"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
15. okt 2009

Ja neviem, tu v meste som bola asi v 3 lekvárňach a tam vždy mali čísla tak po 23-ku, tak nech si nechajú... 😝

lilyk
15. okt 2009

Sjuzi ja som prave dojedla po tyzdni! fazulovu, Maju nechcel fazulu lebo sa olupovala a MM polievky neje takze som to jedla 4 dni 😝

sjuzi
15. okt 2009

Ja mám už boty vybavené a aj otepľovačky a kombinézu. A teraz nosí 2 bundy ešte z min.roka, sú mu dobré... 😎

sjuzi
15. okt 2009

Lily, ja ju určite toľko jesť nebudem... už dnes padne za obeť, my hrozne ľúbime a Miško jedol na obed 2 plné misky a len stále hovoril, že dobjučké... a lievanec zjedol iba jeden, už nevládal chalan 😀

sstefi
15. okt 2009

s bundami je aj u nas pokoj, jednavetrovka z min . roku, jednu sme kupili z vypredaja v Tako za 5€ 😀 a ešte ma jeden kabat. 🙂
no a snehule tiež mame z deichm.

lilyk
15. okt 2009

tak to je super, ja ju uz dllllho robit nebudem 😝 zajtra spravim radsej brokolicovu.
u nas v lekarni maju zase cisla nad 25 😀 a Maju ma 23, 4 😅

sjuzi
15. okt 2009

Lily to fakt, ja som Miškovi kúpila teraz zateplené 26tky v Deichm... a snehule dokonca 27!!! 😀

lilyk
15. okt 2009

ja musim kupit zase boty Tominkovi, lebo tie co som kupila do tejto kosy niesu 😠 tak mu asi radsej rovno kupim snehule do kocika aby som nemusela zase dalsie kupovat 😀 Majkovi je tiez bunda z minuleho roka dobra, prave akurat tak som rada ze sa nemusi kupovat a Tomino ma kombinezu ktoru Majko mal 1 raz takze fajn 🙂

sjuzi
15. okt 2009

Vidíš, chaloši ponosia...

Sstefi a jaké boty si to nekúpila, či čo??? 😕

sstefi
15. okt 2009

také nádherné kočkovské, som špekulovala, tak tu mam. teraz nemame a pochybujem, že ma niečo ešte tak osloví.
ale my tam ešte skočíme, len nam to nejak nevychadza trepať sa do KE

sjuzi
15. okt 2009

Tak s kočkovskými nemáme problém... hlavne, že trocha ladia s bundou a nepremočia sa v blate... heheeee 😀 😀

sjuzi
15. okt 2009

Ale nehovorím, tiež by som rada nakupovala aj niečo kočkovské... v tescu majú teraz také ľúbezné kožúšky... mmmm 😀

sstefi
15. okt 2009

ked ja ani neviem, kam ist tie boty zhanat 😖

sjuzi
15. okt 2009

A v Humanic neni v Košicoch, tam si nebola? Tam tiež občas dačo mávajú...

sstefi
15. okt 2009

ved práveže som nechcela ist do KE ale len do TV, to mam na skok 😝

sjuzi
15. okt 2009

Ale inak Zuzidr má pravdu, tá jeseň bola tentokrát minimálna... to je des... 😝

sstefi
15. okt 2009

ano , ved mam skor pocit, že ani nebola. končiace leto a teraz fuk, hned vetrovka 😖 😠

sstefi
15. okt 2009

ked si predstavim, že takto cca to bude až do februára minimalne, tak mi je blbo 😖

jankabambulka
15. okt 2009

ahojte

nemáte niektorá na predaj bundičku a odteplovačky pre chlapca (86, 86/92) a resp. alebo dievčatko (veľkosť 86, 80/86 no možnbo aj 86/92 ale to si ju neviem v takom predstaviť) - poprosím kontaktovať do IP. Ďakujem

sstefi
15. okt 2009

kde je bubaczik, andy atd??? 😕

sjuzi
15. okt 2009

A to som si pred asi 2 týždňami chcela ísť kúpiť koženú bundu... no tak môžem si ísť kúpiť rovno zimnú... 😀

sstefi
15. okt 2009

no aspon si ušetrila, sjuzi 😀 😀

sjuzi
15. okt 2009

To by som aj ja rada vedela...
Ale Andy je cez týždeň v robote, tak určite tam nemá net... ale bubka sa nejako záhadne vyparila... alebo išla už tiež robiť... alebo tie skúšky??? Ona je vždy taká záhadná, že človek netuší nič...

sstefi
15. okt 2009

presne tak sju, záhadná 🙂

sjuzi
15. okt 2009

Ušetrila... 😀 to je fakt... ale nejaké tichošľapky do bačoriny ešte sa zídu... len si neviem nič vybrať... 😀

sstefi
15. okt 2009

omrkla som mmb a jedine toto ma oslovilo, ale nie až tak ako tie v deichm.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6628898

sjuzi
15. okt 2009

A sstefi u vás ich už v Deichm nemajú, či ako? Šak ti ich môžem omrknúť tu alebo v Blave a poslať... hm??? 😉

sjuzi
15. okt 2009

Ale tiež sú za dobrú cenu... ja som tie kúpila za 14.90... 😉

sstefi
15. okt 2009

nie, vtedy mali posledný kus a ja musim aj vtedy vymyšlať, vieš? nie nie, ja niekam zajdem s Iwinkou a najdeme niečo nadherne.
ale dakujem sjuzi, si poklad. 🙂 😵

mmch bude od bud.týždna znovuotvorená jedna predajna dechm., ale týžden v takej zime... 😝

sjuzi
15. okt 2009

Oki doki... hihi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre