"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
10. júl 2009

ešte nemam roaming aktivovany, neviem odkial je vyhodnejši. či oranž alebo pink 😝

sjuzi
10. júl 2009

Jeeeej, sstefi, tak som rada, že som ťa ešte stihla... no tak si to riadne užite a vykupte malu riadne v mori... 😀

sstefi
10. júl 2009

dakujeme sjuzi, už sa na to teším 😀 😝 😵

lilyk
10. júl 2009

sstefi prajeme stastnu cestu, hlavne pomaly nech sa nist nestane a kraaaaasnu dovcu 😵
tak my padame von, fuj doma nebudem, dufam ze pred barakom zacne liat 😀

andy.a
10. júl 2009

čaute 😎 😎 😎

sstefi,tak aj vy už idete ?? 😕 😅 😝
na Bašku ?? 😕 😝 🙂
škoda,už asi spíte 😕 tak som ťa nestihla ☹ 😒

každopádne šťastnú cestu,príjemný pobyt,užite si to tam a oddýchnite si a samozrejme aj šťastný návrat 😎 😎 😵 😵

a tešíme sa/to platí aj pre Bubi/ na fotky 😎 😎 😀

bubulik
10. júl 2009

Ja som sa teraz zobudila a aj to preto, ze tu hral miestny rozhlas. Maly este spi. 😎 😎 😎
Ked pridu moji tulaci domov tak si asi spravim vylet do obchodu 😀 😀 😀 Sama samozrejme 😉
Steff, stastnu cestu hlavne tam aj na spat, vyborne pocasie, partiu a more, zazitky a oddychnite si. 😉 😉

zuzka76
10. júl 2009

cafte 🙂
aj my prajeme stastnu cestu sstefi a bubu stastnu cestu uz asi len naspat, ale obom peknu dovolenku 😉

zuzka76
10. júl 2009

musim sa pochvalit, teda nie ja, ale natalku, uz sa pekne pyta na serblik aj na jedno aj na druhe cely tento tyzden...tusim v pondelok to este bolo take nerozhodne, ale od utorka jej to ide vyborne, sama si vezme serblik, da dole nohavicky, posadi sa a za par sekund je tam to, co prave treba 😅 😵 😵 😵 😵 😵 a ona sa z toho neskutocne tesi a ja tiez...koooonecne to prislo 🙂
a tiez uz ma skoro vsetky zubky, akurat sa jej prerezavaju posledne dve spodne stolicky, naraz a dokonca je to teraz asi bezbolestne....vsak pri tej druhej hornej stolicke si vytrpela asi aj za tieto dve dolne, lebo ta bola napuchnuta asi aj mesiac alebo aj dlhsie a nie a nie sa prerezat....tak uz mame - skoro - aj my kompletny chrup 😵

zuzka76
10. júl 2009

tak sa z toho vsetkeho tesim 😵 😵 😵 jaaaaj parada 😀

zuzka76
10. júl 2009

aj tu chvilu poprsalo, ale to len tak par kvapiek, snad bude poobede pekne...vcera pobede sme boli zase na ihrisku a natalke sa chcelo cikat, tak sme isli ku takemu kricku na travicku a zrazu sa na nas vyrojilo asi 50 komarov, sme hned trielili odtial a nemohli sme sa ich striast 😕 furt isli po nas...mala uz chytala to jej hystercenie, ze chrobaky 😕 , tak sme pre istotu isli domov a oni furt po nas 😝 😕 😖 nakoniec sme jedneho aj domov nejako doniesli 😨

zuzka76
10. júl 2009

u nas, u natalky je to vsetko asi take narazove, vsetko naraz, aj serblikovanie, aj zubky, aj bicyklovanie(to o nieco skor 😅 ) a teraz sa nam este aj pekne rozkecava, sice este jej moc nikto nerozumie, ja ano, ale jej slovna zasoba je uz konecne pekne bohata, snazi sa tiez davat dokopy aj nejake slovicka, ale pomalicky jej to ide...uz len aby jej zacali aj druhi rozumiet 😅 😵 😵

zuzka76
10. júl 2009

ja viem, vase deti uz toto vsetko ovladaju, tak dufam, ze nikoho nezatazujem, ked si to tu takto vypisujem, ale ja sa z toho vsetkeho tak tesim, ze som to musela napisat 😉

zuzka76
10. júl 2009

no tak zase "přistě" 😕 papacko

sama si tu toho vela nenavypisujem, takze tak 😉

andy.a
10. júl 2009

Zuzka,čauko,si tu ešte ?? 😕 😅 🙂

no,že "vaše deti toto všetko už ovládajú" 😕 😕 😀 😀 to som sa pobavila 😕 😀 😀 😝
moja má stále plienky,nohavičky sme skúšali,ale vôbec jej nevadilo,keď sa do nich pocikala a potom ochorela,takže sme zasa odplienkovanie odložili 😕 😔 a teraz sa zas ochladilo,bojím sa ,aby mi nenachladla,kebyže ju nechám v nohavičkách a pociká sa...oni s malým lietajú po celom byte a ja si to hneď nevšimnem/že je pocikaná../....no,netreba mi,aby zasa bola chorá 😖

zuby stále ešte nemáme všetky,zadné stoličky chýbajú 😉

papanie stále rovnaké 😒 😖

reč myslím priemer v tomto veku 😉

zuzka76
10. júl 2009

andy 😀 😉 aspon niekoho 😉
ja som mala velakrat pocit, ze vsetky deti uz vsetko vedia, pekne rozpravaju a podobne a my sme stale nejako pozadu...ale nevadi, vsetko raz pride, a mna to tesi teraz 😀 😵

nasej tiez nejako nevadilo, ked sa pocikala, ale ona nam nastastie neprechladla, ja som ju tiez tak nenechavala dlho..vsak tu v tomto malom byte nemam vela moznosti, ako si to nevsimnut...hlavne ked bola kaluza na podlahe 😕 😅

zuzka76
10. júl 2009

nam sa papanie strieda, raz chuti, inokedy zase nie, ale ked chuti, tak poriadne 😀 az sa cudujem 😕

lilyk
10. júl 2009

tak ja som sa nepobavila ale zosmutnela, aj ked Natalke to zo srdca prajem 😵 a toto je pre mna 😢 Majulovi sa nechce rozpravat, na serbliku bol raz aj to sa podarilo svokre na den nezavislosti 😀 vobec sa nevie odrazat,akurat trosku lepsie na tom beha, ze byciklovat to nesnivam o takom dacom, stolicky nam tusim tiez chybaju dve alebo len jedna.
zato Tomino je zatial ukecany az az, aj mama povie to uz davno, aj na plavani vsetci ticho a on cele plavanie kecaaaal, az som nevedela ci sa mu nieco nepaci alebo co to zac 😅

andy.a
10. júl 2009

Lily,no to sú chalani,ja som si s malým tiež užila..rozprávať začal až v 3 rokoch a do 3 rokov mal aj plienku na noc 😝 máte čas,nemáš byť prečo smutná 🙂 😵

mňa trápi to malej jedenie,že sa sama vôbec neberie a pevné kúsky nevie jesť 😒 stále všetko len kašovité..polievky zje OK,ale mäso musí mať zomleté so zemikami na kašu 😝
inak ju to napína 🙄 ani chleba a pod.veci nezje,len ožužle,ale nevie kúsať poriadne,to je asi ten problém 😕

mala som to detto aj s malým 😕 😝 😖

zuzka76
11. júl 2009

ahojte 😉
ze prva 😕 😅 to asi preto, ze je vikendos 😉

zuzka76
11. júl 2009

lily, ono to urcite pride, vsetky deti sa postupne vsetko naucia, to len my rodicia sme netrpezlivy (presne ako nase deti, ked nieco chcu a musia to mat hned v tej sekunde 😅 😉 )vsak aj nam to urcite trvalo nejaku dobu a nakoniec sme sa to naucili 😅 teda ja som sa nevedela dockat toho, uz som mala taky aj zly pocit ako som to napokon uz opisovala ... 😕

lilyk
11. júl 2009

ahojte 😉
u nas je tusim chladnejsie ako vcera a to sa ma oteplovat,boze asi zacnem brat prachy za hlasenie pocasia, aspon sa na oblohu pozriem predtym kym nieco poviem 😀
Zuzi jasne, tesime s tebou 🙂
Maju ani obed nechcel straaaaasne unaveny, par lyziciek,no som zvedava co popapa ked sa zobudi, len sa vodou nalieval sasek maly 😀

bubulik
11. júl 2009

Ahojte kockosky, tak ako ste prezili dnesny den????
My celkom v pohode. Pohadala som sa s MM, mala mu vonku spadla ma rozbite usta, ale maly je celkom zlaty. Konecne mi odpuchli nohy. Uz som zistila, ze nemozem este cely den chodit, upratovat a varit. 😀 😀 😀

zuzka76
11. júl 2009

bry vecer, my akurat dosli z grilovacky, jaaaj dobre bolo, len tych komarov keby sa menej nako.ilo 😖 😀

zuzka76
11. júl 2009

bubul, ja som po porode tiez mala nohy napuchnute, povedali mi, ze mam vela mlieka a mliecnych vyrobkov jest/pit, ze sa to spravi, ked sa laktacia upravi 😕

zuzka76
11. júl 2009

tak zase dobru nocku 😀 😉

lilyk
11. júl 2009

dobruuu 😉

bubulik
12. júl 2009

Dobre ranko, tak my sme uz hore. Maly je napapany, Hanka uz zjedla par lupienkov (suchych) takze asi aj ona. Tearz sa hra s autickom. To je na baterky, chodi same, hra.... No proste cirkus od rana 😀 😀 😀

andy.a
12. júl 2009

ahojte 😎 😎 😎

bubul-viac sa šetri-po sekcii by si u nás ešte ležala v nemocke/púšťajú na 10.-11 deň../,mala by si veľa odpočívať a polihovať 😉 😝 viem,že je to ťažké pri 2 malých deťpch,ale nemôže ti pomôcť mama,svokra,sestra/neviem či máš../ alebo nejaká iná príbuzná 😕 😅
??

my sme mali včera konečne takú minioslavu u našich-vyšlo nám to na 2 roky a 1 mesiac presne u malej 😀 😀 😝 mala aj tortu so svojou fotkou/jedlou 😝 😝 😀 /,postupovali sme podľa návodu,malo sa to tam pod tú fotku dľa len med,aby to chytilo na tortu..ale fotka ostala taká "fľakatá" 😔 😒

od našich dostala ďalšiu zlatú retIAzku na ručičku,nejaké hračky,ale tie jej zhabal malý 😕 😅 a detský laptop-to sme zistili,že ešte nie je pre ňu,skôr pre malého,ten na ňom už trénuje 😝 😀
kuchYNKA ostala zasa zabalená v garíži,možno ju dostane až pod stromček 😝 😝 😀 😀 ale tá sa jej určite bude páčiť 😎 🙂

zuzka76
12. júl 2009

ahojte 🙂 ja vas len pozdravim 🙂

mala mi akurat zaspala, mp isiel nieco do stupavy urobit, ja nevarim, mame toho este vela zo vcerajsej grilovacky - ryby, stehna, tak len salat dorobim a zemiacky, mohla by som konecne aj nejaky kolac upiect, ale taaaaak strasne sa mi "chce" 😕 😀 , zato by som si dala ku kavicke 😝 😅 a teraz by bolo najlepsie niekde vonku v tieni sediet, alebo lezat na deke v trave a driemkat 😀 🤐 😵 jaaaaaaaaj

zuzka76
12. júl 2009

to som rozmyslala len v ramci nasich moznosti..................................
lepsie by bolo tak ako bubi a sstefka pri mori, cvachtat sa vo vode a nechat sa nadhadzovat vo vlnaaaaaach, ....uz dalej ani nepisem, lebo....mi pride luto, ze si to nemozeme dovolit 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre