"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
1. júl 2009

pani bubaczikova nejak dobita po tom baleni. alebo žeby išla s dievčatami do sveta? 😕 🙂

sstefi
1. júl 2009

mne sa v lidli často stava, že im padne system a neberie kartu 😠 😠

sstefi
1. júl 2009

idem aj ja, papa zajtra sa vidime 🙂

bubble777
1. júl 2009

sstefi, boli sme v Maďarsku na týždeň....a teraz je malá chorá, berieme ATB a máli sme cez 40 teploty, takže v noci sme boli v plnej pohotovosti ☹

.. troška som čítala medzi riadkami a dúfam, že Ivuška je už ok....

...pozerala som aj foto, čo kto pridal...samozrejme všetky sú suprové....

bubulik
1. júl 2009

Ja som uz vyspinkana. 😵 😵 😵
Teplo je tu jak v ..... 😝 😝 😝
Viete co som zistila, ze s Hankou na 3.7. z nemocnice prepustali a s Oliverom ma budu prijimat 😀 😀 😀
Esteze nebude aj tretie, lebo to by bolo zase na leto 😝 😝 😀 😀

sstefi
1. júl 2009

bubul, ja by som si až taká istá nebola, že tretie nebude 😕 😵 🙂

bubble, tie teploty su des. aj ivka ich mala v pondelok, a nedajbože to strepat dole, aj zabaly som robila a nič 😒 tak nech sa emka rychlo vylieči 😉

sstefi
1. júl 2009

no padam, cafteeeee 🙂

bubulik
1. júl 2009

Urcite nebude , lebo sa idem proti tomu poistit 😉 😵 😵
U nas sa zamracilo, takze asi bude burka 😒 Ale pradlo uz mam suche, takze je to ok. 😉 Teraz si isiel lahnut MM. Ale moze ved doobeda vsetko pokosil 😎 😉

sstefi
1. júl 2009

ivka ešte spí 😅 😅 😅 ocko večer vykvitne 😝 😀 😀

sjuzi
1. júl 2009

Dobrý večer, žehlím, ale občas kuknem... aj keď tu asi nikto veľmi nebude... 😅 😅

Miško dnes cikal za celý deň 3x... a kým sa od kedy sa chcel vycikať a kým sa vycikal prešla vždy min.hodina... som na nervy a zajtra mu to ešte zase budú čistiť ráno, takže potom ma čaká veľmi podobný scenár na deň... ufffffff.
No, idem kukať Housa, nech vidím, že sú i iné diagnózy na svete... 😅 Pekný večer...

allisia
autor
1. júl 2009

Sjuzi drzime palceky na zajtra
ja som nejaka unavena dnes 😝

bubulik
2. júl 2009

Dobre ranko, tak my sme vcera isli pozriet znamych co prerabaju domcek a pomohli sme im s malovanim. Teda MM 😀 😀 😀
Odchadzam na predoperacne vysetrenie. Dufam, ze srdce este mam. 😉 😵 A bude to ok. 😎

allisia
autor
2. júl 2009

Bubu drzime palceky nech vsetko dopadne co najlepsie 😉
my sme hore od pol siedmej lebo mala vyprevadzala ocka do prace 😀
ale ja chcem este spaaaaat 🙄

lilyk
2. júl 2009

dobre ranko 😉
Alli aj ja chcem este spaaaat 😝
my ideme dnes plavat tak dufam ze sa tam preberem 😅
Bubu drzime placeky 🙂

allisia
autor
2. júl 2009

jej lily aj ja by som si isla zaplavat 🙂
ja teraz peciem bagety podla receptu z mmb tak uvidime co z toho bude. Obed uz mam navareny. Robila som vyprazany karfiol s varenymi zemiakmi. Dnes pojdeme do blavy troska, chcem ist na kuchajdu sa poprechadzat, tam je aj ihrisko tak sa mala moze vyblaznit a ocko ma blizko robotu tak nas potom vezme domov

lilyk
2. júl 2009

My sme s MM niekedy na Kuchajdu chodili na obed,to sme mali 2 minutky od roboty 😅

allisia
autor
2. júl 2009

lily nechcete sa pridat tentoraz na ihrisko a s detmi? 🙂

sjuzi
2. júl 2009

Ahojte... tak nás čaká definitívne obriezka... 😒 Ale zas je to asi lepšie ako sa trápiť so zápalmi, jak teraz 4 dni už... ešte raz toto opakovať, tak ma d.bne... Len obavy mám... to je jasné... ☹
Dnes mu to už posl.raz čistil, tak sme si zase užili... som zvedavá, aký bude dnes deň. Som od 4 hore, čo nervy mám... Ráno mal Miško totál suchú plienočku, plačkal, ale podľa mňa ho to už nebolelo, len sa bál pustiť ciky... Moje zlatíčko krásne...

Bubulik, myslíme na teba, držte sa, všetko dobre dopadne, neboj a o chvíľku sa už budeš tešiť z Oliverka 😉 🙂

sjuzi
2. júl 2009

Ale vás tu zase je... 🙄
Dnes som nevarila, len vybrala marh.gule z mrazáku, dáme s tvarohom a polievka je od včera... 😉

sjuzi
2. júl 2009

Tuším vás dojdem každú hodinu pozdraviť... heheeeeeeeeee 😀 😀 😀 Ahojte... Miško stále spinká...

lilyk
2. júl 2009

Alli ja som nadtym rozmyslala,ale potom mi doslo ze MM ma defoltne Majkovu autosed.v aute, to by sme sa museli dohodnut den predtym aby som ju vecer vybrala a dala ku mne do auta 😉
Miskovi prajeme zahojeneho pipika 😢 😉

zuzidr
2. júl 2009

ahojte 😉 u nás je taká hrozná buuurka,som dávno nevidela tak silo pršať,a čo vody stojí na ceste 😖 ☹

dnes musíme ísť na nákup do tesca......tolko vecí mi ztase chýba,a musím začať pokukovať aj po veciach na dovču už 😕 😅

bubi má prázdny dom a nestíha nás? 😅

sjuzi
2. júl 2009

My sme práve došli z mesta, šli sme pešibusom tam aj naspäť, sice som ho chvíľku niesla na koni... a na húpačkách si tiež dosť oddýchol... Necikal 3 hodiny, aj chcel, ale vždy začal plakať, doma sa hneď vycikal do šerbla a bez revu... 😅
No a Zuzi, tá búrka sa už valí na nás... už sa aj blysklo... 😲 😝 Fakt každý deň je búrka... 😕

bubulik
2. júl 2009

Ahojte kockosky. Tak to mam konecne za sebou. 😝 😝 😝
Rano ma vysetrila, ale chcela mi zobrat aj krv. Hovorim jej, ze v TO mi uz brali, ale to nesmie byt viac ako 14 dni do operacie. A ja, ze kedy budu vysledky, ona ze zajtra rano. Tak jej hovorim, ze to mi nepomoze nakolko sa mam o 7 00 hod hlasit na hospitalizaciu.
Tak som to musela zaniest do nemocnice, MM sa tam musel doprosovat aby to bolo okolo 1 nej, lebo dr tam bola len do 13 30. A nakoniec bolo na papieriku napisane, ze koniec vysetrenia 10 11 hod. Ma drbne z tych doktorov 😠 😠 😠
Ale prehanat ludi ako zdute kozy to ano. Kebyze nemame svokru v NR, tak neviem kde som v tom hice cely den. 😒 😒

bubulik
2. júl 2009

Inak mam vsetko ok, len cukor som mala 8,5.
Tak tam napisla,ze mi maju urobit glykemiu znova zajtra. Dnes som pila vineu, zjedla pol melona, tak som zvedava kolko budem mat zajtra. 😝 😝

bubulik
2. júl 2009

Inak sme len teraz prisli domov, idem do sprchy, lebo vybuchnem 😀 😀 😀

allisia
autor
2. júl 2009

Ahojteee, my sme pred chvílou prisli, som sa parádne spiekla na tej Kuchajde, aj maly bol dost nervozny z toho tepla ale teraz sa zatiahlo a asi bude buuurka
Lily sa mozme na niekedy dohodnut ze by sme vybehli s detmi na nejake to ihrisko, mne sa paci to na strkovci, na kuchajde toho az tak vela nebolo, hlavne tam neboli hojdacky pre male deti a mala sa chcela hojdat. Mne v nedelu mm odchadza zase do nemecka tak budeme zase sami

sjuzi
2. júl 2009

Dobrý večer, dobrú noc... 😀 Miško od 19tej spí, nedal si to vyhovoriť... tak som zvedavá, kedy bude ráno hore, žeby o 3tej... ? 😅 😀

lilyk
2. júl 2009

caute 😉
ja prave dojedla tie tvarohove gule 😝
hned jak doprsalo som vybehla s chalanmi von, Majko nezabudol pobozkat ani jednu mlaku a nakoniec padol a zaspinil cele gate 😝
sjuzi podla mna sa nezobudi o 3-tej ale v normalnu hodinu 😅 teda o 5-tej 😀

bubulik
2. júl 2009

Takze uz ma chyta panika 😲 😲 😅 😵 🤐
Idem do srchy, kuknem nejake dvd, aspon komediu, aby som sa rozptylila. MM dava dole radiatory, ved co bude doma robit kym tu nebudem a mala bude u babky 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre