀

sstefi
5. mar 2010

ja som teraz rozpustala ten oscillo... malinke guličky, to si nejak neviem predstavit, že je nasypem do pusy, ale ona by s tym asi problem nemala, len kde všade by som tie guličky zbierala 😅 😀 😀

lilyk
5. mar 2010

aj tak sa da 😀 ale mne sa to neosvedcilo,aj tak som rozpustala a trepala s rukou 15 minut 😀

allisia
autor
5. mar 2010

sstefi hej mame, take hviezdicky povytahoval, si robi narodeninovu vyzdobu 😀 😀

Natalka nema problem s liecikmi, furt si pyta, teraz jej davam pikovit sirup

lilyk
5. mar 2010

Oscillo sa krasne rozpustia do vody behom 2 minut,tie mam najradsej...mne ked sa podari na zaciatku hned nasadit homeo vacsinou zaberu.

sstefi
5. mar 2010

že roztrieskala 😀

sjuzi
5. mar 2010

Niekto sa ma tu pýtal na umývačku... tak sa nechválim, bo je to na p.d... Totiž asi nám doviezli nejaký chybný ks a dnes poobede prídu vymeniť, bo neodpúšťala vodu... takže celý tejden ešte umývam aj klasik... 😝 😠 😒 ☹ šak to len my vždy máme takúto smolu... 😅 😝

allisia
autor
5. mar 2010

oliver aj ked je to rozdrvene tak to jazykom vytlaci z pusi a pomaha si prstami pri tom 😀

sstefi
5. mar 2010

ako často todavaš, lylik, tie oscillo ?

lilyk
5. mar 2010

ja davam teraz Echineceu od Hanusu a uz to viac nekupim,vobec to nechce kvapkat a treba to minut do 14 dni lebo tam neni alkohol tak to nevydrzi viacej a tym padom mi ostane viac ako pol flasky..dnes som si dala aj ja 😅

allisia
autor
5. mar 2010

idem menit plienku hned pridem tak nikam nechodte

lilyk
5. mar 2010

Oscillo dam jak tam je napisane,do 6 hodin 3 krat a potom raz denne ked je chory,to uz tam neni napisane ale neuskodi 😀 a homeogene pravidelne kazdu hodinu,na druhy den kazde dve a na treti po troch.

sstefi
5. mar 2010

ja som to bola, sjuzi, neva ved vymenia, určite bude super. to sa stava 😉

sstefi
5. mar 2010

takže behom 6 hodín 3x, alebo každých cca 6 hodín(t.j. 3xdenne) ? 😅 som po nočnej tak mi asi slabšie zapina... 😅

lilyk
5. mar 2010

zle som napisala 😉 každých cca 6 hodín(t.j. 3xdenne)

sstefi
5. mar 2010

juj sedim tu, ako keby som nemala čo robit, 😝
ale ked vas tu takto pekne pokope v takom počte mám, no uznajte 😀 😀

sjuzi
5. mar 2010

To prvé sstefi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre