"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubble777
5. mar 2010

bubi tebe držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo....

....sstefi dúfam, že Ivinka fakt nebude chorá, lebo u mňa to tak začalo že hrdlo....a skončila som s atb ☹ ....

...Emke som jeden čas tiež dávala Imuno-glukán a zdalo sa mi že dosť to zabralo...tak asi v tom budem pokračovať....

.

bubble777
5. mar 2010

No a ináč sme boli včera s Emkou u zubárky, čo som spomínala, že jej našla 2 malé kazíky, tak sme ich išli dať urobiť....najprv sa zdalo,že všetko pôjde ľahko, ale akonáhle sa jej vŕtačkou dotkla zúbka....tak to bolo divadlo...jak keby ju rezali...takže nič sa nekonalo a v utorok máme pokus č. 2....dovtedy ju musíme nejak namotať...tak skúšame na ňu všetko možné...jáj baby tak držte palce.....

bubble777
5. mar 2010

no tak som sa troška vykecala....a môžem ísť vegetiť...pekný večer.... 😵

bubulik
6. mar 2010

No cauko,
tak svokra tu bola az do vecera, takze som velmi nemohla. Ale odisla tak ze pred tym strazila deti a Hanka udrela Olivera a bola pri nich tak neviem. Tak mala vyfasovala odo man a velmi ju potom tisila, kym som ja tisila Olivera. No malatomu zabranit predtym a mohol byt pokoj.
Ale o inam som chcela.
Oliverkovi prajeme vsetucko najlepsie aj my. A hlavne nech sa Vam vydari oslava.

sjuzi
6. mar 2010

Bubi, no nebude to ľahké, ja si to ani nechcem predstavovať, žeby som musela lehniť... a to mám len 1 dieťa, resp. 2, keď rátam aj mm... Nech ti knižky nanosia, ovládačka, computer, džúsiky a pod... a snáď aj v tomto prípade bude platiť, že všetko zlé je na niečo dobré... holky sa naučia trocha obracať i chalani budú možno samostatnejší...
A ty vyberaj výbavičku a oblečká na nete celej rodinke... 😉

sjuzi
6. mar 2010

Bubble, tak to u toho zubára musel byť masaker... uuuuuuha... Miško bol zatiaľ len na prehliadke, našťastie nemal nič, ale tiež mal rešpekt, keď videl, ako mi mamča brúsi kameň s tým ultrazvukovým "lietadlom"... ale videl, že maminka neplače, tak bol potom hrdina... 😉

sjuzi
6. mar 2010

Inak Miško má fajnovú nádchu, taký upchatý noštek... asi ho pôjdem ponaparovať pred spaním... na noc som už zapla zvlhčovač, tak celkom spal dobre, ale teda dúfam, že z toho nič nebude, keď chceme ísť v stredu hed... 😖

andy.a
6. mar 2010

Hello 😎 😎 😎

dala som pár fotiek kométy 😀 😀 😀 😝 😝 😝

tak ja si neviem predstaviť,že by som šla s malu zubárovi 😕 🙄
a mladý je tiež veľký bojko,jeden zub mu už vypadol,takže je štrbáčik-škôlkar 😝 😝 😝

Imunoglukán dávam malému dlhodobe 😝 😝 😝

stále ešte nie sú OK,doberajú ATB 🙄 ale kašlú ako staré hrnce 🙄
malá mi schudla na 14,8 kg 😖

andy.a
6. mar 2010

maródikom skoré uzdravenie 😉

a dobrú chuť k obedu 😝 😝 😝 😝 😝

bubaczik
6. mar 2010

čus čus herečky...ja dnes preluskala asi celeho kona 😀 no tie reči 😝 otazky 😕 npr,možem nutelu,ne original,al tescovu,ked som tehotna? 😀 😀 😀 😝 a podobne...tolko pokrytectva,zavisti,fuuuu, 😅 a hluposti 😝 🙄
den hrozny,ma to nebavi,ležať 😖 sice dnes som sa bavila,ked muž prezliekal postelne 😀 ale ne dlho 😲 bo zavrel dvere 😀

no zajtra dojde už peťko tak už budem mať veselšie 😅

sjuzi
7. mar 2010

Dobré ránko, Miškovi trochu nádcha poľavuje... asi ten Olynth a nočný zvlhčovač zabral... Idem ale navariť vývar riadny na obed, druhé idem pohľadať na mmb... 😅 😅

sjuzi
7. mar 2010

Andy, kométa je krásne dievčatko... 😵

sjuzi
7. mar 2010

No, asi obalím camembert pre nás a hotovo a Miško tam má ešte 1 porcu mäsko na horčici... 😉

sjuzi
7. mar 2010

Bubi, to je pravda, niekedy tu na koňovi človek objaví také "starosti", že dovidenia... 😲 😀 Ja som naposledy nemohla z tej Dianky... 😒 😖 😝 😲 😅 😀 😀

lilyk
7. mar 2010

ahojte 😉
my dnes cakame svokrovcov,Tomasko ma meninky tak trosku pooslavujeme 🙂
no padam Tomasko prisiel a neni dobre 😝 dufam ze nebude chory 😒

zoja
7. mar 2010

no tak super, ráno sa kubko zobudil - necitim sa dobje a už pat krát vrackal ☹ , to sme sa tesili , ze ho crevna chripka , ktora u nas vycinala zaciatkom tyzdna obisla, ide ma picnut, kolko bol zdraví? dva týždne?

lilyk
7. mar 2010

caute 😉
mne vsetci spia tak konecne pochutnavam na kavicke. Tomaskovi som zahajila jeden spanok, vyzera to tak ze uz vydrzi tak tesim 🙂 ..a inak sa mi zda ze nanho nieco leze alebo su to zuby lebo len mrnci a nic neni dobre...tak neviem.
Zoji to je des...kup toho Kuliska alebo zevraj aj v DM maju nieco a je to zevraj chutnejsie ale neviem ako sa to vola...skus opytat na skludnenie zaludka..ja skusim pozriet tiez 😉
ja som na obed robila len opekane zemiacky..chudneme tak staci 😀 vcera sme mali len sladky den lebo sa dojedal kolac 😀
Andy aj moji kaslali jak stare hrnce...az som sa divila ze kasel presiel po tyzdni 😝

a ozaj nech nezabudnem...pokazil sa nam vysavac, asi koli tahaniu soplov....baby poradte aky kupit 😉

lilyk
7. mar 2010
zoja
7. mar 2010

lily ja to všetko už mavam doma preventívne -ryžové mlieko, kulišky,... ja už neviem čo s nim mam robiť, toľko vitamínov, probiotik čo nonstop berie a nič nepomáha, to nevravím , že už piaty mesiac sme na ribomunyle..
no s oslabenou imunitou nič nenarobím, musí z toho vyrásť, aspon dufam 😒

ja som teraz kupila tu novú rowentu- tichú som maxi spokojná, tiež si myslim že sa nam pokazil aj kvoli tej odsavačke vysavač, aj ked u nas isiel dennodenne 😝 takže aj bol funkčne využívaný

zoja
7. mar 2010

ja som doma jak telefonna ustredna pre kamošky lebo kedze nam furt niečo je tak len podsuvam info ako dané choroby lepšie prekonavať 😀

zoja
7. mar 2010

ja som tušila, že zas niečo chmatne - mam ist s kamoškami na 4dni na wellnes pobyt do piešťan teraz vo stvrtok, konečne po "sto rokoch" oddych , relax .. tak vyzerá to, že som sa už aj vrátila 😠

zoja
7. mar 2010

ja, ja, ja... všetky príspevky fajnovo začínam, nie som až taký sebec, nemyslite si 😀 😀 😀 😀 😀

bubaczik
7. mar 2010

čafte..
tak mam maleho peťa doma,ta to jaky mojkoš 😀 😕 jak ma zbadal,taky skok na mna,fajne sa na mna zavesil,ja nevedela čo mam robiť..ale zlaty je,sa mi dorazila baterka na ntb,tak mi donesol svoje psp,a mi natukal kona,aj ma prihlasil,a nevedela som na nom robiť,ja duta s teho 😝 a mamkaa,aj facebuk tu ide 😀 (čitaj jak vidiš 😀 )
juuj to čo mate s tymi detmi 😢 moje deti ma asi vytrapia v tehotenstve,potom už neštrajkuju 😅 sice užila som si aj ja kadečo 😝 tak sa dajte do kopy raz dva,nech všetka pliaga od vas pachne daleko za hory doly 😝
idem ležať dalej,ma boli už chrbat,neviem,ale toto nem dobre tak ležať 😝

zajtra škola,huraaaa 😀

zoja
7. mar 2010

bubi , že škola hurááá, no tvoje decká z teba radosť nemajú veru 😀 , malý konečne zaspal , som zvedavá na túto noc, snaď to aj uňho bude mať taký priebeh ako u nas- max dva dni, už poobede nezvracal, len 3x kak za celý deň

aby som donho dostala smectu tak som ho musela klamať , že bude musieť ist do nemocnice a on , že naozaj nekuameš nahodou?

sstefi
7. mar 2010

caute, tak my nakoniec na atb a to som sice naordinovala ja 🤐 , teplotu sice iwinka nemala, ale velmi ju boleli priedušky včera, tak som to nejak nechcela riskovat, dnes už trošku lepšie,ale plny noc, neda sa vyfukat-nič nejde, aj si sama vysava a nič nejde.
Hrdlo ju ešte boli a ked kašle, tak ju tie priedušky bolia ☹
mna nejak dnes zase tiež bolia priedušky, tak asi do toho padnem aj ja, či chcem či nie 😒 😖

bubble777
8. mar 2010

Dobré ránko 🙂 V prvom rade, želám nám ženám na náš krásny sviatok všetko dobré 😉 😵 😀

...dodatočne Tomáškovi všetko naj k meninkám 😉 ....maródom želám skoré uzdravenie...žiaľ aj my sme v sobotu večer skončili na pohotovosti....Emka sa z poobedného spánku, ktorý trval viac než 3 hodiny (som sa teda riadne divila 😕 ), zobudila s 39,5 teplotou ,tak som nechcela riskovať víkend a šli sme teda radšej na tú pohotovosť....a tam na naše počudovanie nám povedala dr., že má angínu ☹ . No, ale normálne nechápem, lebo vôbec sa na nič nesťažovala ,žiadne príznaky choroby a len tak zrazu....takže znova maródime ☹

bubble777
8. mar 2010

Ale aj tak sme cez víkend troška pooslavovali, tak aspoň nejaké spestrenie.... 😝

bubble777
8. mar 2010

Jój a andy...tebe som zabudla pochváliť fotečky....malá je herečka ako vždy...no a už ani nemusím hovoriť ako závidíme tie vlásky 😒 😉 😵

lilyk
8. mar 2010

ahojte 😉
sstefi skus kupit nieco na vykasliavanie,asi ma tie sopliky moc huste a nejdu jej von.
Bubble dakujeme 🙂 a prajeme vsetkym skore uzdravenie.
My sme pooslavovali,ja zas o 2 kila tucnejsia a to nam ostali este dezerty v chladnicke tak som mala na ranajky ku kave 😀
Anetka uzasna, na fotkach mi pride starsia na svoj vek ale to asi tie krasne huste vlasky robia 🙂
mne sa konecne podarilo Majula objednat k logopedicke ( nie klasickej ale klinickej) tak tesim,aspon nech mi poradi ako na to, mozno pomoze..ak nie neva,nic nestratim). Ja sa najviac bojim ze sa mu budu v skolke vysmievat a on hamblivy sa utiahne do seba 😖
U nas je krasne slniecko ale zima jak v Rusku, fuj, zevraj posledny zimny tyzden tak pevne verim ze k nam dorazi nejaky kalifornsky teply prud, inak sa stahujem 😝

bubaczik
8. mar 2010

čafte.Tomaškovi aj my gratulujeme k meninam,vela zdravia,nech o 20 rokov vyhra v lote 😀 😉 ja nesledujem kalendar,ta neviem kto ma kedy šveto 😅
dnes dojde ta pani,som zvedava 😕 ,inak ja ležim,a jak si vychutnavam o ticho v byte 😵 danko zlaty,iba kakať sa vypytal,mliečko a rožtek,a sam si gazduje prepina si na you tube "a je to" 😀
lily a maly ešte nerozprava?moj už začina aj sklonovať 😵 ..a tiež sme vcera kukali videa,a 8.januara ešte nerozpraval,len po svojom..a teraz dva mesiace neskor,sa mu huba nezavre 😎
inak kukali sme aj s dovolenky,no hnuuus,jaka ja tlusta bola 😝 ta taka jak teraz 😀 hnus hnus hnus..len teraz som tehotna ta možem 😝
inak ja si neviem predstaviť,že jak oni budu gazdovať,ked ja budem preč s domu,šak rano hned som musela riešiť problemy..klasika,Peťo nemal flašku,šak treba aj oči otvoriť,ne? 😠 a nemal napisany papier,že kedy odchadza s družiny..ta ešte toto som mu vypisovala rano 😝 ako keby muž nevedel pisať 😅 miša chytila hysak,bo jej vyšla vyražka 😠 že ona nejde do školy..ta šicke len na nu kukaju 😝 emma chcela isť do šoly v tenkej bunde,jarnej,ta som sa jej opytala,či jej kus nehreje v hlave,že v noci bolo minus 10 a ona si ide jak keby podbele šla trhať 😠

no idem kuk na fcb 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre